Shizuka Yoru

Goto down

Shizuka Yoru

Příspěvek pro Shizuka Yoru za Sun Dec 07, 2014 6:53 pm

Jméno a příjmení:
(Shizuka Yoru)

Hodnost:
Byla na úrovni chuunin, ale začíná znovu.

Vesnice:
Kirigakure

Věk:
20

Pohlaví:
žena

Výška:
165 cm

Klan:
(Yoru)

Hijutsu:
(Kujaku Myouhou)

Sensei:
její rodiče

Vzhled:
Shizuka má štíhlou postavu měřící přibližně sto šedesát pět centimetrů. Má dlouhé hnědé vlasy, které po většinu času nosí rozpuštěné. Oči zelené barvy zdědila po svém otci – stejně tak i malou výškou, kterou se moc nevychloubá.
Převážně nosí oblečení barvy různých odstínů fialové anebo bílé. Na jejích rukou uvidíte rukavice, bez prstů. Nejraději na nohou má pevnou obuv, i když bosá chodí také často.
Jelikož si v jistých situacích kouše nehty, musí si je lakovat, a jak už asi víte, nejpravděpodobnější je lak fialového odstínu.


Charakter:
Shizuka je zvláštní osobností. Ale nejčastěji se reprezentuje spíše tichou osobností. Je milá a hodná, ale když zjistí, že si s ní někdo hraje, nenechá to jen tak.
Má ráda různá temná místa, lesy, jeskyně…
Její důvěra se získává těžko a potom se za své přátele postaví, i kdyby jí to mělo stát všechno, co má.
Při boji je vždycky nesvá, protože nerada ubližuje lidem, kteří jí nic neprovedli.


Body:
Ninjutsu: 2
Taijutsu: 2
Genjutsu: 1
Inteligencia: 2
Sila: 2
Rýchlosť: 2
Chakra: 3
Ručné pečate: 1


Životopis:
„Vše začalo nehodou, jež se stala před několika lety. Zemskou atmosférou proletěl velký kus ledového kamene. Při kontaktu ozónovou vrstvou, ho obalily plamenné jazyky a jeho ledový povrh se začal rozpouštět. Netrvalo to dlouho a plameny vytvořily krustu na kamenném povrchu, který byl ukryt pod spoustou ledu. Tento meteorit ozářil oblohu zapadajícího slunce a posléze vyhloubil obrovský kráter uprostřed lesů, kde se naštěstí nikdo nezdržoval. Avšak!“ vyhrkl vypravěč najednou a hlasitěji, než bylo jeho povídání. Byl spokojený, když malé děti, kterým vyprávěl příběh, nadskočily nečekanou hlasitostí. Usmál se na ně a pokračoval svým obvyklým tónem. „Avšak ne celý meteor dopadl do těch lesů. Již v atmosféře se docela malý kousek ulomil a rozhodl se pokračovat svou vlastní cestou. Dopadl do míst, jichž půda je po většinu času zmrzlá a nedá se v ní nic pěstovat.“ Vykoukl z okna ven, kde se vytvořila první námraza. Ale nenacházeli se v místech, o nichž mluvil. Zastávala zima, kdy venku mrzlo, a foukal studený vítr. „Zrovna v tu dobu se v oněch místech pohybovala skupinka shinobi z jistého klanu. Spatřili, jak se z nebe k zemi řítí nějaký objekt. Rozhodli se tedy, prozkoumat jej. Nalezli kousek meteoritu se zvláštní fialovým odstínem. Zprvu si mysleli, že jde o obyčejný kámen, sic měl zvláštní barvu. Ale pak zjistili jeho zvláštní účinky na čakru…“ Chtěl pokračovat, ale byl přerušen zvednutím ruky jednoho ze svých studentů.
„Senseeeei! Tuto pohádku všichni známe nazpaměť. Nemohli bychom se věnovat něčemu jinému?“ Rozpačitý malý klučina, který právě promluvil, byl znuděný. Tento příběh slyšel již desetkrát a nebavil ho. Než však stačil jejich sensei odpovědět, dostal nepřiměřeně silný pohlavek od své spolužačky sedící vedle něj.
„Děkuji ti,“ kývl na ni hlavou. Nerad byl přerušován v povídání jeho oblíbeného příběhu z historie. „A tak se stalo, že onen meteorit vzali s sebou a řekli o něm svému klanu. Bohužel nikdo nevěděl, jaké techniky by s touto čakrou mohli vytvořit. Po několika měsících se doslechli o jedné vesnici se stejným meteoritem. Vydali se k ní. Než k ní však přišli, byl onen kámen zničen. Přesto se jim podařilo nalézt jejich svitky s technikami. Obyvatelé Hoshikagure je varovali nebezpečnými vedlejšími účinky, které končí smrtí. Nedbali na jejich slova a odešli. Začali s tréninkem a byli překvapení, že tyto techniky opravdu fungují. Někteří se obávali vedlejších účinků, ale i za několik let jejich tréninku nic nepřišlo. A tak–“
„Všichni žili šťastně až do smrti,“ dokončil za něj znuděný klučina.
Učitel se naštval a ve vteřině ho vyhodil za dveře. Neměl trpělivost s takovými lidmi, ani když se jednalo o jeho vnouče. Zabouchl za sebou dveře a podíval se na další čtyři děti. Nebyli rozsáhlý klan a mrňata musel někdo učit i o historii a ne jen jak z někoho vymlátit duši, proto se té role ujal on. „Takže, se nezapomeňte naučit na písemku. Můžete jít domů,“ řekl a pustil je.

- Učení se technik, což je docela nuda.
- Klanové akce, které nezasahují do děje okolního světa. Je to tak nějak uzavřená skupina, teda aspoň její rodina se nestará o dění jinde.
- Žádné mise nebudou, její rodiče jsou celkem neraliští.
- Pak nastane zvrat, kdy se v klanu něco semele a její rodina se ocitne v nebezpečí. Také jenom klanové nesmysly, což je nudné, tak to pak ani nebudu rozepisovat.
- Její otec ji sebere, ukrývají se, pak je přepadnou → tím Shizuka ztratí paměť a do jisté míry začíná jinde.

„Pospěš si!“ křikl přes rameno postarší muž s neoholenou tváří. Vypadal jako nějaký vandrák, ale byl to poctivý muž. Jeho dcera ho klopýtavě následovala.
„Tati! Už nemůžu!“ křikla na něj a následně klopýtla. Zvrtla si kotník. Vrátil se k ní a pomohl ji na nohy.
„Musíme pryč, jinak…“ nemohl to doříct. Myslet na to, že by se musel vrátit a vidět svou dceru doživotně zavřenou, nechtěl. Kdyby jen svou ženu mohl lépe přesvědčit, aby to nedělala, mohla by žít a oni by nemuseli utíkat, aby přežili. Všechno se to tehdy příšerně zvrtlo a pykat měli všichni, i nevinní.
Rozeběhli se podél řeky doufajíce, že je někam zavede. Bohužel je obklíčili a bylo jich mnoho. Sami dva proti nim neměli šanci. Stáli v kluzkých místech na kraji vodopádu.
„Žádáme vysvětlení!“ křikl jeden z pronásledovatelů. Nenastala žádná odpověď. Již dříve se to snažil vysvětlit, ale neposlouchali ho. Prostě se jich chtěli zbavit, a aby to nevypadala jako obyčejná vražda, podstoupili tento proces.
Nastal boj. Všichni do něj šli naplno nevyjímaje i otce s dcerou…
Byli na pokraji svých sil. Čakry jim moc nezbývalo a pronásledovatelé byli stále v plné zbroji. Nebralo to konce. Při dalším útoku byl otec zraněn a neudržel se na kluzkém kameni a začal padat do chladné vody. Shizuka se vrhla za ním, použila svoji poslední čakru, aby se nerozplácli na hladině vody. Bohužel tak nastalo situace, kdy čakry bylo použito přespříliš a vedlejší účinek, o kterém se nikdo nezmiňoval, se projevil…


Údaje v závorkách jsou pro všechny neznámé, ale dát to sem musím. V životopisu je uveden začátek a konec. Prostředek doplním v příběhu. Smile


Naposledy upravil Shizuka Yoru dne Tue Dec 09, 2014 12:16 pm, celkově upraveno 1 krát
avatar
Shizuka Yoru
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 99
Registrován : 07. 12. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Shizuka Yoru

Příspěvek pro Hokori Mai za Mon Dec 08, 2014 2:23 pm

Asi jsme se nepochopili. Požadoval jsem alespoň stručně něco napsat do životopisu, s tím že to pak herně můžeš rozvinout. Je to kvůli mě, abys si tam pak nedomyslela, že si v tolika a tolika udělala takovou blbost a takovou, která by nebyla slučitelná s příběhem. Pokud mě chápeš... postačí pár řádku (tak 1500 až 1600... něco mezitím xD ... forek)

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Shizuka Yoru

Příspěvek pro Shizuka Yoru za Tue Dec 09, 2014 12:18 pm

Jo, nepochopili jsme se. Tak jsem tam něco doplnila. Bohužel to má jen 717 slov a je to jen začátek a konec Very Happy (Řádky ale počítat nebudu.)
Tak pak dej vědět.

_________________
Všechny E-techniky
D-techniky: Shunshin no Jutsu,
C-techniky: Chakura no Mesu, Raiton: Kangekiha, Healing Technique
B-techniky: Saikan Chūshutsu no Jutsu, Raiton: Hiraishin
A-techniky: Shousen no jutsu
avatar
Shizuka Yoru
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 99
Registrován : 07. 12. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Shizuka Yoru

Příspěvek pro Hokori Mai za Tue Dec 09, 2014 2:34 pm

POVOLENO

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Shizuka Yoru

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru