Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krvavá Mary

2 posters

Goto down

Krvavá Mary Empty Krvavá Mary

Příspěvek pro Tatsumaki (Oga) Tue Jan 27, 2015 12:02 am


Do tohto baru nevkročí nikto s dobrým úmyslom. Ak aj áno, veľmi rýchlo ho o tieto úmysly pripravia. Krvavá Mary je známy hlavne v podsvetí ako jeden z barov, kde môžete "aktualizovať" svoju knihu smrti. Konkrétne Krvavá Mary patrí oficiálne pod Takashi Monimota. Ne-shinobi barmana s krivými fúzami a ironickým výrazom na tvári. Realita je však taká, že je dopovaný shinobim neznámym verejnosti, Ogom. Veteránom zo starej Iwagakure no sato ešte za čias Smortna. Bar sám o sebe obsahuje v jeho útrobách trezor s veľkým množstvom peňazí a to vie asi každý... a nikto radšej nepokúša svoje šťastie s jeho vyrabovaním. 

Môžete si tu kúpiť tvrdý alkohol, karty, fajčivo, drogy a dokonca aj otrokov, ak viete po kom sa obzerať. Raz to tu chcela jedna dedina zavrieť. Ešte týždeň hlavy daných shinobi viseli na najbližšom skalisku ako varovanie. Povedzme že vďaka podobným varovaniam a úplatkom to tu nejakým spôsobom dokáže existovať.
Tatsumaki (Oga)
Tatsumaki (Oga)
Nukenín (A-rank)
Nukenín (A-rank)

Počet příspěvků : 93
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Krvavá Mary Empty Re: Krvavá Mary

Příspěvek pro Tatsumaki (Oga) Sun Mar 08, 2015 9:09 pm

Popravde sa bar nenachádzal až tak ďaleko od Kumogakure no sato. Stále však dostatočne na to, aby sme od nich mali pokoj. 
Sama som sedela na stoličke pred posteľou, na ktorej ležal obviazaný, zafačovaný a ošetrený Natao. Neskutočne som sa nudila, no čo iného mi ostávalo. Mohla som len čakať, čakať kým sa preberie. Rozmýšľala som však čo s ním. Mala som ho zabiť? vrátiť? či ? .. ťažká to otázka.
Tatsumaki (Oga)
Tatsumaki (Oga)
Nukenín (A-rank)
Nukenín (A-rank)

Počet příspěvků : 93
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Krvavá Mary Empty Re: Krvavá Mary

Příspěvek pro Natao Hyuurai Mon Mar 09, 2015 10:00 pm

Bolo to ako veľký a reálny sen. Už dlho ma nikto neomráčil, naposledy v Kumogakure no sato, tehdajšia Raikage. Konečne som začal naberať kontrolu nad svojím telom. Pomaličky som otvoril oči a popozeral sa, kde to vlastne som. Najprv som si myslel, že tá osoba predo mnou je Rin. Hneď mi ale zišlo na um, kto to vlastne bol. Tak tiež sa mi vybavili spomienky a tú ranu do ramena, ktorú som dostal. Otočil som sa, aby som si pozrel jak som na tom bol. Prekvapujúco, dobre. Ležal som na nejakej hnusnej starej posteli v nejakom bare. Posadil som sa a požmolil si oči.Takže teraz mi už konečne odpovieš na moje otázky? Kde som to bol? Odviedla ma z Kumogakure no sato, alebo som bol stále niekde v Kumo čakajúc na záchranu?
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Krvavá Mary Empty Re: Krvavá Mary

Příspěvek pro Tatsumaki (Oga) Thu Mar 12, 2015 9:09 pm

On sa prebral. Halelujá.. už som si myslela že mu budem musieť dať zabetónovať nohy a vyhodiť niekde v oceáne. Rozhodne by mi to uľahčilo prácu.. a jemu tiež.
Pozrela som sa na neho tak zľahka ziritovane.
"Chlapče.. pýtal si sa snáď niekedy niečo?" Uškrnula som sa. Naozaj som nezaregistrovala, že by nejaké otázky ku mne položil. Však sa len teraz zobudil. Popravde bol mojou poistkou k tomu, aby som sa dostala z Kumo. Z kumo sme už boli, takže som ho ani len nepotrebovala.
Tatsumaki (Oga)
Tatsumaki (Oga)
Nukenín (A-rank)
Nukenín (A-rank)

Počet příspěvků : 93
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Krvavá Mary Empty Re: Krvavá Mary

Příspěvek pro Natao Hyuurai Sun Mar 15, 2015 3:15 pm

Musel som spať fakt veľmi dlho, keďže sa mi vrátila moja sila a energia. Bol som schopný sa už aj postaviť. Ťažili ma však myšlienky a zvláštny pocit, ktorý sa mi vytvoril počas boja s touto osobou. Moja ľavá ruka vyzerala byť v poriadku a plná železného piesku, ktorý som si na poslednú chvíľku zobral. Opäť som sa pozrel na Ogu, no tentokrát trochu znechutene. Nebavilo ma, keď sa niekto zo mňa snažil robiť debila. Nevolaj ma chlapec... a myslel som tie, ktoré som sa ťa pýtal počas boja. Načo ma vôbec zobral/a na toto miesto? Stačilo, keby ma niekto hodil/a a ja by som sa v pokoji vrátil späť do Kumo.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Krvavá Mary Empty Re: Krvavá Mary

Příspěvek pro Tatsumaki (Oga) Sun Mar 15, 2015 4:30 pm

Pobavene som sa na neho pozrela. Niekto koho som mohla bez problémov zabiť, mi hovoril, aby som ho nevolala chlapec. Ako som ja mala rada podobný ľudský charakter, ktorý nevedel kedy má dosť.
"Počuj.. chlapče." Sladko som sa na Nataa pousmiala.
".. budem ťa volať ako ja chcem. Bohužiaľ si oproti mne stále nula a tak moc na výber nemáš heh. Čo sa týka tých tvojich otázok. Budeš mi musieť osviežiť pamäť, nepamätám sa, že by si sa niečo pýtal." Mohla to byť pravda a aj nemusela. Pokojne som to mohla myslieť ako priamu provokáciu.
Tatsumaki (Oga)
Tatsumaki (Oga)
Nukenín (A-rank)
Nukenín (A-rank)

Počet příspěvků : 93
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Krvavá Mary Empty Re: Krvavá Mary

Příspěvek pro Natao Hyuurai Sun Mar 15, 2015 10:56 pm

Nemalo to význam, bola paličatá, arogantná a namyslená. Rozhodol som sa teda, že jej trochu objasním moja otázky. Pýtal som sa, prečo sa tvoja maličkosť obťažila uniesť mňa, prostého Chunína z Kumogakure no sato a čo má so mnou v pláne. Zabiť ma určite nechcela, keby áno, mohla by to urobiť už dávno. Najprv ten chalan, čo nechal vybuchnúť tržnicu v Kumo a potom nejaká prepnutá čajočka s krvavou podstatou. Môj deň prebiehal dosť dobre, ak teda už neprešlo viacej ako jeden deň..
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Krvavá Mary Empty Re: Krvavá Mary

Příspěvek pro Tatsumaki (Oga) Wed Mar 18, 2015 3:31 pm

"Ooo.. no konečne normálna otázka." Povzdychla som si a len som neurčito pokrčila ramenami.
"Potrebovala som živý štít." Vysvetlila som mu jednoducho.
"Nezabíjam ľudí ktorý sa mizdajú zaujímavý. Takže ťa pokojne pustím a ty môžeš ísť do tej svojej dediny.." Kto vie, či to bola otázka. Na jednu stranu som ale svoje slovo zväčša dodržala. A povedala som, že ho pustím. Mal v podstate voľnú ruku. Nemala som v pláne ho nijakým spôsobom obmedzovať či zadržať. Naozaj som ho potrebovala len ako živý štít, ktorý mi zaručí neprenasledovanie Anbu jednotiek.
Tatsumaki (Oga)
Tatsumaki (Oga)
Nukenín (A-rank)
Nukenín (A-rank)

Počet příspěvků : 93
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Krvavá Mary Empty Re: Krvavá Mary

Příspěvek pro Natao Hyuurai Sun Apr 05, 2015 10:23 pm

Jej slová ma prekvapili, ba až zarazili. Chvíľku som na ňu kukal jak vyoraná myš. To myslela vážne? Očakával som trochu viac od shinobi jej kalibra. Boli to len plané reči? V hlave sa mi opäť vybavil Oga, ktorý rozprával aký mám potenciál a tak ďalej. V kútku duše som možno aj dúfal, že ma bude chcieť zobrať, ale tak čo už. Dobre teda. Povedal som a postavil sa. Chcel som si pobrať veci, no pravda bola tá, že som žiadne nemal. Teraz sa len zorientovať a vrátiť sa nejako domov. (presun)


Naposledy upravil Natao Hyuurai dne Thu Jun 18, 2015 5:10 pm, celkově upraveno 1 krát
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Krvavá Mary Empty Re: Krvavá Mary

Příspěvek pro Tatsumaki (Oga) Tue Apr 14, 2015 10:22 pm

Pousmiala som sa a len som ho nechala ísť. Dvere boli otvorené. Skôr než však stihol odísť, sama som sa postavila a vyšla som nimi von. Ako som popri ňom prechádzala, naklonila som sa k jeho tvári.
"Cestu nájdeš aj sám... toto nie je nijak utajený podnik. Máme tu smerovacie tabuľky." Uchechtla som sa, po čom som len pridržala dvere a čakala som, kým z izby vyjde. Mala som v pláne odprevadiť ho až k východu.
Tatsumaki (Oga)
Tatsumaki (Oga)
Nukenín (A-rank)
Nukenín (A-rank)

Počet příspěvků : 93
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Krvavá Mary Empty Re: Krvavá Mary

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru