Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Mizukage

+29
Kaori
Reina Kana
Misha Haybushi
Himiko Hoozuki
Hine Kureta
Hodnostári
Yoko Terumi
Kairi Utsushi
Shizuka Yoru
Tobias Ohara
Kataro Terumi
Kiseki Mirakuru
Faito Dansaku
Yuki Katsuragi
Kangae Mizutsuchi
Hisa Kaguya
Hyuuga Mikomi
Muon Kansoku
Goku
Takeru Kana
Kuroashi Sanji
Kenji Uesugi
Kashike
Keigo Nakagami
Ghepard Haybushi
Gats Terumi
Akuma Saito
Gunji
Hirin
33 posters

Strana 7 z 18 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 18  Next

Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 7 Empty Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hirin Sat Aug 02, 2014 10:21 pm

First topic message reminder :

Kancelář Mizukage - Stránka 7 Mist-adminbldg
Zde Mizukage tráví většinu svého času. Vchod do budovy je hlídán ANBU, kteří se po určitém čase vždy vymění. V přízemí je velký prostor s automatem na kávu, horkou čokoládu a další pochutiny xD. Jsou tam křesla, ve kterých můžete počkat, než na vás přijde řada. Dole také najdete pořadová čísla, se kterými budete postupovat do kanceláře. Na konci chodby je kancelář.
V posledním patře, než se vstoupí na střechu, je místnost, kde jsou všichni poštovní opeřenci. Pověření lidé je posílají ze střechy budovy.

Kancelář Mizukage - Stránka 7 14imuf8

Kancelář není nijak zabezpečená, ovšem veškeré dokumenty ano. Každý dokument je zapečetěný a pečeť může odstranit pouze Mizukage. V případě nepřítomnosti Mizukage pečeť odstraní její sekretář/ka.

Otevírací doba xD :
Po-Pá      09:30-20:30
So-Ne      09:30-19:30
BTW: Neberte to doslova, Mizukage je taky jen člověk Very Happy
BTW: Autorská práva na tenhle post patří Lady Hitomi Yamada, Hachidaime Mizukage. xD


Naposledy upravil Hirin dne Thu Jul 23, 2015 11:00 pm, celkově upraveno 2 krát
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down


Kancelář Mizukage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Akuma Saito Sun Sep 28, 2014 10:44 am

Akuma Saito


Jen jsem smutně přikývl, neboť jsem byl trochu zklamaný, myslel jsem, že je to pro vesnici dobré, no nakonec se ukázalo, že je tomu nejspíše naopak, protože peníze jdou od Kirigakure, věřil jsem však, že to jednou nějak vyjde. Věřil jsem, ale rozhodovat, to jsem nemohl. Nejsem nic extra, jsem jen obyčejný ANBU bez možnosti klást odpor či mít vlastní názor, žil jsem pro názory a myšlenky vesnice, tedy Mizukageho. 


Rozumím vám, díval jsem se na to z jiné perspektivy, samozřejmě máte pravdu VY, Mizukage-sama. Když dovolíte, rád bych již odešel, potřebuji trénovat novou techniku, kterou chci použít při obraně naší vesnice...
Dořeknu klidně a s neutrálním hlasem, potřeboval jsem jít brzy na cvičiště, abych tam co nejrychleji skončil a mohl vzít další misi, už to poměrně spěchalo.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Sep 28, 2014 11:09 am

Faito

"Já neřekl, že je to špatná myšlenka, jen, že je neproviditelná. Nehodlám se rozpínat, žijeme si dobře a naše síly rostou. Dobýváním území bychom jen riskovali válku, oslabili naše síly a narušili tak obranu nás samotných..." řekl jsem na vysvětlenou.
"Můžeš jít..." řekl jsem. Neměl špatné nápady. Až bude Mizukage, může si vyzkoušet na vlastní kůži, jaký dopad mají rozhodnutí jednoho člověka.


Naposledy upravil Faito Dansaku dne Wed Oct 01, 2014 6:28 am, celkově upraveno 1 krát
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Akuma Saito Sun Sep 28, 2014 7:08 pm

Akuma Saito


Děkuji, Mizukage-sama. 
Řekl jsem a potom jsem se vydal k odchodu. Mizukage měl pravdu, nejspíše to byl můj nezabitelný smysl pro spravedlnost, co mi zatemnil mozek, inu, pravdou je, že i malý stát dokáže zničit obra. Většinou, tak to bývá i v přírodě, je ten nejmenší nejnebezpečnější. Jakmile jsem prošel dveřmi, zabouchl jsem za sebou a nechal kancelář volnou. Svitek už Mizukage měl, nyní bylo potřeba, abych se i já zdokonaloval, takže jsem zamířil na cvičiště, kde jsem chtěl začít trénovat svojí techniku.


//Přesun
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hirin Sun Sep 28, 2014 7:20 pm

Čekala jsem a čekala. Mladíka, který tu byl se mnou už nebavilo jen čekat a začal s konverzaci. Pohlédla jsem sem na něj. "Přeci jen má jméno" pomyslela jsem. "Těší mě Kenji" řekla jsem a usmála se. Po chvilce co mi řekl Kenji své jméno, vypadal ten malý předbihač z kanclu, drze zabouchl dveře bez jediného slova. Bez zaklepaní jsem vešla do kanceláře. Pro většinu by to bylo znakem drzostí a nevychovanosti, ale já v tuhle chvíli bych ty dveře s klidem rozkopla. Zdravím Faito-sama, prý tu něco pro nás mate? pověděla jsem. První jsem se chtěla dozvědět co chce, teprve potom bych podala opatření ohledně té řady.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Sep 28, 2014 7:56 pm

Faito

Podíval jsem se na Hirin a v mém pohledu byl na dvě vteřiny údiv.
"Ven... a zkus to znova..." řekl jsem a probodl ji pohledem. Rozhodně jsem se nesmál.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kenji Uesugi Sun Sep 28, 2014 9:38 pm

Hirin jsem její úsměv opětoval a v tu chvíli se otevřeli dveře kanceláře. "Hele jsme na řadě" pronesl jsem. Někomu by to znělo krapet ironicky, ale já to myslel smrtelně vážně. Ale co jsem se koukl na Hirin tak už se cpala do dveří a tak jsem udělal dva rychlé kroky za ní a v tu chvíli jsem do ní respektive do její samehady narazil nosem. "Gomen" rychle jsem vyhrkl a chytl jsem se za nos. Udělal jsem jeden krok dozadu a nahnul jsem se přes Hirin abych viděl co se v kanceláři děje že mi tu vystavila takovou stopku. Zahlédl jsem Mizukageho za stolem a nevypadalo to že by byl zrovna rád že nás vidí. Rychle jsem sklopil pohled k zemi a všiml jsem si jak mi od nosu kápla kapka krve na zem. To jsem ale idiot,.. rychle jsem vytáhl kapesník abych zachránil situaci a neztrapnil se tady před někým jako je Mizukage-sama, by mě doma ukřížovali.
Kenji Uesugi
Kenji Uesugi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 92
Registrován : 03. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Goku Mon Sep 29, 2014 6:04 pm

Nepatril som k ľuďom, ktorý by sa pchali niekam dopredu. Situácia v nemocnici bola samozrejme pochopiteľná na môj predošlý stav. 
Mal som na sebe oblečené moje klasické oblečenie. Obväzy mi už zakrývali len jazvy, vďaka príplatku v nemocnici medikom, ktorý sa mi o rany efektívne postarali.
Popravde som sa takto dobre necítil už dlho. Moja chakra plnšia byť nemohla, rany ma neboleli a nemusel som sa báť, že by sa mi niektorá z rán natrhla. Mohol som sa naťahovať ako som chcel.. taký nezvyčajný pocit. Moje telo za poslednú dobu znieslo viac, než by mi bolo milé. Nemusel som ani klopať a vedel som, že u Kageho niekto je, nevšimol som si na chodbe nikoho iného a tak som sa len oprel o stenu vedľa dverí a čakal som. 

Učenie..:
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hirin Tue Sep 30, 2014 5:04 pm

Jinak jsem nepocítila, že někdo do mně narazil. Otočila jsem se na podpatku a odešla za dveře. Zavřela slušně dveře. Z hluboká jsem se nadechla a opět vydechla. Pro ty, kteří mají citlivější uši by řekli, že to nebylo klepaní ale bušení. Vešla jsem dovnitř."Zdravím" slušně jsem řekla. "Pokud tet mě vykáže opět ven, tak ty dveře poznají samehadu zblízka." pomyslela jsem si.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kenji Uesugi Tue Sep 30, 2014 5:36 pm

Vešel jsem do kanceláře hned po Hirin. Narozdíl od ní jsem byl nejspíš přesný opak a naprosto jsem respektoval veškerou vyšší autoritu. No jeden by řekl nemyslící vojáček. I na tom možná bylo něco pravdy. Přešel jsem k její levici a poklekl jsem tak akorát na jedno koleno a hluboce se uklonil. Jelikož byla Hirin nejspíš momentálně mojí nadřízenou nebo řekněme ve vyšším postavení, nechal jsem jí mluvit a jen jsem zůstal v pokleku a naslouchal jsem rozkazům.
Kenji Uesugi
Kenji Uesugi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 92
Registrován : 03. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Sep 30, 2014 5:51 pm

Faito

Přivřel jsem oči. Od té doby, co má oči, pěkně zdivočela.
"Lepší..." zavčel jsem nespokojeně a kývl na pozdrav Kenjimu.
"Původně jsem vás chtěl poslat do Země Železa, ale nakonec vaše cesta povede do Země Čaje. Půjde s vámi jeden ANBu jako ochranka. V Zemi Čaje pobývá samuraj. Najděte ho a předejte mu vzkaz..." podal jsem jim svitek.
"Legendární zbraně si klidně vemte s sebou, ale vemte si k nim i obyčejnou výzbroj. Onen samuraj je sice mladý a na naše měřítka slabý, ale v kenjutsu opravdu vyniká. Požádáte ho o výcvik. Pokud výcvikem projdete, budete moci nosit legendární zbraně. Pokud neuspějete, hádám, že se ANBu vrátí sám... Dotazy?"
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hirin Tue Sep 30, 2014 6:16 pm

"No super, zase přesun přes celý svět." pomyslela jsem si, když mi FAito řekl, že půjdeme do země Čaje. Byla jsem překvapená, že nás tam bude čekat samuraj. To co jsem o nich slyšela,tak výcvik nebude zrovna lehký. Převzala jsem svitek. "Žádný dotaz."Řekla jsem a počkala jsem na Kenjiho, jestli nemá náhodou nějaký dotaz, pak jsem vyšla z kanceláře a ukázala jsem, že může další do kanceláře. Vyšla jsem před budovu a zastavila jsem se. "Za 1 hodinu před bránou, vem si vše co potřebuješ." Pověděla jsem Kenjimu a mávla jsem na rozloučenou a vydala se pryč.

//přesun
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kenji Uesugi Tue Sep 30, 2014 6:31 pm

Vyslechl jsem rozkazy a pomalu jsem se zvedl a pohledem jsem lehce zavadil o Mizukageho. Můj jindy totálně nezaujatý výraz, bez špetky nějaké emoce se změnil. Bral jsem to opravdu vážně a taky jsem byl pořádně odhodlaný. Určitě se vrátím! Jen jsem kývl na znak toho že rozumím a vyrazil jsem přímo za Hirin. 
Přidal jsem trochu do kroku abych dohnal Hirin. Když jsem jí dohnal jen jsem jí lehce přikývl. "Dejte mi 30 minut, Hirin-san" řekl jsem a možná poprvé v životě jsem byl opravdu nadšený z toho co dělám. Přidal jsem do kroku až jsem skoro běžel směrem do našeho sídla.
Kenji Uesugi
Kenji Uesugi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 92
Registrován : 03. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Goku Tue Sep 30, 2014 6:34 pm

Typoval som, že je voľné. AK sa v zákutí nenachádzal iný shinobi, ktorý by zaberal miesto v kancelárií. Preto som teda predstúpil k dverám a aj keď ich nechali otvorené, zaklopal som a pomaly vstúpil. 
"Mizukage-sama." Pozdravil som oslovením a kľakol som si v podstate identicky, ako to urobil pred tým Kenji. Kľaknutie na jedno koleno s jednou rukou na zemi a druhou prikrčenou a opretou o druhé koleno.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Sep 30, 2014 6:38 pm

Faito

Do kanceláře veše Toujou. Kývl jsem na pozdrav a čekal na hlášení. Doufám, že ji našel.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Goku Tue Sep 30, 2014 6:44 pm

"Misia bola úspešne splnená čo sa týka navrátenie Hinamori k rodine. Každopádne som bol pomalý. Bola unesená dvoma shinobi cez dieru v obrane Kirigakure no sato. Podrobnosti o lokácií som už zaslal počas misie na Anbu veliteľstvo. Boli tam ešte ďalšie dve deti. Jedno je mŕtve, druhé bolo v bezvedomí a o jeho terajšom stave nemám informácie. Obaja nepriateľský shinobi sú mŕtvy. Podľa všetkého to boli len banditi alebo nunkeninovia ktorý si chceli privyrobiť únosom Hinamori a následným žiadaním o výkupné. Nedokážem s určitosťou povedať, odkiaľ týto nunkenini či shinobi pochádzali. Schopnosti jedného z nich boli približne na úrovni chunina, čo sa ninjutsu týkalo, v taijutsu za mnou obaja zaostávali takže to posúdiť neviem. Jeden z nich ovládal Raiton, druhý nestihol využiť žiadnu techniku. Vedeli však o priechode v novo vystavanej štvrti, ktorý viedol von z Kirigakure, takže je pravdepodobné že boli odtiaľto." Dokončil som hlásenie a bez slova som čakal, čo bude ďalej.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed Oct 01, 2014 5:22 am

Faito

"Dobře. Zkus ještě v nemocnici vyslechnout ty děti. Myslím, že ti to půjde líp, než našemu výslechovému týmu..." řekl jsem a položil na stůl směnku s odměnou.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Goku Wed Oct 01, 2014 6:40 am

Prebral som zmenku a prikývol som. 
"Potrebujete ešte niečo Mizukage-sama?" Spýtal som sa ho pripravený na odchod. Papierik som si zatiaľ strčil do vrecka mikiny, tam bol zatiaľ v bezpečí.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed Oct 01, 2014 7:17 am

Faito

"Zatím je to vše..." řekl jsem.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Goku Wed Oct 01, 2014 7:39 am

Prikývol som a ešte raz som sa uklonil.
"Dovidenia Mizukage-sama." Odvetil som stroho a následne som s dovolením odišiel z miestnosti. Zavrel som za sebou dvere a moje kroky ma zaviedli až k východu z budovy. Necítil som sa moc na vypočúvanie tých detí, no aspoň som mohol vyskúšať moju novo nadobudnutú techniku. Kto by vedel lepšie klamať než deti ?.. no kto vie.
(presun)
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Wed Oct 01, 2014 7:59 am

Vyzeralo to tak, že som bol teraz na rade ja. Preto som pre istotu ešte zaklopal, aby Mizukage vedel, že vchádzam. Po zaklopaní som vošiel a uklonil sa. "Dobrý deň Mizukage-sama." Najprv som pozdravil a potom som sa vyrovnal a prehovoril som zasa. "Mám pre Vás odpoveď od Tetsuyu." Povedal som a čakal som, kým ma pustí k slovu. Aj keď je pravda, že som za ním musel ísť až do Tanzaku, lebo v tom nukeninskom sídle sa ho nájsť nedalo.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed Oct 01, 2014 8:44 am

Faito

Vešel snad poslední čekatel. Kiseki. Když začal mluvit o Tetsuyovi, narovnal jsem se v křesle.
"Ano?" zeptal jsem se se zájmem.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Wed Oct 01, 2014 1:49 pm

Netrvalo dlho a Mizukage ma vyzval k slovu. Ja som už mal našťastie urovnané v hlave všetky myšlienky a slová, ktoré mi Tetsuya povedal. Preto som začal najprv s prvou otázkou, ktorú Mizukage vedel. Bolo pomerne zvláštne, že som si to pamätal tak dobre ale ako nositeľ draka som mal veľmi dobrú pamäť. "Ak nevadí, dovolím si citovať slová Tetsuyu." Doslova by sa to dalo prirovnať k tomu, ako keby som mal fotogenickú pamäť, proste mi to v hlave vždy ostane. "Na vašu prvú otázku odpovedal, že ho vaša starosť oňho s celého srdca dojíma, ale nemusíte mať obavy. Povedal, že je ešte nesmrteľnejší, ako Vy. Pre tentoraz vaša vzájomná dohoda platí, ale do Iwagakure sa sťahovať neplánuje. Higure sa teda môže naďalej hrať na svojom mŕtvom piesočku." Prerozprával som mu takmer všetko, čo mi povedal na tú prvú otázku. Dal som si medzi rozprávaním malú prestávku a pokračoval som v rozprávaní. "Po tej druhej otázke, ktorú som mu povedal sa mi zdal nahnevaný." Oboznámil som ho najprv s Tetsuyovým stavom s akým so mnou rozprával.
"Dúfal, že si z neho robíte srandu. Podľa jeho zdrojov a podľa tých v dedine nieje vítaný. Higure má vlastnú predstavu o tom, ako priviesť Iwagakure k  svetlejším zajtrajškom, to sa jeho netýka. Hovoril taktiež to, že Vám vysvetľoval to, že sa pôvodne tej dediny chcel zbaviť. nie ju naopak zachraňovať, lebo nieje charita." Dokončil som ďalšiu časť svojho rozprávania a dúfal som, že som Mizukagemu priniesol nejaké dôležité informácie, lebo to vážne bola ťažká misia, ako som aj chcel. Spokojný som s ňou bol. Teraz som sa ale nad tým nemal čas zamýšľať aj keď si aj on mohol všimnúť, že som na pár sekúnd prepadol svojej mysli a zasnil som sa. Potom som ale hneď pokračoval v rozprávaní. "Tetsuya v poslednom rade povedal, že sa nemusíte báť o osud tej "prekliatej" dediny. Ešte chvíľu ju má v pláne nechať sa topiť vo vlastnej špine a potom ju rozpredá. V poslednom rade dúfal, že sa s ním teraz budete chcieť stretnúť vy osobne tak, aby za Vami nemusel on." Dokončil som svoj menší monológ. Hneď po tom som ostal ticho a čakal som, či odo mňa niečo ešte bude chcieť.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed Oct 01, 2014 2:02 pm

https://www.youtube.com/watch?v=RxA0CBRsA_8

Faito

Poslouchal jsem a rozhodně se mi nelíbilo, jak se Tetsuya zachoval. Vstal jsem a přešel jsem k oknu. Díval jsem se ven a přemýšlel jsem. Nechá ji topit se ve vlastní špíně a pak ji rozprodá... problesklo mi hlavou. Přemýšlel jsem, kolik síly bude třeba, než si všichni konečně uvědomí, že se mnou se vyjebávat nebude!
"Dobře, pokud chce Tetsuya postupovat takhle, pak Iwagakure nepotřebuje žádné zásoby..." otočil jsem se na Kisekiho.
"Shromáždi armádu..." řekl jsem a v mém hlase byla slyšet nenávist. Bylo jasně vidět, že se ve mně něco zlomilo. jako bych už neměl náladu na tohle handrkování a neutralitu.
"Dojdi za velitelem ANBu. Předej mu rozkaz. Zítra ráno vyrazí armáda do Iwagakure, kde si vezmeme, co je naše. A tentokrát nebudeme skládat zbraně. Tentokrát si vezmeme všechno, a kdokoli nám bude bránit, toho bude šeredně litovat... Při prvním útoku a zradě Aliance zemřelo dost mužů. Pokud Iwa vyhladoví, bude to jen adekvátní odčinění..."
Probodl jsem ho odhodlanýma očima.
"Teď běž, Kiseki. Dojdeme si pro to, co je naše..."


Naposledy upravil Faito Dansaku dne Wed Oct 01, 2014 7:17 pm, celkově upraveno 1 krát
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Wed Oct 01, 2014 2:09 pm

Očami som pozoroval Mizukageho a pri tom som stál na mieste. Pozeral sa z okna a potom ku mne prehovoril. Keď sa na mňa otočil pozrel som mu do očí a vypočul som si jeho rozkazy. "Rozkaz Mizukage sama!" V očiach mu sršalo odhodlanie. Zajtra sa bude diať niečo veľké a mňa prvé napadlo, že či tam budem môcť ísť aj ja. Nevedel som teraz, či to bude možné ale teraz som šiel splniť rozkaz. Preto po tom, čo som mu ja odpovedal som sa otočil a vybral som sa splniť to, čo som mal urobiť.
(presun)
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Akuma Saito Fri Oct 03, 2014 9:35 pm

Komori


K jednu z oken přiletí netopýr, svírající ve svých drápcích dopis, na kterém je napsáno "Mizukage". Samotný netopýr vypadá dost zmateně a vystrašeně, nejspíše to pro něj byla veliká dálka, nevypadal zas tak dospěle, velikostně také nebyl stejně velký, jako ostatní. Akuma měl však důvod, proč posílal právě tohoto netopýra. Jeho pisklavý hlas byl velice otravný, ale pro Akumův plán nezbytný.


Dopis:
Podávám předběžné hlášení o mé diplomatické misi. Je tu krásně, avšak od mého příchodu trochu deštivo, nejspíše mě Kirigakure provádí až sem. Stráže a chování lidí zde je velice rozdílné. Strážci měli nejdříve problémy s tím mě pustit bez dozoru do vesnice, ale to je z ničeho nic přešlo. Zvláštní...
Objevila se zde také žena, která si říká Kumogakure no Akuma, ta mi z části, velké části, pomohla se sem dostat a nechala mě ubytovat se ve speciální rezidenci. Brzy mě čeká návštěva Raikageho, zeptám se ho na věci ohledně jeho vesnice, snad mi vyhoví.
S pozdravem, ANBU 9.


Netopýr seděl na místě a čekal, zda-li má Akumovi něco dovést zpátky jako odpověď a nebo může odletět zpátky za Akumou na jeho průzkumnou misi v Kumogakure.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 18 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 18  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru