Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dom č. 65

4 posters

Strana 3 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Dom č. 65        - Stránka 3 Empty Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Sun Oct 12, 2014 7:19 pm

First topic message reminder :

Je to dom, ktorý je na okraji dediny ďalej od obývanejšej časti. Teraz v ňom bude bývať Kaya spolu s Lilly počas plnenia svojej práce v Tsukigakure. Nieje nijak extra veľký a je priemerne zariadený, takže tam je takmer všetko, čo je v takom dome za potrebie.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down


Dom č. 65        - Stránka 3 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Lizzy Sun Apr 05, 2015 6:08 pm

Došla som do domu, ktorý bol ako inak zamknutý. Popravde som dobrú hodinu hľadala klúče v záhyboch Onmiho oblečenia a jeho vreckách.
"To je hrozné.. sakra práca.. že mne niekde vypadli?" Vrčala som pre seba, až som to vzdala a jednoducho som sa posadila pred vchod a chrbtom som sa oprela o dvere. Onmi si jednoducho ľahol vedľa mňa. Spýtavo sa na mňa pozrel a ja som mu súhlasne prikývla. Ako keby sme sa nejak telepaticky rozprávali. To sme nerobili, len sme sa poznali už naozaj dlho. Našu posunkovú reč by mohol jeden považovať za nedokonalú, since ja som pri nej aj hovorila a Onmi zväčša len vrčal a hádzal rozdielne ksichti. Neostávalo mi však nič iné, než čakať na moju spolubývajúcu.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 3 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Tue Apr 07, 2015 10:22 am

Netrvalo dlho a od kancelárie Tsukikageho som sa dostala až pred svoj dom. Takmer počas celej cesty som sa smiala a pri tom sa objímala rukami. V hlave mi utkvela predstava toho, ako by som dala ľudské očné buľvy na provázek a využila ich, ako ozdoby do domu. Bola to tak bizardná predstava, že ma to naozaj ničilo a nemohla som sa prestať smiať. Možno to bolo aj tým, že môj zmysel pre humor sa ani pochopiť asi nedal za takýchto okolností. Než som si uvedomila, kde som stála som pred domom, kde bola aj Rinku to už som smiechom vyprskla. "Ty ma tu čakáš? Aké roztomilé." Povedala som a zabávala som sa teraz na tom, čo som povedala. Vôbec som nevedela, ako dlho tu asi mohla byť ale asi to chvíľka určite nebola.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 3 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Lizzy Tue Apr 07, 2015 5:51 pm

Nečakala som popravde až tak dlho. Ten smiech som však počula už z naozaj veľkej dialky. Ani som sa nedivila, že sme nemali žiadnych susedov. Všetci sa pri povahe Kayi radšej odsťahovali. Pravdepodobne by mala byť pod zámkom no, mne to takto clekom vyhovovalo. Predsa len vo vezení by to bolo také nepohodlné.
Zamávala som jej rukou a s úsmevom na perách som čakala, kým sa prestane tak neskutočne rehotať.
"Vieš Kaya-chan, úsmev ti svedčí ale.. čo je moc to je moc." Sama som sa zasmiala, postavila som sa a ustúpila som od dverí, aby ich mohla odomknúť.
"Trvalo ti to tam celkom dlho:" Podotkla som. Aj keď bola pravda, že je u Kageho naozaj veľa ľudí. Alebo aspoň bolo, kým som tam ešte bola aj ja.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 3 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Tue Apr 07, 2015 6:14 pm

"Vidieť ho nemôžeš, tak to je určite v poriadku." Povedala som a keď mi odstúpila ja som šla k dverám a otvorila ich následne som vstúpila dnu a otočila sa na ňu, keďže povedala, že mi to trvalo dlho. "Nemohla som za to, bolo tam priveľa ľudí." Zaujímavé bolo, že Tsukikage ma už tak trochu videl alebo už mohol tušiť, aká som ale akosi mu to nevadí, čo mi teraz vŕtalo hlavou. Otočila som sa na nohe a vyzula sa. Potom som šla do domu ale brnenie som stále nechávala na sebe, bolo to bezpečnejšie. Nevedela som, čo by som mala robiť ale mala som nakáza-né odpočívať, lebo ma asi potom čaká nejaká misia.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 3 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Lizzy Tue Apr 07, 2015 7:43 pm

Vstúpila som dovnútra taktiež. No.. len som si zošuchla dreváky a hneď som bola o pár centimetrov menšia. Onmi sa taktiež nejakým spôsobom prepchal dverami. Vždy ma udivovalo, ako to dokázal.
"Ah viem.. chmm však som tam bola tiež, ani neviem načo." Zasmiala som sa.
"Myslíš že je problém, že som tu tak dlho nebola? Stratila som sa pri prechádzke..." Nech už to znelo akokoľvek stupidne, bola to krutá pravda. Vôbec som okolie či dedinu nepoznala, rovnako ako som nepoznala celý shinobi svet, takže mi ani nič nehovorili značky ktoré viedli k nejakým veľkým dedinám alebo mestám a podobne. Už som bola nalepená na Kayinom brnení a začala som sa párať s viazaním.
"Neverím že sa ma stále bojíš, užaj ho daj dole ženská!" Bol to celkom detský panovačný tón, mohol znieť roztomilo.. no aj úplne retardovane a určite vôbec nie vážne.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 3 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Tue Apr 07, 2015 8:04 pm

Ak by som si skôr všimla, že Onmi sa prepcháva dvermi asi by som si to pozrela, lebo to muselo byť zaujímavé. Mňa by skôr udivovalo, že ho zatiaľ žiadny pocestný nechcel loviť alebo nekričal a neutekal pred ním. "Problém to asi nebude, nepočula som žiadnu sťažnosť. ." Zasa som vyprskla smiechom. Normálne by som bola chladná a nesmiala sa v žiadnom prípade ale nebola som vo svojej koži a to, že sa stratila v dedine ma naozaj pobavilo. "Nechápem, ako si sa tu mohla stratiť ... to aby som ti tu urobila sprievodcu." Povedala som a mierila do jednej z izieb keď tu sa po mne vrhla Rinku a začala mi viazať brnenie, ale opačne, proste aby šlo dole. "N-nebojím! Prečo by som sa mala báť?" Snažila som sa od nej odstúpiť a otočiť sa na ňu, aby som videla čo robí. Neviem, či by som to mohla nazvať strachom ale mať na sebe brnenie bolo super. "Však je to super nosiť tak coolové brnenie no nie?" Snažila som sa zahovoriť svoje chovanie.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 3 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Lizzy Tue Apr 07, 2015 8:13 pm

Odstúpila a otočila sa ku mne, čím sa mi remene vyšmykli z rúk a tak som len oduto založila ruky na hruď a naklonila hlavu na stranu.
"No, vyšla som z dediny.. a do lesa.. a.. eh." Poškrabala som sa po hlave, čo som mala povedať? Možno by bola lepšia výhovorka tá, že som proste išla za nosom a jednoducho stratila pojem o tom, ako dlho. .a následne som sa už nevedela vrátiť.
"To mi povedz ty..." Zachechtala som sa a len som pohodila vlasmi. Zložila som ruky z hrude a znova k nej pristúpila, tento krát spredu. Začala som sa babrať s jej remeňmi.
"Je, pred ľuďmi ktorý to považujú za cool a za istých okolností ale..." Pozrela som sa jej do tváre, keďže si masku už spolu s helmou dávala dole. Usmiala som sa celkom pobaveným spôsobom.
"Nie som typ človeka, ktorý ichká nad brneniami. Onmi tiež nie je ten typ pandy a tu ti nič nehrozí takže.. jediné k Čomu je to teraz dobré je.." Na chvíľku som sa odmlčala a snažila spraviť také to napätie. Konečne sa mi podarilo uvoľniť väčšinu remeňov.
"..tvoje vlastné ego.. alebo strach. Typujem to však na strach."
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 3 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Tue Apr 07, 2015 8:25 pm

Urovnala som si svojehavranie vlasy a pobavene som sa na ňu škerila. Možno by sa mala vyhovárať ale toto bolo roztomilé a tým, čo povedala ma proste zničila. Potom som ju už len počúvala a nechala si dávať dole brnenie aj keď nie príliš ochotne. Dokonca som mala chuť jej chytiť ruky a nedovoliť jej to. "Ja mám rada brnenie. Preto ho nosím všade, som naňho zvyknutá. Ja som z neho nevystrčila hlavu minimálne dva roky a ani som sa neukazovala, nemala som prečo, som na to zvyknutá." Vysvetľovala som jej a začala som rozmýšľať nad tým, prečo som jej vlastne o tom všetkom začala hovoriť? Však som sa chcela od nej vzdialiť, aby ma nechala na pokoji. No to budem určite riešiť časom. "A to žiaden strach nieje ... sa ti to len zdá." Či na tom bolo aspoň trocha pravdy, to bolo veľmi ťažké povedať a ja by som mohla radšej zmeniť tému. "Vieš, že som tu stretla Mishu? Už som ho chcela vykuchať 3x! Ale ešte sa mi to nepodarilo ..., chcela som si spraviť z jeho očí ozdoby." Aj keď to bolo na odbočenie od témy bolo to celé pravdivé, však už som sa ho snažila nalákať sem do domu.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 3 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Lizzy Tue Apr 07, 2015 8:31 pm

Vyvalene som na ňu ostala civieť. 
"Dva roky? To ti nezhrdzavelo pri.. kúpaní a tak?" Naozaj ma to šokovalo. Jak v tom mohla vydržať? Necítila sa nepríjemne? Niekedy som už len moju minivestu, ak sa to dalo vôbec nazvať kusom oblečenia, mala chuť strhnúť a aj to po pár hodinách nosenia. 
"Hmm.. ja nejak nemám rada vec, ako také.. celkovo. Nikdy som ho nepotrebovala.. aj tuto Onmi nosieva svoje kimono len pre to, aby ma podporil v mojom snažení." Pousmiala som sa a trocha pozornejšie som si jej tvár prezrela.
"Možno by mal byť, hihi." Žmurkla som na ňu a sama som sa vydala do kuchyne.. či spálne? stále som nevedela pomenovať tie izby. Jednoducho mi prišlo blbé stáť uprostred chodby a rozprávať sa po .. no stoji.
"Mishu? To bol ten chlapík ktorý niesol divne zapáchajúcu vec v rukách?" Teda vyzeralo to tak, že tam čakajú spolu. Tak som to typla na neho.
"Téda.. to je romantické.. čo ti v tom zabránilo?" Znova mnou trocha zatriaslo od smiechu. Sama som si sadla na posteľ, takže som asi išla do spálne.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 3 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Tue Apr 07, 2015 8:47 pm

"Samozrejme, že som si ho dávala dole, keď som sa šla kúpať, inak by som sa ani okúpať nemohla." A aj keby nie, to brnenie som mala takmer vždy tak čisté a nablískané, žeby som z neho mohla jesť. Teda nie teraz, lebo som ho mala už dlho na sebe aj na misii a potrebovalo by vyleštiť. "Ak ťa teda podporuje, ber to tak, že ťa nosením svojho brnenia tiež podporujem." Aj tak už som bola bez neho, takže to bolo jedno a len som ju ticho následovala. Nevedela som ale kam presne chce ísť. "Hej práve ten." Uistila som ju v jej tvrdení a po dorazení do izby si ona sadla. Ja som zamierila ku skrini a otvorila som ju. Zohla som sa k spodnému šuflíku a hľadala niečo, do čoho by som sa obliekla, lebo som mala na pláne ísť do sprchy. "Tsukikage.... poslal ho niekam preč a to som ho zavolala sem. Miesto toho, aby som vykuchala teba, som chcela vykuchať jeho, vidíš ako mi to kazia všetci? To je strašné! " Rozčuľovala som sa, ako som hľadala nejaké tie veci. Už dlhú dobu som nezabila nikoho len tak zo srandy, pre zábavu. Začínala som mať depku.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 3 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Lizzy Tue Apr 07, 2015 9:04 pm

"No.. takže si si ho dávala dole." Poupravila som ju, myslela som si, že je to moje víťazstvo, aspoň také malé a nepodstatné.
"Ale to je len v prítomnosti ostatných ľudí.. ževraj sú na také to nenosenie vecí háklivý a považujú to za.. uhm.. ako to bolo to slovo? hanebné? nehanebné? Uź neviem." Poškrabala som sa vo vlasoch a sledovala som, ako sa prehrabuje vo svojej skrini. Ja som tú svoju mala prázdnu, vlastne som žiadnu svoju ani nemala.
"Oh.. tak aspoň vieš prečo ho poslal preč." zasmiala som sa a len som na ňu znova žmurkla.
"Keď chceš tak moc kuchať, môžeme kúpiť nejaké kura.. alebo prasa.. určite by ti to šlo výborne." 
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 3 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Tue Apr 07, 2015 9:13 pm

Prikývla som ešte keď som nebola u skryne na tú jej prvú otázku. Ďalej už som sa hrabala v skrini, kde som nenašla čo som chcela, lebo ani ja som nemala veľa oblečenia. Nohavičky postačia ... však tu bude len ona. Uistila som sa v mysli a zatvorila som skriňu pri čom som v ruke držala menší kus látky čierno bielej farby, kde bol malý čertík. "Ide skôr aj o to, že si žena. Ak by sa tak správal muž asi by ho považovali maximálne za úchyla alebo neviem ... proste je to nehanebné, ako si povedala." Ona bola vlastne pomerne mojím opakom. Radšej by bola bez oblečenia než, aby ho mala na sebe a ja by som sa z brnenia radšej ani nehla. Pozerala som na ňu a zaškerila som sa pri predstave kuchania kuraťa. "A čo som nejaká kuchárka? To proste nieje ono. Skús si predstaviť, ako tvojím bruškom preniká moja čepeľ. Z rany sa valí krv a ty bolestne vzdychneš ... kyaa..." Pri tejto predstave som sa tak zasnila, že som sa začala až červenať. Nenazývala by som sa sadistkou ale niekedy som také stavy aj mala.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 3 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Lizzy Tue Apr 07, 2015 9:17 pm

"Hmm.. je to každopádne divné." Vyhlásila som na uzavretie debaty o nosenia či nenosenia nadbytočných hadier.
"Znepríjemňuje to pohyb a cítim sa v tom uzavrene pf.. že Onmi?" Pohľadom som hľadala podporu u môjho miláčika, ktorý ma však zradil.. práve kruto a tuho spal. Po tvári mi stiekla menšia kvapka zahanbenia. Následne som na tú tému už nič nepovedala.
"Oh určite to musí byť veľmi príjemný pocit, skúšala si to niekedy aj na sebe?" Podpichla som ju s odutými lícami.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 3 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Tue Apr 07, 2015 9:23 pm

Vyzeralo to tak, že pri tom svojom výroku bude mať menšiu podporu svojho malzíka ale nestalo sa tak, keďže si pochrapkával. Ja som sa medzi tým priplížila k nej a s hviezdičkami v očiach a s nohavičkami v ruke som si ju prezerala, ako lekár, ktorý chce zistiť kadiaľ previesť prvý rez skalpelom. No v tom ma z toho dostala tá jej otázka. "Na sebe? A čo som šialená aby som sa rezala? Nó keď už sme pri tom nemohla by som sa s tebou trošičku pohrať?" Anielsky som sa na ňu usmiala a čakala na jej očakávanú reakciu. Kto vie, či som ju mala na pláne poslúchnuť.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 3 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Lizzy Tue Apr 07, 2015 9:27 pm

Stále som sedela na posteli, a stále som ju mala na očiach. Že by sa do toho znova dostávala? Chvíľku som ju sledovala ako ku mne kráča s tými svojimi nohavičkami. Jop, ten obrázok by k nej celkom sedel. Aj keď asi trocha inak, než mal autor na mysli.
"No myslím že šialená si dosť, kto vie, kde sú tvoje hranice." Podpichla som ju znova s úsmevom na tvári a len som pokývala hlavou na nesúhlas.
"Kaya-chan, záleží od toho ako.. ak ma chceš dorezať, tak .. nie, ďakujem. Myslím že to zvládnem aj bez toho." Vyplazila som na ňu jazyk a znova som sa sama pre seba zachichotala.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 3 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Tue Apr 07, 2015 9:31 pm

Nebola to celkom pravda, že som sa do toho dostávala ja už som v tom bola od kedy som prešla dvermi tohto domu, len som to teraz celkom zvládala a nebolo to také strašné. Každý krát to na mňa vplývalo inak. Niekedy nekontrolovateľne a inokedy zasa len také neškodné lovenie. "Hranice by sme už našli! Však rezať samú seba by som nechcela." Aj keď ma podpichovala ešte som sa z toho vedela vynájsť. V tom ma ale odmietla a ja som nafúkla svoje líca a nahodila smutný výraz, ktorý ale zmizol hneď, ako sa objavil a prehovorila som. "Tak buď aspoň trocha užitočná a pôjdeš mi aspoň umyť chrbát, čo ty na to?" Kto vie, možno som na ňu zasa chcela niečo ušiť.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 3 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Lizzy Tue Apr 07, 2015 9:39 pm

"No vidíš, ja samú seba tiež rezať nechcem." Nafúkla som líca rovnako ako ona. V tom na mňa ale prehovorila s pre mňa celkom nečakanou žiadosťou. Chvíľku som sa na ňu pozerala zvláštnym spôsobom, ako keby som rozmýšľala, či to myslí naozaj vážne.
"Hmm.. ja? ja.. uhm,, hai!" Takmer som zo sedu vyskočila a už som stála vedľa nej. Sranda že to Onmiho vôbec nezobudilo. Ani ma nenapadlo, že by pri tom niečo plánovala.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 3 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Tue Apr 07, 2015 9:44 pm

"Ty by si sa nerezala sama.... ale ja by som ťa rezala a to je zásadný rozdiel!" Povedala som znaleckým tónom a po tom, čo súhlasila a vyskočila vedľa mňa otočila som sa na päte a zamierila som do sprchy. Teraz som na sebe mala to, čo mávam pod brnením, takže som to po ceste vyzliekala. V kúpeľni som to dala na jedno miesto a nohavičky, čo som si chcela dať na seba som dala tiež stranou. Vliezla som si do sprchy a pustila teplú vodu. Očkom som sa pozrela za seba, či tu je Rinku. Vlasy som si dala na pravú stranu cez krk až dopredu a snažila sa ich namočiť, však boli nehorázne dlhé. "Asi tu ale nieje špongia." Zahlásila som po tom, čo som ju tu nenašla.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 3 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Lizzy Tue Apr 07, 2015 9:50 pm

"To teda.." Zamrmlala som si ešte popod nos a keď sa nepozerala, trocha som prevrátila očami. Pre mňa by to teda moc veľký rozdiel nebol a hodlala som si stáť za svojim. Vošli sme až do kúpelne, kde vkročila do sprchy a začala sa rozhliadať, podobne ako ja. No.. teda nie že by som vedela, čo jednotlivé mydlá znamenajú.
"Eh. to nevadí ale.. čo z toho?" Poukázala som na pár flaštičiek, ktoré tu boli. Sotva som vedela čo je na vlasy, čo je na telo, na tvár či kto vie na čo všetko ešte.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 3 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Tue Apr 07, 2015 9:56 pm

Podarila sa mi namočiť vlasy tak, ako som potrebovala. Keďže tie by som si zvládla umyť aj sama otočila som sa smerom k rôznym fľaštičkám a zobrala si šamón a jej som ukázala prstom na sprchová gél. "Toto. Daj si najprv trocha na ruky, pokiaľ to nezačne peniť." Otočila som sa jej chrbtom a začala som si umývať vlasy, teda skôr som si ich našampónovala. Nevedela som, či sa bude chcieť pridať do sprchy, lebo mokrá bude určite, keďže mi bude umývať chrbát. Ako som bola otočená chrbtom, trocha som sa v ňom prehla, lebo ma striaslo. Popravde som sa pred ňou asi hanbiť nemala ale vážne som sa cítila zvláštne aj keď bola rovnakého pohlavia, ako som bola ja sama.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 3 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Lizzy Tue Apr 07, 2015 10:01 pm

"Ono to tečie.." Šepla som s menším údivom. S podobnou vecou som sa taktiež nikdy nestretla. Keď som to mala v rukách tak.. to malo peniť?
"Čo sú to za čari?" Bolo zjavné, že som toho použila moc, keďže som bola viac zapenená, než Kaya. Následne som jej s tým však začala šúchať chrbát.. jej zaklonenie a striasnutie len zapríčinilo to, že som bola ešte viac mokrá. Nie že by som si z toho niečo robila.
"Whuaaa!" Moje oči v podstate žiarili. Vyzeralo to ako prvý krát, keď ma hodila do vane a bohvie čo hodila d onej.. nasledovalo podobné zapenenie než toho. Rozmýšľala som, či sa to dá napríklad aj zjesť no, nemala som odvahu na to, ochutnať to.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 3 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Tue Apr 07, 2015 10:05 pm

Nemohla som uveriť vlastným očiam ale tie jej reakcie ma každý krát viac a viac dostávali. Ona ma tam mydlila a ja som sa tam začala chychotať. Začínalo tu byť pomerne veľa peny, lebo to Rinku prehnala s dávkovaním ale nevadí. "To nie sú čary ... len obyčajný sprchový gél a šamón." Otočila som sa na ňu a prstom som jej naniesla penu na nos a zasa sa začala chychotať. Pomerne som sa na nej teraz bavila tak, že ma až prešli tie moje plány... zatiaľ. "Mohla si sa si osprchovať rovno aj ty... keď na teba tak pozerám." Povedala som po tom, čo som zistila, aká je mokrá a od peny už bola tiež statočne "zašpinená."
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 3 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Lizzy Tue Apr 07, 2015 10:11 pm

"Pre mňa sú to čary, je to divné a podivne to smrdí." Nie že by to bol nechutný zápach, skôr taký.. neprirodzený. Vytvorený umelo. Naniesla mi penu na nos, ktorú keď som sa snažila odfúknuť, mi nejakým spôsobom zanieslo až do oka a to začalo štípať.
"Hej.. hej! Toto je nejaká slzná bombička.. " Zamumlala som až zúfalo a snažila si to vytreť, našťastie suchou časťou chrbta mojej ruky.  Jej návrh sa mi celkom pozdával, pretože mi začínala byť trocha zima. 
"Chmm .. prečo nie." Zazubila som sa a vstúpila som do sprchy teda.. stačilo spraviť len jeden krok. Síce s oblečením, no momentálne som bola moc rozčarovaná z peny na to, aby som si to uvedomila.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 3 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Tue Apr 07, 2015 10:17 pm

"Smrdí? Tak potom budem smrdieť ja." Bolo to určené na to, aby som tak potom voňala ja, preto som sa divila, že to nazvala smradom. "Zabudla som ti povedať ... pozor na oči, tá pena sa ti nesmie dostať do očí, lebo to štípe." Povedala som neskoro a preto, keď vošla dnu som ju potiahla k sebe, aby šla pod sprchu a mohla si to oko vypláchnuť. "Som naozaj zvedavá, čo si oblečieš keď si tu vo svojich veciach." Ak mala na pláne chodiť nahá, tak to nech si vyhodí z hlavy. "Otoč sa." Povedala som jej, lebo som jej chcela tiež umyť chrbát. Snáď sa aj pri tom zoblečie, inak by som jej musela pomôcť. Ja som sa príliš nehýbala, lebo tu začínalo byť klzko a hlavne tu bolo pomerne veľa peny. "Keby nás tak niekto vidíí ..." Zachichotala som sa. Vážne to vyzeralo teraz čudne.  
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 3 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Lizzy Tue Apr 07, 2015 10:27 pm

"Ďakujem za skoré varovanie.." Z očí mi tiekli slzy no nie kvôli bolesti či podobne, proste to bola reakcia na tú penu. Naśťastie pod vodou som si ju dokázala pomerne rýchlo z očí vytrieť.
"Nah, tie veci do rána vyschnú. Aspoň myslím.. ak nie tak počkám v posteli do obeda, ak ti to bude tak vadiť." Vyplazila som na ňu jazyk, čo znova nebol dobrý nápad kvôli pene. Takmer som sa rozkašľala. Otočila som sa a popri tom som si odviazala uzlík vpredu na veste a dala som si ju dole, rovnako ako spodný diel oblečenia. Bolo to naozaj premočené a nasiaknuté tou zvláštnou penou.
"Hmm? čo myslíš že by si pomysleli? Robíme niečo zlé?" Spýtala som sa a radšej som sa už ničoho nedotýkala.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 3 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru