Bytová Jednotka [MUON]

Goto down

Bytová Jednotka [MUON]

Příspěvek pro Muon Kansoku za Sun Sep 14, 2014 2:18 pm

Narozdíl od mnohých sirotků, Muon získal život v domě, nikoliv staré a zatuchlé bytové jednotce, kde se tísní každý kus nábytku se svým obyvatelem. Tento dům získal Muon poté, co nalezl po probuzení ve své kapse klíč s přívěškem adresy, kterou po pár dnech také nalezl. Při otevření dveří se mu naskytl pohled na dům se čtyřmi místnostmi, úvodní halou, jež funguje jako přechovná místnost pro oblečení, jídelna a odpočinková místnost. Dále do domu stojí dvoje dveře. Jedny vedou k sociálním zařízením domu, druhé do kuchyně, skrze kterou lze projít až do Muonovy ložnice, která svým vzhledem připomíná vskutku jeho uzavřenou osobnost. Ložnice s dlouhými závěsy, nízkou postelí, ale především- prázdným rámem nad postelí s popiskem "Kazoku".

Při dlouhém přemýšlení, odkud by klíč mohl mít, se mu naskýtají dvě možnosti, přičemž obě jsou absurdnější než druhá. Při dlouhém přemýšlení nad významem prázdného rámu už je to ale snazší- nebo je pravda trochu hlouběji, než se na první pohled zdá?


_________________
avatar
Muon Kansoku
Genin
Genin

Počet příspěvků : 19
Registrován : 29. 08. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Bytová Jednotka [MUON]

Příspěvek pro Muon Kansoku za Sat Sep 20, 2014 2:10 pm

Dotřepal jsem se až "domů". Čekalo na mne tiché místo zející prázdnotou, jehož dveře jsem jen lehkým pohybem ruky odemkl klíčem. Zašoupací dveře jsem otevřel zatlačením do strany a vstoupil dovnitř. Pak jsem si vzpomněl, že tohle místo zas až tak prázdné není.
"WURF!" ozvalo se zpřede dveří.
Díval jsem se přímo na toho smetáka, Daeho. Malý pes, čivava, blonďatej nejen srstí ale i mozkem. Ten trapný pocit, když zapomenete na vlastního psa.
Oh, shiat.
Prošel jsem okolo něj až do kuchyně, ani jsem se nezouval, jelikož se hodlám okamžitě zdejchnout zase pryč. Ale to roztomiloušké zakňučení mě nenechalo chladným. Můj pupíšek měl hladík. (T_T) Podíval jsem se na něj stejným psím pohledem jako pohlédl on na mě a čekal jsem, který z nás dvou první uhne pohledem. Stačila chvíle a okamžitě mě přemluvil, abych mu dal co nejvíce svého jídla. Házel jsem po něm všechny pytlíky co jsem tu našel a jakmile jsem skončil, nechal jsem ho zasypaného v hoře jídla, zjevně spokojeného s takovýmto způsobem smrti, vzal jsem si vše co jsem potřeboval a odešel.

PAPEJ PUPÍČKU
- Přesun -

_________________
avatar
Muon Kansoku
Genin
Genin

Počet příspěvků : 19
Registrován : 29. 08. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru