Shiro Nakamoto

Goto down

Shiro Nakamoto

Příspěvek pro Shiro Nakamoto za Fri Dec 12, 2014 11:13 pm


]Jméno a příjmení

Shiro Nakamoto

Hodnost

Tokubetsu

Vesnice

Otogakure

Věk

15

Narození

28.12

Pohlaví

Muž

Klan

Nakamoto

Elementy

Element nemám a nepoužívám žadné element jutsu Katon/Suiton/ .....

Kekkei genkai

Nejsem vlastníkem KG

Sensei

Misha Haybushi

Vzhled

Vlasy mám temně červené bárvy a nosím tmavší oblečení a vždicky mám u sebe svojí fialovou flétnu. Jinak jsem normalní kluk který není ničím zvlašní až na svojí obrovskou oddanost Reině.

Charakter

Docela fajn klučina který dobře ví co znamená sranda. Dokáže se smát, bavit se ale pokud ochranu vesnice nebo o ochranu Reiny tak se mění na bezcitného zabijáka. Rád svojí hudbou přinaším radost a smích členu vesnice než zkázu nepřátel. Není nic neobviklého slyšet mojí hru na flétnu když prochazíte vesnicí. Není to zvůk který způsobuje halucinace ale normalní uklidnující hudba. Řekl jsem si že pokud zemřu bude to buď pro dobro vesnice nebo v boji kde budu chránit svojí paní.

Styl boje

Jsem ninja který bojuje převážně na velkou vzdalenost. Nemám problem bojovat i na střední ale blízký boj mi není vlastní. Vždicky si od soupeře držím co nejvetší odstup co dokážu. Přesto ovládám pár technik kterýma se dokážu ubranit v boji tělo na tělo i když ho nepreferuji. K boji používám Genjutsu a popřípadě vyvolané demony kteří se pohybují podle mé flétny.

Životopis


První kapitola

Začátky všeho

Nenarodil jsem se zrovna v nejduležitějším klanu ve vesnici ale já si nikdy nestěžoval. Proč? vždicky jsem ctil Kageho a můj sen je ho ochránit před každým a klidně u toho zemřít. Nechtěl jsem být Otokage protože to je obrovská povinnost kuli které má každý Kage velkou uctu. Kagové mají mojí uctu a respekt pro to co dělají a je jedno jesli je to nepřatelský Kage nebo můj vlastní. Nedávno padl sninobi kter.... vrátíme se na začátek. Bylo mi takřka skoro 8 let když jsem splnil Akademie a stal jsem se hrdým geninem Otogakure. Rád jsem hrával na hudební nástroje a to mi do těd zůstalo. Sice používám flétnu k boji ale umím hrát na mnohem více nástroju než pouze na ní. Umím hrát jak na flétnu tak také na šamisen a nebo můj nejoblibenější nástroj Koto. Boužel nedají se efektivně využivat v boji jako flétna kterou používám. Už od mala mě vedli rodiče k hudbě a já jí miluju a milovat budu. Sílu kterou vlastním jsem ale nezískal pouze hraním na nástroje ale touhou ochránit vesnici. Chodil jsem často do lesa a tam jsem trenoval hru na flétnu den co den. Věřil jsem že když zahraju nepřátelum písničku tak odejdou a nechají vesnici být. Jaká naivita dětská!! svojí naivitu jsem poznal tehdy když jsem potkal poprvé Mishu Haybushiho. V té době to byl ještě člen Konohagakure. Jednou přišel zamnou a pochválil mi hudbu. Byl jsem velice rád protože bylo to poprvé co lidem nevadil hluk který jsem měl vydávat. Podporoval můj zájem a já cítil že chci svýma ''senseiovi'' ukázat něco nového. Nebyl to sensei nepomáhal mi v treningu ale sledoval vývoj mé osoby. Jednou jsme si sedli a povídali jsme si. Zistili jsme o sobě že jsme Sninobi. Pověděl mi o možnosti útočit a bránit vesnici hudbou. Právě tato informace mi dala motivaci se zaměřit na zvůkové genjutsu. Začal jsem mít o takové věci zajém a zistil jsem že techniky které chci se nachazejí ve vesnici. Byl jsem docela srab a nechtěl jsem žádat o techniku Otokageho. Nemusel jsem ani o nic žádat!. Svitky sami zmizeli z vesnice bez vetšího povšimnutí. Nezval jsem je JÁ ale Misha je ukradnul bez jediného povšimnutí vesnice. Když jsem je získal tak je snad neodmítnu. Naučil jsem se je a učil jsem se dál a dál. Byl jsem mhonem silnější než většina geninu v té době. Byl jsem schopnej se rovnat chunninovi. Sensei mě opustil a už jsem ho nikdy neviděl. Jenom jsem slyšel že opustil vesnici a stal se nukeninem ranku S.

Druhá Kapitola

Vysněná cesta ninju

Sensei mě opustil ale já se zlepšovat nepřestával. Jako většina geninu jsem byl poslán na chuuninskou zkoušku. Dovolím si říct že nejtěžší část zkoušek byla ta první. Test! nikdy jsem na učení nebyl a asi ani nebudu. První zkoušku jsem udělal docela těsně a to jenom díky ninjovi co seděl vedle. Ten ninja byl jeden ze dvou spolubojovníku. Neumí skoro nic a proto je furt genin. Je to intelektual a ví skoro všechno o co se zajímá. Jednoduše mi dal test opsat. O třetím členovi teamu se zmiňovat nebudu je to nepodstatné. Druhá zkouška byla jednoduchá díky chybám který dělali nepřátele. Když někdo porazil soupeře který měl stejní svitek tak ho tam nechali ležet. Jednoduše jsme přisli už k poražením nepřátelum a svitek který jsme potřebovali. Poslední zkouška byla asi nejjednoduší co jsme kdy viděl. Nevím jesli to bylo mojí silou nebo jsem měl štěstí na soupeře. První soupeř byl malej usmrkánek kterýmu věčně teklo z nosu a předváděl se jak to jenom šlo. Boj byl ukončen jednou ranou mojí fletnou. Rozběhl se proti mně a vyhodil 2 kunaie do vzdůchu. Když se dostal blízko tak chtěl chytnou padající kunaie ale oba dva mu spadli na zem. Nevěděl jsem jesli ho mám brát za idiota nebo za spratka který si dělá pr*el ze soupeřu. Švihnul jsem ho flétnout to hlavy a zasáhl jsem spánek. Padl k zemi a skoro se robrečel. Nebylo mi ho líto, spíš jsem měl pocit že se začnu smát. Další soupeřové byly skoro to samé. Stal jsem se chunninem Otogakure a připadalo mi to jako něco extra. Všude jsem se chlubil že jsem chunnin a byl jsem hodně rád. Uběhlo pár let a pár set misí které jsem splnil a bylo mi nabídnuto dostal hodnost Tokubetsu. Jak asi víte tak jsem rozhodně neodmítl. Jsem specializovaní ninja na ochranu Otokageho. Můj sen se plní a doufám že ho dotáhnu až do závěru. Nechci zemřít ale pokud je můj osud zemřít v boji tak právě při ochraně paní nebo vesnice.


Avatar
Body


Ninjutsu

2

Taijutsu

4

Genjutsu

5

Inteligence

3

Síla
4

Rychlost
5

Chakra

4

Ruční pečetě
2

CELKEM

29Techniky


RANK S/A

Mateki: Munoryoku - Mateki: Saundo muchi [Vlastní techniky]

RANK: B

Makyo no Ran
Mateki: Genbuso Kyoku

RANK: C

Kuchiyose no Jutsu (Doki)
Suzu no Oto

RANK: D

Shunshin no Jutsu
Dainamikku • Entorii
Konoha Senpuu

RANK: E

Všechny


Nástroje:

Docela nepodstatné ale rád bych to sem napsal aby to bylo víc RP.
Má postava umí hrát na:

Flétnu
Upravené housle

(mají pár tlačítek navíc a když se zmáčknout tak to zní jako zvůk Piana)
Koto
Šamisen

Naposledy upravil Shiro Nakamoto dne Tue Dec 16, 2014 5:11 pm, celkově upraveno 4 krát
avatar
Shiro Nakamoto

Počet příspěvků : 10
Registrován : 11. 12. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Shiro Nakamoto

Příspěvek pro Hokori Mai za Mon Dec 15, 2014 3:09 pm

A techniky? Pokud chceš být herně zaměřený pouze na samé koncerty a nevyužívat svého nadání v boji, může být, ale sám si myslím, že tomu tak není.

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Shiro Nakamoto

Příspěvek pro Shiro Nakamoto za Mon Dec 15, 2014 8:37 pm

Gomen -.-'' techniky jsem už měl napsané ale asi jsem je zapoměl uložit. Omlouvám se

Koncerty asi nebudu dělat jako Bee, ale občas zahrát na ulici Otogakure možná za pár ryo proč ne! (Nebudu žebrák) Very Happy
avatar
Shiro Nakamoto

Počet příspěvků : 10
Registrován : 11. 12. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Shiro Nakamoto

Příspěvek pro Hokori Mai za Tue Dec 16, 2014 2:58 pm

Vlastní techniky je potřeba sepsat do sekce vlastních technik a počkat na vyjádření.

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Shiro Nakamoto

Příspěvek pro Shiro Nakamoto za Tue Dec 16, 2014 5:11 pm

Dobře Smile upravil jsem to a techniky napsal do vlastních: http://nsgo.forumczech.com/t988-shiro-nakamoto-techniky#28849
avatar
Shiro Nakamoto

Počet příspěvků : 10
Registrován : 11. 12. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Shiro Nakamoto

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru