Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sídlo klanu Utsushi

+8
Shin
Ayame Takahashi
Goku
Assasin Senju
Daisuke Utsushi
Kairi Utsushi
Yuuki Botan
Hitomi Yamada
12 posters

Strana 10 z 15 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Next

Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 10 Empty Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 8:10 pm

First topic message reminder :





Sídlo klanu Utsushi - Stránka 10 I1dt


V sídle žije kromě členů klanu, mezi něž patří Daisuke Utsushi a Naoki Utsushi, také Mizukage Hitomi Yamada s dcerou Kairi Utsushi,
Jelikož byly na Hitomi podniknuty útoky před válkou, je sídlo hlídáno tříčlenným týmem ANBU, který se vždy vystřídá s jiným týmem.

Chodba s pokojemi, koupelnou a WC:
Obývák:
Ložnice:
Dětský pokoj:
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Sídlo klanu Utsushi - Stránka 10 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Kairi Utsushi Sun Nov 10, 2013 7:17 pm

Věděla jsem že si maminka bude myslet, že usnu. Mýlila se! Já byla odolná, no fakt že jo.
Sundala jsem si botky a doběhla za ní do kuchyně. Vyšplhala na kuchyňskou linku, nohy dala do tureckého sedu a nadšeně se koukala na mámu.
"A můžu si do vany dát bublinky?" Hned mě to napadlo!
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 10 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sun Nov 10, 2013 7:34 pm

Skleničku jsem odložila a dívala se, ja Kairi šplhá na linku. Naučila se to dobře a to je problém. Jak se říkalo - děti jsou nejroztomilejší, dokud neumí mluvit a chodit (xD). Vytáhla jsem z ledničky jahody a šlehačku.
,,No, můžeš, když pěna a voda nebude potom po celé koupelně." usmála jsem se, pak mě něco napadlo.
,,A co kdybych šla s tebou?" stoupla jsem si na špičky, abych vytáhla dvě pohárové skleničky. Z mrazáku zmrzlinu a každé jsem dala jen menší kopeček jahodové zmrzliny.
,,Tátovi ani muk, ten by mi dal, kdyby věděl, čím tě večer krmím." spiklenecky jsem na ni mrkla. Naaranžovala jsem do skleniček jahody, přidala šlehačku a nakonec jsem vytáhla kakao a posypala kakaem. Poháry jsem dala na stůl a Kairi z linky sundala.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 10 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Kairi Utsushi Sun Nov 10, 2013 7:39 pm

Při zmínce že půjde máma s semnou se mi rozzářily oči!
"Joooo! Dáme si tam hooodně bublinééék!" Rozesmála jsem se a koukala, jak máma připravuje pohár. Pomalu mi skoro stekly sliny z pusy.
"Tátovy? Nedivila bych se mami, kdyby si on večer nedal nic sladkého. Ale ne, nic mu nežeknem." Ďábelštěji jsem se uculila a pak si hned sedla ke stolu s pohárkem a pustila se do toho. Samozřejmě že jsem měla hned šlehačku po celém obličeji, ale to vůbec nevadilo, aspoň mě ne, bylo to vynikající.

Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 10 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sun Nov 10, 2013 8:06 pm

Trochu jsem se zasmála.
,,Asi si sem tam dá potají něco sladkého, ale tebe tím prý krmit nemám." pousmála jsem se a strčila si další jahodu do úst. Mlsně jsem se olízla a mimoděk jsem se začervenala, když jsem si vzpomněla...a věci dětem do 18 let nepřístupné provozované s otcem své dcery xD. Do reality mě vrátil Kairinin obličej.
,,No, asi bylo správné zvolit vanu až po poháru." pokývala jsem hlavou a trochu šlehačky jí dala na nos. Uvědomila jsem si, jak moc mi tyhle chvíle chyběly.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 10 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Kairi Utsushi Sun Nov 10, 2013 8:13 pm

"Mě to nevadí." No taky aby jo! xD Věděla jsem že mám úžasnou maminku, která mě krmí jen tím nejlepším, a toto byla ale fakt moc dobré!
Zaznamenala jsem i to, že máma se na nějakou chvilku začervenala, jen jsem hodila nechápavý pohled a hned na to mi přistála šlehačka na nosu. Oči jsem namířila na nos, mohlo to vypadat docela směšně, můj obličej teď. Jen jsem si to utřela a dábělsky se podívala na mámu. Dala jsem si předposlední jahůdku do pusy a tu poslední dala na lžičku.
Stačil jeden pohyb a jahůdka skončila na máminém obličeji.
"Ach, moc ti to takto sluší." Začala jsem se smát, i když ta jahůdka, vůbec se mi jí nechtělo obětovat. Doufala jsem jen, že to nebudem muset poklízet!
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 10 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sun Nov 10, 2013 8:27 pm

,,No je mi jasné, že tobě ne." usmála jsem se a dojídala mraženou pochoutku. Studené věci jsou přímo pro mě. Jenomže to bych nesměla mít na obličeji, i když netuším, jak mohla držet, jahodu! Jahůdku jsem si sundala a snědla.
,,Kairi, Kairi. Takové plýtvání." zakroutila jsem hlavou s úsměvem.y čokoládový od kakaa. Neměla obličej jen od šlehačky, ale tak Zvedla jsem se a svou skleničku dala do dřezu. A zatímco Kairi dojídala pohár, já šla připravit vanu.
Pustila jsem přiměřeně teplou vodu a rovnou tam nalila pěnu do koupele. SSvlékla jsem se a prozatím kolem těla omotala ručník.
,,Tak šup Kairi, jinak nám vana přeteče." zavolala jsem na ni z koupelny. Potutelně jsem se bez jejího dosahu usmívala. Byly časy, kdy jsem se nekoupala sama.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 10 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Kairi Utsushi Sun Nov 10, 2013 8:35 pm

Když jí snědla, až potom jsem si uvědomila, o jakou pochoutku jsem to přišla! Povzdechla jsem si a dlabala po kouskách dál, umývat to ze see taky bude určitě makačka!
Když máma odešla do koupelny, mezi tím jsem to snědla a pohárek dala do myčky. Snažila jsem si otřít obličej, ale čím víc jsem se snažila, tím víc jsem to měla rozpaplané po celém obličeji. Došla jsem do koupelny se zalepeným obličejem a zívnutím. Koukla jsem se do vany.
"A ty bublinky se tam jakože za chvilku objeví?" Koukla jsem se na vodu a na náznaky prvních bublinek.
"Yata!" Rozzářili se mi očka a snažila se rozepnout mikinu. Když se mi to podařilo, sundala jsem ze sebe všechno oblečení a skočila přímo do vody. Doufala jsem že udělám pořádnou vlnu, jenže při mé váze a výšce to bylo spíš jak malá rána pěstí dospělého do vody.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 10 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sun Nov 10, 2013 8:46 pm

Během chviličky byla Kairi v koupelně. Nadšeně ze sebe strhávala oblečení a sledovala bublinky, které se ve vaně tvořily. Díky pěně koupelna provoněla vanilkou a skořicí, přesně podle obalu na lahvičce od pěny do koupele.
,,Počkej, Kairi, nejdřív ti..." no, nestihla jsem to doříct. Kairi nadšeně vypískla a hupsla do vany. Velká vlna to sice nebyla, ale mokro nadělala. A já, jelikož jsem byla blízko vany, jsem byla ohozena. Na hlavě se mi utvořilo cosi z pěny. Povzdychla jsem si. Původně jsem jí nejprve chtěla utřiv obličej, než s tím půjde do vany. Tak jsem prostě vzala ubrousek a i když už byla mokrá, utřela jsem jí obličej od šlehačky a čokolády. Teprve potom jsem ze sebe spokojeně shodila ručník a vstoupila do vany. Tím, jak jsem se ponořila, voda ještě víc stoupla a pěna s tím. KAiri se v ní začínala ztrácet, až jsem se musela smát.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 10 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Kairi Utsushi Sun Nov 10, 2013 8:55 pm

Pohled na ubrousek mě viděsil. Neměla jsem zrovna v lásce, když mi máma otírala takto obličej, ať už nasliněným kapesníkem nebo ubrouskem. Proto jsem udělala pár xichtů.
Hned co si vlezla do vany, jsem zpozornila že voda znatelně stoupla, stejně jako bublinky.
Zavřela jsem oči, ponořila hlavu a pak i stoupla. Na hlavě a celém těle jsem měla bublinky a snažila jsem si z bublinek udělat vousy. I když jsem měla bublinky všude...vypadala jsem pomalu jak Yetti!
"Koukej mami! Jsem jak Yeti." Pořehňávala jsem a když se se snažila vylést na okraj vany, mrskla jsem sebou hned do vody a vynořila s prskáním bublinek z úst. Vzala jsem hrstičku bublinek do dlaně a dala jí mámě na obličej, snažíc se jí udělat vousy.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 10 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sun Nov 10, 2013 9:07 pm

Jak jsem čekala, Kairi si to náramně užívala. To mě těšilo. Na takové chvíle jsem se těšila celé dny. Jen mi k tomu ještě někdo chyběl. Na smutnění ale nebyl čas. Kairi se potopila do pěny a byla jí celou obalená, načež se cvrhla na mě, aby mi vytvořila vousy. Přišla jsem si jako moje praprapratety. Nijak lákavá představa.
,,To mi nesluší, Kairi." zasmála jsem se. Shodila jsem z její hlavy penu a pokusila jsem se jí vevlasech vytvořit penovou korunku.
,,Jako princezna." usmála jsem se. Na jejích černých vlasech bílá pěna jen zářila.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 10 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Kairi Utsushi Sun Nov 10, 2013 9:13 pm

Byla to opravdu sranda. Jen jsem si taky vzpoměla na tátu, že by to mohla být ještě větší. Já ale věděla, že jednou se budem koupat i s tátem, určitě!
"S vousama vypadáš jak dědeček." Začala jsem se smát a když mi vytvořila na hlavě korunku, nahla jsem se z vany přímo na zdrcadlo.
"Princezna a dědeček. Neee počkej počkej..." Vzala jsem si další pěnu, kterou jsem jí dala na hlavu a sažila se z toho udělat klobouk.
"Princezna unesená pirátem." Netušila jsem proč, ale začala jsem se strašně moc smát. Prostě mi to připadalo vtipné. Jelikož mi ale byla zima, rychle jsem se zase po ramena ponořila do vody, nepřestávajíc se smát.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 10 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sun Nov 10, 2013 9:23 pm

,,Jako dědeček?" povzdychla jsem si a pěnu ze sebe shodila. Jako pirátka se mi líbilo více.
,,V tom případě si dávej pozor. Když jsi ze měě udělala pirátku, tak jako správně unesená princezna mě musíš poslechnout na slovo." zlomyslně jsem se usmála. Zajímalo mě, jestli s tím počítá, nebo nápad změní. Po jejím způsob u jsem se ale ponořila trochu do vody. Měla jsem ráda zimu, ale tímhle jsem pohrdnout nedokázala.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 10 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Kairi Utsushi Sun Nov 10, 2013 9:43 pm

"Cooooo? Ale mami, v Pirátech z Katibiku to bylo jinak. To se zdálo že oni poslouchají ji víííš. Takže pilátka, teda pirrrátka poslouchá princeznu." Ušklíbla jsem se nevinně a pěnu co jsem měla v dlani jsem foukla na mámu, ke které mířily ale už jenom bublinky.
Setřela jsem si své vousy a nechala si už jen korunku, trošku jsem si zívla a zamyslela se.
"Jak jsem se vůbec narodila tobě mami? Ptala jsem se dětí z parku a ti říkali že je přinesl čáp, ale tomu já nevěřím, protože kdyby mě přinesl čáp, tak by mě měli rádi oni a ne ty s tátem ne?" Zeptala jsem se nechápavě a pohledem upřeným na maminku.

Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 10 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Nov 11, 2013 8:16 am

Usmála jsem se. ,,Jenomže to byl jen film a tohle realita." zvedla jsem varovně prst. Nadechla jsem se, dech jsem zadržela a celá se ponořila pod vodu. Během chviličky jsem se vynořila a otřela si obličej od pěny. Připutila jsem ještě trochu teplé vody, aby Kairi nenastydla, i když nemocná nebyla nikdy. To bylo pro mě dobré znamení, že by jednou mohla ovládat Hyouton. Během chvíle mi ale ztuhl úsměv na tváři.
,,Eh..No...." zakoktala jsem. Co jí mám jako říct? Pravdu, jak přesně se děti dělají?! Nebo...nebo...přemýšlela jsem, div se mi z hlavy nekouřilo. Musela jsem použít malou lež. No malou...
,,No, hlavně bys vypadala jako čáp, takže tě čápi přinést nemohli." pousmála jsem se.
,,Když je čas, aby žena měla  miminko, pozná se to, víš? Když ženu, dívku někdo opravdově miluje, mají se rádi, tak se začne tvořit miminko. Každá dívka má v bříšku takové vajíčko a z toho se potom začne tvořit miminko. Stejně jako z vajíčka klube ptáček, proto lidé říkají, že děti nosí čáp." zasmála jsem se nervozně.
,,Zpočátku se to na miminko nepodobá, a proto je v bříšku celých 9 měsíců. A když je čas, aby se miminko narodilo, tak pak musím do nemocnice, kde mě uspí, abych nic necítila a miminko z bříška doktoři vyndají." pousmála jsem se a doufala, že tohle mi vezme. Nic horšího jsem totiž nikdy dřív nevymyslela. A příště tohle nechám na Daisukem! Jen počkej, až jí v pubertě budeš vysvětlovat, jak se má chránit před sexem!
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 10 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Kairi Utsushi Mon Nov 11, 2013 3:21 pm

Udělala jsem uražený xichtít a mezi tím co se máma ponořila jsem si hrála s bublinkama.
Pozorně jsem jí poslouchala, s pootevřenou pusou a hned co domluvila jsem se od ucha k uchu usmála.
"Ahááá. No mě to bylo hned divný, že by mě přinesl čáp. No ale...to vajíčko se ve mě se nevylíhne jak že ne?! To se vylíhne až ho vydělají že jo!" Začala jsem trošku panikařit, no ještě aby se ve mě něco vyklubalo, to by muselo moc bolet!
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 10 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Nov 11, 2013 3:31 pm

Když se tak hezky usmála a vypadalo to, že mě i pochopila, přišla s další otázkou. Polévalo mě horko, a to nebylo jen tím teplem v koupelně. Moc mě nenapadlo, jak svou lež rozšířit.
,,Uhm..To vajíčko..." nadechla jsem se a vydechla.
,,Prostě až budeš starší a mít někoho, kdo tě bude mít moc rád a budete spolu dlouho, tak se v tvém těle to vajíčko začne měnit a zvětšovat. A to už potom poznáš sama, že se ve tvém těle něco děje." pousmála jsem se, a opět hodně nervozně.
,,Ale na to máš ještě hodně času, nemusíš se bát." dodala jsem nakonec a doufala, že tohle už jí opravdu bude stačit. Sama dobře věděla, že je ještě malá. Musím si o tom promluvit s Daisukem, aby jí náhodou neřekl něco jiného..
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 10 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Kairi Utsushi Mon Nov 11, 2013 3:40 pm

Spiklenecky jsem se usmála a si jen povzdechla s úsměvem.
"Aháááá, to jsem zvědavá, jestli mi ta skožábka zůstane v bříšku." Zamyslela jsem, ale pak to vypustila z hlavy a usmála se na mámu. Bublinek tu už moc nebylo, takže jsem natáhla ruku pro mýdlo s panenkama (nějaké to dětské) a koukala se na obrázky.
"Mami. Kde je vůbec táta?" Podívala jsem se na ní a menším cuknutím koutků, do poloúsměvu.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 10 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Nov 11, 2013 3:55 pm

,,Ujišťuji tě, že žádná skořábka tam nezbyde." pohladila jsem ji po vlasech. Oddychla jsem si, že máme konec tohoto tématu. Vzala jsem tekuté mýdlo, nalila si ho do dlaní a začala ho Kairi roztírat po těle. Její otázka mě malinko zarazila a já se poprvé od chvíle, kdy jsem s Kairi, cítila trochu smutně.
,,Tatínek nejspíš musel do práce." pousmála jsem se. Kam opravdu šel, to jsem nevěděla, naposledy byl na stromě na cvičišti.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 10 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Kairi Utsushi Mon Nov 11, 2013 4:02 pm

Kývla jsem že rozumím na její první odpověď a dál se koukala na obrázky. Tak nějak jsem pomalu až zbystřila, že mě máma začíná umývat. Nevadilo mi to, já bych si to stejně rozpatlala špatně.
"Aha, no však uvidíš až příjde. Už ho nepustíme...že?" Usmála jsem se do široko na maminku, když jsem uviděla její mírný pokles úsměvu.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 10 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Nov 11, 2013 4:11 pm

Kairi byla neskutečně vnímavá a starostlivá. Jak jsem řekla, alespoň povahu zdědila po mně. Přiikývla jsem.
,,Samozřejmě, že už ho nikam nepustíme." pousmála jsem se. Vytáhla jsem špunt z vany a postavila se. Obalila jsem si ručník kolem těla. Kairi jsem vce vaně postavila a ospchovala od pěny. Nakonec jsem ji vytáhla z vany a zabalila do její oblíbené osušky.
,,Pořádně se utři, přinesu ti pyžamko a botky. Hlavně buď opatrná!" upozornila jsem ji. Naše Kairi je taky neobyčejně šikovná. Umí si ublížit kdykoliv, kdekoliv, čímkoliv a jakkoli! S varovně zvednutým ukazováčkem jsem opustila koupelnu, abych si to namířila do jejího pokoje pro oblečení.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 10 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Kairi Utsushi Mon Nov 11, 2013 4:17 pm

Když se vana vypouštěla, koukala jsem jak puk na ten malinkatý vír, který se tvořil při vypouštění. Po chvilce jsem stála na nohou a ještě víc se zabubala do osušky a kývla na mámu.
Když ale odešla, uviděla jsem na umyvadle cosi, co se blýskalo. Mě to prostě nedalo a hned jsem došla k umyvadlo, stoupla si na špičky, pořád mokrá a snažila se zjistit co to je. Než bys řekl švec, špičky mi sklouzly po kachličkách a já sebou vzala i půlku věcí z umyvadla. Auč. Zabolelo mě koleno. Hned jsem se ale snažila vyhoupnout na nohy, než sem máma dojde.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 10 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Nov 11, 2013 4:29 pm

Protože jsem měla blbé tušení, snažila jsem se pospíchat. Vletěla jsem ke Kairi do pokoje, ze skříně jí vzala čistou noční košilku a bačkůrky. Stejně jsem to nestihla. Když jsem se vracela zpátky, slyšela jsem ránu a hned za tou největší další. To snad ne! Schody jsem brala po třech, abych byla v koupelně co nejdřív. Kairi sice stála na nohou, ale osuša na zemi a hygienické potřeby, které obvykle mají své místo právě na umyvadle.
,,Kairi..." vydechla jsem. ,,Tebe nechat bez dozoru. Pořád nechápu, jak tě babička s dědou mohli nechat běhat samotnou po vesnici, když si pokaždé něco uděláš." povzdychla jsem si. Vzala jsem usušku a pořádně jsem ji utřela, když to sama neudělala.
,,Obleč se a obuj, já mezitím posbírám ty popadné věci." nařídila jsem jí. Sklonila jsem se, abych ty věci posbírala, ale spadl mi ručník, který jsem měla omotaný přes prsa. Bylo to jako naschvál. Navlékla jsem na sebe tedy župan a potom věci posbírala.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 10 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Kairi Utsushi Mon Nov 11, 2013 4:39 pm

Když sem vlítla máma, pomalu se mi začaly klepat kolena, naštěstí mi ani skoro nevynadala a já si jen oddechla.
"Já se jim taky občas divím." Uchechtla jsem se a oblékla se do pyžamka a dala si na sebe bačkůrky. Vlasy jsem si zabalila do turbanu a otočila se na mámu. Právě si vzala župan a když byla tak sehlá, hopla jsem jí na záda, ruce dala okolo krku a hlavu si opřela o její rameno.
"Gomen mami." Snažila jsem se říct smutně, aby se nademnou slitovala a nebyla na mě nijak naštvaná.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 10 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Nov 11, 2013 4:50 pm

Jak jsem byla sehlá, Kairi mi skočila na záda, div jsem nepřepadla dopředu. A já si povzdychla. Shodila jsem ji zebe a poskládala věci zpět na umyvadlo. Pak jsem se sklonila ke Kairi, dala jsem jí pusu do vlasů a pousmála se.
,,Vem si stoličku a vyčisti si zoubky. Pak přijď do obýváku." a odešla jsem z koupelny. V obýváku jsem se posadila na gauč. Zajímalo by mě, jak to rodiče zvládali se o mě starat a spolu..My se pořád míjíme..
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 10 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Kairi Utsushi Mon Nov 11, 2013 4:59 pm

Po puse do vlasů jsem se lehce pousmála, vzala si stoličku a podívala se do zrcadla. Chvilku jsem na sebe dělala xichtíky, pak si ale vzala kartáček na zuby se sladkou Perličkou a začala si čistit zuby. Několik pohybů přes zoubky a vyplivla jsem pastu s tím, že jsem si i vypláchla pusu. Usmála jsem se na sebe do zrcadla, jestli je mám pěkně čisté a trošku se zamračila. Jeden mě začal bolest, prstík jsem si dala na zub, který se začal hýbat. Nahrnuly se mi slzy do očí a rozběhla jsem se rovnou za mámou.
"Mamí, mě teče ze zoubku krev a kýve se!" Stoupla jsem si před ní a ukázala jí ten zub, který se kýval.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 10 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 10 z 15 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru