Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sídlo klanu Utsushi

+8
Shin
Ayame Takahashi
Goku
Assasin Senju
Daisuke Utsushi
Kairi Utsushi
Yuuki Botan
Hitomi Yamada
12 posters

Strana 8 z 15 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Next

Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 8 Empty Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 8:10 pm

First topic message reminder :





Sídlo klanu Utsushi - Stránka 8 I1dt


V sídle žije kromě členů klanu, mezi něž patří Daisuke Utsushi a Naoki Utsushi, také Mizukage Hitomi Yamada s dcerou Kairi Utsushi,
Jelikož byly na Hitomi podniknuty útoky před válkou, je sídlo hlídáno tříčlenným týmem ANBU, který se vždy vystřídá s jiným týmem.

Chodba s pokojemi, koupelnou a WC:
Obývák:
Ložnice:
Dětský pokoj:
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Sídlo klanu Utsushi - Stránka 8 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Sep 25, 2013 4:33 pm

Když mě objal, vykulila jsem oči překvapením. Nakonec jsem se usmála a krátké objetí mu opětovala.
,,To si piš, že se něco semele a bude to zlé. Ti baka si totiž nedají pokoj. Zlo totiž nespí." vyplázla jsem na něj a zamávala mu.
,,Taky na sebe dej pozor." zamumlala jsem, protože už nebyl v doslechu. Odešel odtud poměrně rychle, nejspíš má tu holku opravdu rád, pousmála jsem se. Vrátila jsem se tedy k Shinovi. kývnutím hlavy jsem mu pokynula, aby mi odpověděl na to, na co jsem se ho ptala předtím, než přišel Meizu.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 8 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Shin Wed Sep 25, 2013 5:23 pm

"No ve zkratce mi byl odejmut tytul Genina. Muj odcod z vesnice je spise pro jeji bezpecnost. Ztracim kontrolu nad necim co je ve me. A mam pocit ze muj odchod je spravna volba. " Kiri byla dost dlouho mym domovem ale radeji sem se chtel stahnout dokud se nic nestalo. Zatim se jenom neco maleho semlelo ale nic vazneho. Podle vseho Jsem mel silu co me stale ovlada ale ja nevim jak a ani co. Akemi pozorovala okoli jako by cekala na spravny okamzik.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 8 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Thu Sep 26, 2013 3:55 pm

Byla jsem dosti v šoku. ,,Vzít titul ti jen tak někdo nemůže." zavrtěla jsem hlavou a povzdychla jsem si.
,,Čím více shinobi ve vesnici, tím lepší obrana proti nepřátelům. Tím, že lidé odtud začnou dcházet, tím teprve vesnici hrzí nebezpečí." namítla jsem s úsměvem.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 8 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Shin Thu Sep 26, 2013 4:06 pm

"Titul mi vzal vas zastupce. Takze je to neco scim moc neudelam. Nakonec mozna to tak bude nejlepsi." Nechtel sem se v tom tak hrabat stalo se stalo a ja mel svou hrdost. Nebo spise nemel jsme v povaze se doprosovat o neco.
Akemi se jen tak protahla a pak se stalo co asi nikdo necekal.
"Ten vas zastupce je bud fakt tak chytrej nebo si mysly ze muze kazdeho ovladat. Navic Shin ma Kekkei Genkai. Ktera je pro obycejne lidi nebezpecna. Na Shinobi nema zatim takovy vliv ale Pozdeji by mohl Konkurovat tomu kasparovi. Nakonec je Jen malo uzivatelu genjutsu co dokazou zabit. Ja vim pouze o jedinem klanu a to je klan z Konohy." Rekla a line soi zivla.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 8 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Thu Sep 26, 2013 4:31 pm

,,Chmm..." protáha jsem. ,,Vzít titul ti jen tak vzít nemůže, i když má mé pravomoce." povzdychla jsem si. Když ale Akemi promluvila, otevřela jsem pusu v úžas. Není to nic neobvyklého, že vlčice mluví, vždyť to umí i moje lišky. Ale i tak. Byla jsem překvapená hlavně z jejího obsahu slov.
,,Noo." začala jsem a přemýšlela, jak pokračovat.
,,Říkala jsem ti, že máš nějaký potenciál. Tak Kekkei Genkai?" naklonila jsem hlavu na stranu. ,,Třeba by ti mohl pomoci právě Faito. On je mistr v Genjutsu." usmála jsem se na Shina.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 8 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Shin Thu Sep 26, 2013 4:52 pm

Tohle jsem nejak necekal. Ani nevedel ze Akemi umi mluvit.
Byl jsem dost v soku ja ktery jsem byl vzdy bez vyrazu. Byl celkem viveden z miri. Nakonec jsem nemel co rict.
Akemi
"Shinove Kekkei Genkai je je zvlastni. Ta aura je co kolem nej je stale aktivni tudis stale cerpa jeho cakru. A nasledkem toho je porad unaveny. A Abych se predstavila me jmeno je: Akemi no Kaore. Ochrance Shina no Kaore posledniho clena z Klanu Kaore. A ten mu nepomuze docilil by jedine toho ze by zabil Shina nebo sebe. Omlouvam se Shine nemohla jsem promluvit drive dokud si nezacnes uvedomovat sve nebezpeci pro okolni svet. Vzhledem k tvemu Kekkei Genkai to byla otazka casu. A Nakonec ty jsi posledni kdo jej ma obevi se pouze za nekolik generaci a vetsina kdo jej vlastni je s vlky. Jelikoz my jsme imuni. S tvou silou se nese i bremeno osameni. Obycejni lide maji problem to ustat ale je to cena za tvou silu."
Ja tam jen stal jak tvrde y. A jen prikivoval a snazil se to rozdychat.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 8 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Thu Sep 26, 2013 5:31 pm

Stejně jako Shin jsem k tomu neměla co říct. Nevěděla jsem co.
,,Umm...A co tedy navrhujete?" zeptala jsem se. Je zvláštní vlčici vykat.
,,Shin je nebezpečný pro okolní svět? I kdyby byl, tak co s tím budete dělat? Jak mu má někdo pomoci, když od všech utíká? Kdo mu pomůže zvládnout jeho kekkei genkai, o kterém neměl do teď ani ponětí?" zamračila jsem se. Nakonec jsem se rozpovídala. Tohle se mi ani trochu nelíbil. Každé Kekkei genkai se dá ovládnout, ale to se nestane, když bude neustále jen utíkat..
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 8 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Shin Thu Sep 26, 2013 5:48 pm

Akemi
Mozna od kazdeho utika, Je to jako reflex aniz by si to uvedomoval tak se tim lidi snazi ochranit. Jedine misto a jediny kdo je schopen naucit ho jak ovladnout svou silu. Jsou vlci ti jenz na jeho schopnost nema vliv sou ti nejlepsi aby jej naucily jak se ovladat. Shinova sila je nebezpecna v tom ze ji neni videt. A ma takovy smrtici dopad. V Shinove pripade mo mozna ani Faito nebude moct konkurovat. Tezko rict. Je to vselijak mene. Podle jeho vlasu ale soudim ze je mozna i nejsilnejsi ze vsech v historii. Je na case aby se Shin seznamil se svymy Summany. Oni jsou ti jenz dokazi pomoct. To oni me urcily jako jeho ochrance. A daly mi schopnost nas tam dostat. Novite jak to je nevim vse. Ani podrobnosti jsou celkem nezname. Nakonec je to vase rozhodnuti. A Shinovo." Rekla jsem a cekala na jejich reakce.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 8 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Thu Sep 26, 2013 5:53 pm

,,Ale..." nevěděla jsem jednoduše, co mám říct. Shinov klan jsem neznala, nemohla jsem mu tedy nic zakázat. Ovšem aby dešel, to sem i taky nechtělo povolit. Je to přeci jen ještě Genin, i když třeba silný. Slabě jsem se kousla do rtu.
,,Dobře...Můžeš odejít trénovat, Shine...Dej na sebe ale pozor." usmála jsem se nakonec, ačkoli to nebylo až tak upřímné.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 8 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Shin Thu Sep 26, 2013 6:16 pm

Sundal jsem si z krku privesek. A Pak prisel K mizukage podal ji jej. "Prosim Mizukage-Sama dejte to Yuuki-Sama az ji uvidite. Nevim co se stane jestli se jeste nekdy uvidime. Reknete ji ze......." To jsem se zarazil a pak jen dodal. ".....ze dekuju. A Snad se uvidime." Bylo toho na me celkem dost. Nejak jsem nevedel co si myslet nio mozna jsem celkem zmateny a potreboval si to prebrat.
Akemi
Akemi natahla packy dopredu a hlavu snizila jako poklonu.
"Mizukage-Sama je to nebezpecne nebudu lhat ale mnohem bezpecnejsi. Shin muze zemrit lae takto ma sanci ze mozna prezije. Pokud jste slysela ze ztraci kontrolu tak ano. Je to duvod proc musime jit. Jelikoz tyto vybuchy by jej mohly zabit. Jak jiste vite Shin ma slabe telo a nevim kolik by toho vydrzel podle Faitova chovani by jej zdrejme nutil aby tyto vybuchy pouzival nebo bu jej nutil aby se to stalo. Vlci vedi jak na to Vudce smecky ma predanou vedomost po svych predcich jak mu pomoct. Shin neni z vesnice a ma nekde svou rodinu. je mozne ze pokud to zvladne zustane sni. Ale rozhodnuti bude na nemu. Myslym ze cas se krati a vudce uz bude cekat." Ma predni packa zacala slabe zarit ale cekala jsem vyjadreni Mizukage a navic i na to az Shin preda to co chtel.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 8 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Thu Sep 26, 2013 6:20 pm

Převzala jsem si od Shina přívěsek prozatím si ho pověsila na krk. Přikývla jsem.
,,Předám jí ho...Buď opatrný." malinko jsem se pusmála. Bylo to zvláštní. Takhle najednou. Byla jsem z toho tak zmatená, akočliv odchodů jsem zažila už hodně. Stála jsem při dveřím a sledvla Akemi se Shinem...a byla ticho.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 8 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Shin Thu Sep 26, 2013 6:26 pm

Pristoupil jsem k Akemi. H uklonil se a rekl.
"Dekuji, A nashledanou Mizukage-Sama."
Akemi
"Zatim. Mizukage-Sama."
Tlapkou jsem placla do podlahy. Kolem me a Shina se obevilo nekolik divnych zablesku a nakonec jsme v jednom znich zmizely.
(Presun)
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 8 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Killunia Thu Sep 26, 2013 8:56 pm

Toulala jsem se vesnicí, až jsem kamsi zabloudila. Bezradně jsem se rozhlížela kolem sebe.
"Máš vůbec ponětí, kam jdeme?" zeptal se Maki. V jeho hlasu jsem poznala náznak skepse.
"Netuším. Jen tak jsem se tu chtěla toulat... Ale mám pocit, že zrovna tady bychom být neměli." Chlupatý dráček jen přikývl. Prosmýkla jsem se mezi dvěma budovami a stanula jsem před jednou větší... A stál tam jeden ANBU, náhodou jsem jej zahlédla koutkem oka. Ušklíbla jsem se.
Tohle musí být budova nějaké významné osoby, když je hlídána. Nebo tam budou nějaké zajímavé informace... Pak jsem si všimla dvou postav a vlčice, ta vlčice s chlapcem pak ale zmizeli. Zastavila jsem svou chůzi a podívala jsem se na ženu, která stála ve dveřích. Významná osoba... že by Mizukage-san? Začala jsem nad tím přemýšlet, neuvědomila jsem si však, že se na ni pořád dívám. Jestli si mě všimla, muselo jí to připadat divné. Když mi to konečně došlo, odvrátila jsem svůj zrak a sklopila jsem jej k zemi. Tady asi nemám co pohledávat... Krátce jsem se podívala na místo, kde jsem si všimla toho ANBU, už tam nebyl. Neměla bych tu jen tak postávat, měli bychom vypadnout... Začala jsem vymýšlet cestu z této podivné situace. Chtěla jsem utéct, avšak nohy jako by přirostly k zemi. Co teď?
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 8 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Fri Sep 27, 2013 5:41 am

Sledovala jsem odchod Akemi s Shinem. Přišlo mi to divné, zvláštní. Nikdy dřív jsem se s něčím takovým nesetkala, a to jsem poznala už hodně věcí! Povzdychla jsem si a chtěla se vrátit dovnitř, zahlédla jsem ale zvýšenou aktivitu ANBU. Že by tu někdo byl? To se mi nelíbí. Rozhlédla jsem se kolem. Kromě mě a nějaké dívky tu nikdo nebyl, alespoň jsem zatím nikoho neviděla. Na dívku jsem se pousmála, ačkoliv jsem ji nikdy dřív neviděla.
,,Potřebuješ něco?" zeptala jsem se mile, i když prozatím trochu nedůvěřivě.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 8 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Killunia Fri Sep 27, 2013 2:14 pm

Ztuhla jsem, když jsem zaslechla hlas. Když jsem se rozhlédla kolem sebe, uvědomila jsem si, že je to ta u vchodu. Dovolila jsem si udělat krok vpřed, rozhlížela jsem se kolem, jestli mě nezastaví ANBU. Zatím nic. Otázku jsem chvíli převalovala v mysli, chtěla jsem najít odpověď, při níž bych neplácala hlouposti. Ale byla dobrá - potřebuji tu vůbec něco?
"Ehm... Asi bych potřebovala vědět, kde se nacházím. Vypadá to totiž, že jsem se tu tak trochu... ztratila..." Usmála jsem se s vyceněním zubů se svými výraznými špičáky, které však bylo z té dálky nejspíše těžké spatřit. I když ten ANBU by je vidět nejspíš mohl. Automaticky jsem se podrbala na hlavě, avšak nevšimla jsem si, že to bylo levou rukou, která byla stále ještě přeměněná, takže pořád měla černé rovné drápy a srst bílého tygra. Pod černým pláštěm s kapucí nebylo prakticky nic vidět, takže ani ona, ani ANBU nemohli tušit, že ani nemám čelenku, i když teď asi vypadám divně se svým chlupatým společníkem a zvláštními částmi těla.
Podívala jsem se na Makiho. Bylo na něm poznat, že je rozpolcený. Na jednu stranu by se k ní nejraději ihned rozeběhl a zkusil se s ní skamarádit, na druhou stranu nechtěl riskovat. Zjevně si toho ANBU taky všiml.
"Neměli bychom jít pryč? Docela se tu bojím," vyjádřil své pocity malý dráček. Pohladila jsem jej po hlavě, abych jej uklidnila. I když... vlastně i já bych potřebovala nějaké uvolnění.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 8 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Fri Sep 27, 2013 5:52 pm

Zavřela jsem za sebou dveře od baráku. ,,Nacházíš se v obytné části Kirigakure. Konkrétně před sídlem klanu Utsushi." naklonila jsem hlavu na stranu a pomalým krokem se vydala k ní. Zaujalo mě její tělo. Bylo zvláštní. Lidské i zvířecí dohromady.
,,Ty nejsi z Kiri, že? Když to tu neznáš." zeptala jsem se a zastavila se na dva metry od ní. Všimla jsem si malého dráčka, který tu poletoval s ní. Usmála jsem se, byl tak roztomilý. Určitá nedůvěřivost mi ale nedovolil se více přiblížit a ještě vyčkala, co se dozvím.
,,Odkud jsi?" položila jsem jí další otázku.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 8 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Killunia Fri Sep 27, 2013 6:52 pm

(Maki neumí létat, nemá křídla. Obrázek mám v podpisu, i když mám pocit, že si toho hodně lidí nevšimlo. xD)


Když se mi dostalo odpovědi, přikývla jsem. Klan Utsushi, ten jsem neznala. A Killuni taky ne (i když se to zdálo pochopitelné, když se kolem této vesnice příliš nepohyboval). Na další otázku jsem také přikývla.
"Máte pravdu, nejsem zdejší." Pohlédla jsem na ni, stála asi dva metry přede mnou. Znovu jsem se nejistě rozhlédla kolem. Teď budu muset prozradit svůj původ, alespoň ten oficiální. Jestli to uslyší ten ANBU, na místě mě zabije. Jsem z nepřátelské vesnice, ne? Sklonila jsem hlavu, čekala jsem rychlý zásah ihned poté, co slova opustí má ústa. "Oficiálně patřím mezi shinobi Otogakure no Sato, i když jsem tam do nynějška patřila spíše z donucení. Pokud to pochopíte, tak sloužím v zájmu rovnováhy světa, což znamená měnit strany podle toho, jak jsou nakloněny váhy. Nedávno se však vyrovnaly, tudíž mám volný výběr a velmi silně přemýšlím o tom, že se přidám k jiné vesnici." Vzhlédla jsem, byla jsem připravená přijmout svůj případný trest. "Snad jen se snažte pochopit, že tu nejsem z nepřátelských důvodů. A snad mi uvěříte v ještě jedné věci - nedokážu lhát. Byla jsem v Konoze, kde jsem strávila pár dní a možná by se i dalo říci, že jsem si snad získala nějakou menší důvěru u místních obyvatel." Svou ruku jsem nechala přeměněnou v případě, že bych se musela bránit. Mé instinkty byly nyní silnější než rozum.
"Proč to vlastně všechno vyklápíš neznámé osobě?" zeptal se mě Killuni.
"Jestli je to Mizukage-san, existuje šance, že mi nějak promine můj oficiální původ, jenž mi asi už moc dlouho nevydrží..." Pořád jsem soudila podle osoby s tak vysokou hodností, co tu hlídala. Přeci by tu nekontrolovala jen tak obyčejného člověka. Navíc mi bylo řečeno, že je hlavou vesnice žena, což by zde odpovídalo. Opatrně jsem ji sledovala, ANBU jsem již nekontrolovala. Jestli si pro mě přijde, je mi to jedno, tedy pokud neublíží Makimu.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 8 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Akio Sat Sep 28, 2013 3:36 pm

Rychle jsem se připlížil k Sídle kde bydlí Mizukage-sama, docela dobře jsem tuhle uličku znal. Přece jen jsem tu od malička a vždycky jsem byl hodně zvědavý. I když né vždy tu bydlela. V okolí bylo docela dost mlhy a tak jsem měl možnost se rychle a nenápadně schovat za blízký strom. Sledoval jsem okolí. Všiml jsem si že v okolí jsou schovaní ANBU a kousek ode mě je Killunia a támhle je,.. ehm Mizukage-sama?! Docela mě to překvapilo, myslel jsem že tu není. Ale i tak se mi to nelíbilo. Byl jsem si jistý že si mě jen tak někdo nevšimne, snad. Jediné co mohlo být nápadné bylo to že v mojí přítomnosti se moje ohnivá technika na Killuniiných zádech rozhořela a ptáče se mnohem zvětšilo až do finální podoby. To se nemělo stát, nebylo tam dost chakry! Kdyby se tu dělo něco nekalého, asi bych měl docela slušné problémy, takže si musím dávat víc bacha.

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 8 Dgz
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 8 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sun Oct 06, 2013 5:19 pm

Pozoroně jsem ji poslouchala. Bylo strašně zajímavé, co říká, ačkoliv jsem nevěděla, jestli jí mám věřit nebo ne.
,,V rámci rovnováhy světa? Něco takového jde?" naklonila jsem hlavu na stranu. ,,Člověk by měl mít přece určité místo, kam patří, ne?" rozhlédla sem se kolem. Mávla jsem na ANBU, že můžou být v klidu, aby nás nechali být. Kdyby se něco stalo, poradila bych si sama. Měla jsem ale pocit, že se nic nestane, nebyla jsem nervózní.
,,Takže jsi byla v Konoze? Mluvila jsi i s Hokagem?" položila jsem jí další a další otázky. Pokud jí uvěřil Assasin, neměla bych problém ani já. Otogakure je naším nepřítelem, kdo ví tedy, co je zač. Na druhou stranu by nám mohla pomoci.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 8 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Killunia Sun Oct 06, 2013 5:36 pm

"Člověk by místo měl mít. Ale přeci jen... Já nejsem tak úplně člověk..." Na mé tváři se na malou chvíli objevil takový zvláštní, tajuplný úsměv. "Bohůmžel nám byl přidělen osud pěti draků, kteří do nás byli zapečetěni. Musíme strážit rovnováhu světa, a to i za cenu nutnosti opuštění rodné vesnice, všech blízkých... I když nás to časem asi stejně bude čekat." To už jsem myslela na vlastnost nositelů draků - po dosažení dospělosti je zastaven proces stárnutí, tudíž zatímco všichni kolem nás získají vrásky, vlasy jim zešediví, my zůstaneme pořád stejní. Na její otázky jsem přikývla. "Ano, mluvila jsem s ním. Sice mi ze začátku nevěřil, ale řekla bych, že si na mě minimálně již zvykl." Že jsem jej naštvala, když jsem mu poničila zeď v budově, jsem nezmínila. Nebyl k tomu důvod. Když jsem lehce mávla rukou, poslala jsem ohnivou poštolku z mého ramene do vzduchu, teď by mě ještě rozptylovala.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 8 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sun Oct 06, 2013 6:07 pm

Moc jsem jí nerozuměla. Že není člověk? Pohled mi sklouzl na její ruku, která byla...no, zvláštní, určitě ne lidská ruka. Když mi ale řekla, že je v ní zapečetěný drak, svitlo mi.
,,Už je to nějakou dobu, ale četla jsem dracích živlů. Moc si to nepamatuji, vím ale, že v naší vesnici poletovala legenda o drakovi, který žije v jezeře Kiri. Někteří obyvatelé vesnici tvrdili, že ho dodnes při období dešťů vídají, jak lítá nad jezerem." pousmála jsem se. Nevěděla jsem, co je na tom pravdy, ale ten příběh jsem měla ráda. Navíc, Assasin je na tom stejně, jako já teď. Jenomže....mám k lidem určité sympatie a empatii. Chtěla jsem jí důvěřovat, ale taky chci zůstat opatrná.
,,Dobře, pokud tedy budeš chtít, zůstaň v Kiri. Jestli ale ucítíš nedůvěru ostatních, tak se jim nediv. Jsi z Otogakure, která je proti nám." usmála jsem se.
,,Možná se tě taky budu chtít někdy na něco zeptat." usmála jsem se ještě jednou a počkala na její odpověď.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 8 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Killunia Sun Oct 06, 2013 6:30 pm

"Něco pravdy na té legendě být mohlo. Ailluni, Drak Vody, by se měl v místních vodách nacházet. Třeba v tom jezeře opravdu je, nebo možná spíše byl..." Věřila jsem tomu, že se také do někoho zapečetil. Netuším proč, ale přišlo mi, že těch pět mělo nějaký dálkový signál, kdy si oznámili, v jakém období si mají přibližně vybrat své vyvolené. "Lidé na mně na první pohled ani nepoznají, že jsem z Oto. Nemám svou čelenku, i když ani ta nepatří Otogakure. Možná ta temnější aura je může odradit, ale tu bych měla, i kdybych patřila do jiných vesnic..." Na chvíli jsem se zamyslela. Mám tu ještě zůstat? Nebo se mi chce pokračovat zase dál?
Možná bych se ale mohla vrátit zase do Konohy... Mohla bych zkusit poprosit, zda bych se nemohla dočasně připojit k jejich silám... Netuším proč, ale chtěla jsem se tam vrátit, alespoň trošku.
"Dám vám menší úkol, jestli to nevadí. V řadách zdejších ninjů se nachází chlapec, který v sobě nosí Draka Vzduchu, Khairuniho. Oplývá neuvěřitelným talentem na ovládání větru, tak jako já umím ovládat oheň. Pokud budete chtít, můžete jej zkusit vyhledat, i když to nebude lehké. Snad kromě toho větru, neschopnosti lhát a skoro neustálému snění se nedá na první pohled poznat. Pokud byste se chtěla na něco zeptat ohledně Draků Živlů, můžete to zkusit u něj." Na mé tváři se objevil vcelku nenucený úsměv. "No, asi bych už měla jít..." Rozhlédla jsem se kolem sebe, hledala jsem Makiho. Ten se během chvilky vynořil zpoza rohu. Vypadal docela spokojeně, asi si zase otevřel nějaký portál. "Kdybyste něco nutně potřebovala, najdete mě nejspíše v nejbližších dnech v Konoze, pokud se nerozhodnu navštívit další vesnice. Zatím na shledanou, Mizukage-san..." Lehce jsem se uklonila, dělala jsem to ze slušnosti vždy, když jsem stála před významnou osobou. Alespoň částečně to mohlo vyrovnat oslovení, které v sobě neslo prakticky minimum oné potřebné úcty. Maki mě pak zavedl k portálu, který vytvořil. Díky němu jsme se opět přesunuly do Konohy.


(přesun)
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 8 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sun Oct 06, 2013 6:44 pm

Překvapila mě. Myslela jsem, že mi toho draka nakonec vymluví. A když mi pak vyprávěla o chlaci s drakem větru, byla jsem překvapená ještě víc.
,,No....Dobře, někdy toho třeba využiju." usmála jsem se. Sledovala jsem toho jejího dráčka a naklonila hlavu na stranu.
,,Dobře tedy, tak se měj zatím hezky a pozdravuj Hokageho." zamávala jsem jí. Nečekala jsem na její odchod, otočila jsem se a vešla dovnitř do baráku. Posadila jsem se na gauč a přemýšlela. Tohle setkání bylo pravdu zvláštní, skoro až neuvěřitelné. Opřela jsem si hlavu o opěradlo a zavřela oči. Draci...Neuvěřitelné...
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 8 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Akio Sun Oct 06, 2013 7:06 pm

Očividně si mě nikdo nevšiml. Pozoroval jsem co se tam dělo a v levém oku jsem měl dobrou vizi o své sledovací technice. Všiml jsem si že ANBU okolo se stáhli, takže jsem nemusel být tak opatrný a víc jsem poslouchal co se tam děje. Byl jsem docela překvapený, možná zklamaný. Abych se dozvěděl něco o člověku na kterého jsem vsadil svůj krk, jsem se musel sklonit k takovým způsobům. Lhala? Neptal jsem se,... Vlastně jsem neměl pravdu.
Polknul jsem vlastní hrdost a poslouchal jsem je dál. Při nejhorším aspoň zjistím něco nového. Draci, je to pravda, nebo jen zástěrka? zamyslel jsem se všiml jsem si že se tam objevil nějáký kruh (asi xD). Trochu jsem zpozorněl a když v něm zmizela. Nebyla po ní ani stopa chakry. Ani moji technika jí neviděla. Nemožné!
Po chvíli zmizela i Mizukage a dál už nemělo smysl abych tu okouněl. Fakt jsem si myslel že nebudu muset špehovat na takovým místě. Byl jsem dost překvapený že si mě nikdo nevšiml. Beze stopy jsem zmizel v mlze,...

/přesun
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 8 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Thu Oct 10, 2013 3:58 pm

Skoro k večeru jsem se vrátil domů z hlídky a hned, co jsem vstoupil do obýváku, jsem spatřil Himi jak si tam dospává zjevně dost náročný den. Nejprve jsem se v chodbě zbavil svého pracovního náčiní a s ním i Kubikiri a došel jsem zpět za Himi. Klekl jsem si ke gauči a chvíli jsem jí jen tak sledoval. Byla hrozně kawaii, když tam tak spinkala. Avšak po chvíli obdivování mé roztomilé přítelkyně jsem ji políbil na její krásné sladké rty a ruku jí opatrně vsunul pod tričko, načež moje ruka spočinula na jejím boku, kde jsem ji začal hladit.
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 8 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 8 z 15 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru