Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stript bar v Tsukigakure

+5
Milli Kamizuru
Shiro
Civil
Tora Iku
Kangae Mizutsuchi
9 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Stript bar v Tsukigakure Empty Stript bar v Tsukigakure

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Fri Jul 24, 2015 6:51 pm

Na první pohled nevypadá tato budova nějak "lehce". Spíš vypadá jako slušný podnik, kde se usadíte. Zábava teprve přijde až se usadíte, tento bar nabízí spoustu striptérek, ale i občerstvení. No především sem chodí shinobi a na věk už se vás tu ani neptají, pokud máte peníze najdete si tu brunetku, blondýnku či redheadku úplně v pohodě. Uprostřed baru jsou tyče a u nich často polonahé či nahé dívky. 
Je však pravda, že jsou tu i muži, aby uspokojili ženy, takže striptéři. Nalévá se tu také alkohol.
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Stript bar v Tsukigakure Empty Re: Stript bar v Tsukigakure

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Fri Jul 24, 2015 7:11 pm

Kangae Mizutsuchi

Kroky mě z cvičiště vedly přímo sem. Pilikka ani Yume nemohli na první pohled nic poznat, vypadalo to jako slušný podnik, takže jsem nás vzal přímo do rohu a usadil na místě. "Věřím, že se vám tu bude líbit. Tak co Tě o Tsukigakure zajímá Pilikko?" Brzy měla přijít obsluha, na kterou jsem se vážně těšil. Měl jsem chuť na nějaké dobré pití a doufal jsem, že dneska budou rozlívat i nezletilým. 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Stript bar v Tsukigakure Empty Re: Stript bar v Tsukigakure

Příspěvek pro Tora Iku Fri Jul 24, 2015 7:16 pm

Naozaj som netušila, čo má zaľubom. No neverila som mu. Kto by mu aj veril? Ten maník rozprával absolútny nonsens o tom, ako sú s Pilikkou na rande. Pche.. Držala som sa blízko nej ako taká čestná stráž. Normálne som Ľutovala, že som zo sebou nemala moje zbrane.. a to že som kráčala bosky, tiež nebolo bohvie čo. Na čo som sa na toto dala ? Dávali tu vôbec sušienky? A hlavne aký druh sušienok? Sadla som si medzi Kangaeho a na druhú stranu som potľapkala miesto Pilikke. Rozhodne by som ich nepustila k sebe.
"Na čo.. je tá tyč?" Spýtala som sa Kangaeho pretože no.. stript bar bol stále stript bar. Mohol mať maskovanie aké chcel, takéto veci tam boli stále.
Tora Iku
Tora Iku
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 53
Registrován : 01. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Stript bar v Tsukigakure Empty Re: Stript bar v Tsukigakure

Příspěvek pro Akasuna no Pilikka Fri Jul 24, 2015 7:34 pm

Následovala jsem ty dva dosti zamyšleně. Moc jsem nevnímala, koukala jsem hlavně okolo a prohlížela si vesnici. V Suně jsem znala každé zrnko písku, tato vesnice mi zatím zůstávala neobjevenou, což byla škoda, měla své osobité kouzlo. Spánek jsem víceméně nepotřebovala, takže jsem už plánovala, jak se tu budu po nocích procházet.
Tím, kam vlastně jdu, jsem se moc nezabývala, myšlenkami jsem byla u Yume a toho, kde jsem jí už viděla. Věděla jsem, že byla nějakým způsobem důležitá, ale nemohla jsem si vzpomenout, bylo to tak dávno. Probrala jsem se až u stolu, když mi černovláska naznačila, že si mám sednout k ní a já tak mileráda učinila. Teprve v tu chvíli jsem si místo více prohlédla a no.. naklonila jsem hlavu na stranu ve smyslu pochopit, co přesně se mi na tom místě nezdá.
"No.." obrátila jsem pozornost zpět ke svým společníkům. "Všechno." zazubila jsem se. "Co tu máte, jak to tu chodí, jaký je váš Tsukikage, co mám čekat a tak." upřesnila jsem a obezřetně se ohlédla.
Akasuna no Pilikka
Akasuna no Pilikka
Kanrisha (Kazekage)
Kanrisha (Kazekage)

Počet příspěvků : 154
Registrován : 08. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Stript bar v Tsukigakure Empty Re: Stript bar v Tsukigakure

Příspěvek pro Civil Fri Jul 24, 2015 7:42 pm

https://www.youtube.com/watch?v=JAOJ_azIvus

Hudba ve strip baru byla pořádně naplno, okolo některých tyčí se vlnily nádherné, polonahé slečny, zatímco jiné roznášely pití.
"Ahoj, fešáku, už jsi tu dlouho nebyl..." ozvalo se za Kangaem.

Stript bar v Tsukigakure F5c66f839e72a0752ecbedd9e2eb1951

"Tak co si dáte, panstvo?" otázala se dívka ve střídmém dresu s roztomilými oušky a vlídným úsměvem.
Dívky si též mohli všimnout závěsu s nápisem "Ladies Only".
Civil
Civil
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 28
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Stript bar v Tsukigakure Empty Re: Stript bar v Tsukigakure

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Fri Jul 24, 2015 7:53 pm

Kangae Mizutsuchi

Yume moc láskyplná ke mě nebyla, no náš vztah byl teprve na počátku, musel jsem do toho investovat, nebyla to dívka, která by chtěla sex hned na prvním rande. "Ta tyč? To je jen dekorace!" Usmál jsem se na Yume, ačkoliv to byla jasná lež. Nebyl jsem dobrý v lhaní, ale dlužil jsem Pili něco málo, abych jí popsal Tsukigakure. "Uhm, vlastně já sám pocházím z Kirigakure a v Tsukigakure je spoustu imigrantů." Sice žádný nebyl černý, ani z Afriky, ale pořád imigranti ne? V tom již tu stála obsluha, velmi pěkná dívka. "Dáme si saké, sypej sem první rundu!" Jako ex-kage musela mít Pilikka jistě hodně peněz a pokud ne, mohla si to tu rovnou odpracovat. Já peníze neměl, takže jsem spoléhal tady na svou společnost. "Ale jinak je to tu fajn, děda je v pohodě." Tím jsem narážel na Tsukikageho. Následně jsem čekal na své saké, opilej se rozpovídám víc.
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Stript bar v Tsukigakure Empty Re: Stript bar v Tsukigakure

Příspěvek pro Tora Iku Fri Jul 24, 2015 7:58 pm

Sedela som na zadku ako prikovaná. Otvorené ústa do korán a v ľavom oku mi trocha cukalo. No.. nechcela som sa hrať na úplné neviniatko ale.. čo moja KAZEKAGE?! Rukou som vyrazila rýchlejšie, než samurajovia zo zeme železa. Všetkými piatimi som zakryla Pilikke oči. Smiala som sa trocha.. zahanbene a následne som na Kangaeho hodila pohľad typu "si mŕtvy".
"Si.. mŕtvy.. k*rva mŕtvy.. tomu ver že hej.. sr*č." Precedila som pomedzi zuby s nepodareným úsmevom tak, aby to čašníčka nepočula.
Tora Iku
Tora Iku
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 53
Registrován : 01. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Stript bar v Tsukigakure Empty Re: Stript bar v Tsukigakure

Příspěvek pro Akasuna no Pilikka Fri Jul 24, 2015 8:13 pm

Říkejme tomu třeba ženská intuice, ale měla jsem pravdu. Ve chvíli, kdy přišla ta slečna, ve mě doslova zatrnulo. To jako.. vážně?! Takže mě ten truhlík vtáhnul do bordelu, jo?  Nevěděla jsem, jestli se začít smát, nebo s poněkud narušenou hrdostí odejít. Yume mi ve chvilce zakryla oči a začala na Kangaeho vrčet, že ho zabije, zatím co ten byl evidentně ve svém živlu. Ve mě se zatím odehrávalo morální dilema.
Vzala jsem Yumeinu ruku a stáhla jí, abych si mohla okolí ještě jednou prohlédnout. Šokovaně jsem se tvářil ne proto, že by mě to místo až tak ohromilo, ale že nás sem opravdu vzal. Tady sušenky určitě nemají..
Ukázala jsem na sebe prstem. "Tady bych rozhodně neměla být." zavrtěla jsem zmateně hlavou. Pak jsem ukázala na Yume. "A ty taky ne.." a nakonec i na černovláska. "A ani ty! Proboha, kolik vám vůbec je?!" teď už jsem zněla mírně naštvaně, člověk by řekl, že už to bude mít rozum.. a ono houby!
Akasuna no Pilikka
Akasuna no Pilikka
Kanrisha (Kazekage)
Kanrisha (Kazekage)

Počet příspěvků : 154
Registrován : 08. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Stript bar v Tsukigakure Empty Re: Stript bar v Tsukigakure

Příspěvek pro Civil Fri Jul 24, 2015 8:22 pm

Slečinka v králičím kostýmku se jen zachichotala.
"On že by tu neměl být? A kdopak by nás živil? Tenhle čumáček tu nechává takové spropitné, že ho tu všechny holky bez rozdílu milujou."
Nakonec ale odešla pro saké. To také během minutky přistálo v ozdobné lahvi se třemi kalíšky na vašem stole.

https://www.youtube.com/watch?v=9rUD2HQrIjE

Mezitím se ale pódium vyklidilo a osvícena zůstala jen jediná tyč.
Stript bar v Tsukigakure 752534125_179897

Na ní začala svou nacvičenou choreografii přenádherná dívka, která se za své tělo rozhodně nestyděla. A ani nemusela. Její pevné nohy obepínaly tyč, její tělo se vlnilo v rytmu hudby a její pohled smyslně bloudil od jednoho návštěvníka k druhému, nehledě na pohlaví.
Tanečnice si nejednou skousla rty a její ruce se dotýkaly tyče s takovým zápalem, že každý muž v sále toužil být v jejich péči.
Po chvíli přišla velice blízko Kangaemu a vlnícími se boky mu nabízela svůj klín na odiv, nehledě na dvě jeho "společnice".
Civil
Civil
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 28
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Stript bar v Tsukigakure Empty Re: Stript bar v Tsukigakure

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Fri Jul 24, 2015 8:39 pm

Kangae Mizutsuchi

Mé dvě společnice moc nadšené nebyly. Momentálně jsem od mé mladší společnice dostával různé typy vyhrožování o tom, jak jsem mrtvej. "Hai.. Hai.." Odkýval jsem její slova a poté jsem musel nějak uklidnit Pilikku. "Chjo, věk se tu neřeší, navíc mi věř, je to dobré místo, jak se seznámit s Tsukigakure. Jako Kage by jsi měla vědět, že na takových místech máš nejlepší informace, které Ti tu poskytnu dnes já." Vzal jsem saké, které nám přinesla dívka a nalil si ho do kalíšku. "Můžeme poprosit ještě o medové sušenky?" Provedu další objednávku, nejen proto, aby měla Pilikka co platit, ale protože obě chtěli sušenky. Poté však začalo velmi pěkné vystoupení, které dívku zavedlo až ke mě. Byl jsem zde vážně oblíbený, většinou se zde vážně dobře brali různé informace či je to tu skvělé na odreagování po misi, kde jsem skoro umřel. "Navíc Pili, myslíš, že děti by měli zabíjet? Shinobi už nejsou děti.." 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Stript bar v Tsukigakure Empty Re: Stript bar v Tsukigakure

Příspěvek pro Tora Iku Fri Jul 24, 2015 8:48 pm

Trocha mnou hrclo, Takmer som sa rozplakala, keď na nás Pilkka tak ukaźala prstom a.. tie slová, ako keby som za to mohla ja.
"Ale.. ja.. ja.. ja neviem." Uvedomila som si zrazu, no to teraz nebolo dôležitá. Zatvárila som sa podivne, pretože sa predo mňa dostalo Saké a ja a saké sme moc kamaráti neboli. Hudba začala hrať trocha iným tempom, iná pieseň.. dalo sa tomu hovoriť pieseň? Na pôdiu sa zrazu rozsvietila len jedna tyč okolo ktorej začala viac než zvodne tančiť jedna tanečníčka.
"Buď.. buď.. buď silná.." Pošepla som si v duchu, keď predvádzala svoje pohyby a ja som ju jednoducho chcela mať u seba. "Máš tu Pilikku sakriš.. " To už som mala v tvári červené a jednoducho.. som sa na ňu nevedela prestať pozerať. Nechala som kangaeho kecať.. keď podišla k nemu, zamrzla som na mieste a v duchu som si hovorila, že sa nesmiem ani pohnúť.
Tora Iku
Tora Iku
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 53
Registrován : 01. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Stript bar v Tsukigakure Empty Re: Stript bar v Tsukigakure

Příspěvek pro Akasuna no Pilikka Fri Jul 24, 2015 9:03 pm

Tentokrát jsem to byla já, kdo na Kangaeho přesunul svůj vražedný pohled. Nevěděla jsem, kolik jim přesně je, ale jelikož se odpovědi vyhnul, měla jsem jasno. Nicméně jsem od nich byla o dost starší, tudíž mé myšlení bylo poněkud jinde a navíc jsem už dávno byla nalazená na nějaké mateřské pudy, nebo co to mělo být. Každopádně to nebyla situace, ve které bych se chtěla dobrovolně nacházet a bylo mi jasné, že se taky v krátké době zvednu a odejdu.
"Chtěla jsem se jako slušný návštěvník zeptat, kde tu máte nějaké památky, ne bordely.." zavrčela jsem popuzeně. "Jsem si celkem jistá, že informace tady nabyté jako zástupce Tsukimara nevyužiju.." dodala jsem uštěpačně, leda bych chtěla zavést pátky playboy zajíčků. Pohlédla jsem na kalíšek saké a hlasitě vzdychla. Fakt super, s děckama v bordelu a nemůžu se opít.. Kde je nějaká spravedlnost?
Začalo to zajímavé vystoupení a já si jen rozladěně promnula spánky. Tohle bylo na mou křehkou náturu trochu moc. "Laskavě nefilozofuj, když máš na klíně.. tu slečnu." ucedila jsem jízlivě, zatímco Yume vedle mě si pro sebe něco mumlala.
Akasuna no Pilikka
Akasuna no Pilikka
Kanrisha (Kazekage)
Kanrisha (Kazekage)

Počet příspěvků : 154
Registrován : 08. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Stript bar v Tsukigakure Empty Re: Stript bar v Tsukigakure

Příspěvek pro Civil Fri Jul 24, 2015 9:16 pm

"Ale no tak, tohle přece není bordel, ale společenský klub..." řekl mužský hlubší hlas.
"Jo, bordel je o tři ulice východně..." řekl hlas druhý. Když se dámy otočily, z oddělení "Ladies Only" přicházeli dva polonazí muži a zřejmě se dobře bavili.

Stript bar v Tsukigakure Chris-hemsworth-in-shirtless-with-black-slim-jeans-all-people-photo-u1Stript bar v Tsukigakure Tumblr_m45m2aqsBs1rrzxmao1_500_large

"Neříkejte, že vám tenhle cucák objednal saké, když tu máme skvělé rýžové víno z dalekých krajů." řekl muž s tetováním "Thor", zatímco druhý luskl na "zajíčka" a posadil se vedle Yume.
"Hned tvrdým. Jestli je chceš vožrat tak, aby ti vlezly do pelíšku, jdeš na to blbě. takhle se ti tak akorát poblejou."
řekl ten o poznání mladší muž.
"Dámy, dovolte, abychoms e Vám představili - mně říkají Thor a tomuhle hřebečkovi přezdívají Appolon" řekl zase ten starší a také si přisedl, tentokrát ale k Pillice.
"Co přivádí tak překrásné dámy do naší vesnice?" zeptal se a oba si jejich těla velice nápadně zhodnotili od hlavy až k patě.
Mezitím na stole přistály sklenice a lahev vína, společně s talířem plným nejrůznějších sladkých i slaných sušenek.
Civil
Civil
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 28
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Stript bar v Tsukigakure Empty Re: Stript bar v Tsukigakure

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sat Jul 25, 2015 12:26 pm

Kangae Mizutsuchi

Tak nějak jsem měl doposud všechno pod kontrolou, než se zde objevila dvojice Thora a Apollona. Moc jsem je neznal, ale začali mi radit, jak balit. Bylo to od nich opravdu pěkné, ale řekněme, že jsem o jejich radu nestál. No, na stole se objevilo víno a sušenky, ihned jsem jich do sebe pár dal a zabil je vínem. "Jo, víno je s-super." Řekl jsem s plnou pusou a pokračoval dál. Yume si to zde zajisté užívala, jelikož byla celá mimo sebe. Já měl na klíně jednu tanečnici a to jsem si užíval zajisté taky. Jen jsem nestíhal jíst, pít, uspokojovat tuhle dívku a ještě k tomu konverzovat s Pili. "Víš, jako shinobi.." Opět jsem si vzal sušenku, do které jsem kousl. "..Mu-Musíme občas dělat i takovéhle věci.." Díky pár promile jsem se začal trochu smát, ale nakonec jsem to pořád dokázal brát trochu vážně. "Nemám už nikoho, plnit mise je pro mě důležité, takže si zvyknout na jakékoliv prostředí musím." 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Stript bar v Tsukigakure Empty Re: Stript bar v Tsukigakure

Příspěvek pro Tora Iku Sat Jul 25, 2015 1:17 pm

Znova som bola našponovaná ako anténa. Takže tento podnik nemal len slečny, ale aj.. pánov.  Pohľadom som skĺzla po Thorovi a Appolovi, vypočula si ich slová a.. znova som po nich skĺzla pohľaodm, tento krát pomerne pomalšie. Bolo sa na čo pozerať.
Sadol si vedľa mňa mladší z nich, teda podľa všetkého Appolo. Úplne som prešla ich slová ku Kangaemu, ktorému vlastne radili ako nás opiť. Keď doniesli víno, očividne to chceli aj praktikovať. Citila som sa ako pri nejakom veľmi silnom táboráku. Začalo mi byť horúco. Začali si nás prezerať ako výstavné kusy a ja som si zrazu uvedomila, že som dnes ráno vynechala niekoľko sérií cvikov. Nie že by som sa za niečo mala hanbiť.
"Krásne slečny.. ale.. prosím..vás." Zasmiala som sa. Kam sa pozerať skôr? Z tejto situaćie by ma mohla zachrániť len Pilikka, ktorá pravdepodobne. Pri pohľade na Appola, ktorý sedel vedľa mňa, som sa znova takmer roztiekla. K tomu tá hudba. Stále som však nebla dostatočne, opojená? na to, aby som sa nejak prirodzene dokázala rozkecať. 
Tora Iku
Tora Iku
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 53
Registrován : 01. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Stript bar v Tsukigakure Empty Re: Stript bar v Tsukigakure

Příspěvek pro Akasuna no Pilikka Tue Jul 28, 2015 1:59 pm

Stejně jako Yume, ani já nebyla na podobné prostředí zvyklá a s poněkud cynickým úsměvem jsem si uvědomila, že konverzace týkající se čehokoliv jiného než vesnice, mi žalostně nejdou. Moc mě nepřekvapilo, když se objevili ti dva, přece jen ta naše trojka působila poněkud divně. Když už nic jiného, docela mě potěšilo, že se nenacházím jen ve společnosti osob věkově ode mě vzdálených na roky. Krom toho slyšet lichotky od přitažlivého muže, to chce slyšet každá holka. A i já, třebaže jsem se dál tvářila úplně stejně, jsem to tak cítila. Že si mě prohlíží mi nijak zvlášť nevadilo, od jisté doby jsem nestárla.
"Práce.." odvětila jsem na poslední otázku stručně a tentokrát jsem to byla já, kdo si je prohlížel. Neříkám, že se mi pánové netrefili do vkusu.
Když jsem pak přesunula pozornost ke Kangaeovi a jeho vysvětlení, zamyšleně jsem pokývala hlavou. Ani já jsem už nikoho neměla a chápala jsem, že každý řeší své problémy trochu jinak. Díky tomu jsem se na to dívala z trochu jiné perspektivy, a i když jsem mu na to neodpověděla, pokusila jsem se tvářit trochu.. no méně popuzeně.
"Jsem Pilikka, těší mě.." dodala jsem nakonec smířlivěji a natáhla se pro jedno sladké kolečko na stole. Necítila jsem nic od té doby, co Artemis zmizel a s ním i "srdce". Přesto jsem se zakousla a nakonec se usmála. "Máte tu dobré sušenky."
Akasuna no Pilikka
Akasuna no Pilikka
Kanrisha (Kazekage)
Kanrisha (Kazekage)

Počet příspěvků : 154
Registrován : 08. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Stript bar v Tsukigakure Empty Re: Stript bar v Tsukigakure

Příspěvek pro Civil Tue Jul 28, 2015 5:09 pm

https://www.youtube.com/watch?v=LgFJJ77w2nA

Slečna se před Kangaem vlnila stále vášnivěji, ale dávala si velký pozor, aby se ho ani nedotkla. Kangae se tak mohl soužit pohledem na pevný zadeček a hladce oholené nožky, na hadí bříško a oči bohyně, aniž by okusil malinové rty nebo si sáhl na mramorovou kůži.

Pánové mezitím na sebe spiklenecky mrkli.
Apollon se ještě víc přitočil k Yume, lehce jí odhrnul vlasy za ouško a zašeptal:
"Co řeknu to platí, tak přenádherná stvoření by se neměla stydět za svou krásu..."

Mezitím se Thor napil rýžového vína a zadíval se Pillice zpříma do očí.
"A co takhle zajít ke mně a spojit práci se zábavou?" řekl a udělal takový...podivný pohyb. Pohyb, který znali jen pánští tanečníci. Pohyb, který dámské pohledy téměř automaticky stáčel na výbavu alfasamce před nimi. A že to byl arzenál, i když pečlivě schovaný za látkou kalhot.
Civil
Civil
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 28
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Stript bar v Tsukigakure Empty Re: Stript bar v Tsukigakure

Příspěvek pro Shiro Wed Aug 05, 2015 2:18 pm

Celá ta cesta byla celkem nuda, potřeboval jsem se nějakým způsobem odreagovat a všiml jsem si něčeho nového? Stript bar... Chvilku jsem na ten nápis na budově jen koukal s pootevřenou pusou a do široka se usmál. Vstoupil jsem dovnitř a podíval se okolo. "Ohayo, ladies." Zvedl jsem koutek úst nahoru a šel jsem se posadit za kulatý stůl někde v rohu. Pozoroval jsem lidi okolo. Zaregistroval jsem jednu známější tvář. Pilikka Akasuna hm? Mezi tím, co jsem tak pozoroval, jsem si skoro zapomněl objednat. "Jack Daniels, Honey, s ledem." A čekal jsem na to, až mi to přinesou.
Shiro
Shiro
Tokebetsu jounin (Yonbi no jinchuuriki)
Tokebetsu jounin (Yonbi no jinchuuriki)

Počet příspěvků : 89
Registrován : 02. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Stript bar v Tsukigakure Empty Re: Stript bar v Tsukigakure

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Wed Aug 05, 2015 4:09 pm

Kangae Mizutsuchi

Toto místo bylo vážně ideální. Pilikka si musela zvyknout na každé prostředí v Tsukigakure a pochybuji, že by sama zašla na průzkum až sem. Thor začal jet do Pili a ten druhý do mé druhé společnice. No, řekněme, že to byl docela plán. Dal jsem si další sušenku a tu jsem okamžitě snědl. Poté jsem však vstal a podrbal se ve vlasech. 
"No, jak to tak vidím, docela se bavíš Pili." Zasměji se a poté se natáhnu pro láhev vína na stole. Ve stoje si dám hned pár loků a poté vykřiknu:
"Yosh! Konečně něco, kde se dá trochu odreagovat od zabíjení." Shinobi, které jsem zabil zajisté zůstávali v mé paměti i přes to, že jsem většinu svých soupeřů nedorážel. Co třeba taková Aimi? Musel jsem občas zapomenout na všechen ten stres, jelikož by mě to asi zabilo.
"Um, Pili, jakožto zástupce Tsukikageho.." Vlastně jsem už nyní nemusel chodit přímo za dědou, ale stačila Pili. 
"..Rád bych se vydal do Mizu no Kuni a okolí Kirigakure. Donesu bez problémů i nějaké informace, ale.." Na tohle ale je kladen velký důraz, vydechnu a uklidním se. 
"Chtěl bych se podívat do sídla mého klanu, i když je zničené a chtěl bych navštívit svůj starý domov. Jsem si jistý, že mi to ujasní spoustu věcí." 
Z nějakého praštěného úsměvu jsem přešel na klidný a milý pohled a mluvil jsem zcela vážně, byla to taková větší prosba, takže jsem byl zvědav na reakci Pilikky. 
"Jo a Yume.." Nevěděl jsem, jak k ní mluvit, či jak jí oslovovat, takže prostě Yume.
"-chan.." Dodal jsem, pro jistotu  a pokračoval ve svém proslovu.
"Jsme shinobi Tsukigakure, zkusme být kamarádi, hm?" Chtěl jsem to všechno pro jednou urovnat. 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Stript bar v Tsukigakure Empty Re: Stript bar v Tsukigakure

Příspěvek pro Tora Iku Thu Aug 06, 2015 3:40 pm

Vedel čo robí, pravdepodobne so mnou tiež robil presne to, čo chcel a ja som si to ani neuvedomovala. Chcela som niečo povedať no z úst mi vyšiel len neisté a trocha napružené povzdychnutie. Bola som rada, že cez to prítmie a všelijaké neóny nebolo vidieť červeň, ktorá sa nahrnula do celého môjho tela. Pri dotyku Apollona som mala pocit, že zamdliem. Vážne som sa musela správať ako malá? Aj keď, keď som sa nad tým zamyslela.. nope, nechcela som sa nad ničím zamyslieť. Znova som si ho až hladne prezrela, od tváre, cez telo.. každý záhyb na jeho svaloch.. úplne som prestala vnímať okolie a tak som ani nezaregistrovala Kangaeho. To prezeranie som sa ani nesnaźila nejak zakriť.
Mimovoľne som si skúsla spodnú peru a trocha som stuhla. Momentálne sa vo mne začal znova biť zdravý rozum pred pudmi ale.. keď tie pudy boli také silné.
Tora Iku
Tora Iku
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 53
Registrován : 01. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Stript bar v Tsukigakure Empty Re: Stript bar v Tsukigakure

Příspěvek pro Shiro Thu Aug 06, 2015 10:08 pm

Seděl jsem tam stále se sklenkou Jacka a pozoroval tu partičku několik stolů přede mnou. Mírně jsem se zamračil, spíš tak pobaveně. Toto ženy berou opravdu jako zábavu? Nad tou myšlenkou jsem se zasmál, protože jedna z nich byla docela dost mimo. S povzdechem jsem si rozepnul pár knoflíků u košile, vzal celou rovnou celou flašku Jacka a pomalu si to mířil k nim. Když jsem tam došel, jen jsem se podíval na toho chlápka, který tu předváděl...striptýz? Vybavila se mi jedna scénka před pářením medvědů. Až na to, že on neměl tu roztomilou srst a medvědí oči. Hned na to jsem se jen mile usmál a položil přes rameno Pilikky a té druhé ženy, která hrátky před pářením medvědů obdivovala. Pohled mi sklouznul taky na toho chlapce, kterému očividně ještě nebylo osmnáct. "Omlouvám se, že ruším vaší zábavu. Ale dovolte mi dámy, jestli bych vás mohl pozvat na Jacka, je to na můj účet." Pozvedl jsem koutek mírně k tváři. Toho chlápka jsem však nechal, byla to jeho práce, proto jsem to nekomentoval nahlas. Podíval jsem se na tu flašku, kterou v ruce držel Kangae. Byl jsem poměrně proti, aby nezletilí pili, ale nebyl jsem jeho rodič, proto jsem se jen do široka usmál. "A tady pro chlap-...chlápka jednu zlatou teqiulu. Ať není jenom na ženském pití." Mrkl jsem na něj a pak jsem se do široka usmál. Přeci bych ho opravdu nenechal ve společnosti žen pít víno. Pokud nechtěl v tomto podniku prozradit, že mu je méně než 18, musel chlastat pořádně. I když jsem tak nějak tušil, že všem to je jedno, ale hlavně ať dostanou love. Každopádně...někteří muži pijí víno. Ale ve většině případů toto uvidíte jenom v gay klubu, nebo v podniku, kde to je fakt nejlevnější a nebo u někoho, kdo se rozhodně nepřišel bavit. Každopádně, všechno z toho, co jsem jim nabídl, bylo na mě, takže se nemuseli bát, že by za to něco platili.
Shiro
Shiro
Tokebetsu jounin (Yonbi no jinchuuriki)
Tokebetsu jounin (Yonbi no jinchuuriki)

Počet příspěvků : 89
Registrován : 02. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Stript bar v Tsukigakure Empty Re: Stript bar v Tsukigakure

Příspěvek pro Akasuna no Pilikka Fri Aug 07, 2015 10:16 am

Tohle bylo vážně hodně ujeté! Rozhodně jsem nebyla člověk, který by pravidelně navštěvoval podobná místa, víceméně jsem dneska měla celosvětovou premiéru, takže když Thor udělal ten jistý pohyb, samozřejmě že dostal můj pohled přesně tam, kam chtěl. Kdybych se mohla červenat, nejspíš bych to udělala, takhle jsem jen odvrátila pohled jako přistižená školačka. Ne, ne.. tohle bylo už trochu přes mou hranici.
"Ehm.. zůstanu radši jen u té práce.." poznamenala jsem neutrálně a napila se vína. Ne, že by mě něco dokázalo opít, ale v tuhle chvíli bych si dala něco tvrdšího, co by mi alespoň navodilo ten pocit, že jsem cestou sem nezabloudila.
Když promluvil Kangae, střelila jsem po něm výmluvným pohledem. Konec konců byla to všechno jeho chyba. Nakonec jsem mu věnovala sladký úsměv. "Vážně čekáš, že budu tohle řešit zrovna tady?" zatřepotala jsem řasami v nevinném gestu. Ovšem právě tohle mi připomnělo, že už tu sedím zatraceně dlouho a věci, které mě doopravdy zajímaly, musely zatím čekat. Nemínila jsem zůstávat déle, než bylo záhodno. Vypadalo to, že u Yume za moment vypukne srdeční záchvat, v lepší případě začne slintat a já, i když jsem se snažila potlačit to v sobě, jsem prostě nechtěla koukat na to, jak se ti dva opíjejí a.. a ten zbytek!
Moje plány dostaly ovšem další trhlinu, když jsem za sebou uslyšela hlas a následně uviděla flašku. Přirozeně jsem zaklonila hlavu, abych se mohla podívat, s kým mám u čest. Chvíli jsem si muže prohlížela, abych nakonec s povzdechem došla poznání, že ho neznám. To ale v téhle vesnici nejspíš nikoho. Začínaly mi chybět staré tváře, vidět tak alespoň jednoho..
"Díky.." pousmála jsem se, čímž jsem se snažila docela úspěšně maskovat melancholii ve svém hlase a jacka, kterého jsem dříve skutečně milovala, se docela s radostí napila. Ne, že bych z toho skutečně něco měla, ale ten pocit mě upokojoval. Znovu jsem k němu sklouzla pohledem. "Známe se..?" když už mě někdo zve, alespoň by mě zajímalo, kdo to je a vlastně jsem tu otázku vznášela obecně, jestli jako zná kohokoliv ze společnosti, ve které jsem se právě nacházela.
Akasuna no Pilikka
Akasuna no Pilikka
Kanrisha (Kazekage)
Kanrisha (Kazekage)

Počet příspěvků : 154
Registrován : 08. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Stript bar v Tsukigakure Empty Re: Stript bar v Tsukigakure

Příspěvek pro Civil Fri Aug 07, 2015 10:34 pm

https://www.youtube.com/watch?v=r1UhPz_73cY

Obsluha ve stripbaru se snažila, aby zákazníci měli skutečně vše. Jako v každém lepším podniku, i tady na stůl létaly drinky různých barev, příchutí a procent alkoholu. I k nově příchozímu se přitulila číšnice se zaječími oušky a častovala jej pěknými slůvky.

Tanečnice:

Mezitím se vystřídaly tanečnice, na molo teď přišla už od pohledu nadrzlá, zlobivá holka, která rozhodně věděla, co se svým tělem. Postupně nabuzovala pánské publikum až do maximálních hodnot, než se ze svých chtivých pohybů stáhla a nechala je v plané naději jen proto, aby začala odznovu. Dokonce přišla k nějakému kupci, který tam seděl a ládoval se, sedla mu na klín a pohybovala pánví všemi směry, než to chudák nevydržel a rozhodl se alespoň ji pohladit po zadečku. Kdo by nechtěl. Krásné, pevné bochánky schované za koženými kalhotkami.
Tanečnice změnila výraz a jednu mu vrazila. Když se ale rozbíhali bodyguardi, mávnutím ruky je odvolala a nakynutého vepře obdařila dlouhým, francouzským polibkem.
Tím ho ale štěstěna opustila, neb tanečnice se opět jala svého povolání a začala tančit tak, aby na ni všichni viděli.



Když Shiro vešel mezi slečny s polorozeplou košilí, mohl si všimnout, že si ho Appolon mlsně prohlédl, ale jinak na sobě nedal nic znát a dál se věnoval Yume.
Pohladil ji po tváři a naklonil se až k jejímu oušku.
"Koukám, že se nezmůžeš na slovo. Tak co kdybychom šli vedle a nechaly naše rty tančit úplně jiný tanec?"
Aby toho nebylo málo, rozhodl se naklonit váhy rozhodování na svou stranu a věnoval Yume tři smyslné, elektrizující polibky na krk.

Thor ani na vteřinku nevypadal, že by ztratil sebevědomí. Přeci jen, spousta slepiček si hraje na nedostupné a pak mu ráno ještě děkujou. Díval se pobaveně na Apolona, jak zpracovává Yume, kterou pomalu ale jistě opouští i poslední stéblo zdravého rozumu, a mezitím podával Pilice vizitku.
"Tak kdyby ses přeci jen rozhodla jinak, budu jen tvůj..."
Načež vstal a zadíval se na ty dva (Shiro a Kangae). Posměšně se uchechtl, dal ruce do kapes a vydal se směrem k dámskému oddělení.
"Mimochodem, za deset minut mám vystoupení...Přijď se podívat, určitě změníš názor." mrkl na Pilliku.

//Ne, že by tu nikdo nevěděl, kdo píše do Tsuki baru. Došlo mi to 20 km od domova :/
Civil
Civil
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 28
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Stript bar v Tsukigakure Empty Re: Stript bar v Tsukigakure

Příspěvek pro Akasuna no Pilikka Sat Aug 08, 2015 7:10 pm

Věnovala jsem Thorovi úsměv a vizitku si vzala. Ne, nemínila jsem se sem ještě vracet, ale člověk nikdy neví, kdy může takového hezkého svalovce potřebovat. Když jsem se pomalu zvedala k odchodu, na jednu stranu jsem docela litovala, že to vystoupení neuvidím. Mohla to být vážně zábava. Nicméně jak jsem již řekla, nebyla jsem tu za zábavou.
"Děkuju.." šeptla jsem směrem k Shirovi za to pití a jakousi záchranu a usmála se. "Snad se ještě uvidíme." snažila jsem se být milá, ostatně tak jsem byla vychovaná.
Nakonec jsem se otočila na Yume. "Ráda bych si s tebou promluvila." naznačila jsem, že bych byla ráda, kdyby šla se mnou, nicméně jsem viděla její nadšení a nechtěla jsem ho kazit, a proto jsem rychle dodala: "Stav se za mnou, budu nejspíš v kanceláři."
Pousmála jsem se na všechny přítomné a kývla hlavou. "Půjdu do kanceláře, tak si to tu užijte." mrkla jsem vesele a položila na stůl peníze, jak jsem slíbila, dost na to, aby tu klidně mohli ještě nějakou dobu pobýt i beze mě.
"Mějte se!" mávla jsem rukou a odešla z baru.
(Přesun)
Akasuna no Pilikka
Akasuna no Pilikka
Kanrisha (Kazekage)
Kanrisha (Kazekage)

Počet příspěvků : 154
Registrován : 08. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Stript bar v Tsukigakure Empty Re: Stript bar v Tsukigakure

Příspěvek pro Shiro Sat Aug 08, 2015 7:32 pm

Pohled sem stočil na Pilikku a zakroutil hlavou. "Ne, neznáme, jmenuji se Shiro." Mírně jsem se pousmál a napil se Jacka. V tom okamžiku jsem se jakoby seknul a chvíli se díval stále na to jedno a na to samé místo před sebou. Nevnímal jsem moc věci okolo. Před očima mi plápolaly plameny. Oči jsem zavřel a přes tmu, kterou jsem vnímal, jsem zastřehl prošvihnutí člověka. Docela znatelně jsem se u toho propotil. "Ehm, toto pití je na mě, takže si ho v klidu dopíjte. Omluvte mě prosím." Těch striptérů jsem si už ani nevšímal, vlastně jsem ani jen tak nezaregistroval, že odešla Pilikka. Teď jsem každopádně potřeboval rychle na vzduch.

Přesun
Shiro
Shiro
Tokebetsu jounin (Yonbi no jinchuuriki)
Tokebetsu jounin (Yonbi no jinchuuriki)

Počet příspěvků : 89
Registrován : 02. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Stript bar v Tsukigakure Empty Re: Stript bar v Tsukigakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru