Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Mizukage

+29
Kaori
Reina Kana
Misha Haybushi
Himiko Hoozuki
Hine Kureta
Hodnostári
Yoko Terumi
Kairi Utsushi
Shizuka Yoru
Tobias Ohara
Kataro Terumi
Kiseki Mirakuru
Faito Dansaku
Yuki Katsuragi
Kangae Mizutsuchi
Hisa Kaguya
Hyuuga Mikomi
Muon Kansoku
Goku
Takeru Kana
Kuroashi Sanji
Kenji Uesugi
Kashike
Keigo Nakagami
Ghepard Haybushi
Gats Terumi
Akuma Saito
Gunji
Hirin
33 posters

Strana 10 z 18 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Next

Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 10 Empty Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hirin Sat Aug 02, 2014 10:21 pm

First topic message reminder :

Kancelář Mizukage - Stránka 10 Mist-adminbldg
Zde Mizukage tráví většinu svého času. Vchod do budovy je hlídán ANBU, kteří se po určitém čase vždy vymění. V přízemí je velký prostor s automatem na kávu, horkou čokoládu a další pochutiny xD. Jsou tam křesla, ve kterých můžete počkat, než na vás přijde řada. Dole také najdete pořadová čísla, se kterými budete postupovat do kanceláře. Na konci chodby je kancelář.
V posledním patře, než se vstoupí na střechu, je místnost, kde jsou všichni poštovní opeřenci. Pověření lidé je posílají ze střechy budovy.

Kancelář Mizukage - Stránka 10 14imuf8

Kancelář není nijak zabezpečená, ovšem veškeré dokumenty ano. Každý dokument je zapečetěný a pečeť může odstranit pouze Mizukage. V případě nepřítomnosti Mizukage pečeť odstraní její sekretář/ka.

Otevírací doba xD :
Po-Pá      09:30-20:30
So-Ne      09:30-19:30
BTW: Neberte to doslova, Mizukage je taky jen člověk Very Happy
BTW: Autorská práva na tenhle post patří Lady Hitomi Yamada, Hachidaime Mizukage. xD


Naposledy upravil Hirin dne Thu Jul 23, 2015 11:00 pm, celkově upraveno 2 krát
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down


Kancelář Mizukage - Stránka 10 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Fri Nov 21, 2014 6:31 pm

Potulovala jsem se vesnicí a nebylo to tak dlouho, co jsem se rozhodla vypravit domů. Můj záměr však překazil posel samotného Mizukage, který mi předal vzkaz. Přečetla jsem si jej a pomyslela si něco ve stylu "proč nevyhovět".

Stála jsem před budovou a pozorovala ji, jako bych se snad snažila uhádnout, co se uvnitř právě odehrává. Tu a tam mi někdo věnoval zkoumavý pohled. Čelenku Konohy jsem neskrývala a hrdě ji nosila na rukávu. Kamufláž v mém případě beztak nemá příliš velký význam.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 10 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Yoko Terumi Fri Nov 21, 2014 6:41 pm

Na chvíľu nastalo ticho. Uhla som pohľadom na stranu a čakala, až sa k tomu nejako vyjadrí. Nečakala som dlho, keď sa rozhodol reagovať, opäť som svoj pohľad uprela naňho. Hai, Mizukage-sama. Jeho slová ma spočiatku potešili, ale len čo prešiel k tomu, že by ma nerád zabil, zatvárila som sa trochu divne.
Predstava, že by som zomrela tak mladá, sa mi veľmi nepáčila. Chcela som toho ešte toľko zažiť. Preto som sa musela snažiť o to viac. Mizukage-sama, ešte jedna vec. Problém je tak trochu ten, že ja nemám ani tušenia, čo vlastne mám robiť. Pokrčila som ramenami. Cítila som sa tak trochu trápne, ale tak...Nemohla som za to. Nikto mi o tom nedal absolútne žiadne informácie. A pochybujem, že by Kataro bol na tom o niečom lepšie s informáciami ako ja...Uškrnula som sa sama pre seba. Keby to len počul.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 10 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Fri Nov 21, 2014 6:41 pm

Dorazím ke kanceláři, třikrát klepnu a pak rovnou vstoupím, jedno kdo tam je. Kashike Kaguya hlásí příchod na váš rozkaz... ohlásím se když projdu dveřmi, stoupnu si vedle futer a tvářím se jako součást nábytku dokud tu bude ta delegace.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 10 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri Nov 21, 2014 6:52 pm

Faito

Když přišel Kashike, vstal jsem a kývl na něj. To je přesně problém jinchuuriki - mají ohromnou sílu, ale jsou jak časovaná bomba, co neví, co dělat.
"V archivu jistě najdeš nějaké záznamy. Snaž se cvičit koncentraci chakry, komunikuj s ním, snaž se popouštět jeho uzdu a využívat jeho sílu. Pokud to bude možné, zkusím zařídit na srazu nějaký výcvik buď s ostatními jinchuuriki nebo zařídit, aby tě mohl učit někdo z bývalých nositelů. Teď se omlouvám, ale musím jít. Cesta je dlouhá..."
Kývl jsem na Kashikeho a nechal Yoko, aby si to přebrala po svém.

Dole před budovou jsme potkali Mikomi. Oči se mi rozzářily.
"Takže nás přeci jen doprovodíte, slečno?" zeptal jsem se s úsměvem a dodal:
"Toto je Kashike Kaguya, můj bodyguard a přítel. Tohle je vzácný host z Konohy, Hyuuga Mikomi... pro případ, že se neznáte."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 10 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Fri Nov 21, 2014 7:00 pm

Vykročím za Faitem a jako vždy zaujmu svou pozici po jeho pravém boku, o dva kroky vzadu. Před budovou se však zastavíme a on mě představí té dívce z Hyuuga klanu. Na zaznění mého jména jí vyseknu elegantní, renesanční poklonu a s očima upřenýma na její boty polohlasně pronesu: Velmi mě těší slečno. Pak se opět narovnám. Tvářím se mile a vlídně, jak jen to jde.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 10 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Fri Nov 21, 2014 7:12 pm

"Bude mi ctí, Mizukage-sama." pokývla jsem hlavou a věnovala Faitovi úsměv. Nějak jsem se nemohla zbavit dojmu, že si mou přítomnost vyžádal proto, že měl mého "slídění" v Kirigakure plné zuby a rozhodl se na můj odsun do Konohy dohlédnout osobně. Ale byla to jen jedna z mých zábavných představ. Jistě mám jen příliš bujnou fantazii.
"Ráda vás poznávám." usměji se na Kashikeho. Kdo by si pomyslel, že tu nakonec objevím tak přátelské osoby?

Jistě. Pokud se tě cestou nerozhodnou vykuchat...

Zavrtěla jsem hlavou nad svým druhým, paranoidním já, milujícím černý humor.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 10 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri Nov 21, 2014 7:18 pm

Faito

"Doufám, že u brány bude čekat náš ANBu. Pokud ne, ví, kam jdeme a dožene nás." řekl jsem.
Dopnul jsem kabátec, nasadil klobouk pořádně na hlavu, pevněji sevřel záhadnou skříňku a všichni jsme společně vyrazili na sraz kagů.

//přesun
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 10 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Yoko Terumi Sun Nov 23, 2014 6:33 pm

Kývla som hlavou na znak toho, že rozumiem. Hai, Mizukage-sama. Po jeho slovách som mala aspoň akú takú predstavu, čo robiť. Tak teda, dovidenia. Jemne som sa usmiala, otočila sa a vykročila k dverám. Arigato. Dodala som ešte, než som zmizla na chodbe a vydýchla si. Hneď na to Faito niekam odišiel.
Sadla som si na lavičku. Fúúú, zvládla som to. Yosh! Bola som z toho happy ako grepy, čo si mohol Kataro všimnúť už len vďaka rozžiareným očiam. Vraj budem trénovať pod tvojim a Hirininým dohľadom. Informovala som ho a povzdychla si. Nechcela som ho takto zaťažovať, mal svoju rodinu, deti. Mám komunikovať so sedmičkou a cvičiť si koncentráciu chakry. Pri troche šťastia mi na zraze vybaví tréning pod dohľadom nejakého jinchuurikiho, čo by určite bolo fajn. Zamrmlala som. Milý to človek ten náš Mizukage. Dodala som ešte a jemne sa usmiala. Nesprával sa nijako zle, možno tá poznámka o tom, že by ma mohol zabiť, bola trochu...Ehm...Zastrašujúca, ale inak bol celkom v pohode.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 10 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kataro Terumi Thu Dec 04, 2014 10:07 pm

Vyčkával jsem na vhodnou chvíli jít dovnitř za Yoko, ale zdálo se, že mě není potřeba, tedy prozatím. Já jsem měl přijít na řadu až později, jelikož mi právě Mizukage zadal úkol o který jsem se neprosil. Byl jsem zaměstnán něčím jiným, rád bych taky byl s dětma, když jsou na světě zatím tak krátce. Jsou křehcí a je nutnost o ně pečovat, ale musel jsem pomoci i své sestře. Byla to taky má rodina a sourozenci si pomáhají a u nás to platí dvojnásob. Už od jejího narození jsem na ní musel dávat pozor a pomáhat ji v těžkých situacích. Nyní byl čas, kdy to budu muset udělat znovu. Pak se hned vrátím domů a udělám ze sebe super tátu.Máma jim utekla, tak mají jen mě, naštěstí mají i své prarodiče, tedy alespoň z mé strany rodiny. " Tak tedy hurá na to. Nvm ale kde najdeme Hirin. Já však na tebe budu dohlížet kdyby se náhodou něco stalo. "
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 10 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Tobias Ohara Tue Dec 23, 2014 9:57 am

Po dlouhém procházení a seznamování se s vesnicí, nemohl Tobias zamířit nikam jinam než k hlavní budově vesnice - budova Mizukage.
Prohlédl si celou budovu a bez nějakého většího rozmyslu si to Tobias namířil přím ke dveřím kde sídlí samotný Mizukage.
Zaťukal, ale žádná odezva se neprojevila. "Mizukage je nejspíš někde mimo budovu, počkám tu na něj, přeci jen bych se měl představit a zeptat se na začátečnické informace." Sednul si na židli a vyčkává příchod Mizukage.
Tobias Ohara
Tobias Ohara
Genin
Genin

Počet příspěvků : 33
Registrován : 21. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 10 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Tobias Ohara Tue Dec 23, 2014 6:45 pm

Když po tak velké době nikdo nedorazil, rozhodl jsem se opustit toto místo a vydat se směrem k přilehlému okolí vesnice.
//přesun
Tobias Ohara
Tobias Ohara
Genin
Genin

Počet příspěvků : 33
Registrován : 21. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 10 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Shizuka Yoru Sat Feb 28, 2015 6:17 pm

Trvalo mi dlouho, než jsem se dostala do před budovu kageho vesnice. Měla jsem jít po hlavní cestě, ale jaksi se mi podařilo i tak odbočit dřív, než jsem měla. Tak jsem chvíli bloudila a snažila se dostat k nejvyšší budově. Byl to těžký úkol. Kdybych nebyla zamyšlená a dávala větší pozor. Nemusela bych tak dlouho bloudit. Ale konečně jsem se dostala do určitého místa.
Vstoupila jsem dovnitř a vydala se po schodech nahoru. Myslela jsem si, že kancelář bude někde, kde může mít pěkný výhled na okolí. Dostala jsem se ke dveřím. Rozhlédla jsem se kolem sebe a nikoho tu neviděla. Přiložila jsem ucho na dveře a nic neslyšela. Zvedla jsem ruku a zaklepala jsem.
Po chvíli čekání se nikdo neozval. Jsem si mohla myslet, že se ještě nevrátil. Opřela jsem se o stěnu a sjela po ní k zemi. Objala jsem si kolena, a jelikož tu bylo naprosté ticho, začínala jsem usínat. Byl to dlouhý a namáhavý den. Zatřepala jsem hlavou, abych se probrala. Moc to nepomohlo a za chvíli jsem tvrdě usnula před kageho kanceláří.
Shizuka Yoru
Shizuka Yoru
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 99
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 10 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Shizuka Yoru Thu Mar 05, 2015 4:34 pm

Stojím v nemocnici a dívám se na záda mého zachránce, který mě tu nechal a někam odešel. Neslyším žádný hluk, i když bych měla. Prostě je to tichý moment, jenž nepřehluší ani fofr panující kolem mě. Poté se ke mně připojuje Itake – medik, co se má o mě postarat. Pokládá mi otázky, na nichž neznám odpověď. Nechává to tak a žádá ode mě pomoc. Jdu za ním na operační sál. Vidím, jak na stole někdo leží a je přikrytý bílým plátnem. Rozhlížím se kolem, ale medik někam zmizel. Pomalým krokem kráčím k lůžku. Plátno se najednou začíná barvit do ruda. Zvedám třesoucí ruku a plátno z hlavy. Dostávám šok, když vidím, co je pod ním. Leží tam muž a místo očí má jen prázdné důlky, z níž vytéká krev. Zatajuji dech. Otáčím se dokola a snažím se najít toho medika, jenže tu jsem sama. Pohled stáčím k ležícímu tělu. Tentokrát má otevřenou pusu. Při bližším pohledu se dá poznat, že má vyříznutý jazyk. Otevírám ústa v křiku o pomoc, ale nevychází z nich žádný zvuk.

Probudila jsem se tentokrát s křikem. Srdce mi buší jako o závod. Hlavu jsem si chytila do rukou. Obraz bezokého muže mám pořád před očima. Zakroutila jsem hlavou, abych ho zaplašila, ale nejde to. Propleskla jsem se po tvářích. Stoupla jsem si a protáhla se. Nemohla jsem uvěřit, že jsem tu usnula. Nikdo mě nevzbudil, což znamenalo jediné. Nikdo nepřišel. Pokrčila jsem rameny. Přistoupila jsem ke dveřím a znovu zaklepala.
Promnula jsem si tváře. Když nikdo neotevíral, otočila jsem se a odešla. Nemyslela jsem si, že někoho najít bude tak těžké.

(Přesun)
Shizuka Yoru
Shizuka Yoru
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 99
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 10 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Tue Mar 24, 2015 8:23 am

Bez problém som vyšľalal nekonečne veľa schodov, ktoré viedli smerom pred kanceláriu, ktorú sprevádzala ešte dlhšia chodba. Keď som si toto celé prešiel dostavil som sa do "čakárne" a pred dvere na ktoré som zaklopal. Mal som zopár požiadaviek na ktoré som sa chcel opýtať a pokúsiť sa zasa posunúť ďalej, už som príliš dlho na jednom "mieste." Nevedel som, ako dlho to bude trvať ale ak tu budem stáť dlhšie, ako minútu tak som sa určite presunul na lavičku, kde som čakal po kým sa niekto neuráči objaviť.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 10 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat Apr 18, 2015 8:25 pm



Faito

Bitva skončila, ranění byli již v nemocnici nebo doma, všude nastalo ticho. Ticho, kterému Kirigakure, kvůli několikatýdenním bojům, již dlouho nebyla svědkem.
Ticho, které narušilo až zapraskání megafonů a hlas, jenž již nikdy neměl zaznít...

"Bratři a sestry, obyvatelé Kirigakure. Od počátku naší cesty uběhl přesně rok. Před rokem jsem k vám promlouval z této budovy jako nově zvolený Mizukage. Přesně před rokem se Kirigakure vydala na strastiplnou cestou ke slávě.
A dnes mohu s jistotou říci, že každý z vás vydal maximum pro dosažení kýženého cíle. Dnes se můžeme ohlédnout a konečně si říci: Ta hrozná cesta je již téměř za námi...

Vzpomeňme nyní na ty, kteří s námi již nemohou být. Od prvního tažení do Iwagakure jsme přišli o šedesát procent bojeschopné populace Kirigakure. Je to strašlivé číslo. Ale já říkám, že žádná krev, prolitá pro vyšší dobro, nemá být oplakávána, ale oslavována. Žádný padlý nemá být pěšákem, ale hrdinou. Všichni, kteří dnes již nejsou s námi, nás budou doprovázet v budoucnu. Naše úspěchy budou i jejich, neboť díky nim jsme my naživu. Netruchlete tedy, ale vzdejte hold všem, jejichž hlas již nikdy neuslyšíte...

Naším posledním nepřítelem byla skupina Hakuei. Skupina, která byla speciálně cvičená na to, aby odstranila ze světa všechny shinobi a lidi smýšlející o moci. Jako ničivá vlna se hnala krajem a stejně jako vlna se roztříštila o pevnou hradbu naší vesnice. Jakožto velitel armády musím vzdát hold jejich odvaze a přesvědčení. Ve stovce mužů jít proti přesile v domácím prostředí, to chce dávku hrdinství.
Jakožto člověk se ale směji jejich naivitě. Jejich přesvědčení, ač bylo jakkoli silné, nemělo sebemenší šanci uspět proti odhodlání každého z vás. Nebojovali jste za nějakého šíleného vůdce. Každý z vás bojoval za sebe, za svůj domov a za svou rodinu, kterou miluje víc než cokoli na světě. A za to si každý z vás zasluhuje notnou dávku uznání od vašich protivníků.
Tímto vyčleňuji část svého majetku a část bohatství Kirigakure na dvě věci: Tou první bude zeď se jmény všech, kteří padli od počátku války z Iwagakure. Tou druhou pak bude sousoší před vesnicí, připomínající naše nejtěžší vítězství.

Na závěr vás prosím o jedno: Vyjděte ze svých domovů. Nechte odpočinout ty, kteří vás hájili dnem i nocí na hradbách. Ženy, děti, starci, žádám vás, přiložte ruku k dílu. Vesnice potřebuje vaši pomoc a naši shinobi jsou již na pokrajích sil. Je toho spousta. Já ale slibuji, že promluvím s Feudálním pánem a do oslav První luny bude vesnice jako nová.

Na závěr vám chci ještě každému poděkovat. Naše vesnice je díky každému z vás opět respektována. Znovu jsme dosáhli věhlasu hodného našeho snažení. Na začátku jsem mluvil o cestě a kýženém konci. Vím, že síly nám již dochází, ale také vím, že už stačí jen zatnout zuby a udělat těch pár kroků. A já, Kyuudaime Mizukage Faito Dansaku, jsem pyšný na to, že je mohu udělat právě s vámi..."

Sundal jsem ruku z mikrofonu, reproduktory se odmlčely a já jsem se podíval z okna.
V horách nad Kirigakure se opět začala tvořit mlha.
Sáhl jsem si na tvář, kde se dotvářely poslední kousky mého těla a s typickým úsměvem jsem rudýma očima sledoval, jak Kirigakure znovu, jako po každém vítězství, mizí do mlhy...


Naposledy upravil Faito Dansaku dne Sun Apr 19, 2015 10:24 am, celkově upraveno 1 krát
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 10 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kairi Utsushi Sun Apr 19, 2015 8:05 am

Dedinou som sa prehnala ako také malé tornádo. Pár krát som do niekoho strčila a to bola úplná katastrofa, pretože som sa začala ospravedlňovať na mieste a to ma aj dosť spomalilo. Nestačilo mi povedať len raz, že sa nič nestalo. Vbehla som až do budovy a schody som brala po dvoch, takže keď som dorazila k dverám za ktorými by sa mal nachádzať Faito, tak som bola poriadne zadýchaná. Tri krát som zaklopala, aj keď to nebolo moc silno. Predklonila som sa, rukami som sa zaprela o kolená a začala som hlasno odfukovať. Snažila som sa do pľúc dostať nejaký kyslík, páč som celú cestu sem bežala a no.. človeka to celkom skolí.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 10 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Apr 19, 2015 10:50 am

Faito

Ještě stále jsem stál před oknem a pozoroval, jak se vesnice pomalu mátoří, když kdosi zaklepal.
"Dále." řekl jsem a v odrazu okna jsem se díval na dveře.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 10 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kairi Utsushi Sun Apr 19, 2015 10:58 am

Keď sa ozvalo ďalej, vystrela som sa a s pootvorenými ústami, cez ktoré som filtrovala vzduch, som jednoducho zatiahla za kľúčku a vpadla do vnútra. Spravila som zopár nemotorných krokov, za ktoré som nebola práve hrdá a dvere som za sebou rýchlo zatvorila. Videla som jeho chrbát, keďže sa pozeral von z okna. Aspoň mi to teda prišlo tak, že sa pozerá von z okna. Na tvári sa mi objavil úprimný úsmev a nohy som zrazila k sebe do vyrovnaného postoja. Ruku dala do salutu a poriadne som sa vystrela.
"Kairi Utsushi sa hlási do služby Faito-sama!" Popravde mi vypadlo, že som sem vlastne prišla z nejakého dôvodu. Bola som príliš nadšená z toho, že som tu prvý krát ako oficiálny shinobi z Kirigakure no sato. Ako Genin, pre mňa celkom veľká chvíľa. Čelenka sa mi húpal okolo krku, keďźe som mala ešte pomerne malé čelo a len by mi na ňom zavadzala.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 10 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Apr 19, 2015 11:38 am

Faito

Když vešla Kairi, otočil jsem se a usmál se. Byla to dlouhá doba.
"Vyrostla jsi..." řekl jsem až otcovským tónem.
"A také jsem slyšel, žes pomohla při několika misích."
Sáhl jsem do šuplete a před Kairi přistál váček s penězi.
"Jsou tam peníze za všechny mise dohromady. Potřebuješ něco?"
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 10 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kairi Utsushi Sun Apr 19, 2015 11:59 am

Stále som sa usmievala. Ruky som strčila za chrbát a pohupovala som sa na nohách sem a tam. "Snažila som sa." Pohľad na váčok s peniazmi bol síce pekný ale, tak nejak som netušila, čo by som s nimi mala robiť. Nevedela som ani len kde si ich uložiť a stále ich vláčiť u seba.. to by pravdepodobne nedopadlo dobre.
"Môžem vás poprosiť uhm, neodložili by ste mi ich niekde? Ja.. neviem čo s nimi." Bola to vlastne aj jediná vec, kvôli ktorej som sem prišla. Mala som u seba lístočky zo splnených misií no tie som nepotrebovala, keďže sa o nich Faito dozvedel skôr. Správy ma očividne predbehli.


Naposledy upravil Kairi Utsushi dne Sun Apr 19, 2015 12:24 pm, celkově upraveno 1 krát
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 10 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Apr 19, 2015 12:22 pm

Faito

"Jistě. Nebo ti dám směnku, ta se nosí snáz. Doneseš ji do banky a tam dostaneš peníze. Co ty na to?"
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 10 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kairi Utsushi Sun Apr 19, 2015 12:27 pm

Len som nadšene prikývla, aj keď som príliš netušila ako podobné veci fungujú. Bola som však rada že niečo dostanem, niečo, čo mám niekomu ukázať aby som dostala niečo iné. Trocha sa mi pri pomyslení na to zakrútila hlava.
Otvorila som ústa, že niečo poviem, no v tom som ich znova zatvorila a zamyslene som sa pozrela naokolo. Zopakovala som to ešte raz, no nakoniec som len prikývla a ak mi směnku dal, tak som znova zasalutovala a s takým tým zubatým úsmevom som sa vydala von.
"Dovidenia Faito-sama! A ďakujem." S týmito slovami som znova odišla preč.
(presun)
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 10 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hirin Sun Apr 19, 2015 4:23 pm

S rukama v kapsách jsem se procházela po vesnici a přemýšlela co tet. Bylo tu spoustu věci co udělat ale rozhodla jsem se přímo zeptát Mizukageho. Zastavila jsem se před budovou a podívala se na ní. Pomalými kroky po schodech jsem se dostála před kancelář , třikrát jsem zaklepala na dveře a čekala na pozvání do vnitř.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 10 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Apr 19, 2015 5:26 pm

Faito

Samozřejmě jsem sepsal směnku a s tím Kairi propustil. Dělala mi radost, hlavně tím, že se snažila nemyslet na rodiče.
"Dále."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 10 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hirin Sun Apr 19, 2015 5:38 pm

Když jsem byla pozvána do vnitř,vešla jsem do vnitř a za sebou zavřela dveře. Uklonila jsem se a řekla jsem:" Zdravím Mizukage-sama, chtěla bych požádat o někoho koho bych mohla učit?" Nejspíš se asi nedočkam, když jsem šermíř ale za pokus to stalo.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 10 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 10 z 18 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru