Nefrit (re-create)

Goto down

Nefrit (re-create)

Příspěvek pro Nefrit za Sun Apr 19, 2015 9:21 am

Meno: Nefrit
Pohlavie: Žena
Vek: ??
Hodnosť: Iriyo-nin  / A rank nukenin
Sensei: Žiadny

________________

Charakter: 
Nefrit je istým spôsobom veľmi divoký druh osobnosti. Je to taký zatúlaný pes, ktorý nikde na svete nebude mať miesto, ktoré by mohla nazvať domovom. Je to tak trocha wild cart. Holduje alkoholu a všetkému, čo by sa dalo nazvať zakázaným ovocím. Alebo minimálne mierne nemorálnym ovocím. Je to však človek, ktorý má toho už čo to za sebou. Je trocha skeptická, sarkastická, ironická a existuje len málo ľudí, ktorým verí. Teda momentálne verí len sebe. Niekedy je trocha nepríjemná, no niekedy pôsobí naozaj milo. Nenechajte sa však oklamať. Je to masjterka pretvárky. Každopádne však je trocha výbušná an ie je tak úplne ťažké ju naštvať. Nechcete však naštvať človeka, ktorý pozná snáď najviac spôsobov, ako usmrtiť človeka tak, aby to daného jedinca čo najviac bolelo.


Vzhľad:
Je trocha vyššej postavy. Beloška s vlasmi ktoré majú taký klasický kratší zostrih. Vzadu ich má vystrihané a po bokoch si ich zasa nechala trocha narásť. Ofinu máva zopnutú dozadu, no zväčša na nej skôr uvidíme vojenskú beretu červenej farby, takže tak.. Má naozaj svalnaté telo za ktoré sa nehambí. Je vidieť, že sa o neho stará. Že je "zdravo" (až na ten alkohol). Ako top nosieva len niečo ako skrátené elastické čierne tieľko a otvorenú vestu, ktorá zľahka pripomína nejaký kabát jak z cirkusu. Celé jej oblečenie pôsobí dosť exoticky. Červené voľné nohavice s vysokými, dalo by sa povedať až pirátskymi čižmami a dosť masívnym, koženým, hnedým opaskom. Po boku sa jej stále pohupuje zakrivená dýka a bič. V ušiach má neustále piercing, rovnako ako v pupku a v hornej pere. Rozhodne na prvý pohľad nevyzerá ako niekto, kto dokáže zachraňovať životy.
________________
Životopis:
Nefrit sa narodila ako druhorodená dcéra do jednej z nie tak úplne známych a úplne obyčajných rodín. Bola vlastne len o asi minutu mladšia, než jej sestra Crystal. Sama dnes netuší, z čoho jej meno rodičia vybrali, rovnako ako jej sestre.. každopádne má istú teóriu, źe pred tým museli húliť celkom dosť trávy. Na druhú stranu je však celkom unikátne a tak sa jej odjakživa celkom páčilo. Nefrit spolu so sestrou žili spokojným a dalo by sa povedať aj šťastným životom. Každopádne ich činy či príbeh, je clekom nevýrazný až do istých udalostí v Shinobi svete. Nefrit, rovnako ako aj Crystal pochádzali z Yugakure no sato, kde sa dostlai na úroveň Jounin. Po tomto "úspechu" sa obe rozhodli, že začnú cestovať po svete. Dostali povolenie od svojho vodcu dediny, rovnako ako aj od rodičov ktorý ich celý život podporovali. Nefrit už vtedy fušovala do Iriyo-nin. Vlastne spolu zo svojou sestrou, patrili k najlepším medikom aké Yugakure no sato kedy videla. Na druhú stranu bola Nefrit vždy tak trocha v tieni svojej sestry. Ako sa tiež patrí od pravého "tieňa", vždy fušovala aj do nie práve humánnych či "dobrých" vecí. 
Na istý čas pôsobila ako Jounin a spoluzakladateľ v dedine Sora no Kuni, ktorú založili spolu zo sestrou. Tej však prenechala zodpovednosť za dedinu, zatiaľ čo ona túto príležitosť využila na niečo iné, než sa pôvodne s Crystal dohodli. Predsa len Sora no Kuni bola založená za účelom cvičenia medikov a senzibilov, Nefrit v nej využívala svoj vpliv a doslova ovplivnila mysle niektorých zo študentov, ktorý jej pomáhlai s jej výskumami. Bolo to v utajení a skryté pred očami jej sestry. Predsa len tá by neuznávala pokusy na živých objektoch, ľuďoch a rôzne iné zverstvá. Nefrit to však nikdy ako zverstvo nebrala. Narozdiel od svojej sestry, vždy mala väčšie obzori. Už vtedy sa do jej rúk dostala technika zvaná Ankoku Ijutsu, s ktorou začala experimentovať dokonca aj na svojom vlastnom tele.
Po čase kedy Sora no Kuni prosperovala, sa rozpútala vojna, pri ktorej bola dedina zničená a s tým aj celý Nefritin výskum. To ju citovo zranilo, tak trocha zničilo a ona sa na dlhý čas odobrala zo sveta Shinobi. Jednoducho sa "vyparila" a nikde o nej nikto dlhú dobu nepočul.
Začala sa potuľovať po svete, vlastne sa štyri roky nikde neusadila. Celý čas len hľadala niečo nové, objavovala nové jedy, objavovala nové lieky ako aj nové drogy. Dokonca aj nové druhy KG. Nebolo to však tak dávno, čo sa Nefrit znova vrátila na scénu. Tento krát ako Shinobi v Otagakure no sato, kde obnovila svoje laboratórium a začala odtiaľ riadiť ďalšie, ktoré pred tým založila v podstate po cleom svete. Neboli ani náhodou tak veľké ako Orochimarove úkryty, no stále to stačilo práve jej. Poučila sa z minulosti, predsa len nebude mať všetky svoje výskumy len na jednom mieste. Momentálne je jej cieľom obnoviť výskum už dávno mŕtveho shinobiho menom Kabuto Yakushi a jeho schopnosť implantovať si DNA z ostatných ľudí a získať tak schopnosti daných jedincov.. všetky naraz. Má k tomu však zatiaľ dlhú cestu.

________________
Zvláštnosti:
Nefrit bola v minulosti uznávaná ako druhý najlepší medik na svete. Alebo sa to o nej aspoň hovorilo. Momentálne si sama o sebe myslí, že v medických technikách jednoducho nemá konkurenciu.
Je pravdepodobne jedinou žijúcou užívateľkou temného medik -  umenia, ktoré podvihla na svojimi pokusmi až na úroveň jej vlastne vytvoreného Hijutsu.
Nefrit je takou malou knižnicou čo sa týka sveta medických shinobi. Prešla celý svet a nie len jeden krát. Jej vedomosti v obore anatómie a schopností liečenia, regenerácie, či celkové medik vedomosti, momentálne presahujú vedomosti väčšiny ostatných shinobi s jej zameraním.
Je taktiež Senzibilom.
Doslova ženská verzia Casanovy.
Aj keď sa nejedná o práve Kageho, stále ju početná skupina medikov z bývalej Sora no Kuni, uznáva ako svojho senseia a niekoho, kto k nej prechováva rešpekt. Týto ľudia sú rozdelený do rôznych dedín a dalo by sa povedať, že je to taká jej špionážna sieť. Nie že by boli dobrými bojovníkmi, no ona nepotrebuje dobrých bojovníkov.


Štýl boja:
Je to jednoduché, necháva za seba bojovať druhých. Ak však bojuje sama, využíva jedy, drogy, a všetko nekalé praktiky ktoré svet kedy vymyslel. Bojovať proti nej je veľmi ťažké, takže sa odporúća sa podobnému boju radšej vyhnúť.

________________

Jedy, drogy a iné:
budú spísané spolu s technikami vo vlastných
Element:
Doton, Raiton, Yang, Yin


Techniky:S
Kaizō Jizai Ningen

A

In'yu Shōmetsu
Shōsen Jutsu
Hiding in Surface Technique

B

Dokugiri
Saikan Chūshutsu no Jutsu
Nan no Kaizō

C
Chakura no Mesu
Doton: Moguragakure no Jutsu
Chakra Enhanced Strength
Ōkashō
Mankai: Ōkashō
Tsūtenkyaku
Heaven Spear Kick
D
Shunshin no jutsu


Ninjutsu: 5, Taijutsu: 4, Genjutsu: 3, Int: 4, Sila: 3.5, Rýchlosť: 4, Chakra: 3.5, RP: 3
avatar
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Nefrit (re-create)

Příspěvek pro Hideo Hatake za Tue Mar 29, 2016 6:21 pm

Povolené. 

_________________
avatar
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru