Denkou Sekka

Goto down

Denkou Sekka

Příspěvek pro Denkou Sekka za Sun Aug 31, 2014 4:23 pm

Jméno: Denkou

Příjmení: Sekka

Hodnost: ANBU

Vesnice: Konohagakure no Sato

Věk: 21

Narození: 07-05

Pohlaví: Muž

Klan: /

Elementy: Yin-Yang Release, Wind Release

Kekkei genkai: Swift Release

Sensei: Jeho matka Maki Rotoshi.

Vzhled: Denkou má bílé, středně dlouhé vlasy, které má většinou rozcuchaně ,,upravené". Jeho obličej není ničím zvláštní, stejně tak jako jeho postava, která odpovídá tréninku, kterým jako ANBU člen prošel. 90% ze svého času je stejnak kompletně zahalen, aby nebylo zjištěno nic z jeho identity, která je důležitá jak pro něj, tak pro vesnici.

Charakter: Denkou je pyšný shinobi, který vždy dává přednost dobru své vesnice, než čemukoli jinému. Miluje pocit zodpovědnosti a je na sebe přísný, aby o něj nikdy nepřišel. Uchovává v sobě také velký respekt vůči výše postaveným ninjům z vesnice a na druhou stranu opovrhuje těmi podřazenějšími vůči jemu.
Ačkoli ze sebe nevyzařuje příliš přátelskosti, jelikož se spíše než o svoje vztahy s ostatními stará o vztahy mezi vesnicemi, tak se o něm říká v organizaci ANBU, že je velice důvěryhodný, hrdý na svou hodnost, které dosáhl poctivě, ale také to, že je velice vychloubačný.

Styl boje:
Taijutsu
Ačkoli se Denkou nespoléhá pouze na taijutsu, v taijutsu vyčnívá spíše díky své rychlosti, která se přenáší i na rychlost jeho úderů, reakcí, vyblokování nepřátelských úderů a jiných aspektů v taijutsu.

Ninjutsu
Kenjutsu
Denkou považuje Kenjutsu za jeho nejsilnější složku Ninjutsu, jelikož jí jako jedinou zdokonaluje již od dětství. Jeho Kenjutsu schopnosti, stejně jako ty taijutsu, jsou zdokonalovány jeho rychlostí. Denkou dokáže používat meč na obrovské rychlosti, která je pro pouhé oko nespatřitelná, a zasadit tak smrtící rány v okamžiku i zkušenějším nepřátelům.

Elementární schopnosti
Denkou se řadí mezi zkušené uživatele Wind Release, který ovšem používá hlavně k vylepšení svého již silného kenjutsu. Je také jako jeden z mála ninjů uživatel elementu Yin-Yang, který je základní složkou jeho Kekkei Genkai Swift Release.

Životopis:
Denkou se narodil do rodiny kuchaře Otora Chiroa a chunninky Maki Rotoshi, kteří dítě zplodili jen omylem. Každopádně po narození Denkoua se rozhodli, že syn bude kuchařem a nebude se učit nic z umění ninjů, jelikož to je dost nebezpečné, na čemž trval spíše otec. Syn byl tedy v děství vyučován kuchařem, ale hned jak se mu utvořil rozum, což bylo kolem čtyř let, se rozhodl, že se dá po stopách matky, která ho neustále fascinovala, když jí sledoval při jejím tréninku, nebo se dozvídal o úspěšných misích, co zvládla. Maki prosbě Denkoua vyhověla po konzultaci s manželem, protože na tom syn neustále trval. Denkou v sobě ukázal obrovský talent, o kterém do té doby nikdo nevěděl a proto se ho matka ujala na kompletní výchovu v ninju. V 7 letech v něm dokázala probudit Swift Release, který sama i ona ovládala a s kterým naprosto bez problémů o rok později v 8 letech Denkou završil studium v akademii. Se svými znalostmi ve většině oblastech ninjutsu od své matky poté v 10 letech dodělal chuninskou zkoušku, kde neměl téměř žádnou konkurenci.
V přibližně té době také probudil svůj primární element, Fuuton, který se ale rozhodl nijak nerozvíjet a využívat jej jen pouze k posílení svého kenjutsu. Jako chunin splnil celkem 108 misí v průběhu dvou měsíců, za což obdržel přezdívku Denkou Sekka, kterou také od té doby používá za své jméno.
Jelikož jeho zkušenosti silně přesahovaly hodnost chunina, a také protože se jeho schopnosti hodily spíše na někoho, kdo pracuje sám, byl přidělen do organizace ANBU. Tam docílil také úctyhodných výkonů, za což byl po 9 letech odměněn přímo hokagem a od té doby plnil pro něj post speciálního špióna. Tento post obnášel donášení informací z ostatních vesnic, zemí, ale také zjišťování ,,drbů" o nových teroristických organizací a jiných zločineckých band. Tuto úlohu zastává pro vesnici již přes 2 roky a nyní očekává, jaký bude jeho další úkol, který z lásky k vlasti milerád splní.

Avatar:
hehehehehehehehhehehehe:


Body:
Ninjutsu - 4
Taijutsu - 5
Genjutsu - 2
Inteligence - 3
Síla - 5
Rychlost - 5
Chakra - 3
Ruční pečetě - 3

Celkem: 30 (snad, jsou prázdniny, dlouho jsem nepočítal Laughing )

Schopnosti
E-rank
Kawarimi no Jutsu
Kakuremino no Jutsu
Nawanuke no Jutsu
Henge no Jutsu
Bunshin no Jutsu

D-rank
Kanashibari no Jutsu

C-rank
Fūton: Waindosteppu

B-rank
Fūton: Shinkūjin
Shōshagan no Jutsu

A-rank
Jinton: Mueishō

S-rank
Jinton: Enka Ohmi

Nezařazené
Mind reading

Denkou Sekka

Počet příspěvků : 2
Registrován : 30. 08. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Denkou Sekka

Příspěvek pro Hokori Mai za Wed Sep 03, 2014 3:30 am

Jinton: Mueishō rozhodně není rank A. Tvůj životopis je na anbu příliš krátký. Dále bych Tě požádal mi vysvětlit to, že je Ying a Yang základní složkou jintonu. Ty víš něco, co Já ne, a proto si počkám na vysvětlení. Podle toho, jak to opravíš, Ti povolím a nebo nepovolím jinton (jedná se o vskutku OP Kekei Genkai, a tak doufám, že mě chápeš)

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru