Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konoha archiv

+10
Hakuei
Itachi Uchiha
Uzumaki Shinji
Hikaru Hyuuga
Anbu
Kisuke Uchiha
Lucy Shiro
Killunia
Tobiru Senju
Assasin Senju
14 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Konoha archiv Empty Konoha archiv

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 8:45 pm


Konoha Toshodokoro


Nachází se ve stejné hoře jako Monumenty Hokage. Nacházejí se zde originály svitků s technikami, přísně tajné informace a všechno, co Konoha za dobu své existence nastřádala.
Přístup do archivu mají jen pověřené osoby, ANBU z Konohy a diplomaté, s povolením od Hokageho. (S dozorem)


Konoha archiv 640px-Konoha_Archive_Library
Konoha archiv 640px-Konoha_Archive_Library_Inside
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Konoha archiv Empty Re: Konoha archiv

Příspěvek pro Tobiru Senju Wed Aug 21, 2013 10:34 am

S Killunii v zádech (doufám) jsme došli k archivu. V tomto spočívala výhoda být Hokageho synem. Stráže se mi uklonili se slovy "Vítejte mladý pane," a pustili mě dovnitř. Pak jsem se otočil na Killunii.
"Co jsi to vlastně chtěla? Tamhleta paní ti pomůže." ukázal jsem na správcovou. Ta by měla najít veškeré požadované záznamy, stačí ji to jen říct.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Konoha archiv Empty Re: Konoha archiv

Příspěvek pro Killunia Wed Aug 21, 2013 11:48 am

Tiše jsem Tobiru-a následovala až k archivu. Stráže se k němu chovali s nějak moc velkou úctou.
Rozhodně Hokahego příbuzný... Možná mladší bratr, možná dokonce i jeho syn... Nedovolovala jsem si přesně odhadovat, co je zač. Když jsem vstoupila dovnitř, zalil mě menší pocit bezpečí. Zatím jsem necítila žádnou známku hrozby, něčeho, co by mi mohlo ublížit. Když jsem dostala pokyn jít ke správcové, předstoupila jsem před ni.
"Nemáte tu... někde uložené záznamy o dvou dívkách zde narozených? Jedná se o Naomi Nekotatsu a Ayame Nekotatsu, sestry. Naomi se tu narodila před sedmnácti lety, Ayame zase před dvanácti. Obě potkal nehezký osud..." Pořád jsem ještě nelhala. Sice jsem o sobě mluvila ve třetí osobě, avšak já své lidské jméno již dávno zavrhla. Jako by mi bylo cizí. Už sedm let nejsem Naomi, sedm let jsem Killunia. Otočila jsem se na Tobiru-a. "Hele, neznáš nějaké ohnivé techniky?"
"Proč?" ozval se po dlouhé době Killuni.

"Protože v Oto nic není... A já je potřebuju..."
"Víš, u nás toho moc nemáme. A já jsem líná něco zase vymýšlet..." Chvilku jsem se zarazila. Co když mi nebude chtít věřit? "Jestli chceš, můžu ti slíbit, že je proti vám nepoužiju. Víš, draci své sliby plní. Nemohou je porušit, protože by tím pádem lhali, což oni neumí a nesmí..."
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Konoha archiv Empty Re: Konoha archiv

Příspěvek pro Tobiru Senju Wed Aug 21, 2013 12:08 pm

Správcová někam zmizela a pak přišla s velkou krabicí narozených dětí v těch letech. Já jsem si založil ruce na hrudi. Možná jsem až moc připomínal mého otce.
"No, znám nějaké ohnivé techniky, ale budou ti k ničemu, protože při nich většinou používám žabí olej," pokrčil jsem rameny.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Konoha archiv Empty Re: Konoha archiv

Příspěvek pro Killunia Wed Aug 21, 2013 12:46 pm

"Aha..." No, alespoň jednu drobnou informaci od něj mám. Umí přivolávat žáby. Je pravda, že je mi to momentálně k ničemu. Navíc to nehodlám nikomu jinému sdělovat. "Víš, já jsem čistě katonový uživatel a vy tu máte asi největší shromaždiště technik ohnivého živlu... Nebylo by špatné se tu něco přiučit, když už jsem tady... s povolením..." Zazubila jsem se, ukázala jsem tak i své ostré špičáky jako u šelmy. Něco, co vzniklo jako mutace způsobená přítomností draka v těle. Pokud jsou někde ve světě další lidé s jedním z draků uvnitř, mají to taky tak. Brzy se má tvář zase vrátila k výrazu bez emocí. Čekala jsem, než se najdou informace o mně i mé sestře.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Konoha archiv Empty Re: Konoha archiv

Příspěvek pro Tobiru Senju Wed Aug 21, 2013 12:56 pm

"Jenom katonová jo? Škoda, že už jsem chuunin, docela bych se těšil na souboj chuuninských zkoušek," ušklíbl jsem se.
"Jsi tady s povolením, ale máš jen hledat informace o těch dvou, ne hledat katonové techniky. To se musíš domluvit s tá- s Hokagem.." asi není příliš moudré prozrazovat každému, že jsem jeho syn. Už jednou se to vymstilo.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Konoha archiv Empty Re: Konoha archiv

Příspěvek pro Killunia Wed Aug 21, 2013 1:03 pm

"Čistě katonová," přikývla jsem. O Chuuninských zkouškách jsem moc slyšet nechtěla - několik jsem jich už prošvihla, i když jsem měla šanci se jich účastnit. Pak však přišla zajímavá informace. Další. Tobiru se sice zastavil, než dořekl druhou slabiku, mně už však bylo úplně jasné, v jakém příbuzenském vztahu ti dva jsou.
Takže otec a syn, jo? No, to je dost zajímavé... Avšak zase informace jen pro mě. Tak proto se k němu ty stráže chovaly tak, jak se chovaly...
"Tak já se pak za ním klidně vrátím, abych se ho na to zeptala. S tím nemám problém..." Pak jsem si vzpomněla, že na mě bude u brány čekat Maki. "Teda až bych si vyzvedla u brány svého dráčka, kde jsme si naplánovali sraz..."
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Konoha archiv Empty Re: Konoha archiv

Příspěvek pro Tobiru Senju Wed Aug 21, 2013 1:08 pm

"Zajímavé, já už se nemohu dočkat až budu jounin, což ale bude za dlouho. Nemám splněný počet misí a několik jsem se se opravdu flákal, vlastně ani nevím proč ti to říkám." Sedl jsem si ke stolu. "Otravuju tě při hledání, co?"
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Konoha archiv Empty Re: Konoha archiv

Příspěvek pro Killunia Wed Aug 21, 2013 1:19 pm

Věděla jsem, v jakých datech hledat, takže to pro mě nebylo těžké.
"Ne, neotravuješ..." odpověděla jsem mu klidným hlasem. "Spíš mně připadá, že otravuji tebe. Takový otravný genin z nepřátelské vesnice, co se tu hrabe v místních archivech..." Když se mi konečně podařilo najít složky mne i mé sestry, zůstala jsem stát šokovaná. Stálo tam totiž napsáno, že jsme obě mrtvé.
Tak takhle se zachází s lidmi, kteří byli vyhnáni z vesnice? Bylo tam napsáno, že v den našeho vyhoštění jsme obě zahynuly. Zabili nás prý nějací nunkenini, co nás chtěli okrást. Zaťala jsem ruce v pěst.
"Lidé jsou takoví lháři," zavrčela jsem. Jak si dovolují nás prohlašovat za zemřelé, když si ani nezkontrolovali, zda se vůbec něco takového stalo? "Prý jsme mrtvé už sedm let... Takový nesmysl..." Snažila jsem se na to ze všech sil nějak povznést. "No, každopádně si to zabavuji, stejně sem už nějakou tu dobu nepatříme... Aspoň si budu moci doplňovat záznamy osobně..." Přiložila jsem si oboje desky k hrudi. Má pozornost poté znovu přešla na Tobiru-a. "Ty čekáš na to, až budeš jounin, já musím čekat na nejbližší Chuuninské zkoušky, které se zřejmě v nejbližších letech konat nebudou díky válkám... Je pravda, že mám času dost, pokud mě nikdo mezitím nezabije..."
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Konoha archiv Empty Re: Konoha archiv

Příspěvek pro Tobiru Senju Wed Aug 21, 2013 1:32 pm

"Já mám teď taky čas, ale asi bys tady neměla být, když bude sraz Kage a Hokage bude pryč. Ledaže bych ti dělal dozor.." pokrčil jsem rameny nad lháři. "To ano, Konoha má i své stinné stránky, jako každá vesnice, jako každá věc. Ani jsem se tady nenarodil, ale za tu dobu jsem poznal, co znamená někam patřit. Já patřím sem, ať se stane cokoliv budu navždy Konohagakure shinobi. Proto mě dost mrzí tvůj osud."
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Konoha archiv Empty Re: Konoha archiv

Příspěvek pro Killunia Wed Aug 21, 2013 1:47 pm

"Dozor?" Povzdechla jsem si. "Jako kdybych měla v úmyslu tady na někoho útočit..." Trošku jsem zaváhala, nakonec jsem ale uznala, že by mi to ani moc nevadilo. Mít dozor. Jsem přeci z nepřátelské vesnice, ne? "Ty aspoň víš, že k nějaké vesnici stoprocentně patříš... To já říct nemohu. Lidé mě kvůli mému osudu nenávidí, jelikož neví, kdy se budu muset postavit proti nim. Ale aspoň jednou bych chtěla vědět, že mě někdo přijal takovou, jaká jsem..." A k tomu ještě nikdy nedošlo. I když patřím do Otogakure, i když jsem patřila do Amegakure, nikdy jsem se nesetkala s přijetím od ostatních ninjů a obyvatel. "Aby mě někdo přijal i s tím, že zůstanu navždy mladá. I s tím, že kvůli rovnováze světa budu nucena měnit strany... Ale lidé jsou povrchní. A zlí." Nikdy jsem neřekla konkrétní příklad - vždy jsem mluvila o obecných záležitostech. "Možná se však mýlím." To jsem řekla, abych ho neurazila. Nikdy jsem si nebyla úplně jistá, zda jsou všichni stejní, i když se to tak na první pohled zdálo.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Konoha archiv Empty Re: Konoha archiv

Příspěvek pro Tobiru Senju Wed Aug 21, 2013 2:15 pm

"Ne možná, ale určitě se mýlíš. My v Konoze jsme jiní. Jak jsem říkal, má i stinné stránky. V Konoze se dostane pomoci každému, kdo o ní požádá. Víš, moje matka,"sevřel jsem ruku v pěst. "Byla nukenin. Utekla ani neřekla tátovi, že s ním čeká dítě. Já nevěděl, že je shinobi, ani že je nukenin, ani že mám tátu. Byl jsem rolník. Žili jsme na okraji zemi Vln. Neustále mizela, chodili k nám divní lidé. Jednou se nevrátila, měla za misi zabít otce, zklamala. Místo ní přišel ninja z Konohy a dozvěděl jsem se, co jsem zač. Táta přijal do vesnice i nukeniny, kteří dokážou zpytovat svědomí." jako teta Naomi.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Konoha archiv Empty Re: Konoha archiv

Příspěvek pro Killunia Wed Aug 21, 2013 3:06 pm

"Zajímavý příběh," okomentovala jsem to, co mi sdělil. Cítila jsem, že mu musím říct i svůj. "To já se narodila tady. Moji oba rodiče byli shinobi Konohy, oba jouninové. Oba byli věrní této vesnici a přáli si ze mě i z mé malé sestřičky mít stejně silné ninji, jakým oba byli. Ani to, že patřili mezi vážené lidi, nezastavilo šikanu vůči mně. Děti se mi smály, nadávaly mi. A po smrti mých rodičů na jedné z nebezpečných misí přišla rána pod pás. Samotní radní mě a mou sestru vykázali. Prý jsme byly přítěž. I když si to nerada přiznávám, pořád je na mém srdci hluboká rána, pořád to bolí. Třeba ale jednou Konožanům odpustím... A třeba Konoha jednou odpustí mně, že nyní musím stát proti nim..." Bylo těžké vzpomínat. Nejraději bych to všechno zahodila někam pryč a dělala, že s tím nemám vůbec nic společného. Bohůmžel to nešlo. "Problém je, že se mi nechce ti věřit, jelikož jsem já poznala Konohu z té stinné stránky a skoro nikdy jsem nespatřila tu světlou. Ale zkusím to..."
Jelikož jsem dostala všechny potřebné informace, dala jsem se na odchod.
"Myslíš, že to ještě za Hokagem stihneme, než odejde na ten sraz?" zeptala jsem se ho ještě.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Konoha archiv Empty Re: Konoha archiv

Příspěvek pro Tobiru Senju Wed Aug 21, 2013 6:00 pm

"Úkolem každého člověka je se s každým trápením vyrovnat. Nechápu to, co se ti stalo, nechápu, jak to mohl někdo dopustit. Ale to je jedno, Konoha taková není." zakroutil jsem hlavou.
"Ne, už určitě vyrazil."
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Konoha archiv Empty Re: Konoha archiv

Příspěvek pro Killunia Wed Aug 21, 2013 6:31 pm

"Hm... Nevadí..." Zapřemýšlela jsem tedy, jak to vyřešit. Po těch ohnivých technikách jsem nehorázně toužila, chtěla jsem umět alespoň jednu. "V tom případě tu chci počkat, dokud se nevrátí. V Oto po mně stejně ani pes neštěkne..." Otřásla jsem se při použití této synekdochy, fóbie se ozvala. "Nemám důvod se tam vracet. Je tam nehorázná nuda. A ségra si poradí i beze mě... Pár dní..." Podívala jsem se zvědavě na Tobiru-a. "Nevíš, kde bych tu mohla přespat?" zazněla má otázka.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Konoha archiv Empty Re: Konoha archiv

Příspěvek pro Tobiru Senju Wed Aug 21, 2013 8:56 pm

"Brány jsou zavřené, odsud se už nedostaneš. Musíš jedině počkat," Otogakure je vážně hrozná vesnice.
"Tak se tam nevracej, zůstaň tady..Mohla bys přespat u nás, když tam už není táta, ale ostatní jsou tady, takže asi tě doprovodím až k ubytovně."
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Konoha archiv Empty Re: Konoha archiv

Příspěvek pro Killunia Wed Aug 21, 2013 9:12 pm

"Těžko se tam nevracet, když tam mám patřit..." Ale je pravda, že se mi zpátky už moc nechtělo. Jenže jsem musela vyřídit ještě jednu věc. Sedla jsem si a vytáhla jsem svitek, napsala jsem do něj zprávu Airyie. Když jsem vyšla ven z budovy archivu, čekal tam na mě Maki. "Řekla jsem, že se sejdeme u brány!"
"Jenže oni mě vyhodili, tak jsem tě šel hledat..." zněla jeho odpověď. Povzdechla jsem si a dala jsem mu svitek se zprávou.
"Odnes tohle prosím Airyie. Aby se nedivila, že na pár dní mizím..." Maki přikývl a vydal se hledat vhodné místo pro teleport. Naštěstí se uměl takto pohybovat mezi světy, aniž by musel dlouho chodit. Byla jsem si jistá, že zprávu bezpečně odnese. Přespání v sídle klanu Senju? To by nebyl špatný nápad, avšak neměla jsem potřebu riskovat. Jestli tam byli i další, mohla bych se ocitnout v nebezpečí. Co by řekli na záhadnou cizinku? "Tak jdeme?" otočila jsem se na tmavovláska. Jelikož jsem netušila, kam přesně jít, musela jsem jej následovat. Nějaké cesty v Konoze jsem si vlastně skoro vůbec nepamatovala.


(přesun)
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Konoha archiv Empty Re: Konoha archiv

Příspěvek pro Tobiru Senju Wed Aug 21, 2013 9:22 pm

"Hai," přikývl jsem a odešel. Myšlenkami jsem byl jinde. Co je to za hrozný svět Shinobi. přesun.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Konoha archiv Empty Re: Konoha archiv

Příspěvek pro Lucy Shiro Mon Apr 28, 2014 6:48 pm

Došla jsem s Kisukem přímo před archiv i s dětmi a podívala se na stráže, co tu byly. Znali mě a já je dobře a proto jsem se na ně podívala vážnějším hlasem, který vyzařoval, že opravdu potřebuji dovnitř. Kisukemu jsem se letmo naznačila rukou aby se držel zamnou nebo vedle me. Doufala jsem, že děti nebudou brečet, to by této situaci určitě velice pomohlo.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Konoha archiv Empty Re: Konoha archiv

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Mon Apr 28, 2014 7:08 pm

Jen jsem letmo přejel pohledem stráže a následoval Lucy, museli sme s těmi dětmi vypadat komicky
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Konoha archiv Empty Re: Konoha archiv

Příspěvek pro Anbu Mon Apr 28, 2014 7:12 pm

Stáli jsme na hlídce před dveřmi, když se objevila Lucy. Moc dobře jsme ji znali. Pohlédli jsme na ni a pak na Kisukeho. Žádný pokyn od Hokageho jsme nedostali, přesto když tu byla Lucy jsme jim umožnili vstup, ale vydali jsme se za nimi. Zde platil vstup jedině s dozorem a pravidla jsou pravidla.
Anbu
Anbu
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Konoha archiv Empty Re: Konoha archiv

Příspěvek pro Lucy Shiro Mon Apr 28, 2014 7:38 pm

Když nás pustili dovnitř, mile jsem se na ně usmála a šla celou dlouhou chodbou až do nejzadnější části archivu, kde byli skoro všechny svitky i zaprášené. I přes to že jsem měla dozor, si myslím, že nebylo nijak zvláštní, že jsem si chtěla prohlédnout jednu starou a skoro dávno zapomenutou techniku Kuchiyose. Vstoupili jsme dovnitř a já začala hledat s tím, že jsem pohled stočila na Kisukeho, aby hledal jen tak letmo taky.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Konoha archiv Empty Re: Konoha archiv

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Wed Apr 30, 2014 4:31 pm

Přikývl jsem. Začal jsem tedy očima prohledávat celou místnost, dával jsem však pozor na ANBU, jejich přítomnost zde mě znervoznovala, nedal jsem to na sobě nijak znát. Zaujalo mě pár svitků se znaky Uchiha klanu.. žeby nějaké klanové techniky ?.. co vím Uchiha klan neměl klanové techniky o kterých by se nemělo vědět.. jen pár technik bylo a ty mě zajímali. Jak přesně fungují, co vyžadují.. to bylo sepsané na zdi která již byla poničena a nedalo se vše přečíst, žeby tyto svitky ukázali pravdu ? Se zájmem jsem se podíval na Lucy a pak poukázal na svitky, doufal jsem že nikomu nebude vadit, když si je dle mého názoru vůdce Uchiha klanu bude chtít půjčit.



Když Lucy našla ten svitek pro který jsme zde přišli vzala ho a pomalu jsme odcházeli, rekla hlídajícím ANBU že jsou pro účel Hokageho, a tajné mise s vysokým bezpečnostním opatřením. Neměli důvod jí nevěřit, byla tu známá... dobrý přítel hokageho. Když jsme vyšli ven vydali jsme se do Uchiha čtvrti. (přesun)
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Konoha archiv Empty Re: Konoha archiv

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sat Jun 07, 2014 10:15 pm

Dosel jsem do archivu. A doufal jsem ze zde najdu nejake odpovedi. Kdyz jsem prisel ke vchodu hned se u me objevily Anbu. Zdelil jsem jim  do jake casti mam namireno. Nejdrive se cukaly ale nakonec jsem vytahl pecet Hokageho. Takze me vpustily snad  do nejvice strezenym dokumentum meho klanu. tedy krom tech  ktere mela hlavni rodina v sidle. ANBU mi sice stal za zadkem ale ja se tim nenechal rozptylovat. Vytahl jsem svitky s informacemi o svych rodicich  ve kterych byly i nejake stare mapy  a hlaseni z misi. Vzal jsem vse k nejakemu stolu. Kde jsem to zacinal procitat vse. Bylo toho dost. Jedine co jsem zjistil o svem otci bylo to ze nepochalzel z vesnice ale dostal se sem az v 10-ti letech. Pri opetovnem procitani a pokracovani. jsme jen proste pokracoval. Ubehlo mozna i nekolik hodin kdyz jse si vsiml par detailu na hlasenich v misich. Kazda druha veta vyla  odlisne psana. Nebylo divne ze prvni pismeno bylo velke ale nekdy i druhe a treti. Nakonec jsem je vsechny  poskladal pred sebe a zacal si pismena postupne psat na papir. Potom jsme se z nich snazil dat do hromady  az mi na konec vyslo nekolik vet ktere jsem se snazil pochopit.
papir-zapisky:
Hodne dlouho mi to vrtalou hlavou. mozna preslo nekolik minut nebo opet snad hodin. Pak me napadla jedina vec. Aktivoval jsem  Byakugan Konoha archiv Tumblr_luu5l5ppl71r12d1bo1_500. A Najednou jsem videl to co me nikdy  nenapadlo. Na hlasenich byly nejake cary asi Inkoust s cakrou nebo neco jelikoz jsem  je bez Byakuganu nevidel. Zacal jsem je skladat tak aby se napojovaly stranky jsem musel vselijak prehazet otacet atd.... Nakonec obrazec co jsem videl me zdesil  Symbol ktery vsichni nenavidely. Symbol ktery nenavidel kazdy Hyuuga. Konoha archiv Stock-photo-red-dragoneye-dragon-eye-symbol-protection-125389826Symbol Lovcu oci. Spise jsem nechtel  uverit co vidim znamenalo to snad za muj otac byl jeden z nich??? Tohle me celkem vytocilo ale nebylo to vse . Mapy meli nejake siry na sobe kdyz jsem chtel prilozit novou mapu bylo to uplne  neco jineho. Neschodovalal se  ale taky se teren kvuli nekolika valkam zmenil. Prilozil jsem  mapy pres sebe a ty mi daly jasou pozici. Misto kam nikdo nesmel zakazana oblast. A Ke vsemu uprostred. Tomu mistu se snad vyhybal kazdy kdo mohl. Udelal jsme si nacrtek mapy do  nove abych se tam mohl vydat pozdeji az bude cas. NAkonec jsem vse  vratil zpet a informave ktere jsem mel me sokovaly. Ale i vysvetlovaly hodne veci. Mel jsem v planu si zajoit promluvit s Naotem. On jediny mi mohl me domneky potvrdit. spise sem nechapal proc to predemnou tajily. Ted ksdyz jem  projel matne sve vzpominky tak  to vypadalo jako by to vsichni vedely akorat ja jedina osoba z klanu ne  tedy krome deti. Nakonec jsem toto misto opustil a zamiril si to nekam  do neznama.
(Presun)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Konoha archiv Empty Re: Konoha archiv

Příspěvek pro Uzumaki Shinji Sun Nov 30, 2014 6:28 pm

Po cestě z kanceláře jsem přešel do archívu konohy. Bylo to tu poměrně chráněné, ještě aby ne, přece jen jsou zde schované nejdůležitější spisy této vesnice. Ať už jde o techniky, nebo třeba nějaké smlouvy a zapečetěné věci. Celou dobu na mě dohlížela dvojice ANBU a tak jsem jen ukázal povolení a to co jsem chtěl, jsem také dostal. Svitky k technikám, které potřebuji. Jen jsem si je přebral, poděkoval a nechal se vyprovodit zpátky ke vstupní bráně a odešel.


/přesun
Uzumaki Shinji
Uzumaki Shinji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 28
Registrován : 02. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Konoha archiv Empty Re: Konoha archiv

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru