Jujutsu: Jashin no Ishi

Goto down

Jujutsu: Jashin no Ishi

Příspěvek pro Atsuka za Wed Oct 01, 2014 10:19 pm

Meno: Jashin no Ishi
Rank: S
Zaradenie: Osobná vlastnosť
Popis: Je to vlastne forma, alebo tiež druhá podoba, ktorú na sebe dokáže Atsuka mimo svojho genjutsu nahodiť. Zmení sa v podstate celý jej výzor. Jej ruky a nohy vyzerajú, ako keby nosila kovové rukavice a ťažké kovové boty spojené s jej pokožkou. Podoba ju obohatí taktiež o dlhý a pevne vyzerajúci chvost, dve krídla, desivý vzhľad a niekoľko novo vytvorených jaziev na tvári. Taktiež okolo nej neustále pôsobí tlak. Takže to vyzerá tak, ako keby mala aktivovaných zopár brán Hachimonu, vlasy jej neustále vejú smerom hore.
Účinok: Dalo by sa povedať, že sa jedná o isté prehodenie schopností a narušenie jej klasickej osobnosti. Doslova stratí schopnosť využívať ilúzie a jej úsudok je značne ovplivnený krvilačnosťou. Stále dokáže hovoriť, komunikovať a podobne. Rovnako nedokáže skladať pečate, pretože na to nemá uspôsobené ruky. (Gen, Int a RP klesnú na najnižšiu možnú hodnotu) Na druhú stranu jej však nie príliš normálnym spôsobom vzrastú fyzický atribúty (Sila, Rýchlosť a Taijutsu na BOS hodnotu 5). V tejto forme taktiež stratí schopnosť využívať svoje kekkei genkai elementu bielych plameňov a nahradí ho manipulácia a chakrové útoky s využitím jej vlastnej, surovej chakry. Už z pohľadu je tiež jasné, že čo sa týka jej taijutsu, jej pokožka je veľmi odolná. Vlastne dokáže do ruky chytiť bez zranenia aj užívateľa Raiton no Yoroi. Každopádne len do ruky, či do nôh, pretože len tieto dve časti má pokryté práve tým podivným "oblečením", ktoré pri tejto podobe naberie. Stále je pochopiteľne zraniteľná, aj keď omnoho ťažšie.
Nevýhody: Nie je to technika sama o sebe ! Každopádne stále nevýhody pochopiteľne má. Atsuka tento stav nedokáže dobrovoľne opustiť. Sama sa premení do normálnu až po absolútnom vyčerpaní, keď sa jej chakra dostane na hrozne malú hodnotu ktorá stačí akurát tak k tomu, aby sa udržala pri vedomí. Aby po takomto výpadku znova mohla vyuźiť tento stav, musí sa aspoň čiastočne zregenerovať či už po fyzickej, alebo psychickej stránke. V tomto stave je veľmi ľahké, chytiť ju do genjutsu aj malej úrovne.. každopádne jeden z dôvodou, ako sa z genjutsu dostať, je poraziť jeho užívateľa v práve danej ilúzií a to jej zväčša až taký problém nerobí. Jej absencia strachu by sa dala tiež považovať za slabinu, pretože sa bez váhania v tejto podobe dá oklamať aj tou najprimitívnejšou pascou či návnadou.
avatar
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jujutsu: Jashin no Ishi

Příspěvek pro Hokori Mai za Thu Oct 02, 2014 7:57 pm

PODMÍNĚNĚ POVOLENO, ale s tím, že když to použiješ, dám si pozor, aby si dodržela tu odolnost. Neděláme z Tebe žádného terminátora, a taktéž se podle popisu nejedná o něco, co Ti rychlost zvýší na úroveň , čtvrté, páté, šesté etc. brány Hachimonu. Pouze na 5 v BOS, což je rozdíl. Jen aby jsme si to ujasnili.

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru