Májová soutěž

Goto down

Májová soutěž

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi za Sat May 02, 2015 8:48 am

Vážení a milí, jistě pro vás není novinkou, že květen je měsíc lásky. Uspořádat soutěž v tomto duchu se tak přímo nabízí. Ostatně, které jiné téma by mohlo být více inspirativní? Je načase ukázat, co ve vás je. Popustit uzdu fantazii a vytvořit příběh, ve kterém dáte volný průběh svým romantickým představám, humoru, či zvrácenosti.

Zadání je velmi jednoduché. Na fóru máme, jak jste si jistě všimli, bannery s postavami z anime. Dvojice poněkud nevšední a ne vždy právě vhodné na zpracování tohoto tématu. Očekáváme, že napíšete krátkou povídku, ve které bude jedna z dvojic její hlavní náplní. Můžete si vybrat poměrně populární pár Madara x Hashirama. Není však problém chopit se něčeho neokoukaného, například Temari x Samui. Právě tak můžete napsat povídku pro postavy z vaší oblíbené vesnice.

Kdo se na to cítí, nemusí se držet prózy a pustit se do básně. Neprahneme však po superdlouhých ságách, stránka, či dvě by mohly docela postačit. Na soutěž máte celý měsíc a adminská porota poté vyhodnotí nejzdařilejší kousky, které nemine odměna. Ta bude záležet také na účasti, proto je potřeba ji promyslet.

Svá hotová dílka vkládejte prosím zde: http://nsgo.forumczech.com/f5-fanfiction

Přeji vám mnoho inspirace a chuti do psaní a nezapomínejte na to, že láska má mnoho podob Smile

_________________
Jutsu, body, inventář:avatar
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 21
Location : Praha

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru