Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dom č.69

2 posters

Goto down

Dom č.69 Empty Dom č.69

Příspěvek pro Daichi Akamatsu Sun Oct 11, 2015 8:27 pm

Ďalší domček v obytnej časti Tsukigakure no Sato. Tento dom patrí Daichimu. Teda jemu a jeho otcovi. Daichiho otec tu však nebýva, a tak dom ostal Daichimu. Je to dobre zariadený dom, nič tu nechýba. Je pomerne veľký a v podstate na ňom nič špeciálne ani nie je.
Daichi Akamatsu
Daichi Akamatsu
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 62
Registrován : 13. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Dom č.69 Empty Re: Dom č.69

Příspěvek pro Daichi Akamatsu Wed Oct 14, 2015 8:39 pm

Tak došiel som s Yo, až k môjmu domu. "No a sme tu, moje kráľovstvo." Pousmial som sa, kto vie akú mala predstavu o mojom dome. Popravde som si myslel, že niečo na štýl že všade je alkohol. Proste pozrieš sa na gauč, tam flaša vodky. Do šuflíka, tam zas rum a tak. Ale to bola asi len moja šialená predstava o tom, ako si niekto predstavuje môj dom. "Neočakávaj od toho veľa." Otvoril som dvere do domu. Pustil Yo ako prvú a za ňou zatvoril dvere. Zhodil som topánky a hneď šiel cez chodbu rovno do obývačky. Otvoril som taký menší bar . "Sprav si maximálne pohodlie. " No potom som vytiahol dve flaše. "Takže tequilu alebo whiskey? Poprípade mám aj niečo iné." Čakal som na jej reakciu. Saké som dnes nechcel.
Daichi Akamatsu
Daichi Akamatsu
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 62
Registrován : 13. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Dom č.69 Empty Re: Dom č.69

Příspěvek pro Yoshita Kanen Fri Oct 16, 2015 5:34 pm

Šla jsem vedle Daichiho. Cesta nebyl až tak dlouhá, jak sem si myslela. Na jednou jsme se objevili před jeho domem. Aspoň jsem si to myslela,když ten dům představil jako jeho království. Věřila jsem mu, nemyslela jsem že by byl až takový šílenec,který by se k němu vloupal.
"Pěkné království" pověděla jsem a pořádně jsem si prohlédla dům. Byl pěkný, sice takový obyčejný,ale mě se líbil. Usmála jsem se a vydala ke dveřím. Pustil mě jako první,což mě dost překvapilo. Bylo to gentlemanský a to jsem od něho fakt nečekal. Udělal si u mě bod plus,který není zrovna bezvýznamný.
"Děkuji ti." Poděkovala jsem mu za tohle gesto. Byla jsem totiž slušně vychovaná. Sundala jsem si botky a počkala jsem na něho. Vydal se rovně a já za ním. Interier byl hezký,hezčí než u mě na ubytovně. I když srovnat tohle s mým pokojem, je jako srovnat slona s myší. Popravdě jsem si moc nedělala představy, ale překvapilo mě to jak to má vybavené. Zavedl mě do obýváku,kde jsem si sedla na gauč. Koukala jsem po okolí. Všimla jsem si i pár fotek,kde byl Daichi jako dítě i jako mimčo. Z mého pozorovaní fotek mě vyrušil. Pohlédla jsem na něho a uviděla jsem, jak drží dvě flašky v ruce.
"Dala bych si suché Martiny,protřepat nemíchat"  pověděla jsem na to,že má i něco jiného. Usmála jsem se a trošku se odmlčela. Ale odpověděla jsem dřív než by cokoliv řekl "Dělám si srandu, whisky postačí.".
Yoshita Kanen
Yoshita Kanen
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Dom č.69 Empty Re: Dom č.69

Příspěvek pro Daichi Akamatsu Sat Oct 24, 2015 4:03 pm

//gomen ale nevšimol som si to -_-
Yo mi dokonca poďakovala za to, že som prejavil trochu sluśnosti. Predsa len aj ja som bol vychovaný. Vedel som byť aj gentlemanom, keď som chcel. Potom som ju zastihol pri tom, ako si prezerá fotky mňa... Mal by som ich dať dole, ale väčšine žien sa to zdá prejav roztomilosti, teda niektorým typom. "Uhm, asi by som ich mal dať dole čo?" Opýtal som sa na tie svoje fotky, keď som bol dieťa.
Potom, keď si Yo zažiadala suché martiny, nadvihol som obočie, chvíľku počkal. Chcel som už ísť jej urobiť suché Martiny, ale v tom povedala, že si robí srandu a že whiskey postačí. Len som sa usmial a sadol som si k stolu, dal som tu dva poháre na whiskey a nalial som tam trochu tej whiskey a flašu položil na stôl. Ešte som sa postavil a na chvíľku zmizol. Doniesol som nejakú vodu, ak by chcela ten alkohol brzdiť. "Chceš aj ľad? Alebo splním ešte nejake prianie?" Opýtal som sa, no dnes som bol celkom milý, na to že som sa neplánoval vyspať ani nejak zviesť Yo.. Bola to predsa kolegyňa.
Daichi Akamatsu
Daichi Akamatsu
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 62
Registrován : 13. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Dom č.69 Empty Re: Dom č.69

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru