Klan Shosei

Goto down

Klan Shosei

Příspěvek pro Areton Shosei za Sun Sep 07, 2014 12:02 pm

Shosei


Historie klanu


Historie klanu je spíše velice neznámá, protože nikdo přesně neví, jak se všechno událo, jelikož písemné záznamy se nedochovaly a orální vyprávění o klanu skutečnost často zkreslovalo, takže se spíše jedná o legendy, které často z pravdy vychází, avšak poté jsou velice pečlivě domyšlené. Z části to zavinili předci z tohoto klanu sami, jelikož chtěli budit více respektu nad ostatními.
Podle legend vznikl klan poblíž hory Myouboku ještě za dob přede všemi vesnicemi. Tito členové klanu žili v džunglích a bažinatých oblastech. Byli velice spjati z přírodou a terén znali perfektně. Díky podmínkám, které zde panovali se naučili perfektně zacházet se zbraněmi, ale zároveň i s chakrou. Kdokoliv, kdo vstoupil na jejich území byl pečlivě sledován a pokud byla možnost, byl zabit a ani o tom nevěděl. Členové klanu Shosei byl krutými zabijáky, v dnešní době by se dali na svoji dobu přiřadit k Oininům nebo ANBU. I když měli tyto schopnosti, klan byl spíše neutrální, nechtěli mít styky s ostatními klany, žili si jen pro sebe.
Jak čas plynul a tvořili se vesnice, byl nucen i klan Shosei se k nějaké vesnici přidat, jinak byli ve velké nevýhodě. I když se to mohlo zdát nelogické, protože Konohagakure byla blíže, přidal se klan k Iwagakure no Sato. Zde se prosadil prakticky okamžitě, nebo Hiden Jutsu klanu byli kamuflážní techniky, často ani zkušený senzibil nedokázal jejich přítomnost vycítit, uměli schovat jak sebe, tak svoji chakru, navíc jejich taijutsu se mohlo vyrovnat i lidem se specializací na něj, přestože pro ně byl boj těla až na druhém místě. Legendy tradují, že první Tsuchikage měl manželku právě z tohoto klanu, ale kdo ví, je to přeci jen legenda!
Jak čas plynul dále a vznikali nové a nové války, klan se jich účastnil čím dál méně, bylo to tím, že s nimi nesouhlasili, to je přinutilo k exilu, když ve třetí válce Shinobi nepomohli Iwagakure vůbec. Klan se na chvíli opět vrátil do své staré domoviny, kde žili ještě pár let, než se rozhodli přejít do válkou zničené Amegakure, kde byli uvítáni s otevřenou náručí a zde jsou prakticky dodnes, účastnili se její rekonstrukce do dnešní podoby a jsou s ní velice psychicky spjatí.


Schopnosti klanu


Klan se specializuje na boj zblízka, lépe řečeno na boj s blízka se zbraněmi, ale má však svoje Hiden Jutsu, které v boji uplatňuje velice často. Je jím kamufláž, ne však normální technika kamufláže, to je na jejich úroveň příliš amatérské. Dospělí členové dokážou doslova vymazat ze Světa jakékoliv známky života o sobě. Nejenže se dokáží stát pro okolí neviditelnými, dokáží také perfektně maskovat svoji chakru, kterou dokáží přizpůsobit svému okolí. (Více vysvětlím v tvorbě klanových technik.) a co je ještě lepší, dokáží také skrýt zvuky, které vydává každý. (Bušení srdce, šoupání nohama o zem apod.) .


Motto klanu

Ve Světě nepřežijí ti nejsilnější, ale ti nejschovanější.


// Znak klanu ještě dodám. 
avatar
Areton Shosei
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 3
Registrován : 07. 09. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Klan Shosei

Příspěvek pro Hokori Mai za Sun Sep 07, 2014 8:09 pm

POVOLENO... schopnost probereme tedy v klanových technikách, ale předem Tě upozorňuji, že je nemožné se dokonalé skrýt. Dokonalá technika neexistuje ať už se jedná o sharingan nebo rinnegan.

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru