Aktualizace pravidel

Goto down

Aktualizace pravidel

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi za Fri Apr 17, 2015 11:18 am

Vážení a milí,

jak jsme slíbili, vrhli jsme se do aktualizace pravidel, která již delší dobu zůstávala neaktuální. Mnoho věcí se od dob, kdy toto fórum vzniklo, změnilo. Bylo tedy nutné pravidla přepsat tak, aby dávala smysl s ohledem na současnou situaci na fóru a jeho příběh.

Bylo nutné začít od základu. Ujasnit si například časovou osu NS: Go on! Doplnit dějiny podle posledních poznatků z mangy a plynně je navázat na děj našeho fóra. Když jsme rozplétali dějové linie, které se zde odehrávaly, uvědomili jsme si, že některé věci se zkrátka nemohly odehrát. Na našem fóru se vystřídalo mnoho adminů a vzniklo několik potíží zejména s jejich využitím příběhových postav, neboť každý měl jinou představu a často i zkreslené informace.

Bylo potřeba upravit i učení technik, specifikovat jaká jutsu může ovládat určitý rank postavy, jak je to vlastně s kekkei genkai a jaká mají nevýhody. Až doposud se kekkei genkai těšily velké oblibě a zdálo se, že tato mince nemá dvě strany. Abychom nastolili ve hře větší rovnováhu, přidali jsme některá nová pravidla.

Často se potkáváme s problémy, pokud se někdo z hráčů rozhodne stát neaktivním, ať už úmyslně, či neúmyslně. Tato kratochvíle umí hru značně otrávit a zpomalit. S tímto tématem souvisí i pravidla ohledně NPC a RPC, která již nějakou dobu na NS: Go on! fungují, avšak nebyla doposud přesně specifikována. Rozhodně stojí za pozornost, neboť mohou hru obzvlášť okořenit.

Zavedli jsme také nový systém přesunů, protože jistá individua zvládají navštívit všech pět vesnic během jednoho odpoledne. Jiní výtečníci zase odpadávají z bojů, stráví pár minut v nemocnici, aby se mohli do bitvy vrátit v plné slávě, síle, a aniž by na bojišti uplynulo více, než pár minut.

Zde tedy naleznete seznam pravidel: http://nsgo.forumczech.com/f10-pravidla


Příběh NS: Go On! - aktuální

Ranky a techniky - aktuální

BOS - aktuální

Všeobecná pravidla - aktuální

Mapa Naruto světa, přesuny a čas - aktuální


Dále očekávejte

Článek o NPC, RPC a hráčských postavách

Pokud máte tedy dotazy, můžete kontaktovat někoho z adminů (nejlépe asi přes skype), případně zanechat dotaz zde, v tomto topicu, kde můžete také diskutovat.

Pravidla je povinné si přečíst, neboť neznalost neomlouvá Smile

_________________
Jutsu, body, inventář:avatar
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 21
Location : Praha

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru