Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shiruin dům

3 posters

Goto down

Shiruin dům Empty Shiruin dům

Příspěvek pro Shirui Sun Jul 26, 2015 5:04 pm

Dvougenerační dům  v tiché části města.
Shiruin dům 2lctpxi
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Shiruin dům Empty Re: Shiruin dům

Příspěvek pro Hirin Sun Jul 26, 2015 5:24 pm

Nesla jsem jí dom. Byla to taková posilovačka pro mě. Ale Jakš tak jsem to dával. Po cestě mep ještě políbila. Ne že bych si stěžovala,ale mohl být trochu více diskrétní. "Ale nootak,snad to nějakou dobu vydržíš" špitla jsem.
Když jsem jí donesla až ke dveřím oddychal jsem si. Ještě chvíli a musela by jít sama. Otevřela jsem dveřea pomohla ji dopajdat na gauč. "Lehnout a ležet" pověděla jsem jí. Zašla jsem do kuchyně pro mražený hrašek. Když jsem ho konečně našla, zabalila jsem ho do utěrky. Přišla jsem k Shirui a položila na kotník mražený hrášek. "Pokud se to do zítřka nespraví,tak půjdeš do nemocnice " pověděla jsem a usmála jsem se na ní. Potom sem si sedla do křesla.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Shiruin dům Empty Re: Shiruin dům

Příspěvek pro Shirui Sun Jul 26, 2015 5:37 pm

Po tom co se takhle ohradila jsem se jenom začala chichotat.
Strašně se mi líbila, když se takhle vztekala.
Donesla mě až domů a položila na gauč.
Na nohu mi dala v utěrce zabalený mražený hrášek, o kterém jsem ani nevěděla, že ho mám.Byla jsem holt docela co se týče tohoto bordelář.
Jen co dořekla svojí větu jsem se ohradila.
,,Nojo pořád, budu oukej určitě.'' řekla jsem, usmála se a mrkla na ní pravým okem.
,,Promiň, že jsem ti tak pokazila trénink.'' řekla jsem už trochu sklesle.
,,Víš, že jsem strašně moc ráda, že jsem tě tehdy potkala, pamatuješ si to?''.. ,,Já byla ještě genin a ty chuunin, já pospíchala na zkoušky a narazila do tebe a vše co jsem držela se mi rozsypalo po ulici, tys mi se vším pomohla a od té doby mi pomáháš se vším, jsi moje nejlepší kamarádka, strašně si tě vážím Hirin.'¨řekla jsem se slzami na krajíčku.
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Shiruin dům Empty Re: Shiruin dům

Příspěvek pro Hirin Sun Jul 26, 2015 6:35 pm

"Nebuď drzá" odvětila jsem ji,když mě ujišťovala že bude v pořadku. Bylo to pako ale strašně fajne pako.
"Neomlouvej se,to se stává" pověděla jsem s úsměvném a cvrkla jí do čela. Potom začala mluvit o minulosti,tolik nostalgie. "Achjoo" povzdechla jsem si. Už tolik lét to bylo. Usmála jsem se.
Postavila jsem se a rozcuchala jsem vlasy. "Víš že to mám stejně" odvětila jsem jí. "Chceš něco donést?" Zeptam se jí
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Shiruin dům Empty Re: Shiruin dům

Příspěvek pro Shirui Sun Jul 26, 2015 7:58 pm

Když mě zase napomenula, tak už jsem začínala byt trochu nabručená, ale krotila jsem se.
Po tom co me ujistila, ze je to v pořádku jsem se klidně usmala.
Kdyz si povzdechla tak jsem nejak vstala a objala ji.
Po tom co me city opětovala jsem ji objala jeste pevněji, ale pak jsem ji z mého sevření pustila.
,,Jestli můžu poprosit, tak mi vem jedno jablko, zelené pokud možno."řekla jsem.
Pak mi ho donesla a já poděkovala.
,,Už to zvládnu sama, takže jestli chceš, tak už můžeš jít. Pronesla jsem a pomalinku jsem pajdala směrem k moji posteli, na kterou jsem si sedla a divála se na Hirin.
,,Ale pořád tu je ještě jedna možnost ."Řekla jsem a naznačuji pohledem směrem k mé posteli.
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Shiruin dům Empty Re: Shiruin dům

Příspěvek pro Hirin Wed Jul 29, 2015 4:48 pm

"Jistě, že můžeš" pověděla jsem a usmála. Zašla jsem do kuchyně pro jabko. Rozhlížela jsem se po něm a po chvilce jsem ho našla. Vratila jsem se a jabko jí dala.
"Prosím."odvětila jsem ze slušnosti. "Dobře.já půjdu" pověděla jsem a koukala jak pajda do postele. Zasmála jsem,když navrhla jinou možnost.
"Nene, potřebuješ odpočinek. Nebo přijdu a donesu ti večeři" pověděla jsem s úsměvem. Dala si samehadu na zada. "Tak zatím" rozloučila jsem se a šla pryč.

//přesum
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Shiruin dům Empty Re: Shiruin dům

Příspěvek pro Shirui Sun Aug 09, 2015 3:59 pm

Po dlouhé, krásné, prosněné noci se probudím do již ošklivější reality.V mém pokoji byla zima a já byla celá rozlámaná.
Vstávání jsem nesnášela, zatímco spánek jsem milovala.
Není nic krásného než snít.Jenže můj sen skončil a já se probudila.Vstanu z postele a pomalinku se postavím na nohy.
Již jsem byla schopná chůze, takže můj kotník byl pravděpodobně jen namožený.Sice mě stále mírně bolel, ale nebylo to nic závažného.
Pomalým krokem se dokodrcám až do kuchyně, kde si z posledních zbytků udělám snídani v podobně rohlíku se šunkou.Během cesty ke stolu už ukusuji.Než se stihnu posadit mám již téměr čtvrtku rohlíku v sobě.Když jsem sama, tak jím pěkně rychle, ale na veřejnosti se držím a snažím se vypadat, pokud možno co nejelegantněji.
Během jídla přemýšlím o všem co se za poslední dobu událo a to hlavně o Hirin a mém vztahu k ní.Nakonec jsem dospěla k názoru, že jako kamarádka Hirin fungovala už velmi dlouho a tak není důvod měnit.Hirin může být má kamarádka nadále a ani občasné úlety na našem vztahu vůbec nic nezmění.Zasnila jsem se natolik, že během jedení rohlíku jsem se po posledním soustu zakousla do své ruky, a to mě z mého snění probudilo.
Trochu jsem zatřepala hlavou, abych byla schopná opět plně vnímat.
Pak se zvednu a vydám se směrem k mému šatníku a tam si opět vezmu svojí oblíbenou róbu a vydám se do města.Za sebou zhasnu a zavřu dveře.
//Přesun
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Shiruin dům Empty Re: Shiruin dům

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Mon Aug 10, 2015 1:57 pm

Moje slová ju na malí okamih prekvapili ale asi ich nakoniec pochopila. Nestihla ani nič povedať a zrazu sa niekam rozbehla a ja som utekal za ňou, keďže ma držala za ruku. Nešla tak rýchlo, aby som jej nestíhal, takže to problém nebol. Kam ideme? Radšej som si nechcel predstavovať, že čo sa môže stať, už iba náznak myšlienky, ktorý som mal a bol som červený, ako paprika. Prešli sme akousi bránkou u jedného domu a vstúpili sme doň. Bol som dnu a zasa ani neviem ako ale už som bol na gauči. Začala sa vyzliekať, dala si dole vestu aj čelenku. Keď si ku mne sadla pomerne hanblivo som jej pozrel do očí. Po cvrknutí do nosu som jemne privrel oči a zasa na ňu pozrel. Takto ma mať vo svojej hrsti, to sa mi ešte nestalo. "Vieš ... prebúdzaš vo mne túžby, ktoré som nikdy necítil a ja .. ja neviem, či to takto môže pokračovať. Neviem ani čo si o tom celom myslieť." Prezradil som jej a pritiahol si ju svojimi rukami viac k sebe. Tá blízkosť mi vyhovovala, bol to veľmi príjemný a neznámy pocit. Aj keď som už mal česť ho spoznať na inom mieste spolu s ňou. Keď už bola u mňa tak blízko odhodlal som sa k tomu ju zasa pobozkať. Keď už ona mohla robiť to všetko, čo už urobila asi nemám na výber sa príliš strániť. Radšej by som nad tým prebral kontrolu ja, než aby ma ona mala pod kontrolou. Chcel som prevziať velenie ale stále som dumal nad tým, ako to urobiť.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Shiruin dům Empty Re: Shiruin dům

Příspěvek pro Shirui Mon Aug 10, 2015 2:14 pm

Pociťovala jsem, že s mým tempem nemá nějaké extra problémy, tak jsem přidala.
Jeho otázku jsem sice slyšela, ale nechtěla jsem odpovídat, prostě jsem dál běžela.
Viděla jsem jaký je celý červený a neubránila jsem se smíchu.Před pusu jsem si dala ruku a zachychtla jsem se.
Probíhala jsem skrze město, kde jsem viděla mnoho lidí, mnoho osudů, zase jsem se trochu zasnila.
Cítila jsem vůni mých oblíbených jídel, ale tu jsem ignorovala.Soustředila jsem se na něco jiného.Po tom co jsem došla domů, hodila ho na gauč a sundala si přebývající oblečení jsem si mu sedla do klína.Viděla jsem jak stydlivě se mi kouká do očí a já se jen kousla do svého vlastního rtu, byl tak neskutečně rozmilý, že to nebylo snad ani možné.Pak začal mluvit, než stihl dořeknout, jestli to takhle může pokračovat, tak jsem mu dala ukazováček na rty jen jsem ze sebe dostala:,,Pššt''Během toho jsem se usmála a dívala jsem se mu do očí a čekala co udělá.
Pak si mě přitáhl k sobě, což jsem opravdu nečekala, tak mě to trochu zaskočilo a můj tep se zrychlil.Pak mě dokonce políbil sám od sebe a já zase jemně zarudla.
Líbala jsem ho stále dál a během toho jsem ho chytila za jeho pásku přes nos.Chvilku jsem se otáhla, abych tu pásku přetáhla a pak ho líbala dál.

Pásku jsem mu nechala na krku a pak jsem pokračovala k jeho čelence, kterou jsem mu rychle sundala a hodila ji na můj dřevěný stůl.Nakonec jsem mu rozepla vestu a tu jsem z něj nějakým způsobem dostala a své ruce jsem měla na jeho břiše.
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Shiruin dům Empty Re: Shiruin dům

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Mon Aug 10, 2015 2:28 pm

Shirui toho už na sebe veľa nemala. Bolo to asi akési termo prádielko. Aspoň som si myslel, že to je niečo také ale nemal som čas sa nad tým zaoberať. Všimol som si, že si zahryzla do svojej pery, čo mi prišlo nehorázne sexy. Aj keď som sa jej snažil niečo povedať nenechala ma a svojim prstom ma umlčala. Na to už som sa odhodlal k svojim činom. Z môjho tela po chvíľke zmizla aj páska, aj čelenka.  Taktiež som prišiel aj o svoju vestu s ktorou som jej pomohol. Vôbec som sa tomu nebránil. Tentoraz som ale začal dávať dole aj ja jej vrchné oblečenie. Určite mi s tým musela pomôcť a keď sa tak stalo pomaly som sa s ňou stočil a prevalil sa na gauči tak, aby som bol nad ňou. Netrvalo dlho a zasa som vyhľadal jej pery, ktoré som letmo pobozkal a na chvíľu sa odtiahol. Prešiel som jej po nich svojim jazykom a po chvíli som to premenil v dlhý francúzsky bozk.  Jednou rukou som jej začal mapovať jej obnažené telo. Začal som od jej boku, smerom až na jej bruško po ktorom som prechádzal len špičkami prstov. Ležal som tentoraz na nej, lebo moja druhá ruka zamierila zasa k jej pevnému zadočku. Nebol som vôbec ťažký, takže jej to nemohlo prekážať.  Taktiež som trocha po-odhrnul látku, ktorá jej ho zakrývala ale nevyzliekol som ju, lebo tam som ˇďalej nedočiahol.

To, čo sa ale dialo ďalej si určite každý  dokáže predstaviť. Predsa len, potom by neležali spolu na gauči, úplne nahý. Kiseki ju držal vo svojom náručí a hladil ju vo vlasoch. Prišlo mu, že to má pomerne rada.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Shiruin dům Empty Re: Shiruin dům

Příspěvek pro Shirui Mon Aug 10, 2015 4:41 pm

Celé to proběhlo rychle ani jsem nezamhouřila oči a to všechno proběhlo, bylo to nádherné, upustila jsem uzdu svému chtíči a nechala si udělat radost.
Už dlouho jsem nic takového nezažila, teda když nepočítám Hirin.No na moje poměry toho měla až až v rozmezí dvou dní, ale předtím toho bylo zase málo, takže jsem z toho nějak špatný pocit neměla.
Z toho všeho jsem byla unavená a během toho, co si hrál s mými vlasy jsem jen poslušně vrněla a usínala v jeho náručí.
Přišlo mi to vše tak přirozené a vůbec mi nevadilo, jak jsem se tomu všemu nechala poddat.Usínala jsem v jeho náručí a venku byla už dokonalá tma a ještě než jsem usnula tak jsem se trochu vytáhla, abych ho mohla políbit na tvář a popřát dobrou noc.Pak jsem se zase zabořila na jeho objetí na hrudi a pokojně jsem usnula, přišla jsem si v bezpečí.Během mého spánku se mi snívalo o různých věcích.Hlavně o něm, bylo to zvláštní celé to bylo nějaké zvláštní.
Můj spánek byl tvrdý a jentak něco by mě z něj neprobudilo.
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Shiruin dům Empty Re: Shiruin dům

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Mon Aug 10, 2015 4:49 pm

Pre mňa bol tento zážitok úplne nový a hlavne vyčerpávajúci. Môj chrbát bol poriadne doškrábaný a až teraz som začal cítiť, čo ten pot s ním začal robiť, keď som bol v kľude. Predtým to len pridávalo na vzrušeniu ale nebolo to nič, čo by sa nedalo vydržať. Nechal som ju, nech sa posunie vyššie a taktiež som jej poprial dobrú noc. Nebol som teda jediný, koho to unavilo. Rukou som nahmatal po jednej deke, ktorá tu bola a prehodil som ju cez nás. Usmieval som sa, keď som sa nad tým celým zamýšľal ani v mojich najdivočejších snoch, by ma niečo také nenapadlo. "Ty si mi ale vážne číslo." To isté zopakoval aj Khaurinu a ja som sčervenal, zasa. Radšej som už nad ničím nepremýšľal a užíval si to teplo, ktoré ma tak rýchlo uspalo.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Shiruin dům Empty Re: Shiruin dům

Příspěvek pro Shirui Tue Aug 11, 2015 1:07 pm

Přikryl nás dekou a já si jí trochu narolovala mezi kolena a ty dala k sobě, přičemž mi jedna noha koukala volně bez přikrývky.Spala jsem na boku v této poloze, jako skoro vždy.Přišla jsem si tak v bezpečí a zároveň pohodlně.Řešilo to i problém s vedrem.Spala jsem prakticky jen na zádech a nebo takto, ale jelikož tu byl on, tak jsem se k němu přitulila a ležela takto.
Po jeho poznámce jsem se roztomile zakřenila a viděla jsem jak červená.Neudržela jsem se a musela jsem si jít pro pusu na dobrou noc.,,Dobrou noc''řeknu a hlavu zabořím do jeho hrudníku.
Během vnímání jeho tepu pokojně usnu.Byla to klidná noc, sny se mi nezdály, teda aspoň jsem si to nepamatovala.Celá noc uběhla rychle já se ráno probudila s prvními paprsky procházejícími skrz mé závěsy na oknech.Chvilku jsem ještě odpočívala na jeho hrudníku, ale po chvilce jsem se zvedla a trochu se zkulturnila.To do té míry, že jsem si přes sebe hodila župan, vyčistila si zuby a učesala se.Mezitím jsem připravila snídani a to dvě pořádné omelety.Snídani jsem krásně naaranžovala a k jídlu nalila trochu čerstvého jablečného džusu a vše postavila na stůl a čekala jsem, až vstane a já ho takto přivítám.
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Shiruin dům Empty Re: Shiruin dům

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Tue Aug 11, 2015 1:23 pm

Spalo sa mi naozaj dobre. Až tak dobre, že som ani nezaregistroval, kedy sa ona vytratila preč z gauča. Ja som sa na ňom rozvalil a pokračoval v snení. Schúlil som sa do kúta, keď v tom mi nejaká neznáma vôňa udrela do nosa. Práve toto ma prinútilo vstať. Pekne to voňalo a ja som chcel zistiť, odkiaľ to ide. Najprv som na seba hodil aspoň spodnú časť oblečenia, aby som tu nechodil nahý a vybral sa po stopách vône. "Dobré ráno... krásne to tu vonia." Prehovoril som, po tom, čo sa mi ju podarilo objaviť. Očami som si ju nenápadne prezrel, keďže bola v tom župánku. Namieril som si to k nej aj keď som postupoval trocha pomaly, lebo som nevedel, ako ma teraz vlastne berie. "Bude ti vadiť, ak by som neskôr použil tvoju sprchu?" Opýtal som sa jej, lebo som mal chuť sa po ráne poriadne osviežiť, aby ma to nakoplo. V mojom výraze bolo vidieť, že som rozospatý. Než som k nej stihol dokráčať ona mi dovolila využiť tú jej sprchu. Preto som sa ešte opýtal na cestu a šiel som hľadať. Bolo to tu naozaj veľké, preto mi chvíľu trvalo, než som to našiel. Napokon som dorazil do kúpeľne, kde som zo seba dal jediné oblečenie, ktoré som poskladal a položil na poličku. Vstúpil som do sprchy a pustil príjemne teplú vodu, ktorá začala stekať po mojom tele. Privrel som oči a užíval si ju.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Shiruin dům Empty Re: Shiruin dům

Příspěvek pro Shirui Tue Aug 11, 2015 3:42 pm

Snídaně byla krásně připravená a vše krásně upravená a já jen čekala až vstane, což se zanedlouho stalo.Už jsem slyšela jeho chůzi a čekala jsem až mě najde.Našel a já mu odpověděla:,,Dobré ranko přeji.''
Koukala jsem se na něj s úsměvem a doufala jsem, že si sedne a trochu se pobavíme, když na to včera nebyl čas, a že k tomu moje jídlo pomůže, přeci láska prochází žaludkem ne?To jeho včerejší láska mi sice žaludkem prošla, ale měla jsem teda pěkný hlad.Pak se mě zeptal na sprchu a já jen tázavě nadzvedla obočí a naštvaně jsem mu odpověděla s falešným úsměvem:Shiruin dům Naruto-Storm-Revolution-312-Kushina-Ultimate-03
,,Dobrá, třetí dveře napravo.'' řekla jsem a ukázala mu ledbale prstem směrem, kterým se má vydat.
Mezitím jsem se dala do jídla, protože jsem byla neskutečně hladová po tom včerejším čísle.Už jsem dojedla a stále ho slyším, jak se sprchuje a tady mi došli nervy.Vzala jsem do ruky ještě teplou pánev a šla jsem směrem do koupelny.Vyrazím dveře a naštvaně řeknu:
,,Já se ti s tou snídaní tak s*ala a ty jí necháš vystydnout, ty jeden!'' řeknu a hodím po něm pánvičku.Sprcha byla jen se záclonou, aby tam nebylo vidět.Z očí mi sálala zloba.
Po tom co pánev letěla vzduchem jsem si teprve uvědomila, co dělám, ale to mi nějak nevadilo, uklidnilo mě to.

Shiruin dům 9k=
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Shiruin dům Empty Re: Shiruin dům

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Tue Aug 11, 2015 4:22 pm

Už pri tom jej prvom úsmeve sa mi niečo nezdalo, ale čo som mohol? Potreboval som si dať sprchu, bol to taký môj ranný rituál a vždy som potreboval nejaký ten čas na to, aby sa mi žalúdok vôbec zobudil a zistil, že je hladný. Keď som sa tam tak sprchoval nečakal som, že mi tam vtrhne a dokonca ešte aj s pánvicou v ruke! Preto, keď ju po mne hodila bolo šťastie, že tá záclonka alebo čo to bolo,  ten hod zmiernila. Pre istotu som rýchlo vyšiel pomerne s prekvapený výrazom. "Neboj, mne to nevadí aj keď to je vychladlé." Poviem a rýchlo sa oblečiem. Zamierim teda do kuchyne kde sa pustím do tých raňajok, inak počítam, žeby sa naštvala ešte viac. Určite bola typ, ktorá nechcela celý deň sedieť doma. Pri tom, ako som po sebe upratoval nádobie a šiel ho umyť, tak som k nej prehovoril. "Budeš chcieť niekam zájsť?" Opýtal som sa jej a čakal na jej odpoveď. Odpovedala kladne a šla sa prezliecť, keďže bola len v župane. Ja som medzitým dokončil ten menší úklid náčinia a počkal ju v obývačke. Keď už bola hotová prišiel som za ňou, chytil ju za ruku a pomaly sa s ňou vybral niekam preč.
(presun)
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Shiruin dům Empty Re: Shiruin dům

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru