Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

2 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) - Stránka 3 Empty Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Hideo Hatake Tue Nov 17, 2015 6:59 pm

First topic message reminder :

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) - Stránka 3 Eb8135e5fb504dc986093bf5a65c31ff

Tento kraj na samotných hraniciach Otogakure no sato patrí k jedným z najvýznamnejších bodov prírodnej krásy zeme zvuku. A niet sa čomu diviť že práve toto miesto si väčšinou ľudia vyberajú práve na vyjadrenie svojich postojov v mieri. Uprostred rozľahlej lúky sa nachádza malý kopček na ktorom rastie jediný strom v okolí.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down


Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) - Stránka 3 Empty Re: Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Reina Kana Wed Jan 06, 2016 4:43 pm

Nepřestal mě udivovat, avšak stejnou laserovou čáru umím udělat taky. Jen jsem potřebovala čas, a ovšem mě to bude stát dalších pár prasklin na těle. Ale tak kdy si zase zabojuji. Odrazila jsem se od draka a odskočila do strany, přitom jsem začala dělat pečetě. Po druhém znamení jsem přestala ztrácet výšku a naopak jsem zůstala vyset na obloze a kolem mě se začaly tvořit neviditelné stěny. Měla to být ochrana a zároveň nabíjení  mého laseru. Když se poslední stěny spojily tak a tvořily jakýsi jehlan na jeho špičce se začal objevovat malá záře. 
"Teď já." usmála jsem se a stále držíc pečeť jsem vypálila ten svůj laser přímo na něj. 

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) - Stránka 3 2cnf2uu
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru