Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kamina |Nukenin|

2 posters

Goto down

Kamina |Nukenin|  Empty Kamina |Nukenin|

Příspěvek pro Kamina Sat Oct 24, 2015 8:00 pm

Kamina
Kamina |Nukenin|  D9f6a410f5240850023c94dddbe84270
Kamina je mladý muž, jehož existence je založena na pomstě.
Pro svět je Kamina jedna velká záhada. Jediné co se o něm ví je že původem pochází z Tsukigakure.
A co se stává, když se o člověku moc neví? Začínají vznikat teorie a pověsti o jeho minulosti i aktuálním životě. Jedna z teorií je, že Kamina založil skupinu šermířů, kteří přepadávají bezbranné lidi a obchodníky. A mnohé další teorie a pověsti vznikají... Ani jedna se však nikdy nepřiblížila pravdě.

Základní informace

Jméno: Kamina
Pohlaví:: muž
Věk: 25 let
datum narození: 11.11
Elementy: Fuuton, raiton
Hodnost: nukenin (Jounin)
Body: Ninjutsu: 5, Kenjutsu: 5, Genjutsu: 3, Taijutsu: 5, Inteligence: 3, chakra: 4, RP: 5 / celkem 30  

Kamina je vysoký přibližně 190cm, má zelené vlasy a hnědé oči. Je "namakaný" a přes hrudník se mu táhne dlouhá jizva, a jednu má i na pravém oku.

No jak to říci. Kamina je prostě hlupák. Ale není hlupák jako hlupák. Kamina se totiž pouze jeví jako hlupák. Občas se totiž chová jako pako a do toho se připočte jeho nulový orientační smysl a máme to. Ale ve skutečnosti je kamina poměrně inteligentní a způsobilý. Lidi, kteří ho dříve znali si z něj často utahovali, ale jakmile přišlo na boj zjistili jaký Kamina opravdu je. Všem vždy při boji dodával odvahu a byl tím stavebním kamenem týmu.
Jinak byl velice milý, laskavý a vtipný.

Životopis


Kapitola I. - Stanu se nejlepším....!

Beznaděj a strach. Malý Kamina se potuloval sám krajinou bez rodiny, bez přátel. Úplně sám. Již od počátku společně s rodiči nepatřili k žádné vesnici. Byli něco jako "bezdomovci". Jednoho dne je však napadli nějací potulní shinobi, kteří zabili Kaminovu matku i otce. Jeho nechali shinobi žít..kdo ví proč.
Uběhl již rok a Kamina se dostal na území vesnice Tsukigakure. Ze začátku jej Tsukigakure nechtěla přijmout, ale po naléhání jedné ženy, která jej našla v bezvědomí kousek od vesnice, byl přijat. Žena společně s jejím mužem se jej ujali a chtěli jej vychovat jako vlastního, protože žena nemohla mít vlastní děti. Tak si to takto chtěla asi kompenzovat. Poté co se pomalu začal Kamina začleňovat do společnosti nastali problémy. Ostatní děti, ale i dospělý, jej nějak nechtěli přijmout jako člena vesnice. Báli se ho. Děti na něj byli často ošklivé a setkal se i se šikanou. "Kdo ksakru vlastně jsi!?!" tato otázka ho provázela po celé dětství.
Jak si však zvykl na to být sám, tak ho to nějak netrápilo, že se s ním nikdo nepřátelí. A tak se zaměřil hlavně na trénink kenjutsu a každou volnou chvíli věnoval tréninku. Proč zrovna kenjutsu? No kenjutsu ho fascinovalo a chtěl se stát mocným šermířem.
Jeho tréninky byli osamělé do jednoho osudového dne. Jednou se k němu přidala jedna dívka. Kamina si jí nejdřív nějak nevšímal, ale zdálo se po čase, že se dostává dál jak on. Začal se tedy o ni zajímat. Postupem času jí Kamina vyzval na souboj. Souboj skončil jednoznačnou výhrou dívky. "Kdo ksakru jsi!?" pronesl Kamina. "Kdo si ksakru myslíš že jsem!! Jsem Yui! Jediná a nejlepší šermířka mezi dětmi! Pamatuj si to!" Kamina byl ohromen. Sice se mu jevila trochu jako kluk, ale to neřešil. Kamina si našel svého prvního přítele. Každý večer se scházely na louce kousek od vesnice a společně trénovaly. A jednou za čas si spolu dali souboj aby zjistily jak se každý posunul.
Když byl Kamina poražen po 59 zvedl se a s ukazováčkem nataženým k nebi pronesl "Přísahám, že tě jednoho dne překonám, a stanu se nejlepším šermířem!" Yui se nad tím jenom pousmála, pouze v duchu odvětila "tuto výzvu přijímám!"

Kapitola II. - Můj čas se naplnil


Kamina společně s Yui dokončili Akademii a jakoby osud chtěl dostali se i do stejného týmu. Jejich život jakožto geninů nebyl nějak zvláštní. Klasické plnění misí D a učení se technik a neustálé zlepšování.
Nakonec se oba stali chuniny a poté Jouniny. Mise byli pro oba těžší a časově náročnější. Již od dob co se stali chuniny se až na mise tolik nevídali a z jejich společných tréninků se stala spíš náhodná setkání. Čas však běžel dál.
Nastala zima a Kamina byl poslán na průzkumnou misi s týmem B, kterému velela Yui. Kamina byl rád, že jí po delší době zase vidí, protože od dob kdy se stali Jounini již moc misí neplnily spolu, ale Yui si ho skoro nevšimla a byla zaměřená hlavně na misi. Mise začala.
Byla to klasická průzkumná mise, zprvu to nevypadalo jako nic obtížného, ale nic nikdy není tak lehké jak se to zdá. 2 den mise jejich tým napadla podivná skupina shinobi. Byli poměrně dobře ozbrojeni a byli to nejméně shinobi hodnosti Jounina. Začal boj. Kamina společně s Yui jich díky svým šermířských technikám pozabíjeli snad nejvíc. Kamina si boj po boku Yui užíval. Hlavně si všiml jako by si ho Yui konečně začal všímat. "Tak co Kamino kolik jich už máš?" pronesla Yui. "Pět!" zvolal Kamina. "To není tak moc" popíchla ho. Přitom to byla  většina. Vypadalo to že tým B jasně vyhraje tento boj. Tedy do doby než se ukázal šéf této skupiny Byl jiný. Nebyl v podstatě nijak ozbrojen, ale byl velice silný. Jednou technikou rozprášil skoro celý tým. Pouze Kamina a Yui to ustály. Tak silného protivníka zatím ještě nikdy nepotkali. Kamina však proti němu vystartoval a snažil se ho sejmout. Sekal svými meči jak šílený. Kamina totiž při boji využíval 3 katany. Nepřítel se prostě vyhýbal a vypadalo to, jako kdyby to pro něj nic nebylo. "Tak hraní již bylo dost" pronesl a prostě vzal Kaminovi jednu jeho katanu přímo z ruky jakoby nic a sekl po něm několikrát. Kamina si z toho i po vyhnutí a odskočení odnesl velkou jizvu přes hrudník a jednu na oku, které již nemohl otevřít. Yui k němu doběhla se slovy "Si opravdu blbec!!". Kamina se pouze pousmál a snažil se udržet na nohou. Nepřítel však neotálel a za pomocí další techniky se přemístil za ně a jelikož stále držel jednu Kaminovu katanu, probodl Yui. Ani jeden nestihl reagovat. Yui padá k zemi. Nepřítel odhazuje katanu se slovy "Zabili jste mé muže. Tak jsem udělal to samé!".  Kamina nevěděl co má dělat hleděl na Yui jak leží na zemi v potoku krve. Kamina se podíval na nepřítele, sebral svou katanu ze země a postavil se do útočné pozice plný hněvu.
Zaútočil za pomoci jedné své vlastní techniky a podařilo se mu nepřítele poměrně vážně poranit. Ale i přesto unikl. Kamina zatasil katany a klekl si k Yui. "Neboj dovedu tě do vesnice a budeš určitě v pohodě" pronesl Kamina. "Neblázni. Můj čas se naplnil. Je mi líto, že neuvidím jak se staneš nejlepším šermířem." pronesla Yui se slzami na krajíčku. "NÉ! Ty budeš žít!" vzal jí do náručí "Budeš žít! Nesmíš zemřít! To nepřijmu!" pronesl se slzami v očích Kamina. "Kdo si ksakru myslíš že jsem! Já nikdy nezemřu. Moje duše zůstane tady!" pronese a položí z posledních sil ruku na Kaminovu hruď. Na místo kde se cca nachází srdce. Kamina již neměl slov. Pouze se začal oddávat beznaději. Yui se k němu natáhla a její poslední slova byla "Miluju tě, vždycky jsem tě milovala a vždy budu."
Hned na to zemřela. Kamina s potoky slz, které mu stékaly po tváři si již pro sebe odvětil "Já tebe taky"
A v tu chvíli se v Kaminovi zrodila touha po pomstě.

Kapitola III. - Kdo si ksakru myslíte že jsem!

Uběhlo 10 měsíců od toho dne. Kamina se pustil do soukromého pátrání po tom, který zabil Yui. Vesnici se to však, poté co to zjistila, nelíbilo. Byl mu dokonce udělen zákaz vycházení z vesnice. Tak v ty dny aspoň trénoval. Každý trénink byl pro něj náročný jak fyzicky, tak psychicky. Uběhlo spousta dalších dní a Kamina to již nevydržel a opustil vesnici. Okamžitě po zjištění za ním byla poslána jednotka, která ho měla dovést zpátky. Když ho dostihly snažili se s ním nejdříve v klidu domluvit. Ale Kamina byl moc zaslepený pomstou a tak odmítl návrat do vesnice. A tak na něj musela být použita síla. Byl přemožen a odveden zpět. Ve vesnici byl uvězněn. Ve vězení v něm byl každý den hromaděn hněv. Po nějaké době se mu podařilo uniknout. Několik shinobi týmů bylo posláno aby jej dopadli. Když ho dostihly a začaly bojovat Kamina pronesl "Děkuji vesnici za to, že se mě ujala, když jsem byl dítě  Ale pomsta Yui je pro mě důležitější! Odpuste". Zranil spoustu shinobi. "Kdo ksakru jsi!" vykřikl jeden zraněný shinobi. "Kdo si ksakru myslíš že jsem?! Jsem Kamina. Jedniný a nejlepší šermíř v Tsukigakure! A pomstím smrt Yui i za cenu vlastního života". Poté jakoby se vypařil. Byl označen za nukenina a stal se nepřítelem Tsukigakure.
Nyní Kamina putuje světem a snaží se dosáhnout své pomsty.
Sejde ze své cesty a stane se služebníkem zlých organizací nebo vytrvá? Kdo ví....

Techniky

všechny E rank
Fuuton: Kamikaze (rank C)
Shunshin no Jutsu (rank D)
Kamaitachi ( rank B)
Raiton: Kangekiha (rank C)

Vlastní technika

Santoryu: Senhachiju Pound Hou (rank B)
- technika je založená na větrné podstatě. Složí se jednoduchá znamení a okolo všech Kaminových čepelí se utvoří vzdušný obal a po seknutí se na cíl vystřelí ne 3, ale hned několik vzdušných čepelí, které se spojí do jedné a zasáhnou cíl
Kamina
Kamina

Počet příspěvků : 1
Registrován : 24. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Kamina |Nukenin|  Empty Re: Kamina |Nukenin|

Příspěvek pro Hokori Mai Sun Nov 01, 2015 11:58 am

Takže... v prvé řadě se omlouvám, že si byl nucen tak dlouho čekat. Není tajemstvím, že se nukeníny do hry na začátku nevpouští. Jistěže, bylo pár výjimek jako například pár příběhových postav, či dokonce i jedna herní. No, příběhové postavy odůvodňovat snad nemusím, a ta jedna herní? Měla to dohodnuté, navíc tenkrát byly i vhodné podmínky pro vpuštění jednoho herního nukenína hned na začátku jeho hry. Herně se nukenínem stát není nic těžkého, ale pojí se s tím i jistá rizika. S těmi se ale u nukenína zpravidla počítá. Není to nic extra. Takže NEPOVOLENO
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru