Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hissekai had(Manda III)

2 posters

Goto down

Hissekai had(Manda III) Empty Hissekai had(Manda III)

Příspěvek pro Misha Haybushi Fri Sep 04, 2015 10:58 pm

Název Summona
Hissekai

Přezdívka
Manda III

Charakteristika
Monstrózní síla, silné tělo, rychlost a nabroušené zuby jako břitva. Těsně pod hlavou má plochý krk jako kobra. Její škrcení má takovou extrémní sílu že při škrcení bez problému láme kosti. Čelist se dokáže otevřít do takových rozměru aby bez problému sežral a následně strávil protivníka bez nustnosti ho usmrtit jedem. Spojení Anakondy a Kobry se vytvořil bojový stroj na zabíjení. Ještě tu má jednu zajímavou vlastnost. Pod vodou dokáže vydržet až několik desítek minut.

Výtvoření
Přezdívku Manda III si vysloužila díky svojí velikosti, síle a rychlosti. Ve skutečnosti původní Manda nebo Manda II nemají s Mandou III skoro vůbec nic společného krom vzhledu, jména a napodobeniny základní DNA. Hissekai byl laboratorně vytvořen neboli naklonován, pomocí menších typu hadu Anakonda a Kobra. První had byl vytvořen mutací dvou druhu hadu. Tento původní had neměřil víc jak 40 cm. Had se pomocí pokusu vylepšoval a vylepšoval pořád dokola. Až dosáhl výsledku který jsem chtěl a požadoval. Během vylepšovaní jsem se pomocí pokus, omyl dostal velice blízko ke kopii DNA skutečné Mandy. Přiblížil jsem se tak blízko, že vzhled mají velice podobný. Přesto se stala jedna chyba a narostli mu dva páry nohou. Díky této nedobrovolné mutaci se spíš podobá čínskému drakovi než hadovi. Had byl naklonován a mnohonásobně zvetšen. V konečném výsledku dosahoval podobné délky jako Manda II. Hissekai je ale silnější, rychlejší a dokonce o 2 cm větší než jakákoliv Manda před ním. Manda (Hissekai) je velice loajální ke svému stvořiteli a neposlouchá nikoho jiného. Je na tolik inteligentní že na rozdíl od většiny hadu, umí mluvit.

Limity Kuchiyose
Hissekaie dokáže vyvolat každý kdo má smlouvu a umí techniku Kuchiyose no Jutsu. Vyvolat jí dokáže víc lidí ale poslouchá pouze stvořitele. Není možnost aby poslouchala někoho jiného bez použití Genjutsu.

Zvláštní schopnosti
Pomocí zubu dokáže vystříknout až padesát metru dopředu velkou porci kyseliny. Drtivější metoda je vstříknout kyselinu teprve až se zakousne. Kyselina je poté vstřikována přímo do krvacející rány. Také se v potřebě nouze dokáže rozdělit na stovky malých hadu a následně se složit. Poslední schopnost kterou oplivá je zahrabat se hluboko pod zem.

Zesshi Nensan
''Manda'' Daibunretsu
Doton: Moguragakure no Jutsu

Výskyt
Země hadů [prozatím]

Hissekai had(Manda III) Latest?cb=20150807091646
**Původně to bylo asi 3x delší ale najednou se mi restartoval počítač a já musel vše psát znova. Tak jsem se trochu vyloženě nas*al Smile**
Misha Haybushi
Misha Haybushi
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 111
Registrován : 05. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Hissekai had(Manda III) Empty Re: Hissekai had(Manda III)

Příspěvek pro Hideo Hatake Sun Mar 06, 2016 9:11 am

''Manda'' Daibunretsu
-Odstráň a povolené.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru