Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rino Hatake Jutsu

2 posters

Goto down

Rino Hatake Jutsu Empty Rino Hatake Jutsu

Příspěvek pro Rino Hatake Mon Jan 05, 2015 8:56 pm

Název Techniky: Kyooka Kankaku
Třída: B Rank
Element: /
Zařazení: Ninjutsu
Popis techniky: Jedná se o rychlou bezpečetní techniku. Po nashromáždění chakry do očí se zvýší jejich funkčnost až 4x. To znamená, že se dokáže vyrovnat samotnému Sharinganu (Co se týká reflexů). Zvláštností této techniky je, že se vám zúží pod náporem chakry zorničky.Ačkoliv je tato technika opravdu velmi silná, nevydrží tento stav věčně. Náročnost této techniky se odráží na době jejího působení. Udržet tuto techniku jde pouze dva posty, poté se technika sama zruší a po dobu dalších třech postů tato technika opět použít nejde. Tuto techniku vyvinul Rino a je jejím jediným vlastníkem. 


Nevýhody/Slabiny: Nevýhodou slabiny je její časová omezenost. Pokud je protivník dostatečně rychlý a vydrží dva posty bojovat v defenzívě, tři posty pak může využít k ofenzívě, kde má větší šance než  s aktivovanou technikou.






Uživatel: Rino Hatake

Povoleno




Název Techniky: Shainīshotto
Třída: A Rank
Element: Raiton
Zařazení: Ninjutsu
Popis techniky: Po složení pečetí je Rino schopný akumulovat svoji Raitonovu podstatu ve svých rukou. Takto sesbíraná elektrická energie se shromažďuje tak dlouho, dokud se ji nerozhodne Rino vypustit. Pak už jen stačí natáhnout ruku proti svému cíli a vypálit dávku smrtící energie. Způsobuje drtivé poškození nejen lidem, ale taky zdem, budovám apod. Tak stejně je účinná proti Dotonovým technikám.

Střela se podobá vypálené světlici, jiskří stejně jako Chidori a září stejně jako Měsíc za úplňku. Lidem dokáže způsobit fatální zranění, lidská tkáň je pro techniku pouhý papír. Je velice těžké vyhnout se této technice, i zkušený Shinobi má problém se technice vyhnout, je stejně rychlá jako vypálená kulka!


Velikost této střely závisí na době, jak dlouho byla nabíjena. Po složení pečetí se do techniky dostane dostatek el. energie, aby střela měla velikost skutečného náboje. Co dva další posty, tím větší střela. Takto se dá velikost střely zvětšit až třikrát.


1 post = Raitonová střela o velikosti náboje z ruční zbraně.


2 post= Raitonová střela o velikosti protiletecké střely.


4 Posty= Raitonová střela o velikosti dvoumetrového šípu.





Nevýhody/Slabiny: 
Slabinou jsou techniky Fuutonu, to je více než jasné. Kromě toho nemůže Rino bojovat s rukou, ve které techniku nabíjí, celou dobu se musí soustředit na čerpání el. energie do ruky, to neplatí u prvního typu střely ( Ta za 1 post).
Chce-li tedy vytvořit Raitonovou střelu o velikosti 2 metrů, musí být 4 posty v klidu schován a nebo ho musí krýt jeho partneři, jinak je velmi zranitelný.



Uživatel: Rino Hatake


POVOLENÁ





Jméno: Doton: Mlčení jehňátek
Rank: B Rank
Popis: Po složení pečetí se kolem protivníka začne tvořit vězení v podobě kamenné kupole. Je naprosto zvukotěsná, člověk uvnitř neslyší nic, co se říká okolo kupole a nikdo neslyší, co říká, dělá oběť uvnitř. Technika se dá použít nejen jako útočná technika, ale také jako obranná. Uživatel sám si pak může vybrat, co udělá. Buď techniku zruší a nebo po složení jednoduché pečetě smrští oběť uvnitř do krvavé kaše.
Kupole je vysoce odolná vůči Suitonovým i Katonovým technikám. Má schopnost se sama opravovat, neutrpí-li kupole fatální poškození.
Použije-li se technika v kombinaci s pečetímíci lístky, funguje stejně jako Gaarovi techniky v kombinací s pečetícími lístky, zkrátka zapečetí osobu uvnitř.




Nevýhody: Samozřejmá slabina je proti Raitonu. Oběť je chycena v kupoli, to znamená, že technika má slabinu v zemi, protivník schopný se skrz půdu dostat pryč je zkrátka pryč= Nevýhoda se vztahuje pouze na ty kupole, které nejsou zkombinované s pečetícími technikami, poté tato nevýhoda neplatí.


Kvůli velikosti musí být na kopuli přilepeny minimálně 4 pečetící lístky, z každé světové strany jeden. Jinak není pečeť dost silná, aby udržela osobu uvnitř zapečetěnou.




Jméno: Časoprostorová technika: Empatie


Rank: A Rank


Popis: Rino vytvořil pečeť, která se mu po koncentrování chakry do levé ruky zjeví právě na dlani. Čehokoliv se poté dotkne na sobě bude mít tuto značku. Je jedno, jestli se jedná o živý nebo neživý objekt. Sám má podobnou pečet na zápěstích. Od té chvíle dokáže vycítit přesnou polohu dané osoby/objektu, vzdálenost nehraje roli. Díky tomu dokáže dávat pozor na své blízké..


Technika se velmi špatně odpečeťuje. Bývá neviditelná, dokud se skrz ni neprolije chakra, potom nabývá i u obětí tyrkysové barvy.


Nevýhody: To že se těžko odepečeťuje neznamená, že to nelze, jen je potřeba technika stejného Ranku.


Pečeť může být umístěna pouze z bezprostřední blízkosti, což je už riziko samo o sobě.


Čím dále protivník je, tím více chakry stojí jeho stopování. Na druhou stranu čím blíže je, tím méně chakry.




Jméno: Raiton: Měsíční čepel


Rank: B Rank


Popis: Po složení pečetí se v ruce protivníka zformuje čepel o velikosti 25 cm z čistého elektrického proudu. Prtivníkovi dokáže způsobit jak lehká, tak smrtelná zranění, záleží na šikovnosti uživatele. Tato technika vydrží aktivovaná až 10 postů, poté zmizí. Jedná se o chakrově nenáročnou techniku.


Nevýhody: Techniky Fuutonu jsou zajisté obrovskou slabinou této zbraně. Jiné nevýhody tato technika neobnáší.





Naposledy upravil Rino Hatake dne Sun Sep 06, 2015 1:55 pm, celkově upraveno 14 krát
Rino Hatake
Rino Hatake
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 94
Registrován : 03. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Rino Hatake Jutsu Empty Re: Rino Hatake Jutsu

Příspěvek pro Hokori Mai Tue Jan 06, 2015 7:56 pm

Raiton: Kami-> Pokus se tuto techniku více specifikovat. Prozatím to vážně vypadá jako nepovedená varianta raikiri/chidori. Toho lze dosáhnout aplikací řadou vymožeností, a nebo pouze trochu pozměnit styl provedení a účinky etc.
Raiton: Raikyuu-> Vskutku podezřele podobná technika rasenganu... nechtěl bys to náhodou pojmenovat raiton: rasengan? Ono rasengan opravdu lze provést v jiných provedeních skrze jiné podstaty nežli je fuuton (Assasin herně ovládá suitonové provedení rasenganu a Jiraiya používá i ohnivou verzi rasenganu-> ZDE). Pokud bys na to nepřistoupil (raiton rasengan by byl samozřejmě A rank) oblast působení si uprav na poloměr 2 metry od středu (elektrické koule) a paralýzu si trochu uprav, respektive upřesni, a to tím, že nepřítel je nadále schopen pohybu, ale je značně ochromen, takže po dobu dvou postů nemůže používat žádné techniky, neboť, když se o to pokusí, kopne jej výboj procházející jeho tělem, a dále jeho rychlost je snížena o 1, ale to pouze na první post, druhý je již v normálu. Za první post se již považuje post, kdy nepřítel napíše, že byl zasažen, což závisle na tvém stylu hraní lze využít ve Tvůj prospěch, a nebo Tě to znevýhodní.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Rino Hatake Jutsu Empty Re: Rino Hatake Jutsu

Příspěvek pro Rino Hatake Wed Jan 07, 2015 9:27 pm

Fajn, upraveno. Techniku Raikyuu jsem vymazal a dám si tam Raiton: Rasengan místo Raiton Kage Bunshin. Very Happy
Rino Hatake
Rino Hatake
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 94
Registrován : 03. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Rino Hatake Jutsu Empty Re: Rino Hatake Jutsu

Příspěvek pro Hokori Mai Thu Jan 08, 2015 7:11 pm

Raiton: Kami-> Musím říci, že si pořád inspirován raikirim, ale tentokrát i pár jeho odvozeninami a Raikageho Raiton no Yoroi (linky na techniky, které si zkombinoval-> RaikiriRaiton: Raijū Tsuiga a Raiton no Yoroi). Ono dal jsem Ti podmínku, abys techniku specifikoval, čím bys ji od ostatních podobných technik odlišil, jelikož raikiri k tomu, aby si zachoval své reflexy, vyžaduje sharingan a Raiton no Yoroi lze považovat za vrcholnou techniku raitonu (kterou zvládne uživatel provést sám ale nedokáže ji provést každý). Soudě podle toho, kdybych Ti to chtěl povolit, budu vyžadovat řadu nevýhod, které budou pouze na Tvou škodu.
Popřemýšlej, a když tak něco pozměň, abys tomu dal vážně tu originalitu. Pokud bys to chtěl protlačit plus mínus v této podobě, podívej se na tuto techniku a na její nevýhody-> ZDE. Ovládaní raitonu na takových to vysokých úrovních má své nepříjemné nevýhody, a nebo velké požadavky. Když tak nad tím přemýšlím, abych Tě nemusel trápit povolil bych Ti raikiri, kterého se lze naučit bez sharinganu, ale nepřítomnost sharinganu má za následek zaostalé reflexy, což opravdu nelze brát na lehkou váhu. Šikovný genín by se dokázal vyhnout a ještě proti Tobě podniknout protiútok, který Ty bys nedokázal vyblokovat.. Takže co říkáš?
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Rino Hatake Jutsu Empty Re: Rino Hatake Jutsu

Příspěvek pro Rino Hatake Sun Jan 11, 2015 6:37 pm

Pokus číslo tři, snad už jsme se oba pochopili dobře a snad jsem jí specifikoval tak, že se nepodobá jiným technikám. ^^
Rino Hatake
Rino Hatake
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 94
Registrován : 03. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Rino Hatake Jutsu Empty Re: Rino Hatake Jutsu

Příspěvek pro Hokori Mai Sun Jan 11, 2015 7:02 pm

Nebudu Ti zde psát takřka totéž, co jsem psal v minulém postu, neměj mi to za zlé, ale bylo by to bezvýznamné. Povolím Ti pouze originální techniku, nikoli něčí napodobeninu. To by se mohly začít tvořit duplikáty rovnou na všechny techniky. Link na techniku, kterou jsi duplikoval-> ZDE.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Rino Hatake Jutsu Empty Re: Rino Hatake Jutsu

Příspěvek pro Rino Hatake Sun Jan 11, 2015 7:16 pm

Děláš si srandu? -.- Technika je mnohem rozvinutější než tato technika, její funkce jsou naprosto jiné a její vizuální zpodobnění taktéž. Nedává mi žádnou obranu navíc a rychlost, kterou mi ta technika může dát, ale nemusí je spíše nevýhodou než výhodou. Technika mě zraňuje, jeho technika nikoliv. Nemá smysl se o tom hádat, podle mě si s ní není vůbec podobná, podle tebe jo. Ty jsi admin, ty jsi nadřízený, beru to tak. Nechám si jí na jiné fórum a místo toho žádám o oficiální techniku: Doton Soseijutsu: Shishi Dojō. Smile 
Rino Hatake
Rino Hatake
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 94
Registrován : 03. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Rino Hatake Jutsu Empty Re: Rino Hatake Jutsu

Příspěvek pro Hokori Mai Sun Jan 11, 2015 7:55 pm

Ohledně této techniky, není to můj osobní názor, radil jsem se ohledně ní a ne jen mne přijde duplikátem Raikageho techniky. Tato Raikageho technika mu také nedává sama o sobě obranu, ale její provedení mu umožnilo vyvinout Raiton no Yoroi, které slouží k obraně, a proto to bylo popsáno tak, že Raikage vyvinul tak mocný útok, že se z něj stala i obrana (ve zkratce řečeno). Můžu si s tím ještě s někým důvěryhodným poradit, ale to toto jen prodlouží.
Na techniku Doton Soseijutsu: Shishi Dojō potřebuješ VIP povolení a pro stabilitu na NSku Ti uděleno nebude, jelikož se ve hře vyskytuje již jedna taková to technika. Připadá Ti to kruté, nespravedlivě? Za kruté to považovat lze, no za nespravedlivé prozatím ne, jelikož lidi s kterými jsem o tom hovořil, jsou stejného názoru. Jak jsem napsal, ještě si s tím s někým poradím, ale to to jen prodlouží.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Rino Hatake Jutsu Empty Re: Rino Hatake Jutsu

Příspěvek pro Rino Hatake Sun Jan 11, 2015 9:02 pm

Nemusíš, zbytečná ztráta času. Jestli je VIP, nechám to tedy být. Jen nechci, aby sis myslel, že se snažím nějakou techniku kopírovat. Upřímně kdyby jsi mě neposílal odkazy na ty techniky, ani by mě nenapadlo, že je to duplikát. Každopádně když to takhle bereš, tak Chidori i Raikiri by měly být duplikátem na Raikageho utlimátní techniku, také mají stejný způsob použití atd. Smile Je to těžké pro Raiton vyvinout techniku, která už jiné podobě existuje, ale to je fuk.
Další možností je, že bych si dal Raikiri, ale k tomu bych si vymyslel techniku, která zvyšuje moje smysly, tudíž bych z něj odstranil tu nevýhodu se zaostalými reflexy, to by šlo ne? Smile (Akorát rank bys mi mohl poradit.) 
A nebo třetí možnost. Když jsem se nad tím zamýšlel, tak Rasengan sám o sobě byl A Ranková technika a jakmile se podařilo Naruto do ní přidat podstatu, už se rovnalo o S Rank techniku, i když jí poprvé nepoužíval v Senin módu. Neměla by být tedy technika Raiton Rasengan taky S Ranková, stejně jako její další varianty. Takhle by to nám dvou ulehčilo práci a čas. Smile Nechci však aby si to ostatní kvůli mě museli měnit. :/ Tak co bys mi poradil? 
Rino Hatake
Rino Hatake
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 94
Registrován : 03. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Rino Hatake Jutsu Empty Re: Rino Hatake Jutsu

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Jan 12, 2015 4:42 pm

Raikiri je odvozeno od chidori, takže se nejedná o duplikát. Co se týče Raikageho techniky. Nejedná se tak úplně o napodobeninu, i když technika má z jistého úhlu pohledu pár stejných rysů. Ono toto ale není již moje nebo Tvoje starost, toto je čistě na Kishimotovi. Já zde koriguji jen to, aby nedocházelo k duplikaci technik, což mi ne vždy vychází, ale snažím se, třebaže to nemusí být hned znát. Pokud je pro Tebe náročné vymyslet něco originálního, tak proč nepoužiješ nějakou raitonovou techniku, která již v Narutu existuje?

K té technice s těmi smysly, pochybuji o tom, že by se Ti to povedlo a nenapodobil bys tím Raiton no Yoroi. Pokud se na to cítíš, směle do toho, a Já Ti to mile rád povolím, ale musíš splnit pár kritérií ohledně síly (o to se postarám Já, pak při schvalování) a originality (to je již na Tobě, pokud bys vytvořil techniku pouze na zlepšení Tvých postřehů etc., možná by s tím nemusel být problém- myšleno po stránce napodobenin).

Pokud bys chtěl provést tu metodu s kombinací podstaty a manipulace s chakrou, neovládl bys rasengan, ale úroveň nad ním, takže třeba rasenshuriken etc. . Pokud bys o to měl zájem, přistoupím Ti na to, ale ne jako odvozeninu, nýbrž tutéž techniku pouze s jinou podstatou (plus Ti pak u dané techniky sepíši odlišnost od provedení techniky v Narutu vzhledem k podstatě, kterou jej tvoříš).
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Rino Hatake Jutsu Empty Re: Rino Hatake Jutsu

Příspěvek pro Rino Hatake Fri Jan 16, 2015 8:15 pm

Nom tak snad už. Very Happy
Rino Hatake
Rino Hatake
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 94
Registrován : 03. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Rino Hatake Jutsu Empty Re: Rino Hatake Jutsu

Příspěvek pro Hokori Mai Fri Jan 16, 2015 8:50 pm

Nedělejme z Tebe Inuzuku, takže si to omez pouze na zrak plus tam připiš omezení v oblasti postů, jelikož z Tebe neděláme ani Uchíhů s OP reflexy tak techniku můžeš používat max. dva posty. Důvod? Dosáhneš této úrovně reflexů za cenu zlepšení zraku, což Tvůj zrak ale nevydrží věčně, jak jsem psal, nedělejme z Tebe Uchíhů. Pak musíš počkat další tři posty, abys ji mohl znovu použít. Sedí? 
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Rino Hatake Jutsu Empty Re: Rino Hatake Jutsu

Příspěvek pro Rino Hatake Fri Jan 16, 2015 8:54 pm

Stihnu do těch dvou postů použít Raikiri? Jen tak zkušenostní otázka na tebe. Very Happy
Rino Hatake
Rino Hatake
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 94
Registrován : 03. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Rino Hatake Jutsu Empty Re: Rino Hatake Jutsu

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Jan 17, 2015 8:47 pm

Stihneš... záleží ovšem na Tvém stylu psaní. Dále nikdo neřekl, že bys nemohl aktivovat tuto techniku až po nějakém tom postu, co aktivuješ raikiri (myšleno tak, že techniku použiješ až po aktivaci raikiri). Chápeme se? Když budeš mít ale aktivováno raikiri a bez této techniky, Tvé reflexy jsou opožděné etc.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Rino Hatake Jutsu Empty Re: Rino Hatake Jutsu

Příspěvek pro Rino Hatake Sat Jan 17, 2015 9:01 pm

Jak složím pečetě na tuto techniku, když jedna moje ruka bude bleskové ostří? Vždyť přijdu o prsty. Navíc co jeden post, to jedna technika ne? Nebo můžu použít třeba i dvě v jednom postu?
Rino Hatake
Rino Hatake
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 94
Registrován : 03. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Rino Hatake Jutsu Empty Re: Rino Hatake Jutsu

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Jan 17, 2015 9:06 pm

K tomu jsem teprve chtěl dojít, nebude mi vadit, když na techniku nebudeš muset skládat pečetě. A ohledně toho, co stihneš udělat za jeden post... pochopitelně když máš vyšší rychlost skládání etc. stihneš toho víc...
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Rino Hatake Jutsu Empty Re: Rino Hatake Jutsu

Příspěvek pro Rino Hatake Sat Jan 17, 2015 9:10 pm

Dobře. Smile Tak to podle toho tedy přepíší. Ohledně ranku tedy podle toho, jak by jsi to udělal ty, mám tomu snížit rank na C? 
Rino Hatake
Rino Hatake
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 94
Registrován : 03. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Rino Hatake Jutsu Empty Re: Rino Hatake Jutsu

Příspěvek pro Hokori Mai Sun Jan 18, 2015 5:16 pm

Nech to na tom Bčku. Jakmile opravíš vše, na co jsem Tě upozornil v předchozích postech, mile rád Ti to povolím.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Rino Hatake Jutsu Empty Re: Rino Hatake Jutsu

Příspěvek pro Rino Hatake Sun Jan 18, 2015 10:00 pm

Upraveno.
Rino Hatake
Rino Hatake
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 94
Registrován : 03. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Rino Hatake Jutsu Empty Re: Rino Hatake Jutsu

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Jan 19, 2015 5:36 pm

POVOLENO, ale to zbarvení očí odstraň. Zorničky se Ti zúžit můžou, ale změna barvy oka to ne.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Rino Hatake Jutsu Empty Re: Rino Hatake Jutsu

Příspěvek pro Rino Hatake Thu Jul 30, 2015 3:19 pm

Nová technikaa
Rino Hatake
Rino Hatake
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 94
Registrován : 03. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Rino Hatake Jutsu Empty Re: Rino Hatake Jutsu

Příspěvek pro Hokori Mai Thu Jul 30, 2015 3:45 pm

Kyooka Kankaku-> PODMÍNĚNĚ POVOLENO
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Rino Hatake Jutsu Empty Re: Rino Hatake Jutsu

Příspěvek pro Rino Hatake Thu Jul 30, 2015 4:09 pm

A na co mi jsou dvě povolení na jednu techniku? Very Happy Já bych ptřeboval povolit tu druhoou. Very Happy
Rino Hatake
Rino Hatake
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 94
Registrován : 03. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Rino Hatake Jutsu Empty Re: Rino Hatake Jutsu

Příspěvek pro Hokori Mai Thu Jul 30, 2015 4:18 pm

Omlouvám se. Trochu jsem se v tom ztratil, a nenapadlo mě se podívat na to, jaké techniky jsem ti předtím hodnotil.
Shainīshotto-> POVOLENO. S tou rychlostí to může být herně problematické, takže rychlost kulky je stejná jako u Mizudeppō no Jutsu. Tvá technika, když se nabije jen jeden post, je tedy totéž, ale jen v raitonovém provedení.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Rino Hatake Jutsu Empty Re: Rino Hatake Jutsu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru