Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toshiko Jakitori

2 posters

Goto down

Toshiko Jakitori Empty Toshiko Jakitori

Příspěvek pro Toshiko Jakitori Tue Oct 28, 2014 7:19 pm

Jméno a příjmení
Toshiko Jakitori

Hodnost
Genin

Vesnice
Tsukigakure no Sato

Věk
13

Narození
6.10.

Pohlaví
Žena

Klan
Jakitori

Elementy
Katon + Doton

Kekkei genkai
Youton (Láva)

Sensei
///

Charakter
Toshiko byla  již od mala vychovávána jako slušná dívka do hlavní rodiny klanu Jakitori. Měla převzít klan a právě proto byla takto vedena. Nikdy nikoho neodmítne a vdy se všem snaží pomoct. Ráda chodí trénovat a hodně ráda se zlepšuje ve svých výkonech. Toshiko je též hodně usměvavá hyperaktivní. Na jídlo má ráda sushi, které ráda jí převážně sama, ale pozvání od někoho též moc neodmítá. Co se týče klidu, ten má rád asi každý. Nejvíce Toshiko štvou naivní a zlý lidé které se snaží změnit k dobrému.

Styl boje
Ninjutsu

Životopis
Kapitola I. - Klan Jakitori

Toshiko se narodila do klanu Jakitori, který patřil pod Tsukigakure. Jejich Kekkei Genkai bylo přeci jen něčím unikátní a to tím, že dávalo uživatelům možnost ovládat element lávy – Youton. Mnozí se tohoto klanu báli a je také pravda, že málo kdo z klanu Jakitori prošel těžkou zkouškou života a smrti. Tato zkouška zpočívala v tom, že každý člen tohoto klanu musel zabít člověka pouze s katanou, ničím jiným, přičemž jeho nepřítel měl již element a nějaké zkušenosti. Tohle dělalo klan Jakitori mocným, protože nikdo slabý v něm nepřežil. Jak vlastně tato zkouška vznikla? Museli bychom nahlédnout daleko do historie, ještě do dob prvních Kagů. První vůdce klanu se jmenoval Okita. Jeho rodiče neměli chakru a pocházeli z malé vesničky, která byla zničena během války. Okitu však zajali a experimentovali na něm. Časem se z něho stal geneticky upravený člověk, který dokázal používat chakru. Byl velice silný a pojmenoval se Okita Jakitori. Od těch dob je známý jako první vůdce tohoto klanu, ale abychom se dostali ke zkoušce, tak musíme pokračovat o pár let dál. Okita měl dva syny. Akashiho a Kura. Kuro zdědil po otci chakru i schopnosti, ale zato Akashi ne. Okita z toho byl velice zklamaný a právě proto nechal Akashiho testovat též geneticky. V té době již vznikla Konoha a klan Jakitori sílil. Po pár letech se domů vrátil Akashi, zabil všechny, kdo ho měli upravit ještě dřív než na něm stihli něco udělat. Problém byl v tom, že ho nikdo v klanu nepoznal a Okita ho postavil do boje proti Kurovi. Kuro byl talentovaný a velice silný, takže Akashimu dával zabrat. Po nějaké době svalil Akashiho na zem. Když už ho chtěl dorazit, nešlo to. Akashiho chránila láva, která pomalu roztavila Kura na uhel. V tu chvíli Akashi prohlásil: "Nezáleží na tom  jak se narodíte, ale na tom, jak silní se stanete, když jsem byl vyhnán, dost jsem se trápil, ale náš klan má na víc!" Po pár dnes sesadil a zabil i svého otce Okitu. Právě proto vznikla zkouška, která určuje kdo žít bude a kdo ne.

Kapitola II. - Já jsem Toshiko

"Už zase prší a je mlha?" Řekla jsem si hned po ránu, ale asi si nemám na co stěžovat, když jsem přežila zkoušku života a smrti. I hned co jsem se vyhrabala z postele jsem šla do koupelny, rozčesala jsem si své dlouhé černé vlasy a pěkně upravila. "Chjo, tohle mě jednou zabije" Povzdechnu si a ještě se převleču do normálního oblečení. Nakonec si dám čelenku, aby bylo vidět, že už jsem Geninka. Když jsem již nachystaná, vydám se na snídani, kterou sním společně s matkou, otcem a mladším bráškou. Dneska musím splnit další misi, tentokrát hlídku kolem Kirigakure, no asi začnu na hradbách, bude to nejsnažší. Nakonec se po snídani vydám opravdu na misi.  "No, hlídkovat, to bych měla zvládnout docela v pořádku. " Lehce se pousměji a poté se dostanu na hradby, kde se vydám provést kolečko kolem celé Tsukigakure no Sato. "Sakra, je to tu opravdu obrovské, nedokázala bych pracovat jako strážce po celý svůj život, pořád chodit tam a zpět, no není to nuda?" Pořád si opakuji v hlavě, ale vím, že je to opravdu hodně důležité. Když se tak procházím na hradbách a na jedné straně vidím mlhu, která chrání naší vesnici a na druhé šťastné obyvatele, jsem docela i ráda,že jsem na této misi a můžu jakkoliv pomoct své vesnici. Po nějaké první půlhodině hlídkování se konečně napiji.. "Uf, tak tohle bylo peklo, je tu strašné horko" Zasměji se a vypiju celou láhev s vodou, poté se opět vrátím na hradby hlídkovat. Takhle v pořádku to jde celý půl den, tudíž opravdu chodím již znuděně ze strany na stranu a hlídkuji, aby nikdo Tsukigakure nenapadl. Nakonec se opřu a zadívám do dálky, sice vidím převážně mlhu, ale i tak mi zůstává úsměv na tváři. Po nějaké chvíli si však všimnu pár lidí, kteří napadali na hradbách jednoho ze strážců. Ihned se tam vydám, abych je zastavila. Naštěstí to stihnu včas a zjistím, že se jedná o bandity. Po chvíli je s tím druhým strážcem porazíme a já poté můžu konečně domů. Mým snem je stát se nejlepší kunoichi v celé Tsukigakure  a rozhodně se nevzdám!

Avatar
Toshiko Jakitori Ef5p1

Body
Ninjutsu - 3
Taijutsu - 1,5
Genjutsu - 0,5
Inteligence - 2
Síla - 1
Rychlost - 2
Chakra - 3
Ruční pečetě - 2
Celkem - 15 bodů

Jutsu:
E - rank

Bunshin no Jutsu
Henge no Jutsu
Kakuremino no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Nawanuke no Jutsu

D – rank
Shunshin no jutsu (problesknutí)
Toshiko Jakitori
Toshiko Jakitori
Genin
Genin

Počet příspěvků : 2
Registrován : 28. 10. 14
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Toshiko Jakitori Empty Re: Toshiko Jakitori

Příspěvek pro Hokori Mai Tue Oct 28, 2014 8:18 pm

POVOLENO, i když by tady nějaké výtky k životopisu byly (ohledně jeho celostního zpracování), ale toto je docela diskutabilní, takže to pro tentokrát nechám tak. Klan pak sepsat do vlastních klanů. 
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru