Kaya

Goto down

Kaya

Příspěvek pro Kaya za Tue Sep 30, 2014 1:18 pm


Meno  :
Kaya

Hodnosť :
Žoldnier/ Lovec  (A rank)

Dedina :
Pochádza z Nanakusa-jima

Vek :
19

Narodenie :
19.11Pohlavie :
Ženské

Elementy :
Nezistené

Kekkei genkai:
NezistenéVzhľad:
Kaya má dlhé čierno čierne vlasy, ktoré jej siahajú až po zadok. Tak čierne vlasy, ako má ona nenájdete takmer u žiadneho iného človeka. Má pomerne dlhú ofinu, ktorá je schopná zakryť polovicu jej tváre a zvyčajne jej trčí z masky, no nemá problém cez ňu vidieť. Kaya je priemerného vzrastu, má 175 cm a váži okolo 60 kilogramov. Má veľké silno modré oči, ktoré sa na slnku zdajú o čosi bledšie. Zvyčajne na tvári máva chladný výraz ale vie sa aj krásne usmiať, ak má na koho. Kaya nenosí všedné oblečenie. Najradšej má, ak na sebe môže mať svoje brnenie, ktoré zakrýva takmer celé jej telo aj s jej hlavou, ktorá je ukrytá v maske.

Charakter :
Kaya, ako malá bola veselé ale neobyčajné vnímavé dievča. Už v svojom rannom veku si uvedomila krutosť prírody sledovaním silných dravcov pri zabíjaní slabšej koristi. Našťastie jej nevinnosť jej dovolila potlačiť tieto myšlienky do úzadia mysle a mohla si pokračovať v šťastnom živote zo svojimi rodičmi. Tento jej zdanlivý mier v duši bol ale rozbitý. Keď dospievala jej charakter sa zásadne zmenil aj keď hlboko v jej srdci je to stále to nevinné veselé dievča.

Ak by ste ju stretli teraz môžete si všimnúť, že začala byť veľmi prísna a striktná na niektoré veci okolo seba. Hlavne často kritizuje správanie ostatných v jej okolí ak je podľa nej nesprávne. Má silný zmyslel pre rozlíšenie toho, čo je dobré a čo zlé ak sa jej do toho nezačne pliesť "Nezvaný hosť". Kaya je pomerne chladný ale vyrovnaný človek. Takmer vždy vie čo robiť aj keď sa niekedy situácia zdá byť bezvýchodisková. Aj keby najradšej povedala, že je úplne imúnna voči účinkom svojich emócií aj u nej sa určite nájde slabá chvíľka. Najbezpečnejšie sa cíti, ak je vo svojom brnení, bez neho sa môže zdať zraniteľnejšia.


V Kayinej hlave je ukryté niečo, čo jej radí, čo má robiť. Nie vždy to je ale to dobré a táto vec, ktorú ona nazýva "Nezvaný hosť" vie zahmliť jej správny úsudok a pohľad na to, čo je dobré a zlé. Ak podľahne hlasu tohto hosťa jej charakter sa môže otočiť o celých 360°. V tento okamih je nepredvídateľná a môže sa správať akokoľvek a môže urobiť čokoľvek a nepríde jej v tej chvíli, že robí zlú vec.[/i]Štýl boja :
Kayin štýl boja je pomerne jednoduchý aj keď skombinovaním všetkých jej schopností je veľmi účinný. Je vytrénovaná, ako samurai, ktorý vie veľmi schopne bojovať len pomocou svojho tela ale jej hlavnou zbraňou je jej katana. Jej rýchlosť, sila a techniky ak sa dajú dokopy je to doslova smrtonosná zbraň, ktorou dokáže pomerne rýchlo zneškodniť svojho nepriateľa. V ninjutsu je pomerne zdatná, lebo po ceste životom sa stretla z mnohým a to dokázalo vypilovať jej schopnosti na maximum. Aj keď pri svojich technikách nevyužíva ručné pečate sú to techniky, ktoré fungujú na bázy zbraní a preto by ich bez svojich katán nemohla ani vykonať, takže je to aj pomerne veľká slabina.Životopis :Tento príbeh sa začal písať pred 19 rokmi na ostrove Nanakusa. Jednému z najmocnejších a najbohatších mužov sa narodila dcéra. Tento muž bol vlastníkom Nanakusa Iyakuhin. Určite to je sen každého sa narodiť do bohatej rodiny a byť zabezpečený do konca života, predsa len ešte vo vašej dospelosti ak zdedíte niečo také, tak ešte aj deti vašich detí dokážu prosperovať s takejto firmy, ktorá je v poradí 5ta najbohatšia.  Kayin život bol, ako v rozprávke už od jej batoľacích čias. Mala všetko o čom si mohla sniť a preto, ako malá bola pomerne rozmaznávaná. Keď už je niekto vo svete takto bohatý je veľa ľudí, ktorí vám závidia a preto sa vám môžu snažiť uškodiť a pripraviť vás o všetko o čo sa len dá. Je jedno akým krutým a nehumánnym spôsobom to urobia.

O šesť rokov od doby, čo sa Kayia narodila sa v ich rodinke nestalo nič, čo by ich mohlo ohroziť. Predsa len si jej otec mohol dovoliť ochranu, ktorá ho stojí aj poriadne peniaze. Horšie je, ak sa vaša vlastná och-ranka ulakomí na vaše peniaze a chce z nich viac, ako dostáva. V radách ľudí, ktorí mali ochraňovať sídlo a osobnú bezpečnosť tejto rodiny sa šuškalo, že príde k obrovskému prevratu, ktorý zmení ich doterajšie pôsobenie. V jednom sídle ďalej od ich rodného domového sídla sa konala oslava narodením Kayinej mamy. Plno hostí, veselá hudba, plno jedla a detí, ktoré si túto oslavu užívali aj za nich. Členovia och-ranky boli rozmiestnený na svojich stanoviskách a pred týmto palácom v ktorom sa slávilo sa zhromažďovali rôzne osoby, no všetky boli nebezpečné, ako ich hrôzostrašné prezývky. Nikto vo vnútri z nich netušil k čomu môže príjsť. Vonku bolo krásne, na oblohe ani mráčka a vietor taktiež nefúkal. Dokonalý kľud a ticho mimo sídla, ako predpoveď pred niečím strašným. A tak prišla chvíľa tých zabijakov, ktorí vtrhli do sídla a začali zabíjať od jedného hosťa k druhému ale ich hlavným cieľom bolo zajať malé dievčatko za ktoré chceli vymámiť veľké peniaze. Veliteľ ochranky a ešte zopár jedincov, ktorí nevedeli o tomto prevrate bránili svojim životom ľudí v tomto dome, no márne sa snažili všetkých ochárniť pred presilou, ktorá stále narastala.  Kayina mama a samotná Kayia sa zatvorili v úrkyte v paláci v ktorom bolo aj zopár členov och-ranky. Jej otec bol v tej dobe na neznámom mieste a do dnes sa nevysvetlilo kam v ten večer zmizol. Jeden s tých členov och-ranky zrazu zdrapil Kayinu mamu a pred očami malého dievčatka podrezal túto ženu. Nemí vystrašený výraz tejto ženy sa navždy vryl do pamäte malého dievčaťa, ktoré tento čin uprene sledovalo. Chladnokrvný čin zabijaka neostal nepotrestaný, lebo precenil svoje schopnosti a bol usmrtený veliteľom, ktorý mal mať všetkých pod palcom ale aj on sám sa zmýlil v údajných priateľoch, ktorí mu mali kryť chrbát. A tak na vlastnú päsť zobral na chrbát malé dievčatko a ušiel zo sídla plného krvi a mŕtvol.

Od toho dňa je známe, že vlastník obrovskej, no hlavne bohatej firmy spolu s celou jeho rodinou zomreli pri masakre u znesväteného sídla za mesačného svitu. Pravda je ale taká, že smrť tejto rodiny bola na-fingovaná až na mamu Kayi. Od toho dňa bola Kayia akási iná, zvláštna. Neprešiel takmer ani mesiac a Kayia sa nachádzala na prístavisku lodí s tým istým mužom, ktorý ju tej noci zachránil pred istou smrťou. Sedela na lavičke a pozerala na obrovskú loď, ktorá bola naložená zbožím, ktoré malo ísť na iný kontinent z tohto ostrova. V tedy Kayia prvý krát podľahla. Nezvaný hosť v jej hlave presvedčil ju nech vstane. Ukrytá vo vnútri lode medzi všetkými tými predmetmi bola Kayia dobre ukrytá. Márne ju strážca hľadal po okolí. Márne preklínal svoje rozhodnutie a slová, ktoré predtým povedal. Aj tak Kayia neostala sedieť na svojom mieste a plavila sa loďou do neznáma.

Malé dievča sa vytratilo z lode hneď po jej ukotvení. Bola na novom doposiaľ jej neprebádanom mieste. Poháňaná vnútorným hlasom sa hnala v pred zalesnenou krajinou. Pre dievča, ako bola ona to bolo nebezpečné ale v jej mladej a nedozretej hlavičke, ktorá bola poškvrnená minulým činom krutých ľudí teraz bez strachu cestovala na prieč krajinou. Kráčala dlhé minúty, ktoré jej pripadali, ako hodiny.  Nohy ju zaniesli na kraj lesa, kde svietili svetlá lámp malej dediny. Slnko už zachádzalo za obzor a ona sa vybrala na prieskum ďalšieho miesta. Bolo to možno šťastie v nešťastí, že sa dostala tak rýchlo z lesa a hneď na to potulkami po ulici stretla pána, ktorého fúzy už zažili nie jedného rána. Po krátkom rozhovore s dievčatkom milí pán jej ukazuje cestu k svojmu príbytku. Cesta do práce sa zmenila na prechádzku s neznámym hosťom, ktorého si práve priviedol do domu. V tom dome bola len jeho žena s dieťaťom s podobným vekom, ako mala Kayia. Uložil ju do postele a vybral sa zasa  do práce, kde už zjavne meškal. Kaya si ležala v posteli a nemohla zaspať. Tvárila sa, ako keby sa nič nestalo, no prihováranie neznámeho hosťa neprestalo. V ten večer ho počula stále častejšie a jeho šepkanie sa postupom času stávalo hlasnejšie. Vstane z postele, ona presne vie, kam smeruje, má to pod palcom, sú dve osoby čo nejaký čas sleduje. Jednou je ženská, čo by si celý život márne hľadal a kto je ten druhý, môžeš tri krát hádať. V ruke ostáva ostrá kudla, stačí pár sekúnd a završuje svoj chorý údel, tento psychoscenár by jej zožrali aj v Hollywoode. Dosiahla čo bolo jej cieľom, niekoľko minút len ticho stojí nad svojim majstrovským dielom, má na svedomí dva životy, tupý výraz tváre vysvetľuje situáciu marne. Zvláštne, že ten hlas v jej hlave prinútil ju umyť si dlane. Vybehla z domu stále trocha od krvi, vybrala sa smerom z dediny.
Na konci dediny sa práve chystala vyraziť na svoju dlhú cestu karavana, ktorá mierila do zeme železa. Hlas v jej hlave poradil jej nech sa ukryje v jednom z vozov. Tam zaspala a netušiac kam ju teraz tento koč vezie, mieri do krajiny plnej snehu. Karavana zastavila. S burácaním koča sa Kayia zobudila. a vybehla von kde okamžite zapadla do snehu. Jej telom prešiel pocit chladu a mrazu, okamžite sa začala triasť no bola prinútená
rozbehnúť sa preč zvláštnym hlasom, ktorý jej stále hovoril, čo má robiť. Netušila, prečo ho počúva, možno preto že neverí, že jej chce zle, necíti z neho faloš. Jej nohy ju ale nezaniesli ďaleko. Vyčerpaná a podchladená padla do snehu bez síl sa postaviť. Vyzeralo to na jej koniec ale život je plný prekvapení a chce sa s nami ešte pohrať. Možno to bola ale len veľká zhoda náhôd, ktorá prispela k tomu, že toto malé dievča našiel ležať na zemi okoloidúci samurai. Ten sa nemohol pozerať na niečo také a zobral ju do svojich rúk, zabalil a odniesol do chrámu, kde boli aj jeho ostatný druhovia-samuraji.

Od doby, čo sa dostala do chrámu ubehlo 13 rokov. Kto by uveril, že dokáže vydržať celých 13 rokov na takomto mieste po tom všetkom, čo spáchala v rannom detstve, kvôli nezvanému hosťu. Začala totiž počúvať aj jeho protiklad, ten jej pomáhal odolať a dal jej kopu dobrých rád, vraj spolu nezvaného hosťa dokážeme zabiť, stále ju však prenasleduje a nevie sa ho zbaviť. Ani sama Kaya nevie, ako si to všimol jeden ich "patrón" ale daroval jej zvláštny amulet alebo skôr náhrdelník zo slovami, že jej pomôže odolať. Bolo to pomerne skoro, takže to je jeden s ďalších dôvodov, prečo tam ostala a nestalo sa tam nič zvláštne. Prijali ju tam bez veľkých problémov a dokonca ju tam začali trénovať. Z rozmaznaného dievčaťa sa v priebehu rokov stala bojovníčka, ktorá bola vytrénovaná týmito ľuďmi. Možno sa pýtate, prečo sa nevrátila do svojho rodného miesta ale ona bola v tom, že všetci zomreli, predsa len jej nikto nepovedal, že to na-fingované bolo, lebo malé dieťa by to mohlo nejako prezradiť. K tomu ešte sama videla, ako skončila jej mama.  Títo ľudia okolo nej zo zeme železa jej dali smer života, dobré rady a hlavne sa od základu vďaka tomu zmenila. Plnila rôzne úlohy, ako oni aj keď nemohla chodiť na všetky, ako neprávoplatná členka. Dá sa povedať, že do jej 19 rokov sa už nestalo takmer nič, čo by stálo pomerne za zmienku. Nič psycho ani niečo, čo by ju stálo život. Výnimkou bol posledný tréning pri ktorom jej bol zničený amulet, ktorý jej dal človek, ktorý bol teraz po smrti. Neznámy hosť sa zasa objavil na scéne a ona nemohla dlho otáľať, preto sa behom týždňa od nich musela dostať. Každý si vie určite predstaviť, že po tom všetkom tréningu a hlavne po tom, čo ju vychovali ju nechceli pustiť ale ona sama prezradila hlavnému, prečo musí odísť, že by pre nich bola nebezpečná. A tak sa Kayia vybrala do sveta. Teraz takmer rok, žije na vlastnú päsť. Prespáva v hoteloch a bola už takmer v každej krajine, lebo sa kvôli peniazom musela často sťahovať z miesta na miesto. Začala sa totiž živiť tým, že sa nechala najímať bohatými ľudmi a robila pre nich rôzne práce, ktoré boli pomerne vždy o tom istom. Preto sa dala na ďalšiu cestu a to cestu lovkyne. Aj keď sa jej zatiaľ nepodarilo zajať alebo zabiť nikoho známeho za koho by mala veľké peniaze  jej sen je jasný. Chce sa zbaviť svojho zlého ja, aby sa mohla niekde usadiť. Ak sa jej to nepodarí jej druhotným cieľom je zozbierať za svoj život, čo najviac zbraní a to prevažne katán, ak sa bude dať. Teraz sa nachádza blízko Iwagakure, kde už mala vyhliadnutú svoju obeť, za ktorú má dostať veľký balík penazí.  

V kombinácií so životom čo podkopáva nohy, sa stáva, že nezvaný hosť zabuchne z vnútra dvere, stáva sa z neho démon a všetko ostatné ide ...


Body:
Ninjutsu : 5
Taijutsu : 4.5
Genjutsu : 0.5
Ruční pečetě : 0.5
Síla : 5
Rychlost : 5
Inteligence : 4
Chakra : 4
Spolu : 28.5


Naposledy upravil Kaya dne Tue Sep 30, 2014 6:56 pm, celkově upraveno 2 krát
avatar
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kaya

Příspěvek pro Hokori Mai za Tue Sep 30, 2014 5:59 pm

Nemůžeš mít u ninjutsu a taijutsu společně 5. Nejsi S rank. Jest to v pravidlech.

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kaya

Příspěvek pro Hokori Mai za Tue Sep 30, 2014 8:13 pm

POVOLENO po dohodě.

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kaya

Příspěvek pro Kaya za Wed Nov 18, 2015 1:08 pm

Pokračujem.

_________________
Nemá na hlave helmu  - Má na hlave helmu
Informácie:
Techniky : http://nsgo.forumczech.com/t933-kaya-a-jej-techniky#25911
Body:
Ninjutsu : 5
Taijutsu : 4.5
Genjutsu : 0.5
Ruční pečetě : 0.5
Síla : 5
Rychlost : 5
Inteligence : 4
Chakra : 4
Spolu : 28.5
Inventár : 5x katana ( na všetkých je použitá pečať)


Učí sa Kacchuu kudaki od 7.8


avatar
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kaya

Příspěvek pro Goku za Sun Mar 06, 2016 9:45 am

Po edite napíš PMku.

_________________
avatar
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kaya

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru