Hisa Kaguya

Goto down

Hisa Kaguya

Příspěvek pro Hisa Kaguya za Sat Aug 30, 2014 8:17 pm

Jméno: Hisa Kaguya

Klan: Kaguya

vesnice: Kirigakure

hodnost: tokubetsu jounin

věk: 27 let 

stav v minulosti: v hibernaci

Charakter: Milá, bezprostřední, spolehlivá, přizpůsobivá situacím a prostředí, je chápající a ochotná kdykoli a komukoli pomoci. Má ráda děti.
Na první pohled tichá a plachá, ale když jí člověk lépe pozná ba co hůř, když jí má člověk doma, tak zjistí, že to není jen nějaký stydlín, ale že si umí pořádně dupnout a prosadit si svou za každou cenu.
Na veřejnosti se však chovat umí velice vybraně a společensky.


Oblíbené: Hisa má ráda, květiny, krupicovou kaši se skořicí a medem (je to dobré na kosti Very Happy ) a třešně. Pokud jí chce někdo udělat radost, tak jedině čokoládou nebo květinami. Ráda si hraje hry s dětmi,proto se nemůžou lidé divit, když se při procházce zastaví u dětského hřiště a buď děti sleduje a nebo si s nimi začne hrát. Sama by chtěla své.

Neoblíbené: Nemá ráda hady a ještěrky. Potom je to když jí někdo mluví do její práce. Nesnáší arogantnost hlavně ze stran ninjů, kteří si myslí, že jsou něco víc než obyčejní lidé.

Vzhled:  typické pro klan Kaguya jsou bílé vlasy, i ona takové má a k tomu disponuje jasně modrými oči.Je poměrně malého vzrůstu pohých 160 cm a i s postelí 57 kilo.

Příběh:
Hisa patřila k vražednému klanu Kaguya. Když byla malá ještě si zcela neuvědomovala podstatu klanu ani klanové techniky, jen věděla, že jednou chce být taková jako její matka, na povrchu zlá a krutá a uvnitř milá a přívětivá. Od malička byla velice společenská a ráda si hrála s dětmi na hřišti, do akademie ji dostávali násilím. Hraní upředňostňovala a to byla chyba. Matka se ji kromě akademie snažila trénovat ještě doma, čímž jí motivovala více k životu klanu Kaguya.Avšak otec z ní nadšený nebyl. Často ji svou nespokojenost ukazoval násilím. Před matkou si al enikdy nepostěžovala. Ona ji naučila používat techniky a fyzickou sílu klanu, aby se otci mhola vzepřít a nenechat si líbit urážky. POzději bylo na čase, aby si i ona opatřila znak klanu na obličej. Dvě červené tečky nad nosem. Zprvu se jí to nelíbilo, ale počase si zvykala. Prožívala věci jako obyčejná puberťačka. Dostala tým a senseie. Velice si s nimi rozumněla a senseie milovala. Měla ráda starší muže, uměli vyprávět příběhy ze života a ve většině případů byli klidnější než kluci jejího věku. Ovšem charakter klanu ji dohnal k nehjoršímu a vždy toho strašně litovala. Její rodina chodila na mise. Pokaždé musela jít s nimi. Nebojovala jen sledovala počínání. Jen sledovala ty plánované vraždy a jak se tomu její rodina její bratranci, strýcové a tety smějí. Připadala si jiná. Jak jí ale padlo 18 let musela se jejich misí aktivně účastnit a proto v 18 uskutečnila první vraždu. Špatně jí z toho bylo ještě týden. Se svým týmem se účastnila chuuninské zkoušky, kterou udělala ale s odřenýma ušima. Otec ji za to velice zbil a ještě nadával k tomu. Hisa už nevydržela ten nátlak a chtěla se sebrat a odejít. Otec ji v tom zabránil, řekl jí že se vdá, aby mohla alespoň plnit povinnotsi ženy v klanu. Nechtěla si vzít nikoho, z těch vrahů v klanu protestovala. Nic jí to nebylo ale platné.

O pár let později, se klan rozhodl rozpoutat válku proti Kirigakure. Povinně se musela Hisa účastnit. POd otcovým dohledem celkem hodně zatrpkla, avšak uvnitř byla stále ta malá holka, která by nejraději byla obyčejné dítě. Stalo se z ní přesně to co si vždy přála. Byla jako matka. Jenže válka s Kiri nedopadla tak jak původně měla. Většina klanu padlo. Hisin otec začal panikařit. Nechtěl přijít i o poslední možného potomka klanu Kaguya. Poslal Hisu ještě s jejím budoucím manželem pryč. Ona odmítala. Vzpírala se mu. Toho muže nenáviděla a otce odmítala nechat samotného.  Odmítala ho dobrovolně poslat na smrt, ale najednou se jí setmělo před očima. Muž, který měl být jejím manželem, jí praštil. Omráčil jí. Když se probudila byla tak unavená, že neměla sílu už na nic. Navíc jediné co ve svém zamlženém vidění stihla postřehnout bylo, že jí je zima... 

Aktuální stav
Spánek v té podivné rakvi trval déle, než Hisa samotná předpokládala a proto první koho viděla byl pohledný muž, který se ji snažil přivést k životu. Ke své hrůze zjistila, že je to člen jejího klanu a ona se probudila o pár století později. Moderní svět zprvu nechápala a i obyčejná sprcha nebo televize pro ni bylo jako kouzlo. Kashike se ji snažil ve všem být nápomocen a brzy si získala i jisté sympatie Reiny Kany, se kterou se seznámila díky plesu v Kirigakure, kde ji Kashike představil. Svým neobyčejně krásným vzhledem Hisa omámila dost lidí na to, aby ji začali mít téměř hned rádi. Ze začátku plachá Hisa rychle ukázala, jaký má velký talent pro práci s dětmi a na šití oděvů. Odmítala bojovat a chodit trénovat dost dlouho, a proto si jako svou novou práci sehnala hlídání dětí. Později zkoušela šít oděvy pro ninji a velmi úspěšně. 
Kashike se později vyšvihl na post Mizukageho a to je odloučilo zcela úplně. Hisa trávila dlouhé večery a dny sama a nebavilo ji to. Rozhodla se jednat a i přes to , že měla sto chutí se sbalit a odjet za svým velkým vzorem, rozhodla se dát vztahu s Kashikem ještě šanci. Oba dva se vyslovili a vše bylo tak jak mělo být. Ovšem politika je politika a Hisu trápilo, že se té politice věnuje víc jak ji a proto, když Kashike hledal sekretářku do svého úřadu, neváhala ani na chvíli a přihlásila se. S pomocí pár přátel si nastudovala vše potřebné, aby prošla ne z protekce, ale proto, že je dobrá a zaslouží si to. 
Teď momentálně pracuje jako asistentka Mizukageho a je se svou novou prací velmi spokojená, aby taky ne, kdyý za tři roky stihla i z chunnina povýšit. 

Techniky:
Základní techniky geninů
Sawarabi no Mai - A
Tessenka no Mai: Hana - B
*Suiton: Seibun Houfutsu - B
*Suiton: Kokuu no jutsu - B
Tessenka no Mai: Tsuru - C
Yanagi no Mai - C
Teshi Sendan - C
*Karamatsu no Mai - C
*Kirigakure no jutsu - D
*Shunshin no jutsu - D
(* - přidaná podle nových pravidel)

Body:
Ninjutsu - 4,5
Taijutsu - 4
Genjutsu - 1
Inteligence - 3,5
Síla - 3
Rychlost - 3,5
Chakra - 3,5
Ruční pečetě - 2
Celkem - 25 bodů


Naposledy upravil Hisa Kaguya dne Thu Mar 17, 2016 8:07 pm, celkově upraveno 2 krát
avatar
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Hisa Kaguya

Příspěvek pro Assasin Senju za Sat Aug 30, 2014 9:07 pm

OK, takže po předchozí domluvě..
POVOLENO

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 38
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Hisa Kaguya

Příspěvek pro Hisa Kaguya za Sat Nov 14, 2015 2:04 pm

Pokračuji
avatar
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Hisa Kaguya

Příspěvek pro Hisa Kaguya za Wed Mar 16, 2016 9:36 pm

EDITNUTO
avatar
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Hisa Kaguya

Příspěvek pro Hideo Hatake za Wed Mar 16, 2016 9:55 pm

Tessenka no Mai: Tsuru --> C rank
Tessenka no Mai: Hana  --> B rank (Nato aby si to vytvorila potrebuješ ohromnú zásobu čakry, pamätaj.)
Yanagi no Mai --> C rank
Teshi Sendan --> C rank
Sawarabi no Mai --> S rank
Suiton: Kokuu no jutsu --> B až A rank .. skôr len B

_________________
avatar
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Hisa Kaguya

Příspěvek pro Hideo Hatake za Thu Mar 17, 2016 8:21 pm

Povolené.

_________________
avatar
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Hisa Kaguya

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru