Tayo Kerolay

Goto down

Tayo Kerolay

Příspěvek pro Tayo Kerolay za Fri Aug 29, 2014 10:56 pm

Jméno a příjmení: Tayo Kerolay
Hodnost: Chounin - Medik
Vesnice: Kirigakure no sato
Věk: 14 let
Narození: 9. prosince
Pohlaví: Žena
Klan: Kerolay
Klan Kerolay je pradávný klan, jeho vznik se datuje někdy kolem vzniku prvních klanů, stejně jako Senju či Uchiha, samozřejmě není tak významný ani známí. Tento klan vlastní vlastní vesnici, jelikož je to jeden ze nejpočetnějších klanů. Tato vesnice je už dlouhé roky stracený a nikdo netuší kde přesně leží. Klanu vládne 5 hlavních rodin, z toho jedna drží Kekei genkai klanu, Roozurin. Každý potomek jedné z hlavních rodin se vydá svou cestou přesně v den osumnáctin. Má za úkol najít si partnera a až jej najde vrátit se do vesnice a přinést klanu mužského potomka. Vůdce klanu a tudíž nestarší člen hlavní z pěti hladních rodin se jmenuje Kedakai. A jeho moc se podle legend rovná samotnému ocasatému démonovi. Tento můž však nebyl spatřen již 50let a podle zdrojů žije v místnostech pod zemí a medituje. Kvůli Roozurinu byli nositelé tohoto Kekei genkai několikrát uneseni. Protože díky schopnosti Roozurinu jsou schopni přizpůsobit geny člověka tak aby dokázal příjmout cizí oční techniku, jakoby mu patřila. (Např, cizí člověk ukradne někomu sharingan a pomocí uživatele Roozurinu, je schopen jej plně ovládat, to znamená i deaktivovat.) Avšak nikdy se nepotvrdilo že to skutečně jde, protože žádný z nositelů Roozurinu na toto nepřistoupil a raději se nechal zabít nebo spáchal sebevraždu. Lidé z tohoto klanu jsou velmi silní a neústupní. Laskavý ale tvrdí. Přítelští ale ochranářští až na smrt.
Elementy: Doton
Kekkei genkai: Roozurin - Je to Kekei gankai manipulace s genetickou podstatou lidského těla. (Vysvětlení: Pokud ninja v boji příjde o končetinu, uživatel tohoto kekei genkai je schopen mu ji zregenerovat. Pokud je zraněn sám uživatel v aktivním modu Roozurinu, jeho zranění se okamžitě samo vyléčí, pokud je ale zraněn při deaktivovaném modu Roozurinu, není schopen léčit ostatní dokud nevyléčí sebe, což trvá asi 10 minut.)
Sensei: Mayneso Kerolay -její matka (Pokud dovolíte, budu ji hrát jako vedlejší postavu, pouze pro efekt, nebudu za ni bojovat.)
Vzhled: Má zářivě žluté oči, kterou jsou to první čeho si na ní všimnete. Bílé vlasy, poměrně rozčepířené na stranách, asi po pas dlouhé. Ofinou skrývá zděděný Roozurin. Má světle modrou mikinu s kapucí. Dlouhé rukávy. Tmavě modré legíny s dírami ve tvaru trojuhelníků na bocích, přešité v křížích nití. Černé ninja boty. Když si sundá mikinu nemá tričko ale čelenku Kirigakure okolo prsou. Mikinu si ale zásadne nesundává. Okolo pasu nosí pouzdro na kunae a shurikeny, světle hnědé barvy. Na krku pod vždy schovaný pod mikinou má stříbrný křížek, který vypadá trochu jako by byl z okvětních lístků. Dostala jej od otce.
Charakter: Je to usměvavé děvče. Ochotná, ochranářská, přítelská. Nikdy nikoho neuráží a hledá na každém jen to dobré. Je možná i trochu naivní a důvěřivá. Má velké srdce a dokáže mít ráda každého dost na to aby jej považovala za rodinu. A rodina je pro ni to nejdůležitější. Má ale i svou divokou ženskou stránku. Ráda stojí na vysokých místech a nechá vítr hrát si s jejími vlasy. Leze na stromy a kreslí listí v korunách. Pozoruje mraky z vrcholu vodopádů. Miluje svobodu a sní o tom že jí jednou narostou křídla a ona bude moci uletět všemu a každému. Alespoň na pár chvil.
Styl boje: Je Medik.  Zaměřuje se na ochranu ostatních a léčbu. Pokud se ovšem ocitne v situaci kdy musí bojovat spoléhá na několik technik které se naučila od otce a na své kekei genkai.
Životopis: Její matka je třetí dcerou(Celkově sedmým potomkem) muže který patří do hlavní z pěti hlavních rodin klanu Kerolay. Když jí bylo osumnáct odešla od klanu. Potkala Shojiho. Svého manžela a zamilovala se. Když zjistila že je těhotná, rozhodla se že se ke klanu nevrátí. Vychová svého potomka zde v Kirigakure a klanu o ní nikdy neřekne. To však netušila, co se stane. Když se jí narodila dceruška, byla šťastná. A když zjistila že její malá holčička zdědila Roozurin, vyděsila se. Věděla že klan ji bude hledat. I přesto se ke klanu nevrátila. Neřekla nikomu ze své rodiny že děvče má Roozurin a ostříhala malinké holčičce vlasy tak aby na pečeť ve tvaru růže na čele nebylo vidět. Milovala své dítě. Pojmenovala ji Tayo.
Tayo rostla. najednou už jí bylo šest a měla jít do akademie. Mayneso i Shoji se rozhodli že by měla. Děvče projevovalo talent na manipulaci s chakrou. Avšak na akademii spožila zkoušky jen tak tak. Ale povedlo se. Byli na ni tak hrdí. Mayneso si malou Tayo vzala do učení a naučila ji Roozurin aktivovat. Tayo ze začátku neměla dostatek chakry pro aktivaci a proto byla jako malá, často nemocná nebo ležela v posteli, na vyčerpání chakry. V 13 letech dokázala aktivovat Roozurin bez problémů a začala s matkou trénovat techniky klanu. První se naučila léčit sama sebe. Poté léčit ostatní a nakonec se pomalu ale jistě začala učit regeneraci. Mayneso byla šťastná že je její dcera tak nadaná na ovládání Roozurinu. Ovšem Shoji její nadšení nezdílel a rozhodl se Tayo naučit jak bojovat a bránit se. Naučil ji několik jednoduchých technik. A Mayneso nakonec svolila a naučila Tayo ninjutsu šesticípé růže. V 14 letech Tayo složila Chouninské zkoušky. Měsíc na to její otec zmizel. Mayneso se téměř zhroutila a chtěla s Tayo utéct pryč, protože jí bylo jasné že Shojiho unesl její klan. Při prvním pokusu o útěk, je ale vyslanci klanu Kerolay našli a odvedli zpět do vesnice klanu. Zde byli předvedeny před radu, která chtěla Mayneso za to že jim Tayo zatajila popravit. Děvče však křičelo, že udělá cokoli jen ať jí vrátí matku a otce. Klan dojednal podmínky. Vrátí jí matku a otce, ale děvče přesně v den osumnáctých narozenin se vrátí do klanu a projde výcvikem jaký se pro dítě z klanu Kerolay sluší. Mayneso nechtěla. A prosila aby něco takového nechtěli. Neustoupili. A Tayo kývla. Nevěděla co ji čeká. A Meyneso teď neví jak jí zdělit, že zasvěcení do technik klanu, bude Tayo stát víc než krev a slzy. Ovšem nyní je Tayo i se svými rodiči zpět ve vesnici, v rodiném domě ve kterém vyrůstala a je šťastná a na to co bude za 4 roky ani nemyslí. Chce žít dokud může. Chce si užívat života. Chce létat.
Avatar:
Screens:
Body:
Taijutsu – 1
Síla - 2
Rychlost – 3,5
Inteligence – 2,5
Genjutsu - 1
Chakra – 4,5
Ruční pečetě – 2
Ninjutsu – 4,5
Celkem - 21 bodů


Jutsu:

E - rank :
Kawarimi no Jutsu - technika náhrady
Kakuremino no Jutsu - technika neviditelného pláště
Nawanuke no Jutsu - útěk z pout
Henge no Jutsu - přeměna
Bunshin no Jutsu - technika klonu

D - rank:
Základní léčebné jutsu.
C -rank:
Doton: Skryté krtkové jutsu
Kuchiyose no jutsu - Sovy (maximálně může přivolat 8 sov, všechny jsou útočné, kromě jedná která je dost velká na to aby Tayo unesla a mohla s ní odletět.)
B-rank:
Pokročilejší léčebné jutsu.
Kerolay: Roozurin - aktivace + základní použití (Do základního použití patří, léčba těžkých zranění, regenerace orgánů a při použití velkého množství chakry i končetin. Zastavení vnitřního krvácení. Vyléčení z otravy. Předání 0.5 chakry - toto může udělat pouze pokud má dost své vlastní chakry.)
A-rank:
Technika šesticípé růže; (technika není nijak extra silná rozhodně nedosahuje úrovně A, ale zato má šest odvětví, ale dovolila jsem si ji zapsat jako jednu techniku jelikož to vlastně je jedna technika.)
První cíp - Jedová mlha. (Uživateli vyroste květina na dlani která vydává paralyzující nepáchnoucí nijak zabarvený jed do ovzduší. Imunní je pouze uživatel a pokud chce aby jed na někoho nepůsobil stačí když jej políbí - platí i polibek na čelo.)
Druhý cíp - Jedové ostny. (Uživateli po těle vyrostou jedovaté ostny a každý kdo se jich dotkne je paralyzován.)
Třetí cíp - Květinová bouře. (Uživatel se promění na okvětní lístky růže, technika je úniková.)
Čtvrtý cíp - Živá mlha. (Uživatel vyvolá květinu která šíří růžový oblak kouře, 5 minut v tomto oblaku vyléčí všechny povrchová zranění, 10 minut v tomto oblaku vyléčí řezná zranění a 20 minut vyléčí i polámané kosti nebo přetržené šlachy.)
Pátý cíp - Kletba. (Uživatel na protivníka vrhne 5-10 rotujících shurikenů z chakry, připomínajících květy.)
Šestý cíp - Pavučina smrti. (Uživatel vyvolá kořeny růže, které protivníka svážou a poté jim narostou jedové ostny. Tentokrát žádný paralyzující jed. Ale smrtelný. Tato technika je však velmi pomalá.)

(Mé techniky jsou většinou  vymyšlené, protože patří k mému klanu který je také fiktivní, proto doufám že to pochopíte.)
avatar
Tayo Kerolay

Počet příspěvků : 3
Registrován : 29. 08. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Tayo Kerolay

Příspěvek pro Assasin Senju za Sat Aug 30, 2014 12:29 am

1) píše se to chuunin...
2) Na našem fóru upřednostňujeme japonské názvy klanů, Kerolay mi jako japonština nepřipadá..
3) Schopnosti klanu - nepovoleno
-> Protože díky schopnosti Roozurinu jsou schopni přizpůsobit geny člověka tak aby dokázal příjmout cizí oční techniku, jakoby mu patřila. -> Je mi naprosto jasné, o co ti jde xD
4) Kekkei genkai ti nemohu povolit, je to naprosto OP schopnost, až taková, že by se Tsunade nebo Hashirama mohli jít zahrabat společně.

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Tayo Kerolay

Příspěvek pro Tayo Kerolay za Sat Aug 30, 2014 12:56 pm

1) Moje chyba.
2) Je to zkrácené ze strašně dlouhého slova, poslední slabika a dvě první, a skutečně to něco japonsky znamenalo, ale už si vážně nepamatuji co.
3) Nejde mi o nic. Ale vymlouvat ti nic nebudu. Tvůj názor.
4) Nejsem člověk co hraje OP, ale neznáš mě takže to akceptuji. Ve skutečnosti je to OP. Ale ona je ráda že ho umí aktivovat, Sharingan je taky OP, ale pokud máš pouze první stupeň tak to až zas tak OP není.

(By the way, jen jsem ti chtěla odepsat, nesnažím se ti brnkat na nervy, nebo tak něco. Editovat to sice nebudu, ale chtěla jsem abys věděl, co jsem k tomu chtěla říct. Post potom smažu. ^^)
avatar
Tayo Kerolay

Počet příspěvků : 3
Registrován : 29. 08. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Tayo Kerolay

Příspěvek pro Assasin Senju za Sat Aug 30, 2014 2:01 pm

Ok, rozumím, každý má právo na obhajobu ^_^
Jestli chceš hrát, tak si vyber něco existujícího, pokud nechceš, tak si vytvoř něco, co bych mohl povolit.

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Tayo Kerolay

Příspěvek pro Tayo Kerolay za Sat Aug 30, 2014 2:14 pm

Popřemýšlím o tom. Very Happy
avatar
Tayo Kerolay

Počet příspěvků : 3
Registrován : 29. 08. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Tayo Kerolay

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru