Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Mizukage

+29
Kaori
Reina Kana
Misha Haybushi
Himiko Hoozuki
Hine Kureta
Hodnostári
Yoko Terumi
Kairi Utsushi
Shizuka Yoru
Tobias Ohara
Kataro Terumi
Kiseki Mirakuru
Faito Dansaku
Yuki Katsuragi
Kangae Mizutsuchi
Hisa Kaguya
Hyuuga Mikomi
Muon Kansoku
Goku
Takeru Kana
Kuroashi Sanji
Kenji Uesugi
Kashike
Keigo Nakagami
Ghepard Haybushi
Gats Terumi
Akuma Saito
Gunji
Hirin
33 posters

Strana 16 z 18 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next

Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 16 Empty Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hirin Sat Aug 02, 2014 10:21 pm

First topic message reminder :

Kancelář Mizukage - Stránka 16 Mist-adminbldg
Zde Mizukage tráví většinu svého času. Vchod do budovy je hlídán ANBU, kteří se po určitém čase vždy vymění. V přízemí je velký prostor s automatem na kávu, horkou čokoládu a další pochutiny xD. Jsou tam křesla, ve kterých můžete počkat, než na vás přijde řada. Dole také najdete pořadová čísla, se kterými budete postupovat do kanceláře. Na konci chodby je kancelář.
V posledním patře, než se vstoupí na střechu, je místnost, kde jsou všichni poštovní opeřenci. Pověření lidé je posílají ze střechy budovy.

Kancelář Mizukage - Stránka 16 14imuf8

Kancelář není nijak zabezpečená, ovšem veškeré dokumenty ano. Každý dokument je zapečetěný a pečeť může odstranit pouze Mizukage. V případě nepřítomnosti Mizukage pečeť odstraní její sekretář/ka.

Otevírací doba xD :
Po-Pá      09:30-20:30
So-Ne      09:30-19:30
BTW: Neberte to doslova, Mizukage je taky jen člověk Very Happy
BTW: Autorská práva na tenhle post patří Lady Hitomi Yamada, Hachidaime Mizukage. xD


Naposledy upravil Hirin dne Thu Jul 23, 2015 11:00 pm, celkově upraveno 2 krát
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down


Kancelář Mizukage - Stránka 16 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kaori Sun Jul 12, 2015 8:31 pm

Od začátku Tanakiho mise uběhlo několik týdnu, a pořád jsem se o něm nic nedozvěděla. Proto jsem se rozhodla zajít za Mizukagem. Snad mi odpustí mou zvědavost ohledně Tanakiho mise. Nemůžu si pomoct. Musím to vědět už jen proto, protože je divné bydlet u někoho, kdo se neukázal už pár týdnů. Mám pak takový zvláštní pocit, jakoby mi to tam patřilo.
Přede dveřmi kanceláře čekal nějaký anbu. Nevoněl zrovna po fialkách. Svou uniformu měl špinavou od něčeho černého, co jsem nedokázala na první pohled identifikovat. Totéž měl i v lahvičkách kolem pasu. Páchlo to ale hrozně. Pokud s tím pracoval nějakou dobu, nedivím se mu, že nic necítil, protože si na ten puch zvykl. Jestli to ale cítil, že se nestydí tady takhle ukazovat!
Snažila jsem se tomu nevěnovat pozornost, a jen se zařadit, ale nešlo to, takže jsem byla nucena od Akumy držet odstup pár metrů. Když jsem se zmohla na to, abych otevřela ústa, dokonce jsem ho pozdravila. "Konichiwa." Pak jsem už ale raději ani nedýchala.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 16 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Akuma Saito Mon Jul 13, 2015 6:08 am

Akuma Saito


Čekal u dveří opřený zády o zeď s rukama v kříž. Už to bylo poměrně dlouho, co jsem klepal, no Mizukage asi ještě měl co dělat, když jsem dosud nebyl vevnitř. Doufal jsem, že tam brzy skončí, chtěl jsem si jít vyzkoušet moji novu hračkou. Celou dobu jsem se díval na svůj zdobený chránič. Byl jsem rád, že ho mám, stál mi za tu cestu až do Takigakure. Navíc jsem tím také získal spoustu informací, ale o tom už jindy.
Z mého rozjímaní mě vytrhlo až Kaori. Měl jsem pocit, že už jsem její hlas znal. Svůj pohled jsem tedy protočil k ní zamyšlen nad tím, zda-li jsem jí někdy už viděl. Až po chvíli jsem si uvědomil, že je to ta stejná dívka, kterou Tanaki odvedl z knihovny, když probíhal sběr informací z její hlavy... Inu tam jsem neměl masku, neboť jsem nebyl ve službě, nyní jsem. Hlavou jsem kývl na Kaori na výraz opětovného pozdravu.
Taky Vás zdravím, slečno. Řekl jsem příjemným hlasem a poté jsem svůj pohled obrátil zpátky na můj chránič. Byl jsem z něj stále unešen. Asi jsem na pohledu na něj začínal být závislý. V hloubi srdci jsem si totiž přál, aby mě to u omrzelo, protože jsem se cítil jako šašek, který si musí pořád prohlížet ruku.
Za dveřmi slyším kroky a hlasy, asi už brzy půjdu na řadu.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 16 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Keigo Nakagami Mon Jul 13, 2015 7:52 pm

"Všichni jsme postradatelní. Každý je nahraditelný." Řekl jsem potichu se svěšenou hlavou.
Pochopil jsem, že mi Kashike dává najevo, abych už vypadnul. Nejspíš měl další lidi za dveřmi a spoustu práce za stolem.
"Ať se ti daří. Pokud cokoliv bude potřeba zařídit, víš kam se máš obrátit." Neodpustil jsem si formální úklonu a vyšel jsem ven z kanceláře.
Na ty dva čekající jsem se mile usmál a klasickým "Zdravim" jsem projevil i trochu slušnosti, která se odemě možná neočekávala.
"Jsem rád že tě vidím v celku, devítko." Řekl jsem Akumovi, když jsem procházel kolem něj. Byl to trochu paradox, protože naposledy mě táhnul do nemocnice s rozpraskanými stehy na zádech. Bohužel jsem neměl moc času se zastavit na kus řeči a myslím že ani Akuma nechtěl být zdržován od své práce. Odebral jsem se tedy k východu.

//přesun
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 16 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Mon Jul 13, 2015 8:42 pm

Vyjdu za Keigem na chodbu a pohledem víc otcovským než co jiného ho vyprovodím. V tom se velmi pleteš příteli... bleskne mi hlavou a pak už svou pozornost věnuji lidem před kanceláří. Nevím, kdo z vás tu byl první, nicméně ten dotyčný to jistě ví. Takže směle dál, ať se nezdržujeme... Na ta slova se otočím a projdu kanclem zpět ke stolu, kde se usadím.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 16 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Akuma Saito Mon Jul 13, 2015 9:01 pm

Akuma Saito


Na Keigovo pozdravení přikývnu hlavou načež jen slyším hlas muže, kterého jsem skutečně nečekal. No bylo jasné, že to Faito rozhodně není. To mě skutečně překvapilo a na mojí tváři pod maskou to bylo vidět. Hlavou mi prolétali myšlenky, co se asi s Faitem stalo. Dlouho jsem ve vesnici nebyl a na poslední misi to byl právě on, kdo mě posílal. Inu sebral jsem se, vešel jsem dovnitř, za sebou jsem pochopitelně zavřel.
To co jsem měl na srdci nebyly věci pro uši mimo Mizukageho, prozatím. Uklonil jsem se před Kashikem... nyní radši Mizukagem? Jakmile jsem se však vrátil do své pozice vzpřímené, spustil jsem.
Zdravím Vás, Juudaime Mizukage. Vracím se z mise. No mise, původně to byla cesta za novou zbraní, kterou mi měl proplatit Faito, no jelikož tu teď není, asi to budu muset zaplatit ze svého.
To však není to podstatné, co mám na srdci. Při útoku na Kirigakure jsem bojoval s jistým mužem, o kterém se mi na mé cestě povedlo získat řadu informací. Podařilo se mi nashromáždit informace o jeho klíčové technice, Jinogu. Kromě tajemství aktivování tohoto Kinjutsu mi v Taki poskytli veškeré informace, mám je pro Vás sepsané. Myslím si, že jejich zveřejněním pro všechny ANBU jednotky předejdeme mnoha úmrtí. Dále jsem zjistil jeho jméno, Takao Hanare.
To vše je zatím slibné, ale to nejdůležitější se týká Hakuei. Mám pocit, že vím, kde sídlí.. Při rozhovoru s vůdcem Takigakure mi totiž prozradil, že se sousedními státy šíří fámy o tom, že Tetsu no Kuni je ovládáno Hakuei. Kdyby se sestavil tým, bylo by dobré to prověřit.
Více se mi zatím zjistit nepodařilo.
Konec mého hlášení.
Dokončil jsem svůj proslov doufajíc, že mi bude uznána mise alespoň A Ranku. (Nutně potřebuji. xD ) Na stůl jsem Kashikemu položil svitek s podrobným popisem Jinogu a hned vedle informace, co jsem zjistil přímo o Takaovi, no moc toho nebylo. Byl skutečně tajemný človíček.
Kashike si mohl všimnout, že na mé ruce se blyští chránič, ten tu nikdo ve vesnici nenosí. Mohlo mu tudíž dojít, že to je to, pro co jsem si tam šel... a že to nebylo zrovna levné. No tatínkova peněženka to musí jistit, když už tu Faito není.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 16 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Tue Jul 14, 2015 9:08 am

S vážným výrazem si vyslechnu hlášení ANBU a prostuduji papíry, které mi předal. Další rest od Faita vyřešený. Jsem zvědav, kolik toho na mě ještě čeká... pomyslím si a vzhlédnu. Dobrá tedy. Přestože nejsem zadavatelem mise, jsem s výsledky spokojen. Každý střípek informace je pro nás teď klíčový, nicméně tvůj návrh na vyslání skupiny do Tetsu no Kuni musím zamítnout. Když se podíváš na vesnici, musí ti být jasné proč. Nicméně nějaké kroky tím směrem jistě podniknu, to se neboj. 
Co se týče toho proplacení nákupu výstroje, hlavní finanční tok teď taky vede jinam. Nicméně, myslím že se můžeme domluvit na proplacení ... řekněme 70 % z ceny. Je to sice horší než celková kompenzace, na druhou stranu to uklidní úředníčky. Co ty na to?
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 16 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Akuma Saito Tue Jul 14, 2015 9:15 am

Akuma Saito


Hai! Odpovím okamžitě na jeho otázku. Znělo to férově. Ta suma se nyní zdála podstatně nižší a kromě mojí žabičky to uklidní taky rodinnou kasu, ze které bych jinak peníze jisto jistě vzal. Nemínil jsem však jen tak odejít. Potřeboval jsem plnit mise, posunout se dále. Už je to nějaká doba, co u ANBU dělám a nemínil sem zůstávat obyčejným ANBU, i když i to byla pocta. Chtěl jsem to dotáhnout dál, stát se silnějším. Na to mi však chyběli zkušenosti, které jsem mohl získat jedině na misích.
Mizukage-sama, rád bych Vás poprosil o A Rankovou misi, je mi jedno jakého druhu. Řeknu s prosebným hlasem. Skutečně jsem tyto mise potřeboval pro můj kariérní růst. Když už tu nebyl Faito. byl jsem to právě já, kdo mohl alespoň trochu dohnat je iluzorní techniky a bez zkušeností jsem nikdy nemohl dále přiblížit se svému vzoru. I když Yin v mé hlavě neměl rád žádné nadřízené, k Faitovi jsem já osobně měl kladný vztah. Byl to právě on, kdo mě naučil, jak někoho efektivně, rychle a bez komplikací usmrit. Rád vzpomínám na jeho kurz rychlozabíjení na cvičišti.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 16 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Tue Jul 14, 2015 9:53 am

Pravé obočí mi povyjede v němé otázce a pohled mi lehce bleskne k malému papírku, který byl na stole mezi ostatními. Ne, teď ho nemůžu poslat pryč. Rozhodnuto jsem měl ve vteřině. Je mi líto chlapče, ale momentálně si nemohu dovolit tě poslat na samostatný A rank někam pryč. Co ti ale mohu jisto jistě slíbit je, že se dočkáš dřív než bys čekal. Jedna operace se chystá v brzké době a já budu potřebovat své nejlepší karty pěkně pohromadě, než je vynesu na stůl. Teď si jdi odpočinout. Doporučuji ti vesnické lázně... kývnu na něj a naznačím mu, že tím je schůzka u konce.

(průzkumná mise ranku A je splněna, můžeš si jí připsat)
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 16 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Akuma Saito Tue Jul 14, 2015 10:02 am

Akuma Saito


Nedopadlo to jak jsem očekával, no nevadí, chápal jsem ho. Jen jsem přikývl na souhlas a opět se uklonil. Mise asi bude muset chvíli počkat, no i tak tu bylo dost věcí, co jsem mohl udělat. Když jsem si to tak uvědomil, neměl jsem tu vlastně ani moc přátel. Do služeb ANBU jsem vstoupil již ve 12 tudíž nějaké vztahy s mojí věkovou kategorií jsem nechal ladem. Možná je čas to změnit. Bral jsem to tak, že mám nyní pauzu, to znamená, že můžu jít do ulic, aniž bych někomu říkal, že jsem u ANBU jednotek. Samozřejmě jsem si mohl konečně sundat masku. I když nevím, jestli to v mém případě byl dobrý nápad. Po úklonu jsem se vydal tedy ke dveřím, u kterých jsem se však zastavil, ještě jsem Kashikemu něco chtěl.
Máte moji loajalitu stejně, jako Váš předchůdce, Mizukage-sama. Vůdci se mění, věrnost zůstává... Řeknu už jen nakonec. Chtěl jsem mu to sdělit. Ani nevím proč, očekávalo se ode mě, že k vůdci budu mít jakožto ANBU vždycky loajalitu, no slova ujistí lépe než samozřejmost. Otevřel jsem dveře, pohlédl skrz masku na Kaori a poté jsem odešel pryč. Začínalo mi volno, co se tady dá asi dělat? Sundal jsem si masku, kterou jsem si připl k pasu a vyrazil jsem se podívat do města, začnu u brány, abych viděl, jaké poškození vlastně utrpěla naše obrana. Nějak jsem si toho doposud nevšímal.


//Přesun
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 16 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kaori Tue Jul 14, 2015 6:53 pm

Mizukage pak otevřel dveře a přikázal prvnímu, který tu byl, aby vešel do kanceláře. O nově zvoleném Mizukagem jsem se už stihla dozvědět, takže mě nová tvář nepřekvapila. Působil na mě tak jak Faito, což jsem nečekala. Další člověk vedle kterého si připadám úplně maličká? Hodností to není, protože jsem tento pocit u Hitomi neměla.
Když byl anbu hotov, otevřel dveře, vyšel z kanceláře a odešel. Nebyl tam dlouho. Teď přišla řada na mě. Neodvážila jsem se však vstoupit bez Mizukageho svolení. Mohl tam s tím anbu řešit něco vážného. Kdybych teď vešla bez svolení dovnitř, ještě bych zahlédla něco, co není určeno pro moje oči. Raději jsem se rozhodla počkat.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 16 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Tue Jul 14, 2015 8:13 pm

Tak kdepak je ta holčina? přemýšlím chvíli po tom, co Akuma odešel. Nakonec se zvednu a dojdu ke dveřím. Otevřu je a vyhlédnu na chodbu. Asi si sem dám stejnou ceduli jako v ordinaci u doktora. Neklepat, Mizukage pravidelně vychází. Můj pohled padne na onu dívku a v hlavě mi rychle vyskočí její spis. Kaori viď? Tak pojď dál... vyzvu jí a nechám jí projít dovnitř. Pak za námi zavřu dveře. Copak máš na srdci děvče?
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 16 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kaori Wed Jul 15, 2015 4:44 pm

Když se mě Mizukage zeptal na jméno, přikývla jsem, a pak jej následovala do kanceláře. Připadala jsem si divně, když mi Mizukage přišel osobně otevřít dveře. Čekala jsem, že se z kanceláře ozve dále. Nový Mizukage asi zavádí v přijímání shinobi do kanceláře změny, a nebo to tentokrát bylo výjimečně kvůli mě? Ne, tomu anbu přede mnou taky otevřel dveře.
"Konichiwa Mizukage-sama." Pozdravila jsem Mizukageho s mírným úklonem, a pak se rukou podrbala na temeni hlavy. Nevěděla jsem, jak Mizukagemu vysvětlit důvod mé návštěvy, aby jej nebral jako vměšování se do záležitostí, do kterých mi nic není. Kdo jsem, abych věděla něco bližšího o Tanakiho misi? Nikdo, jen obyčejný chunín.
"Chtě-chtěla jsem se zeptat na mého senseie, Toujou Tanakiho. Už je to doba, co opustil vesnici kvůli misi. Měl mě dle instrukcí minulého Mizukageho trénovat, spolu s legendárními šermíři a jistým Kashikem, a na závěr Mizukagemu sdělit, jestli jsem hodna jednoho z legendárních mečů." O novém Mizukagem jsem věděla, ale jeho jméno mi bylo neznámo, takže jsem nevěděla, že novým Mizukagem je právě Kashike.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 16 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Reina Kana Wed Jul 15, 2015 6:14 pm

Na střechu budovy se snesl velký černý drak. V pařátě stále svíral svitek, který s nutností musel předat a rychle odletět do světa draků pro další posily. Hodlal na sebe co nejvíce upozornit a tak sletěl ze střechy až k oknu Mizukageho a přichytil se tam. Hlavou si okno otevřel, možná spíše vysklil.
Mizukage, má paní potřebuje pomoc. Promluvil a hodil mu na stůl svitek
pro Mizukage:
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 16 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Wed Jul 15, 2015 7:16 pm

Když ta dívka promluvila, po tváři mi přelétl stín obav. O Toujovi jsem věděl více než dobře. Jen jsem si teď nebyl jistý vztahem téhle dívky k němu. Než jsem však stihl cokoliv říct, objevil se tu drak. Jen tak, jako by se nechumelilo. Převezmu si vzkaz, otevřu ho a na přelétnu pohledem. A to jsem chtěl jen klidnou večeři doma... k čertu s tím, jediný snadný den byl včerejšek. Otočím se zpět k dívce s vážným výrazem. Povím ti, co chceš vědět, ale teď na to není čas. Upaluj si připravit věci do bitvy, máš na to hodinu. Za krkem nám sedí válka... Pak, aniž bych jí věnoval jediný další pohled či vysvětlování, se otočím na draka. Děkuji ti za vzkaz. Do hodiny tu poskládám jednotku a poletíme s tebou pomoct tvé paní dle dohody. 
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 16 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Reina Kana Wed Jul 15, 2015 7:43 pm

Drak vděčně kývnul odfrknul si.
Za to okno se omlouvám, má paní to napraví. řekl a sletěl před vchod do budovy, kde čekal na pokyny Mizukageho.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 16 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kaori Wed Jul 15, 2015 7:44 pm

Podle reakce Mizukageho jsem poznala, že o Tanakim něco ví, ale nevypadalo to, jakoby se mělo jednat o dobré zprávy. Že by zemřel? V tom případě by to mělo být sděleno nejbližším. Není možné, že by mě pak tato zpráva ve vesnici minula. Takže... copak se mu asi stalo?
Už jsem si myslela, že se dočkám nějakého vysvětlení, ale v tom se za oknem objevil drak. Vyděsilo mě to. Nikdy jsem žádného neviděla. Bylo to půvabné a zároveň hrůzostrašné stvoření. Ten drak "předal" Mizukagemu vzkaz. Po jeho přečtení Mizukage zvážněl a rozkázal mi, abych se připravila na válku. Copak se asi mohlo stát? Další válka? Copak toho není nikdy dost? Přikývla jsem, uklonila se, a okamžitě se bez zaváhání vydala běže pro vše potřebné k bitvě. (Přesun)
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 16 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Wed Jul 15, 2015 8:07 pm

Skvěle, to bychom měli. Rázným krokem vyjdu ven na chodbu a odchytím prvního ANBU, které potkám. Okamžitě ho zmermomocním aby mi sehnal Keiga a Akumu. Dobře, to jsou dva... plus Kaori a já. Potřebuji ještě dva lidi a aby za něco stáli. Mysl mi pracovala na plné obrátky, zatímco jsem rázoval budovou abych našel dalšího kurýra. Když jsem ho našel, už jsem měl jasno v tom, kdo půjde. Vyslal jsem ho okamžitě pro Hirin a Tatagamiho. Pak vyrazím do sídla pro svoje vybavení. 

//přesun


Naposledy upravil Kashike dne Wed Jul 15, 2015 10:09 pm, celkově upraveno 1 krát
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 16 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kaori Wed Jul 15, 2015 8:35 pm

Připravená jsem se vrátila ke kanceláři. Mizukage-sama mi neřekl, kde se mám za hodinu objevit, takže jsem se chtěla ohlásit zde. Mizukageho jsem ale nikde neviděla. V kanceláři nebyl. Asi si musel někde odskočit. Jestli se chystá válka, bude muset mobilizovat v nejkratší době co nejvíce boje schopných shinobi. O co se asi bude jednat? Ten drak, který Mizukagemu doručil zprávu s voláním o pomoc, určitě nebyl podřízený slabému shinobimu. Pokud někdo takového kalibru žádá o pomoc, pak nepřítel, s kterým se budeme měřit, není žádné Bčko.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 16 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Wed Jul 15, 2015 10:15 pm

Po ani ne půl hodině se objevím před hlavní budovou. Na sobě mám svůj kompletní battlegear sestávající z černé uniformy, 3D výstroje, meče, pukléře a masky u pasu. Všechno doplňuje modrý plášť a klobouk Mizukageho. Hergot na tohle si nezvyknu... zahartusím nahlas, když se snažím plášť upravit tak aby nepřekážel v tasení meče. Pak můj pohled padne na Kaori. Tak co děvče? Připravená?
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 16 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Akuma Saito Thu Jul 16, 2015 2:36 pm

Akuma Saito


Od brány jsem běžel až ke kanceláři Mizukageho. Vypadalo to komicky, když jsem si při běhu snažil třikrát zapnout vestu, nakonec se mi to však povedlo!
Seděl jsem na cihlovém komínu jedné budovy hned vedle kanceláře. Na střeše se pyšnil svojí kůží velký černý drak, nikdy jsem draka předtím neviděl. Jak smutné, viděl jsem spoustu nádherných věcí, ale nic tak majestátního, jako velkého černého draka. V ruce jsem držel masku, svírajíc ji tak, že se někdo mohl divit, že nepraskla. Na mé ruce se blyštil můj chránič, moje trofej, kterou budu muset poprvé prověřit svoji zbraň.
Tak, co nás čeká asi dnes, že by zachránit Svět před jeho koncem? To jsem ještě nezkoušel... Řeknu si tak trochu bezvýznamně a nasadím si masku. Zapřu se rukama o komín a seskočím na střechu, ze které seskáču až dolů a již konečně klidným krokem dojdu až k Mizukagemu, kterému se ukloním a až pak se táži.
Mizukage-sama, o co jde? Řekli mi jen ať se dostavím... Odpovím naléhavě. Chtěl jsem vědět, co nás čeká, abych se na to mohl strategicky i psychicky připravit.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 16 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kaori Fri Jul 17, 2015 11:27 am

Mizukage-sama se tu po chvíli objevil. Kdyby tu masku, co měl u pasu, měl na tváři, určitě bych ho nepoznala. Měl úplně jiné oblečení, no a... ten Mizukageho klobouk byl stejný. Na jeho otázku jsem přikývla. Nezměnila jsem si oblečení, ale za to jsem si vzala pár svitku, které jsem měla v shinobi brašně, a katanu. Netroufala jsem se na nic Mizukageho zeptat, ačkoli jsem o této misi nic nevěděla. Určitě mi řekne všechno ve správnou chvíli. Najednou se tu objevil tentýž anbu, co Mizukageho v kanceláři navštívil přede mnou. Poznala jsem ho podle stejné masky. Že by posila na bojiště? Asi. Anbu byl stejně neinformovaný jako já, takže se zeptal na nějaké podrobnosti. Byla jsem zvědavá, jestli se dozvím něco jiného než jen to, že nás čeká válka.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 16 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hirin Fri Jul 17, 2015 5:19 pm

Šla jsem z domu a říkala si, že mám ještě spoustu času. V hlavě jsem si kontrolovala, jestli mám. V polovině cesty k budově jsem se podívala na hodinky a zjistila jsem, že nemám čas. Rozeběhla a běžela tak, že se za mnou prášilo,kdybych běžela ještě rychleji tak by možná dělala ohnivou čáru za mnou. Cestou jsem si všimla velkého a černého draka.
Doběhla jsem k budově a znovu jsem koukla na hodinky. Řekla jsem si, že když jdu pozdě tak aspoň budu mít epické entrée. V místnosti,kde se nacházel Kashike a ostatní se lehce ochladilo a já se objevila v místnosti zahalená v mlze. Vystoupila jsem s ní, ale měla jsem na sobě kapuci a plašt byl dostatečně dlouhý, aby skryl samehadu. Věděla jsem přesně, kdo je v místnosti. "Sluší Ti to Kashike-san"pověděla jsem místo pozdravu. Když jsem uviděla ten velký klobouk na hlavě Kashike, měla jsem chut' do něho lehce drcnout zezadu. Podívala jsem se na Kaori. "Sakra, jestli mě pozná, tak to bude v hájí. Měla jsem jí doprovodit do dojo a další věci. Sakra, to bude trapas. Možná mi k tomu něco řekne. Achjo. Možná na to zapomněla..." pomyslela jsem si v hlavě,ale pak jsem se ďábelský usmála. Vzpomněla jsem si, že si vlastně nejsme rovní, co se týče hodnosti,takže si na mě moc nemůže moc otevírat pusu i přesto, že jí trénuje někdo ze šermířů. I přesto bych se jí měla omluvit. Moje myšlenky se vrátili k tomu hlavnímu a to byl ten drak a ten kdo ho poslal/a.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 16 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Fri Jul 17, 2015 6:02 pm

Klidným, vyrovnaným pohledem přejedu přítomné. V hlavě jsem pořád počítal jak to vychází se silami a zda to bude stačit. Můj pohled se zastaví na Hirin. Tobě taky, Hirin. I když ten výstřih bych ocenil větší. Trocha šibeničního humoru před bojem nikdy neublíží. Takže o co jde lidi... ten drak, na kterého se koukáte, patří našemu spojenci, který z nějakého důvodu naléhavě volá o pomoc. Bohužel mi lady Otokage neposkytla dostatek informací, na základě kterých se mám rozhodovat a já tudíž odmítám mobilizovat celou vesnici. Rozhodl jsem se proto poskládat dohromady tým zhruba pěti lidí a vyrazit do Otogakure jako podpora. Přestože se jedná o misi ranku S, nepředpokládám že by se kdokoliv z nás vracel domů v pytli, protože jak už jsem řekl, budeme tam pouze coby podpora. Zabíjet a umírat budou primárně ti, kdo brání svůj domov. Pokud má kdokoliv z vás jakékoliv pochybnosti, prosím abyste mi to sdělili. Máte plné právo tuhle misi odmítnout.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 16 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kaori Fri Jul 17, 2015 6:42 pm

Nic jsem proti této misi neměla, takže jsem mlčela. Mizukage říkal, že se má jednat o S rankovou misi. Jelikož má být ale podpůrná, zabojujeme si minimálně. Mizukage, ten anbu a Hirin se možná trochu více zapojí. Nemyslím si, že se tam najde prostor i na mě. Jakožto podpora ale nemusím pomáhat jen s válčením, takže se snad něco najde, abych tam jen tak nestála a nedívala se na všechny jak tele na nové vrata.
Hirin jsem poznala. Čekala jsem na ní před kanceláři snad věčnost. Měla mě doprovodit do dojo, kde jsem měla zahájit svůj trénink. Na ní se nedá zapomenout. To jak mluvila s Mizukagem mě pohoršovalo. Kdo je, že si dovoluje takhle mluvit se svým nadřízeným? Nedovolila jsem si ji však nic říct. Ona je jounín. Kritizovat ji nebudu.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 16 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hirin Fri Jul 17, 2015 7:24 pm

Sundala jsem si kapuci a poslechla si Kashikeho.Ale Ale Kashike, tvůj zrak, jako vždy, je bystrý i přeš plášt' odvětila jsem na jeho poznámku o mém výstřihu "Kashike, ale snad si nezapomněl, že větší výstřih a taneček na klíně až v soukromí " dodala jsem a přitom jsem zvedla jeden koutek úst a mrkla jsem okem na straně straně. "Jinak ti gratulují, není to zas tak dávno,kdy to "velení" bylo naopak " řekl jsem a přitom se usmála. Jediný Kashike mohl pochopit o čem mluvím, byla jistá doba,kdy jsem byla považovaná za nadřízeného Kashikeho. "Mám dotaz, kde je pátý člen naší výpravy" zeptala jsem se.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 16 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 16 z 18 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru