Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yukio Kimito

3 posters

Goto down

Yukio Kimito Empty Yukio Kimito

Příspěvek pro Yukio Tue Feb 10, 2015 7:20 pm

Jméno a přezdívka: Yukio Kimito
Pohlaví: Muž
Narození: 25.7.
Věk: 22
Vesnice: Kirigakure no Sato

Hodnost: Legendární šermíř z Mlžné (S rank)
Sensei: Matsushi Mito

Charakter:
Hned na první pohled Yukio nevypadá jako usměvavá osoba, je spíše vždy takoví skleslí. Ale i přes to ví, co je to láska. jeho rodiče a mladší bratr mu umřeli v mladém věku a od té doby se nesměje, nemá rád tolik společnosti jako dříve, ale hlavně nesnáší namyšlené lidi. Má rád dobré jídlo a pití, obvykle si vaří sám, jelikož umí vařit až moc dobře nekupuje si např.: Ichiraku Ramen" protože si ho dělá doma sám podle sebe. Poměrně dost si píše do svého deníčku, nikdo neví co, protože ho ještě nikdy nikomu neukázal. Nejraději má tiché zabíjení.

Vzhled:
Jeho vlasy černější něž noc, krásně lemují jeho černé oči. Vždy a všude nosí černé kimono na kterém visí Jouninská vesta. Od úmrtí rodičů a bratra na sebe ještě ani jednou nedal bílou barvu. Také jde poznat tím že na pravé ruce má celkem dosti velký znak znázorňující znak jeho klanu.

Yukio Kimito Mhfy1h
Yukio Kimito 2rgc32u

Životopis:
Dodělám.

Element:
Suiton, mistrný boj na slepo (V mlze), mistrný boj s mečem Nuibari (Požádá u Mizukageho).

Techniky:

D rank

Shunshin no Justsu (Problesknutí)
Kirigakure no Jutsu (Mlha)
Kage Shuriken no Jutsu (Rozdvojení shurikenů)

C rank

Suiton Hahonryū (Něco jako vodní vlna)
Suiton: Mizurappa (Vlna vyslána z úst)

B rank

Suiton Ja no Kuchi (Hadí tlama)
Suiton: Bakusui Shōha (Uživatel vyplivne obrovský obsah vody z úst)
Suiton: Suiryūdan no Jutsu (Obrovský vodní drak)

A rank

Suiton Suitenhōfutsu (Využívání vody z půdy a ze vzduchu)
Suiton Hahonryuu (Totální Peřeje)
Suiton: Suiryuuben (Yukio nad svojí rukou vytvoří vodní kouli, ze které poté lítá velké množství vodních střel na protivníka.)

Yukio Kimito Nwkpdy

Body:
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 3
Genjutsu - 2
Inteligence - 4
Síla - 3
Rychlost - 4
Chakra - 4
Ruční pečetě - 5
Celkem - 30

Musím se přiznat že kostru charakteru jsem okopíroval od Toujoa Tanakiho.. Doufám že to nebude nijak vadit.


Naposledy upravil Yukio dne Fri Feb 20, 2015 8:54 pm, celkově upraveno 5 krát
Yukio
Yukio

Počet příspěvků : 9
Registrován : 10. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Yukio Kimito Empty Re: Yukio Kimito

Příspěvek pro Yukio Wed Feb 11, 2015 10:52 am

Hotovo !
Yukio
Yukio

Počet příspěvků : 9
Registrován : 10. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Yukio Kimito Empty Re: Yukio Kimito

Příspěvek pro Hokori Mai Thu Feb 12, 2015 9:22 pm

Inteligenci na 5 Ti nepovolím, a to vzhledem k ostatním ohodnoceným složkám BOS. Inteligence třeba bývá často spojována s genjutsu, když už daná osoba v Narutu genjutsu s vysokou inteligencí neovládá, je minimálně dobrá v "boji" proti němu. Suiton Hahonryuu potřebuje ke svému porvedení dva shinobi, jistě by se dalo zařídit, abys na to stačil sám, ale to bys si musel zvýšit ruční pečetě v BOS a přidat si danou techniku, která je potřeba ke vzniku něčeho takového. Kage shuriken no jutsu nefunguje na principu rozdvojení shurikenů (toto Ti při pochopení této techniky jistě pomůže). Katon Gouryuuka no jutsu je rank B, ale jedná se o typickou Konožskou techniku, navíc používanou pouze Uchíhy, což by se dalo překousnout, no v kombinaci s tím výskytem Ti to nepovolím, když pocházíš z Kirigakure no sato. Dále... jounín je rank A nikoli B. Kekei Genkai sepiš ve vlastních technikách, či u klanu... to je již na Tobě, ale dřív Ti to s tím KG nepovolím.

Dodatek ke 14. 2. 2015. Zjistil jsem, že Katon Gouryuuka no jutsu na NSku je využíván nejen v Konoze, takže Ti jej povolit ochoten jsem.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Yukio Kimito Empty Re: Yukio Kimito

Příspěvek pro Yukio Sat Feb 14, 2015 10:06 pm

Tak dobře..
To že jsem nemohl mít inteligenci na 5, mi vlastně dost usnadnilo práci.. Přehodil jsem jeden bod mezi inteligencí a Ručními pečeťmi. Teď mám na Ručních pečetích 5 bodů takže BOS.. Tím pádem si tedy mohu techniku Suiton: Hahonryū ponechat ?.. Poté jsem dal techniku Katon: Goryuuka no Jutsu do B ranku a dodal jsem novou A rankovovou techniku. Co se klanu týče, dodělám ho do topicu klanů.
Yukio
Yukio

Počet příspěvků : 9
Registrován : 10. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Yukio Kimito Empty Re: Yukio Kimito

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Feb 14, 2015 10:32 pm

Katon : Benjigumo-> A rank bych tomu nedával, spíše B rank
Chakra 5-> Ta je povolena pouze vzácným případům, jak je napsáno v pravidlech (bijuu, klan Uzumaki, Senju, vlastník samehady etc.).

Musím se Tě zeptat, zda hodláš hrát ze své zbylé tři postavy. Vzhledem k tomu, že si pořád tvoříš nové a nové a při tom staré jako Rin Saito a Hanabi Hyuuga upadají v zapomenutí. Rozhodně to tady nefunguje tak, že postavy střídáš jako ponožky, a při tom za ně aktivně nehraješ (u Aimi to chápu, čekáš na odpověď, ale u ostatních nikoli).
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Yukio Kimito Empty Re: Yukio Kimito

Příspěvek pro Yukio Sat Feb 14, 2015 10:41 pm

Umm.. Omlouvám se ale za Rina a Hanabiiho hrát nebudu, u Hanabiiho se mi to zdá zbytečné jelikož v Konoze je to podle mého neaktivní... Co se Rina týče, domluvil jsem se s Akumou Saitem že pokud jeho postava zemře Rina mu ponechám.

Btw.: Chci se zepat zda by jsme ty techniky takto nemohli nechat jsem na tabletu a je velmi ťežké to předělávat.. Odešel mi PC jinaknby to pro mě nebyl žádný problém.
Yukio
Yukio

Počet příspěvků : 9
Registrován : 10. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Yukio Kimito Empty Re: Yukio Kimito

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Feb 16, 2015 8:13 pm

Dobrá. V tom případě jsem si to dovolil upravit Já (pouze to, co jsem v předešlým postu požadoval). Samozřejmě, že si to můžeš ještě opravit. Postavu totiž nehodlám povolit dříve, než nebude vyřešené její Kekei Genkai. Jelikož máš PC mimo provoz, ve hře by Tě to příliš brzdit nemělo, takže snad Ti to nevadí.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Yukio Kimito Empty Re: Yukio Kimito

Příspěvek pro Yukio Fri Feb 20, 2015 8:55 pm

Nechtěl jsem přidělávat starosti, a proto jsem se rozhodl že svojí postavu změním na Legendárního Šermíře. Také jsem chtěl požádat vás Adminy, zda by nešlo nějak si zamluvit Nuibaru. Děkuji.
Yukio
Yukio

Počet příspěvků : 9
Registrován : 10. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Yukio Kimito Empty Re: Yukio Kimito

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri Feb 20, 2015 10:15 pm

Nuibaru zabrané není (opravte mě, jestli se mýlím), jen mi řekni, zda ho budeš chtít získat herně nebo životopisem.

Životopis by měl být kvalitní a dlouhý, spojený s legendární zbraní. A do PMky mi kdyžtak napiš, zda už tu hraješ nějakou postavu, abych věděl, zda jsi nováček nebo ne.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Yukio Kimito Empty Re: Yukio Kimito

Příspěvek pro Yukio Sat Feb 21, 2015 2:19 pm

Zda Nuibaru zabraný není, chtěl bych si ho tedy zamluvit. Chci ho získat herně a proto jsem do zaměření napsal "Mistrný boj s mečem Nauibaru".
Yukio
Yukio

Počet příspěvků : 9
Registrován : 10. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Yukio Kimito Empty Re: Yukio Kimito

Příspěvek pro Hokori Mai Sun Feb 22, 2015 2:29 pm

Zvláštní... když chceš získat nuibaru herně, proč jsi legendární šermíř? Navíc S rank. Není to hodnocení, které bys získal jen tak místo genína etc., toho Ti může být příkladem, tuším, že každý uživatel jakéhosi legendárního meče zde na NSku. Když projevíš o něco takového zájem, zjisti si alespoň jak to s tím na forku je. Jakmile doděláš životopis, mile rád se Ti na něj podívám.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Yukio Kimito Empty Re: Yukio Kimito

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru