Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Admin tým

5 posters

Goto down

Admin tým Empty Admin tým

Příspěvek pro Hokori Mai Fri Jan 30, 2015 4:38 pm

Jak jste si již jistě všimli, dlouhou dobu je nepořádek v admin týmu. Byl sestaven již pár krát za existenci tohoto forka, ale výsledky byly neuspokojující, nikoli po stránce dochvilnosti ve vyjadřování se k patřičným topicům a postům, nýbrž po stránce spravedlnosti, neboť vždy, když je veškerá moc soustředěná převážně v rukou jednotlivce, vše se řídí jeho subjektivním vnímáním, i když se snaží být sebevíc objektivní, a to je špatně. Netvrdím, že to takto nemůže fungovat. Tvrdím, že takto forum nemůže pracovat na 100%.

S touto následující změnou se pomalu uskutečňuje změna další, která se týká zastaralého, nejednotného, systému na NS (pravidel). Na vše potřebné však budete náležitě dopředu upozorněni. Počítejte ale s tím, že nějaká konkrétní změna pravidel, když se bude týkat vás, neznamená to, že ji nemusíte věnovat pozornost, protože vaše postava již ve hře je a předtím s ní problém nebyl. Toto jsou ale opatření, které budou u hráčů probíhat ojediněle, pokud se vše podaří, a to protože následující změny v pravidlech blíže určí vaší postavu, specifikují ji, a popřou veškeré absurdy na ní.

Admin tým Latest?cb=20130924220327
Admin tým se bude skládat ze čtyř osob, pod které bude spadat vždy jedna oblast NSka. Jelikož se některé oblasti NS velmi prolínají, rozdělení úloh bude pravděpodobně pro většinu z vás netypické, ale nepochybuji o tom, že si časem zvyknete, když vše bude fungovat tak, jak má.

Hokori-> Jsou mi svěřeny techniky, klany, mise, postavy a bingo kniha. Jedná se prakticky o vše, kromě pravidel a herních místnosti, na co prvně narazíte, když kliknete na sekci NS-revival na hlavní stránce. K bingo knize platí, že do ní smí psát každý představený kterékoli frakce, a to formou sepisováním dalších zločinců (nukenínů), já mám na starosti pouhé zachování přehledu, a pokud možno aktualizaci bingo knihy. Techniky, klany a postavy na sebe úzce navazují, a proto je lepší, když to spadá pod jednoho člověka, jak jsem již výše psal. Mise se týkají povyšování postav v rancích, takže jsou úzce spjaty se samotnými postavami.

Mikomi-> Plní funkci admina, který dohlíží a řeší veškeré konflikty mezi hráči, případně hráči a adminy. V případě, že jakýmkoli způsobem porušíte pravidla, má plnou pravomoc dle vážnosti provinění vás pokárat (BAN není vždy jediným řešením, odebrání techniky, degradace, jedná se takřka, v přijatelných mezích, o vše, co si vymyslí). S tím souvisí to, že než začnete hrát, měli by jste se zorientovat v rekonstruovaných pravidlech. Převážně se nebude jednat o nějaké převratné změny, které celý systém na NSku překlopí vzhůru nohama, ale tyto změny danou část, doposud nejasnou hráčům, ujasní, specifikují, definují.

Hehe-> Je to hlavní organizátor NPC, což však neznamená, že Kage musí přestat svěřovat NPC na misích sebou určeným hráčům. Uvědomte si, že účty NPC nejsou pouze nukeníni, shinobi a anbu. Dále se jedná o jednoho z hlavních organizátorů příběhu, takže pokud vám něco nedává smysl, respektive přijde na příběhu chybné, kontaktujte jej. Musíte si ale uvědomit to, že dezorientace způsobená vaší nevědomostí ohledně věcí budoucích na NSku, do toho ne tak docela zapadá (nikdo z adminů nerad spoileruje, a vy jistě také nejste rádi, když vám někdo zkazí zážitek ze hry tím, že vám řekne vše, co bude herně následovat).

Assasin-> Jedná se o zakladatele NSka, kterého funkce není přesně vymezena, ale to také neznamená, že není ničím omezena. Celý admin tým se řídí jednoduchou matematikou. V případě, že by došlo k nějakému konfliktu, dochází k rozdělení do skupin dle názoru na danou věc, a vždy vítězi strana z vyšším počtem hlasů. Jelikož ale tento systém adminování je hlavně stavěn na domluvě mezi adminy a vzájemném pochopení, hlasování je výjimečnou a tím vzácnou možností.

Admin tým Team
To k admin týmu vše. Nyní chci oslovit všechny hráče, kteří mají adminská práva nebo práva moderátora a nejsou v admin týmu, a že jich je. Využití pro vás je, ale nejste do ničeho nuceni. Nabízíme vám funkce v moderování forka, ale má to jednu podmínku. Musíte se ohlásit a projevit zájem, a to do čím jak nejkratší doby kterémukoli z adminů. Pokud tak neučiníte, práva vám budou odebrána.

Každý admin sice má oblast forka, kterou spravuje a má v ní hlavní slovo, ale to neznamená, že v ní má jako jediný slovo. Jeho slovo v tomto má větší váhu než kteréhokoli jiného admina, ale lze daného admina v admin týmu přehlasovat, jak jsem již výše u Assasina popisoval (jedná se však o vzácný úkaz, vysvětlení této věty opět je napsáno u popisu funkce Assasina).


Přeji příjemnou hru, Hokori
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Admin tým Empty Re: Admin tým

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Fri Jan 30, 2015 10:40 pm

Víš, že se mnou vždy můžeš počítat pro jakýkoli úkol, že stačí říct ...a že jsem zvyklá mít práva, ačkoli je nevyužívám - zvyk je železná košile a já mám tuhle obzvláště ráda, těžko bych se jí vzdávala.

Ráda bych si tu výsadu mít adminská práva jako občasná "podpora systému" ponechala, klidně častěji než tomu bylo doteď. Proč? Protože víš i to, že už víc než rok mám nestabilní přístup k počítači a v současnosti vlastně přes týden pouze internet v mobilu... což mi ale po předchozích zkušenostech nepřijde jako důvod se jakéhokoli "postu" vzdávat.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Admin tým Empty Re: Admin tým

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sat Jan 31, 2015 2:01 pm

Ono se nabízí otázka, nač ta práva jsou, pokud je daná osoba nevyužívá. Nahlížet do administrace fóra zní možná lákavě, ale kromě spousty kolonek, které stejně nesmíš pozměnit se tam toho tolik nenabízí.

Funkce podpory systému nicméně zní zajímavě. Bohužel jsem o tom ještě neslyšela, takže mohla bys mi to trošku přiblížit, co (by) byla náplň tvé práce?

S internetem na mobilu je to pochopitelně vždycky problematické, ale přijde mi hloupé tě do něčeho nutit. Připojení samo o sobě není důvodem někoho zprostit možnosti nahlížení do administrace, každopádně požadovat po tobě aby ses ve svém volném čase mořila s připojením a úkoly, které bychom s překonáním vrozené lenosti zvládli během pár minut mi přijde trochu sobecké.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Admin tým Empty Re: Admin tým

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Sat Jan 31, 2015 4:13 pm

Možná bys to věděla, kdyby ses na svém adminském účtu objevila častěji než jednou za měsíc. ^^ ...že jsem zastupovala Hokageho, kdykoli se Assasin rozhodl zmizet na dobu neurčitou, že se snažím poradit, kdykoli se mě Hokori zeptá na názor k technice nebo postavě nebo po mě chce NPC či novou postavu, aby ta či ta vesnice nebyla zoufale neaktivní - a to nehledě na minulost, kdy jsem si, troufám si tvrdit, práva zasloužila.

Ale pochopím, když mě chce někdo vyřadit ze hry a raději se práv vzdávám sama a hned. Nevidím důvod se doprošovat něčeho, do čeho dobrovolně vkládám volný čas, ve chvíli, kdy o to nikdo nestojí.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Admin tým Empty Re: Admin tým

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat Jan 31, 2015 4:28 pm

Nikdo tě vyřadit nechce, Yaeko. Jen už máš tolik postav, že se v nich jen těžko orientujeme. A z toho důvodu se nám zdáš prakticky neustále neaktivní, neboť ty postavy, o kterých  víme, napíšou jednou do měsíce maximálně. A tvou práci v pozadí nevidíme.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Admin tým Empty Re: Admin tým

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sat Jan 31, 2015 5:28 pm

Promiň, ale tu dochází k dezinformaci. Nemám žádný adminský účet. Nebo chceš-li to slyšet přesně, dodneška jsem neměla. Na nsgo jsem delší dobu nehrála, takže mi práva byla zcela poprávu odejmuta. Ne proto, že nehraji, ale protože je nepotřebuji. Když jsem se vrátila, pak jako obyčejný hráč, vděčný, že si může ponechat svou postavu. Aktuálně to vypadá, že bych mohla mít více času a tak ráda pomohu jak jen bude možné. Nevím co to má společného s tím, jak často je má postava online. I kdybych se logovala co pět minut, stejně se nebudu pídit po tom, co kdo pro fórum udělal. Ne z pohledu obyčejného hráče.

A pokud si přál Hehe, nebo Hokori s něčím pomoci, nebo prodiskutovat libovolnou tématiku, popřípadě vyslechnout můj názor, věnovala jsem jim svůj čas. Na skype jsme probírali témata týkající se fóra dlouhé hodiny, dohadovali se, přeli a světe div se, k tomu jsem žádná práva nepotřebovala. Nepočítám ani to, kolikrát jsem s hráči řešila situaci, kdy měli dojem, že jim bylo ukřivděno a dělala všechno proto, aby se nerozpoutal další kolotoč hádek.

Chtěla jsem jen slyšet jak by sis svou funkci představovala, nehledej za tím prosím nějaký pokus zbavit tě práv. Z mého pohledu je admin tým jak jej Hokori sepsal vyvážený, ale jsme otevřeni novým nápadům.

Mimochodem spoustu práce odvádějí i lidé v pozici moderátora...
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Admin tým Empty Re: Admin tým

Příspěvek pro Hokori Mai Sun Feb 01, 2015 1:46 pm

Yaeko se, jak se požadovalo, ohlásila. Nabídla svou pomocnou ruku, kterou lze využít. Na člověku dostatečně motivovaném je možno budovat dál, což je tento případ. Bylo napsáno, že pro hráče, kteří by si práva (část, nebo všechna) rádi ponechali a ohlásí se, máme využití, a to pro hráče, který na NSku sedí vkuse 24 hodin, ale i pro hráče, kteří jsou v komplikované pozici, kdy se k počítači dostanou jen za určitý čas. Hlavní je motivace.

Oznamuji tedy, že Yaeko byla přidělena pozice správce tabulky (aktualizace s přepracováním, které se hned tak možná nedočkáte, jelikož se prvně musí v pravidlech určit počet shinobi pro každou vesnici, možná se příliš lišit nebude, ale vzhledem k úpravě některých absurdu v pravidlech ke hodnostem, změny tam budou), a s tím související správa neaktivních postav (déle než určený počet dní, jenž bude stanoven v pravidlech). Toto rozhodnutí nelze zpochybnit, a ani vyvrátit na základě toho, že by jste se o tuto pozici také ucházeli a máte lepší zkušenosti, nebo cokoli jiného.


Hokori
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Admin tým Empty Re: Admin tým

Příspěvek pro Kashike Sun Feb 01, 2015 3:09 pm

Okey, když už se to tady tak hezky řeší, tak se taky přidám ke spolupráci s režimem a nabízím své služby především coby poradce pro bojové situace. Byl bych tak kdykoliv k ruce asi především Mikomi, která má na starosti řešení konfliktů a neshod. Dříve jsme tady tuto pozici řešili ale nakonec to nějak vyšumělo, takže myslím že tohle je vhodný okamžik pro dořešení...
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Admin tým Empty Re: Admin tým

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sun Feb 01, 2015 4:35 pm

Kashike, tvůj návrh jsme probrali a rozhodli se, že taková funkce by byla užitečná a velmi nám (především mně) pomohla při rozhodování. Takže pokud si troufáš, směle do toho.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Admin tým Empty Re: Admin tým

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru