Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bar ,,NONSTOP"

+4
Mareo Renjiro
Reina Kana
Mizuki Netsu
Tatsuya Kaguya
8 posters

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 2 Empty Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Mon Dec 08, 2014 6:54 pm

First topic message reminder :

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 2 016_01

Zde je povolený vstup pouze dospělým osobám. Tudíž, pokud Vám nebylo 18 let, nemáte tu co dělat a barman, nebo ochranka co to tu hlídá Vás bez prominutí odvede. Zde se můžete dočkat kvalitního pití. Prodává se tu taky svařák, medovina, čaj s rumem, různé střiky, ale dokonce také nealko nápoje. Ale upřímně? Kdo by chodil do baru, kdyby nechtěl alkohol, že jo.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down


Bar ,,NONSTOP" - Stránka 2 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Mareo Renjiro Fri Apr 03, 2015 8:45 pm

Tatsuyovu narážku na můj, respektive Reinin, věk jsem ignoroval. Nalil jsem do sebe dalšího panáka a tvářil se pořád stejně špatně. Dával jsem si ale současně i pozor na to, abych to s tou depresí nepřehnal. Nemůžu předstírat něco extra a tankovat se pořád dalšími panáky. I já mám svůj limit. Kdybych se k němu alespoň trochu přiblížil, riskoval bych, že řeknu něco, co bych říct neměl. "Na takovém místě se podobné záležitosti neřeší. Pij!" Odpověděl jsem Tatsuyovi trocha rozčíleně, aby to znělo pořád jako Reina, a taky jsem jej vybídl k dalšímu pití. To ovšem zahrnovalo i mě.
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 2 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Fri Apr 03, 2015 8:55 pm

Na Mizukinu narážku že jsem fakt hroznej jsem reagoval jen úsměvem. Konečně dělala něco co chci já a to bylo víc než dost! Konečně jsem nepil sám, navíc když se připojila i Reina, byl jsem v klidu. Utužování vztahů po tom co se stalo v kanclu byl dobrej plán.
Avšak mě zarazilo pár věcí. Ta první byla zrzka, když mi ukazováčkem šťouchla do tváře. Jen jsem nadzvedl obočí a začal se smát. Tak ta toho moc nevydrží. Znovu jsem jí dolil panáka.
"Buď v klidu, mám v tom praxi, nic se nestane, jenom na chvilku vypneš od starostí." Dolil jsem panáka i sobě a pak Reině. To že nereagovala na mou narážku na její věk bylo poněkud zvláštní, ale co už. Třeba trpěla depresemi z něčeho jiného než ze svého věku, ale odbít jsem se nenechal.
"Nezájem, no tak. Známe se už dlouho, víš přece že nesnáším zbytečné pochody, tak to vyklop, nebo ti na žádnou misi nepůjdu. Tato poslední mi fakt stačila, bože. Víš co jsem si musel prožít na lodi?!" Opravdu to byla strašná cesta, špatně se mi to přiznává, ale nebýt zrzky, asi bych tam chcípl nudou. Ona mě aspoň dokázala rozčílit a občas i rozesmát, což byl jistý druh zábavy, takže jsem za to byl rád.
Mezi tím co jsem mluvil na Reinu jsem se znovu koukl na ní s úsměvem. Ani nevím, byl jsem už trošku v lepší náladě, ale opilí nikoliv. Toto bude ještě sranda.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 2 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Mareo Renjiro Fri Apr 03, 2015 9:19 pm

Hned co Tatsuya mi dolil toho panáka, nalil jsem ho do sebe, a to bez váhání. Tu najednou. Trochu se mi začala točit hlava. Že bych přecenil své síly? V pití tvrdšího alkoholu praxi mám. To se ví. U dlouhodobých alkoholiků se po čase ale může stát ta věc, že se dávka, která je potřebná k tomu, aby se opili, zmenšuje. Má to příčinu v nějakém procesu s játry či tak nějak. Dařilo se mi to točení v hlavě ustát. Mé pohyby jako bych byl z gumy ale určitě Reině přirozené nebyly. Nebo jo? "Víš, co já prožívám každý den?!" Nevydržel jsem to a postavil se vztekem bez sebe. I v tak nepříčetném stavu se mi dařilo hrát svou roli dál. Agresivita mi ale trochu stoupla. Tvrdit že by Reina reagovala v depresi při poslouchání těch sr*ček od Tatsuyy jinak by bylo odvážné, možná i hloupé.
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 2 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Mizuki Netsu Fri Apr 03, 2015 9:55 pm

Popravde, 70% vodka bolo na takú osôbku akou som ja dosť... Pozrela som sa na Tatsuyu znova, keď mi dolieval. Trošku som zakrútila hlavou a pozerala sa na pohárik. Dodávala som si odvahu, potom som to do seba hodila. "Len, aby !" Varovala som Tatsuyu, teraz som už mala ten pocit opilosti. Zrazu bola Reina trošku agresívnejšia. Pozrela som sa na ňu, a potom späť na ten prázdny pohárik. Ešte som sa držala ako tak, ale mala som už zlepšenú náladu. Takže som sa usmievala a znova som sa pozerala na Tatsuyu s úsmevom. "Ja ťa naozaj neznášam." Myslela som to hlavne z dôvodu, že ma donútil piť. Nedonútil ma doslova, ale to je jedno. Pila som hlavne kvôli nemu!
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 2 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sat Apr 04, 2015 11:04 pm

Nadzvedl jsem obočí když Reina vstala a do široka jsem se usmál. "Určitě krušné dny před zrcadlem, řekl bych. ale postavu máš stále na jedničku blondý." Jop, byl jsem trošku výser, ale na to už si po těch letech musela aspoň trošku zvyknout. Moc rád jsem si z ní utahoval a ona si to pak agresivně vybívala, ale jak už bylo zvykem, bral jsem to jako denní šálek čaje.
Potom jsem obrátil zrak na Mizuki, která už byla v náladě. Musel jsem se zase zasmát, vypadala uvolněně, neviděl jsem jí ještě takovou, takže to byla novinka. Objednal jsem si cigarety a hned jsem si zapálil s tím, že jsem krabičku položil mezi nás, aby si mohla vzít i ona.
"Jojo, to známe. Proto jsi mě tak ochotně políbila, viď?" Neříkám, byl jsem už taky v náladě a trošku podpichovačnej jsem byl, ale myslel jsem to samozřejmě s humor, ostatně jako vždy. Jinak jsem si jich vážil, jen jsem to nedával najevo.
Jediné co mi přišlo zvláštní byla trošku Reina. Proč zrovna ona chtěla jít do baru když se neopije? Ale oukej, neřešil jsem to, třeba jí ten alkohol fakt tak chutnal že si ho vyžadovala. Já osobně pil totiž jenom když jsem se chtěl opít a ne pro chuť tvrdýho chlastu, popravdě mě nechutnal, ale dělal semnou divi. Doufal jsem jen v jedno a to, že zrzku dovedu dom v pohodě. Já něco vydržel, takže by to problém asi být neměl. Zatím jsem jí panáka nadolíval a jen jsem se na ní usmíval. Kdyby to totiž přehnala, zítra by mě zabila.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 2 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Apr 05, 2015 6:42 am

"Toto tu nevyťahuj, ty si tomu na vine. Ja som sa neprosila o žiaden bozk." Povedala som a znova som sa naňho zamračila a šťuchla mu do ramena. Všimla som si cigarety, spomenula som si na Marea. Na toho človeka, ktorý ma naučil fajčiť. Nevidela som ho už strašne dlho, preto som si na spomienku zapálila, aby sa nepovedalo. "Ale ty nemôžeš povedať, že by sa ti to nepáčilo." Vycerila som zuby, teda som sa usmiala a spokojne si potiahla z cigarety. Nastúpil taký ten blbý pocit v hlave, to znamenalo, že som už trošku bola opitá, ale ani som to nepostrehla. "Mimochodom, bol to celkom dobrý bozk, vidieť, že máš v tom prax." Mrkla som naňho. Normálne by som o tomto nerozprávala, ale alkohol robil svoje. "Na ďalšie však zabudni." Vyplazila som naňho jazyk, mala som skôr takú hravú náladu. Pozrela som sa ešte na Reinu a dúfala som, že sa teda upokojí. Potom som pohľad presunuka na Tatsuyu.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 2 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Mareo Renjiro Sun Apr 05, 2015 9:46 am

Uvědomil jsem si, že se tato situace pomalu vymyká kontrole. Jestli nechci být odhalen, neměl bych si dávat dalšího panáka a uklidnit se. Do své role jsem se možná až příliš vžil. Sedl jsem si proto zpátky na židli a zhluboka se nadechl. Ti dva tu začali řešit nějakou pusu. K tomu ještě Tatsuya dal ten balíček cigaret na stůl. Nemůže se zapomenout ani na to, že nejsem střízlivý. Měl jsem co dělat, abych se ovládal. Cigarety mě dráždily, jsem velký kuřák. Reina ale nekouří. To bude těžké.
Nalil jsem jednoho plného panáka tou 70% vodkou. Ne ale pro sebe, nýbrž pro Tatsuyu. Já si další dovolit nemůžu. To by dopadlo. "Pij." Vybídl jsem jej, aby se napil. Určitě taky má své limity. Je na čase, aby se k nim přiblížil. Jestli se ve své roli prozradím, bude lepší, když Tatsuya nebude úplně při vědomí.
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 2 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun Apr 05, 2015 2:49 pm

Zrzka se nějak moc rozkecala o té puse, takže před Reinou jsem samozřejmě trošku zrůžověl, ale nijak zvlášť jsem to dál neprožíval. Vlastně měla i pravdu, nebyl vůbec špatný, ale v něčem se spletla. Tse...já si polibek můžu vzít od kohokoliv. Řekl jsem si v podvědomí a pak se podíval na panáka před sebou, který mi Reina nalila. Trošku jsem nadzvedl obočí, byla trošku divná, nikdy se mě nesnažila opít přes můj limit. Otočil jsem se zpátky na zrzku, která si vykuřovala mou cigaretu. Musel jsem se do široka usmát.
"Pro tvou informaci, normálně ženy nelíbám. Využiju je, odhodím. Takže si toho važ." Tentokrát jsem mrkl já na ní a stejným pohledem jako ona jsem jí propaloval...takovým tím hravým.
Reina toho panáka dala ale úplně přede mě. Ani nevím, měl jsem z toho trošku zvláštní pocit, protože Reina a alkohol co se týkalo mě byl většinou ve stylu, že ona všechno vypila a mě nedala pomalu ani cucnout. Hold mrtví se neožerou a tak měla výhodu, ale toto bylo zvláštní. Ale ke své míře jsem měl ještě daleko, proto jsem tohoto panáka do sebe sklopil a podivně se na ní díval.
"Teď ty, Reino. Když jsme spolu spali, jaký to bylo? Nikdy jsme se žádný ženský neptal a ty jsi jediná, kterou vídám po té noci každý den, takžeee?" Byl jsem fakt zvědavý. Normálně bych se na toto neptal, protože to bylo hodně soukromé, ale tak co už. Zajímalo mě jaký jsem, vlastně mi to ženská řekla jen když byla až příliš v rauši a to jsem nebral nijak vážně.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 2 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Apr 05, 2015 3:19 pm

"Však si sa o to pokúšal, ale sám dobre vieš, že na mňa nemáš." Povedala som provokačne, v tomto stave ma to bavilo. Znova som si potiahla z cigarety, dostala som sa do príjemnej nálady, kde mi bolo všetko jedno. Zrazu som započula od modrovláska, že spal s Reinou?
"Vy dvaja? Ty a mŕtvolka?" Vykulila som oči. Normálne by som povedal Otokage-sama, ale bola som pod vplyvom a mŕtvolka mi prišlo vhodnejšie v tomto stave. Netušila som, že Tatsuya spal s Reinou, teda predstavovala som si chvíľu dosť úchylné veci a potom som zavrtela hlavou, že nič. Kukla som na Reinu a čakala, ako to bude popisovať, detaily ma celkom zaujímali.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 2 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Mareo Renjiro Sun Apr 05, 2015 3:24 pm

Tatsuya nebezpečně začal rozebírat Reinino soukromí, o kterém jsem samozřejmě nic nevěděl. Byl bych ale jako špion vesnici k ničemu, kdybych neuměl improvizovat. Ve svém oboru jsem znám jako nejlepší. Někdy však lidé mají tendenci přehánět. Teď když jsem neměl jak uplatnit své schopnosti na misi, blbl jsem ve vesnici. Sám jsem zvědav, co se z toho nakonec vyklube.

Z počátku jsem na Tatsuyovu otázku neodpovídal, a jen na něj vražedně hleděl. Můj pohled nasvědčoval tomu, že dlouho nebudu schopný snášet ty Tatsuyovy sračky. Když už se zdálo, že se do něj pustím, nalil jsem si panáka a dal ho do sebe. Flašku s vodkou jsem pak položil opět před Tatsuyu. "S tebou? Však jsi ještě slečna. Já se slečinkami nespím." Řekl jsem provokativně. Narážel jsem se na Tatsuyovy dlouhé vlasy. Tato má reakce mi přišla nejvhodnější. O jeho noci s Reinou jsem nic nevěděl, takže jsem reagoval neutrálně. Popřel jsem to, ale tím stylem, kdy si nikdo nemohl být jistý pravdou.
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 2 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun Apr 05, 2015 4:02 pm

Podíval jsem se na Mizuki se škodolibým výrazem. Tse, ona si fakt myslela, že na ní nemám? Kdykoliv, kdekoliv, pokud budu opravdu chtít! Byl jsem si tím víc než stoprocentně jistej.
Avšak, teď mě zajímala odpověď Reiny, ale po tom co zrzka oslovila Reinu jako mrtvolka jsem celý zrudl a pak se začal hlasitě smát. Smál jsem se fakt dlouho, dokonce mi i slzy vyhrkly z očí. S ní byla fakt sranda, když byla v náladě, o tom žádná! Nechápal jsem, proč jsem jí do tohoto stavu nepřitáhl už před tím.
"To se ti povedlo zrzko!" Reininu odpověď jsem zaregistroval mezi tím, co jsem se smál, proto jsem se musel uklidnit a dalšího panáka, kterého mi poslala, jsem poslal Mizuki. Sobě jsem si nalil méně a kopl to do sebe. Trošku se mi motala hlava, ale opilý jsem ještě nebil.
"Slečinka?! Bylo to snad poprvé co jsi nebyla dominantní! Vidíš to zrzko? Jak se to snaží popřít? Zkrotil jsem i Otokage, která mi teď říká slečinko jen proto, aby se neztrapnila. Hold, když je žena v rauši, dominantní tu jsem já. Proto jsem i její ochranka." Zazubil jsem se do široka. No co, dloubat do těch dvou mě bavilo, jakýmkoliv způsobem.
"Ale abych byl upřmný, Reino-chan. Mizuki umí líbat...hmm...o něco lépe." Mrkl jsem na ní a podíval se na tu hromádku srandy, která byla vytlemená od ucha k uchu. Nevím, připadala mi roztomilá, když byla opilá. Maj gáááš, toto si budem muset někdy zopáknout...

Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 2 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Apr 05, 2015 4:18 pm

Ani som nevedla, čo vtipného som povedala, asi mŕtvolka. To je jedno, mne prišlo smiešne, ako Tatsuyu pomenovala Reina. Slečinka. Tomu som sa zasmiala ja."Ja neviem, Reina vyzerá presvedčivo, ona so slečnami nespí." Uškrnula som sa a tým som aj podpichla Tatsuyu. Prišiel predomňa ďalší pohárik. Pozerala som sa naňho a dodávala som si odvahu, že ho jednoducho vypijem. Moc sa mi do toho nechcelo, ale nakoniec som sa prekonala a šupla ho do seba. Objednala som si džús, ktorým som to rýchlo zapila. Cela som sa začervenala, keď pochválil môj bozk nad bozk Otokage-sama. Teda cítila som sa tak zvláštne, vlastne to bol skvelý pocit. Možno to bolo z tej opilosti. Radšej som nič nepovedala a pozerala som sa len na prázdny pohárik, pri čom som dofajčila cigaretu.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 2 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Mareo Renjiro Sun Apr 05, 2015 4:33 pm

"Jsi si jistý, že jsem to byla opravdu já? To že to mělo větší kozy a delší vlasy než ty, a to je co říct, neznamená, že jsem to byla já." Promluvil jsem na svou obhajobu. Opět to ve mě začalo vřít. Netýkalo se mě to, nebyl jsem skutečná Reina, ale když jsem toho účasten s Reininou podobou... bral jsem si to osobně, jako bych byl skutečně Reina. Člověk, aby byl dobrým špionem se musí umět sžít se svou rolí. Mizuki se mě zastala, a to jsem potřeboval, abych mohl přejít do ofenzivy proti Tatsuyovi.
Bar ,,NONSTOP" - Stránka 2 Tumblr_nemzua6jW51tcrezeo1_500
"Jestli ale chceš, jednou udělám výjimkou, i když to bude pod mou úroveň." Tatsuyovu poznámku k Mizukinému líbání jsem se snažil ignorovat a navázal jsem na Mizuki, která řekla, že se slečnami nespím.
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 2 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun Apr 05, 2015 5:34 pm

Usmál jsem se pro sebe v podvědomí. Jednoduše jsem jí podezíral z menší změny v jejím chování, ale podle toho jak se zachovala teď, mě jistým způsobem ubezpečnilo o tom, že se chová na svou maličkost zase normálně.
S povzdechem jsem se opřel a napil jsem se rovnou z flašky a do široka jsem se usmál na Mizuki.
"Tse...prosim tě, přefikl jsem snad každou ženskou v Oto a jejím okolí. Avšak na Reinu bych nikdy ani nešáhnul. Pokud by mě teda úmyslně nechtěla opít a pak mě zneužít!" Podíval jsem se na ní orlím zrakem a vyfoukl jsem dým z cigarety. Proto mi nalévala tak ochotně pohárky! Mě bylo hned jasný, že tu něco nešmakuje!
Při jejím návrhu mi stouply všechny chlupy na těle a já se šoupnul blíž k zrzce.
"E-ehehe...nenene, děkuji, já š*oustám jen živé." Zazubil jsem se nervózně. Tato hra mě začínávala pomaličku potápět do hlubin temnoty, protože to začala brát asi nějak na vážno.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 2 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Mareo Renjiro Sun Apr 05, 2015 6:22 pm

"Zneužít? Určitě by se ti to líbilo." Tatsuya v pití nepokračoval. Jaká škoda. Zdá se, že tady naše soutěž v pití vodky končí. Další bych ale asi stejně nezvládl. Když pití zdarma skončilo, začal jsem přemýšlet nad tím, že už půjdu. Jelikož ale nebudu schopen odtud odejít sám, v tomto stavu opravdu ne, rozhodl jsem se tu zůstat na neurčito. Možná se tu i ubytuji.
"Jen živé? Zvláštní. Ta kostra ze včerejška říkala něco jiného." Nevím, kde se to ve mě vzalo, ale najednou jsem si rozhovor s Tatsuyou začal užívat. Líbilo se mi, jak jsem ho shazoval. Ta Reinina podoba má asi nějaké vedlejší účinky... špatné.
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 2 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Apr 05, 2015 6:39 pm

"Každú ženskú? Tým by som sa radšej nechválila." Znova som sa naňho zamračila. "Ty si naozaj hrozný!" Teda vedela som to už predtým, že balí každú jednú ženskú, v tomto stave mi to prišlo ešte horšie, ale nálada sa zmenila zo sekundy na sekundu. Znova som sa začala smiať na Reininých poznámkach, boli celkom obstojné a v tom stave mi prišli vtipné. Usmievala som sa ako kôpka radosti. Cítila som sa šťastná ani neviem prečo, ale asi som sa opila do radosti. Viete, keď sa niekto opije má stav radosti, niekto býva agresivný a podobne... Potom ako sa ku mne priblížil modrovlások so stoličkou, položila som si hlavu na jeho rameno. Popravde by som tu aj zaspala, len keď som zatvorila oči, začala som mať pocit, že sa všetko točí.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 2 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun Apr 05, 2015 7:16 pm

Když jsem se podíval na Mizuki, jak si o mě opřela hlavu, jen jsem si povzdechl, ale s úsměve, jako vždy. Měl jsem takovou zábavnou náladu. Poslední dobou jsem se ožral jenom do stavů depresí, dnešek byl víc než fajn!
Avšak, nebyl jsem opilí, což mě celkem vadilo, byl jsem pouze v náladě, ale Mizuki, jak to tak vypadalo, to trošku přehnala, jen jsem doufal v to, že mi nepoblije rameno. Bože, chraň! Jestli mě poblije, pobliju se i já! A to by fakt nebylo super!
No, zůstal jsem v poloze v jaké jsem byl a hlavu otočil na Reinu. Nadzvedl jsem obočí a trošku se zamračil. Nevím, bylo na ní něco jiného, sice nepatrného, ale bylo. Vždy když jsem měl poznámku o tom, že je mrtvá, nebo jakoukoliv narážku na její věc, nesnesla to a dnes si z toho dělala srandu. Po její první větě co řekla jsem se jen pousmál a dolil nám oboum panáka. Mrkl jsem na ní s úsměvem.
"Tato hra se mi líbí, opravdu. Hmm, jak to dopadlo s těma dvouma ve vesnici? Však víš, přísně tajná mise. Ta ženská se mi nezdála moc v pořádku, mám pocit, že ti půjde po krku. Jak že se to jmenovala? Prý jste už dlouho kámošky." Držel jsem v ruce panáka a koukal jsem se na Reinu s lehčím úsměvem. Samozřejmě že mi došlo že tu není něco v pořádku, jen jsem se snažil přesvědčit, protože v jistých věcech co se týkaly mé maličkosti, Reina nevydržela v klidu ani chvíli. Bylo to ale matoucí. Cítil jsem z ní to samé co z Reiny, její chování bylo normálnímu člověku nerozeznatelné, avšak, když s někým strávíte tak dlouhou dobu, začínáte poznávat víc věcí a já Reinu s bráchou znal opravdu dlouho, proto mi toto chování v jistých věcech bylo podezřelé, ale žádné unáhlené věci jsem nedělal. Úplně normálně jsem se s ní bavil, jednu chvilku jsem si v hlavě řekl že jsem i opilý a mám halůšky!
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 2 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Apr 05, 2015 7:59 pm

Od žalúdka som sa cítila zázrakom v pohode, dôvod bol jednoduchý. Na ANBU misiách sme jedli tak hnusné veci, že som mala oveľa horšie pocity v žalúdku a nebolo mi zle. Takže v tomto ohľade som bola v pohode. Naozaj by som si zdriemla, ale nespravila som tak, znova som sa od Tatsuyu odlepila a pozerala som sa naňho. Netušila som, že skúša Tatsuya Reinu alebo čo ma v pláne Tatsuya, ale vedela som to meno aj v tomto stave. "Nefrit, myslíš Nefrit však?" Povedala som skôr, než stihla Reina zareagovať. Možno som tak Marea celkom zachránila, síce to nebolo v pláne. "A mne si prečo nenalial?" Zamračila som sa na Tatsuyu, keď som videla ako sebecky sa zachoval. Teda mala som alkoholu už dosť, preto spravil dobre, že mi nenalial ale keďže mi to v hlave šibalo. Tak som ho považovala za sebeckého.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 2 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Mareo Renjiro Sun Apr 05, 2015 8:12 pm

Tatsuya by opravdu neměl dělat žádné unáhlené rozhodnutí. Náhodou řekne nějakou vážnou kravinu, jako například, že jsem těhotný, a bude zle pro nás pro oba. Jeho podezření, že něco není v pořádku jsem si všiml až, když řekl, že tato hra se mu líbí. Hned pak následovala otázka. I v tomto nepříčetném stavu jsem byl schopný poznat, že je zle. Jelikož jsem byl už ale mimo, tělo se už nechovalo v souladu s příkazy mozku, či naopak. "Už jednou jsem ti řekla, že takové věci se na podobných místech neřeší. Nefrit vyřešíme zítra." Po této trochu agresivněji řečené větě jsem do sebe nalil dalšího panáka vodky a spadl bezvládně na stůl. Usnul jsem. Mizuki mě zachránila. Kdybych na tom nebyl stejně blbě jako ona, určitě bych toho využil a svou roli zahrál až do konce na jedničku. O dokonalém henge nikdo moc neví. Nikomu se s tím nechlubím, a dokonce ani Mizuki, pokud mě paměť neklame, jsem neřekl toto své tajemství. Schopnost Zetsua měnit se do přesných podob jiných lidí známa světu je, ale má přeměna je ještě dokonalejší, a to právě protože jsem pak schopný používat i některé techniky osoby, kterou podobu právě mám. Zetsu je schopen jen v ovládání chakry napodobit něčí techniku, když se za někoho vydává, jak bylo předvedeno u Hinaty, já do toho kombinuji ale vše, takže i podstatu. Jednou se vedly různé debaty na téma špiona v Kumogakure no sato (informace ZDE, stiuace v Kumogakure no sato), odtud by Tatsuya mohl vědět, že něco takového jako dokonalé henge možné je. No, možná však jsem skutečná Reina, a jen jsem se rozhodl zdřímnout. U Reiny nikdo nikdy neví. V každém případě, spím...
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 2 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun Apr 05, 2015 9:00 pm

Když místo Reiny odpověděla Mizuki, jen jsem se začal smát. Ta byla už celkem mimo, ale bylo to směsné. Vlastně mi to ani nevadilo. Reinu jsem podezíral, to možná jo, ale bylo to spíš v tom, že něco chtěla, nebo se snažila něco říct, neměl jsem ani ponětí o tom, že by byla nějaké henge. Spíš jsem si myslel, že předemnou něco tají a proto se chovala tak divně.
Když však položila hlavu na stůl, nadzvedl jsem obočí.
"Ty vole ona usne fakt všude i když se nedokáže opít? LOL, to jsem ještě neviděl." Zasmál jsem se a při zrzčiné poznámce o tom, proč jsem jí nedolil, jsem se na ní podíval stylem "seriously?". Ale hned potom jsem se usmál.
"Protože jsem tě nechtěl opít, jen tě přivést do nálady a kdyby sis dala další, ráno mě zabiješ za to, že jsem tě opil...i když, můžeš si za to sama, už tak trošku jsi." Zazubil jsem se a barmana požádal o zaplacení. Nebylo to levné, ale co už. Nechal jsem mu tam větší obnos peněz. Tady jsem spát fakt nechtěl, protože bych jinak dopadl jak Reina. A co jsem tím myslel? No, jednoduše jsem si vzal fix a na čelo jí nakreslil srdíčko a pod to můj podpis. Vypadalo to jako I love Tatsuya. Bylo to tak dokonale jemně napsané, že to nemohla ani zaznamenat. Pak jsem se jen podíval na Mizuki, dal jí svou mikinu a měl jsem na sobě jen tričko.
"Tse...takže? Jakým směrem k tvému domu? Kde bydlíš? Vzal bych tě k nám, ale nemáme moc zdvořilé sluhy." Usmál jsem se na ní. Nebyl jsem opilý, ale všechno mi připadalo vtipné, proto jsem se tak nějak řehnil. Každopádně jsem jí chtěl odnést aspoň domů, protože na kdyby se probudila jinde, měla by samozřejmě šoky a já bych to pak schytal!
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 2 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Apr 05, 2015 9:18 pm

"He? Nie, ty môžeš za všetko!" Už som začala trepať blbosti, ale to je jedno. Začala som sa smiať, keď som videla, čo spravil Reine na čelo. Po chvíľke ma to prešlo. Dal mi svoju mikinu, to bolo milé. Postavila som sa zo stoličky. Zatočilo sa mi všetko, ale moja rovnováha bola dokonalá. Teda to so mnou kývalo zo strany na stranu , pomaly a synchronizovane. Pokiaľ sa to neustálo nič som nehovorila a len som stála na mieste. Všimla som si svoju mikinu a dala ju Tatsuyovi. "Takže si chceš so mnou vymeniť mikinu?" Povedala som už trošku neisto. "Obleč si ju!" Prikázala som mu to, zas sa ukázal kúsok zo mňa, trošku ten vodcovský, kde rada rozdávam rozkazy. Započula som sluhovia, nikdy som ich nemala, nevedela som si predstaviť aké je to ich mať. "Sluhovia? Ty máš sluhov ? Ja chcem vidieť sluhov prosíiiim. Modrovlások prosím." Nahodila som tie psie oči, lebo som naozaj chcela vidieť sluhov. To som nemala počuť.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 2 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Nessai Sun Apr 05, 2015 9:19 pm

Bolo to už niekoľko dní, čo sme boli späť z tej blbej misie. Ale mne to nijak nemenilo fakt, že som sa stále nudil! A to dokonca až tak, že sa mi nechcelo ani baby naháňať. Navyše, keby sa aj chcem upiť k spánku na večné veky, môj metabolizmus by bol určite proti, takže by mi to trvalo až príliš dlho a zrejme by som sa ani nedoplatil po takej pitke! No to je už teraz jedno. Dorazil som do baru, odignoroval pohľadom všetkých a všetko a len som si sadol niekde dozadu ku stolu, kde budem mať kľud a súkromie s mojím nápojom, ktorý som si cestou k stolu objednal iba dvihnutím ruky a ukázaním dvoch prstov - čiže dvojky vo výbere nápojov. Vedel som len, že tie prvé sú aj najsilnejšie, ale čo som si objednal? To som mal v paži. Sadol som si dozadu, znudene si podoprel hlavu rukou a len som čiernymi očami začal neprítomne kukať do miestnosti-baru, aj keď veľmi som tu nič nevnímal.
Nessai
Nessai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 41
Registrován : 01. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 2 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun Apr 05, 2015 9:31 pm

Mizuki byla fakt moc rozkecaná, když byla napitá a vlastně každé větě co vydala z úst jsem se smál. Dost jsem se divil, že její rovnováha byla celkem v pohodě, ale když mi začala vnucnovat svou mikinu, jen jsem se na ní upřeně díval a nechápal. Moje byla teplejší!!
"Eee...zrzko, moje velikost a ta tvoje se docela liší, dej mi to prosim tě nebo se s ní ještě zraníš!" Povzdechl jsem si a tu její jsem jí obmotal kolem pasu. Bylo fakt, že mi bylo teplo a tu mikinu jsem jí dal, protože se mi nechtěla táhnout ani kolem pasu, ale tak co, vypadal jsem za gentlemana, ne?! Dvě mouchy jednou ranou čečé.
Ale bylo to tu. Věděl jsem že slovo "služebnictvo říkat nemám. Už mi začalo tikat oko. Nesnášel jsem to u nás doma, pořád tam někdo chodil a byl jsem na to alergickej.
"Zapomeň! Uvidíš až budeš střízlivá, nesmí tam chodit nikdo pod vlivem, jasný?! Takře ven s tím sakra, kde bydlíš maj gáááš, já z tebe fakt chcípnu jednou." Začal jsem se šíleně smát, ani jsem netušil ,co mi tu připadalo tak moc vtipné, asi ona...byla pro mě celá vtipná, prostě zábavná a jak jsem v sobě měl pár promile, musel jsem se pořád smát. Takže jsem chytl menší záchvat, ale fakt jsem chtěl vypadnout dřív než se Reina probudí a uvidí co má na xichtu.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 2 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Apr 05, 2015 9:48 pm

Zmierila som sa s tým, že on si tú mikinu neobliekol, ale stále som chcela ísť k nemu. "Ty si na mňa zlý." Spravila som sad face, ja som tam v tom momente tak moc chcela ísť a on mi to nedovolil. "Naozaj nie?" Skúsila som to ešte raz a pri prvom kroku som sa zamotala, preto som sa pozrela na Tatsuyu, chytila ho za ruku na mieste zápästia a pomaly som sa pohybovala smerom von, teda zrýchlila som. "Tak teda ideme ku mne.." Povedala som trošku rozzúrene, teda skôr to vypadalo tak, ako by ste zobrali malému dieťaťu hračku. Vyšli sme von z baru, Tatsuyova ruka pôsobila ako môj oporný bod, keby som náhodou padala. Potom som smerovala približne do tých miest, kde som mala svoj byt.
Presun
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 2 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun Apr 05, 2015 9:52 pm

"Jo, to si piš a můžu být ještě víc." Vztyčil jsem nahoru varovně prst. Cítil jsem se fakt důležitě v tento moment, protože jsem na káry snad poprvé nebyl! Většinou odtud chodím já na místě Mizuki a můj opěrný bod byl vždy brácha...no, někdy byl opěrným bodem na dvě veci, ale co už. Když se rozešla ven, chytl jsem jí ruku a snažil jsem se jí držet v rovnováze. Vlastně jsem ani netušil proč to dělám! Mohl jsem jí tu do háje nechat a vůbec se s ní necrcat! Ale tak, byla mým parťákem na chlastání, tak jsem to bral tak jak to bylo, s vyřechtaným xichtem a pomalejším krokem. Doufal jsem jen v to, že se její navigační schopnosti ke svému bytu nijak nezhorší.

Přesun
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 2 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru