Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kobky

4 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Kobky Empty Kobky

Příspěvek pro Reina Kana Fri Jul 24, 2015 9:07 am

Nachází se zde velké katakomby, krom jiného je z toho udělané nově i vězení. Tento úkryt je velmi dobře střežen, už jen proto, že o něm vědí jen strážní, kteří tam odvádějí a hlídají vězně
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kobky Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Reina Kana Fri Jul 24, 2015 9:08 am

ANBU odvedl Seinu a Sasukeho do přísně střeženého vězení. Sasukeho nechal zavřít za mříže a Seinu odvedl do jedné z místností, kam si sedla na židli a čekala co dál. Sasuke byl pod přísným ¨dohledem.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kobky Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Fri Jul 24, 2015 9:16 am

Pri prechode do vezenia ktoré no.. malo pomerne slušnú ochranu, som sa cítil ako nejaká celebrita. Utiecť teraz? Alebo pohroziť Mizukagemu? Na jednu stranu by som po príchodu do Kiri pravdepodobne vedel zistiť niekoľko informácií. No.. riskovať to? Ruky som si založil za hlavu, oprel som sa o chladný múr a užíval som si už spomínaného chládku. No nebola to krása?
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Kobky Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Seina Akane Fri Jul 24, 2015 9:27 am

Sasukeho šoupli do vězení. Nevěděla jsem, jestli má něco v plánu, ale takto se normální člověk nechová, když je zatčen. Buď to byl tak mazanej a nebo až tak blbej, že to celé bral s přehledem. I když...trošku mi připomínal sebe. Kdyby mě někdo vzal takto do vězení, nejspíš si vezmu knížku a budu si v poklidu číst. To už bylo jedno. Když si mě ten ANBU odvedl a posadil mě na židli, jen jsem si dala nohu přes nohu a ještě se zamyslela a že jsem přemýšlela vážně dlouho.
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Kobky Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Kashike Fri Jul 24, 2015 9:36 am

Nakráčím si to do vězení, jako bych to tu znával roky. No, ono taky jo, je to tu pořád stejné. V jedné z cel uvidím toho chlapíka, tak se k němu rovnou vydám. Ještě před tím si ale znovu nasadím masku.
Vstoupím do cely a vida, že muž je stále oblečený, ho projedu Kiriganem (pokud máš u sebe jakýkoliv předmět, Kashike o tom teď ví). 
Zdravím příteli. Tak co? Jak se ti tu líbí? Prosimtě, můžeš mi vysvětlit, co vás napadlo za šílenost, že jste v pěti chtěli napadnout vesnici? Pěkně jste mojí starou známou vyděsili. Dokonce tak moc, že mě sem hnala až z Kiri...
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kobky Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Fri Jul 24, 2015 9:42 am

Kashike si mohol všimnúť.. množstvo.. množstvo zbraní.  V oboch rukávoch som mal prístroj na vysúvanie kunaiov, celú pravú ruku som mal obmotanú kurondovou reťazou ktorá bola napojená na chakura-to. Dve dýky v botách, tanto za opaskom. Výpušné lístky snáď po celom tele. Rovnako ako aj množstvo iných dýk, shurikenov.. zbraní. Bol som chodiaci sklad ktorý by dokázal zásobiť skupinu ďalších dvanástich Shinobi. Ešte aj v čelenke (ako je na obrázku), som mal schované výbušné lístky.
"Hmm... päť elitných shinobi, proti Otogakure no sato. Mali sme svoj plán, keby že sa ich strážca pri bráne nevie teleportovať a nás nezradí to žieňa vo vedľajšej cele." Vysvetlil som Kashikemu, ktorý sa však na mňa pozeral cez masku, takže som si ani nemohol byť tak úplne istý tým, o koho sa jedná.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Kobky Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Kashike Fri Jul 24, 2015 9:51 am

Áha... utrousím jen lehce překvapeným tonem. No, než budeme pokračovat dál, myslím že je vhodné aby sis trošku... odložil. Vzhledem k tomu, že je tu celkem teplo (lžu, zima jako v každé kobce) tak by to bylo i pohodlnější. Stráž!
Zavolám do cely stráž z venku na nařídím jim zajatce vysvléknout, odzbrojit, odstrojit a spoutat do kozelce. 
Pevně doufám, že budeš spolupracovat a nebudeš dělat neplechu. Nerad bych ti nějak ublížil... 
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kobky Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Fri Jul 24, 2015 9:56 am

Zasmial som sa a len som sa trocha skepticky pozrel na strážnikov. "Samozrejme že je, už som sa.. no.. začínal potiť." ..
Po chvíľke som už skôr kľačal zviazaný a len v trenkách. Stále som však mal ten istý úsmev na perách. Kashikeho mohlo napadnúť, že buď nie som psychicky v poriadku, alebo bol môj výcvik jednoducho zvládnutý na jedničku a dotiahnutý do .. dokonalosti? No.. nebol som žiadne béčko. 
"Neviem ako by som vám pomohol, no urobím všetko, čo je v mojich silách." To bola .. pravda. Nie že by som mal v Tsuki k niečomu prístup.. bol som len žoldnier ako 50% dnešnej populácie.
"Ale.. na niečo ste zabudli." Žmurkol som na chlapcov a len som sa začal špárať v ústach.. jazykom, po čom som následne na zem vypľul dve blomby. Klasické výbušniny, síce slabšie.. no aspoň niečo. Ďalšie dve ktoré obsahovali protijed som si však v ústach nechal.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Kobky Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Kashike Fri Jul 24, 2015 10:11 am

Tak je hodný kluk... pochválím ho jako psa a seberu zuby, které vyplivl. Neboj, dostaneš nové, abys měl čím kousat chleba. A teď povídej. Jak se jmenuješ? Odkudpak jsi? Kdo tě poslala a kdo naplánoval celou tuhle veselou taškařici? 
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kobky Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Fri Jul 24, 2015 10:16 am

"V pohode, stále mám dosť svojich." Z kľaknutia som sa znova radšej posadi a oprel o stenu za mnou, predsa len to bolo o niečo pohodlnejšie. Jeho otázky no.. chápal som, že to je asi rutina. Navyše som si bol istý, že tu nič nevyriešim, keďže ten kto zradil bola Seina a tá už Reine povedala snáď všetko, čo mohla.. 
"Sasuke Tobirima, klan Tobirima a.. hmm.. Tsukikage." Odpovedal som mu pomerne jednoducho. Kashike mohol o klane Tobirima počuť, boli sme žoldnierskym klanom ktorý pracoval za peniaze, nepatrili sme k žiadnej dedine a našou jedinou zásadou bolo neúčastniť sa konfliktu, kde by sme narazili na niekoho z nás.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Kobky Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Kashike Fri Jul 24, 2015 10:19 am

Dobrá, tak tedy Tsukigakure. Jak dlouho jsi tam byl, než tě sem poslali? Co mi můžeš povědět o Tsukigakure? Myslím tím pochopitelně něco z vojenského hlediska zajímavého. 
Snažit se nějak pitvat jeho osobní motivace mi nepřišlo efektivní, byl to kontraktor a tak jsou jeho pohnutky vedlejší. Nicméně ukázal prstem na vyšší moc, Tsukikageho. S tím se dá pracovat.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kobky Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Fri Jul 24, 2015 10:26 am

Znova nasledovala klasická sada otázok, ktoré by sa mohol spýtať Seiny, ktorá by mu pravdepodobne odpovedala pravdu tak.. načo si zbytočne zavariť, keď viem, že tie informácie aj tak už pravdepodobne vykĺznu.
"Bol som tam asi.. týždeň?" Pokrčil som ramenom a na chvíľku som sa zamyslel.
"Pribrali mnoho nukeninov a žoldnierskych shinobi... takže v ich radách môžte očakávať mnoho rôznorodých shcopností.. napriklad tuto Seina mala Kouton. Nepoznám však žiadne hlbšie informácie.. bol som len žoldnier najatý na túto jednu misiu. Nemal som prístup k žiadnym informáciam, číslam.. papierom.., o Reine vám viem povedať viac než o Tsukigakure a to som v Oto nikdy nebol."
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Kobky Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Kashike Fri Jul 24, 2015 10:35 am

Inu dobrá, já ti moc děkuji za ochotu a spolupráci. Dokáži ocenit obojí, přeci jen, k čemu by bylo nějaké zapírání když každý člověk na tomhle světě má nějakou hranici a je jen otázka času, než se na ní dojde že? řeknu s úsměvem a odstoupím od něj. Vyjdu z cely a strážnému nařídím ať dá vězni trochu vody a chleba jako důkaz mé dobré vůle. Já pak zamířím do vedlejší místnosti k Seině.
Stále s nasazenou maskou otevřu dveře a vstoupím. Zdravím Seino. Rád tě poznávám. Mé jméno je Lord Mizukage a pokud ti to nějak extra nevadí, na chvilku ti udělám společnost. Rád bych si s tebou trošku popovídal. 
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kobky Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Fri Jul 24, 2015 10:44 am

"Potešenie na mojej strane." Usmial som sa, na čo odišiel a ja som sa pomerne hladne pozrel na vodu a chleba. Následne na strážnika... no nie že by som sa moc mohol hýbať.
"Nenakŕmite ma pane?" Zazubil som sa. Kto vie, možno sa mu to ešte bude páčiť a nechá ma potajme zdrhnúť.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Kobky Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Seina Akane Sat Jul 25, 2015 8:39 am

Seděla jsem tam a z mého přemýšlení mě vytrhlo otevření dveří. Cítila jsem chakru, poněkud silnou. Jen jsem se pousmála, když vešel Mizukage a kývla jsem hlavou s úšklebkem.
"Zdravím, Mizukage-sama. Ptejte se na co budete chtít, s odpovědí nemám nejmenší problém." Zkřížila jsem si nohy, opřela se do židličky a ruce si položila na koleno. Měl masku a proto jsem nedokázala zjistit, kdo to je. Jedno mi však bylo jasné. Faito to nebude, slyšela jsem o tom incidentu na slavnosti, proto jsem byla mírně zvědavá, kdo nastoupil na jeho místo. Teď byl však na tahu s otázkami on. Tudíž jsem jen mlčela a čekala na co se mě zeptá.
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Kobky Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Kashike Sat Jul 25, 2015 10:14 am

V poklidu se usadím naproti té ženě a prohlédnu si jí od hlavy až k patě. Skoro mě i napadlo, že jí nechám vysvléct uplně stejně jako jejího kolegu vedle... čistě z bezpečnostních důvodů. Vypadala ale víc než ochotně odpovídat na otázky a tak jsem to pustil z hlavy. 
Tsukigakure... co mi povíš o vesnici a jejím vůdci? Pochopitelně z vojenského hlediska, památky a lázně mě opravdu nezajímají. 
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kobky Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Seina Akane Sat Jul 25, 2015 10:40 am

Usadil se a chvili nic nerikal. Tim ze jsem mu nevidela ani do obliceje, jsem nedokazala zjistit jestli premysli nebo nekam kouka. Po par vterinach se ale romouvil. Cekala jsem nejakou takvou otazka, jen jsem ho musela zklamat. Byla jsem jen zoldak. I pres to ze jsem vedela par veci, nemela jsem problem ho rict. "Nereknu vam nejspis to co by jste potreboval slyset, protoze to sama nevim. Moji rodice jsou nukenini, vyrustala jsem jinde. Jenze Tsuki mela zajem o silne shinobi a nabrala nas, nukeniny se zvladtnimi schopnostmi. Kazdy je zamereny na neco jineho a je v tom mistrem. Dalo by se rict ze Tsuki vlastni jedny z nejsilnejsich shinobi. Prave proto jsme byly v tymu ctyri. I proti legendarni Reine by jsme meli velke procento uspechu. Pro jejich smulu, nemaji verit nekomu, kdo byl vychovany zabijaky, ja nejsem zoldner." Mile jsem se na nej usmala a cekala jsem, jestli bude klast i dalsi otazky.
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Kobky Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Kashike Sat Jul 25, 2015 10:47 am

Když domluví, chvilku tu informaci zpracovávám. Nelišila se moc od toho, co mi říkal ten chlapík vedle. No co na tom, že má Tsuki plno silných shinobi, když je jejich motivace pochybná. Kdopak vám zadával tu misi ohledně Reiny? Říkala jsi, že jste byli čtyři, tak mi pověz o těch dalších dvou, co nemají to štěstí a nejsou již nadále přítomni. 
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kobky Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Seina Akane Sat Jul 25, 2015 11:08 am

Chvili jsem se odmlcela s kyvla hlavou. "Tsukikage. Jmenuje se Tsukimaru. S nami v tymu byla další žena. Jmenuje se Mai. A dalsi byl Nao, nevzpominam si na prijmeni, ale on nebyl z Tsuki, je to Kumogakurcan. Co se tyce dohod, nic o nich nevim, ale vypada to tak, ze je do toho zapletena i Kumo, nebo ten shinobi zradil svou vesnici a muzu se splést. Do toho ja nevidim. Kazdopadne, to co bylo opravdu zvlastni, byl ten člověk, ktery se drzel Mai. Na misi jsme oficiálně byli pouze čtyři, ale tato osoba byla stále zabalená v plášti a ani jednou nepromluvila, nebrala se jako další člen týmu, patřila k té dívce. Tak nevím, jestli shinobi už klesli tak nízko, že si kupují vlastní shinobi, nebo jestli on je nějaká technika, nebo loutka? Nevím, bylo to zvláštní. Jedinou informaci co o ní vím je, že je zaměřená na ninjutsu." Bylo to opravdu divne, pouze jsem to tipovala. Byla jsem velmi dobra v rozpoznavani technik, ale tuto jsem nikdy v praxi nevidela. Mai by rozhodně nemohla používat Edo Tensei. Znala jsem pak ještě jednu techniku Dotonu, této podobné, ale ta se podobala zombie, kteří nic neuměli. Tak k čemu by jí to bylo i při cestě. Ona z našeho týmu byla nejspíš nejvíc zvláštní. Protože vlastně nikdo netušil, co dovede.
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Kobky Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Kashike Sat Jul 25, 2015 12:51 pm

Poslouchám jí a čím víc jí poslouchám, tím víc mám pocit, že je mi tak osoba k ničemu. Koukám, že co se informací týče, není to žádná sláva. Promluvíme si tedy o jiných věcech. Především o motivaci. Něco už mi říkala Reina, ale přijde mi zvláštní že bys byla ochotná takhle riskovat kvůli pár kapkám krve a kousku kůže. Nemluvě už o tom, co budeš dělat až to dostaneš... 
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kobky Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Seina Akane Sat Jul 25, 2015 1:01 pm

Pokrčila jsem rameny. "Tsuki si drží všechno v tajnosti, nejsou tam hloupí shinobi." Povzdechla jsem si. Informací jsem měla málo, to je pravda, ale ani jsem nikdy neměla potřebu zkoumat tu vesnici do hloubky. Když Mizukage změnil téma, mohl si všimnout, že se mi mírně zvrásnilo čelo. "Motivace? Opravdu? Žijeme v době, kde jeden shinobi ovládá několik Kekkei Genkai, Doujutsu, Kekkei Tota a kdo ví co ještě. Kdysi dávno se takovýto lidé považovali za velmi nebezpečné a shinobi dělali co mohli, aby někoho takového odstranili. Teď se to bere jako normální věc. Jsme silnější a ti slabší v tomto světě nemají co dělat. Každý si na to však příjde jinou formou. Vás taky zvolili Mizukagem, protože v něčem vynikáte, no ne? Nebo si Vás vybrali jen pro Vaše názory, aniž by se podívali na vaše schopnosti a zkušenosti?" Avšak dál jsem nepokračovala. Do toho, co budu dělat po tom, mu nic nebylo. Jediný člověk, kterému bych se s tímto svěřila, je v momentální situaci Reina. I přes to, že normální shinobi a vlastně takto všichni věděli, že ona je nejspíš ten poslední člověk, kterému by něco řekli. Měla ale nějaký svoje kouzlo, připomínala mi jednoho člověka, kterého jsem dávno znala, jen jsem ještě nevěděla v čem a proč.
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Kobky Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Reina Kana Sun Jul 26, 2015 3:54 pm

Vstoupila jsem do kobky. Opravdu nerada jsem se to chtěla udělat, ale museli pochopit, že jsem naštvaná. Slyšela jsem Kashikeho, jak je u Seiny, alespoń se podívám na toho hocha. Kývnu na stráže a nechám se pustit dovnitř. Nesedám si jen stojím u vchodu a dívám se na Sasukeho.
"Už máš výslech za sebou?" zeptám se ho slušně.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kobky Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Kashike Sun Jul 26, 2015 6:22 pm

Poslechnu si jí a pod maskou se musím usmát. No když myslíš... Místo okamžité odpovědi se jen zvednu. Děkuji ti za ochotu a za odpovědi. Nejspíš se ještě uvidíme. Zatím se měj hezky. Na ta slova vyjdu ven z cely a zamířím zpátky. Ve vedlejší cele zahlédnu Reinu a tak si jen stoupnu abych slyšel a čekám co se bude dít.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kobky Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Sun Jul 26, 2015 6:30 pm

Užíval som si pohostenie ktoré chutilo asi ako staré zvratky, no lepšie než nič. Bolo to výživné.. asi ma nechceli nechať skapať od hladu. Čo tu však neuvidím. Do cely vstúpila Reina a prehovorila ku mne. Žiarivo som sa na ňu usmial. 
"Keby že môžem, privítam vás poklonou len.. hehe, nejak to nejde." Žmurkol som na ňu a tak som sa len pohodlnejšie oprel o studenú stenu.
"No.. čo myslíte? Keď ste ma sem dali zavrieť.. bol som ešte oblečený.. nespútaný.. všade samá zbraň." Vytkýňal som jej tým niečo? Kto vie.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Kobky Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Reina Kana Sun Jul 26, 2015 8:14 pm

"Proto se ptám, jsi stále živý a bez modřin a zranění." okomentuju stav. 
"Prý se ti naše ubytování nelíbí." dojdu pomalu k němu. 
"Chtěla bych vědět také pár věcí. Jedna z nich je, jaké bylo přesné znění Vašeho úkolu." usměju se a přímo před ním si vykasám rukáv pláště. Odhalím mu tak pár prasklin, ale hlavně se pokochá, jak mi krystal obepíná ruku.
"Já nejsem tak milá, jako můj kolega, jedna špatná odpověď nebo slovo navíc a dostaneš po tlamě a bude to bolet." řekla jsem vážně. Měla jsem totiž chuť někoho pořádně zmlátit
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kobky Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru