Hitomi Yamada

Goto down

Hitomi Yamada

Příspěvek pro Hitomi Yamada za Sun Jul 14, 2013 6:54 am

Jméno a příjmení: Hitomi Yamada
Hodnost: Hachidaime Mizukage/bývalá Oinin velitelka
Vesnice: Kirigakure
Věk: 23
Narození: 6.4.
Pohlaví: žena
Klan: Yamada
Kekkei genkai: Hyouton
Sensei: Yakihi Ryuuga


Charakter: 
Hitomi je vcelku veselý člověk, který je příšerně starostlivý (stejně ji nikdo neposlouchá). Je obětavá a milá. Tedy dokud ji někdo nenaštve, potom lidé létají oknem kanceláře. Miluje kočky, pejsky a lišky. Má slabost pro roztomilé věci a cokoliv sladkého.
Z dob ANBU ji ovšem zůstala chladnost v boji. Je-li to nutné, zabije i dítě. Snaží se vyjednávat, když ale nevidí snahu na druhé straně, bez milosti onoho člověka zabije. Nevadí ji krev, pokud není někoho jí blízkého. Nálady střídá jako počasí. Mezi její nejhorší vlastnosti patří žárlivost, urážlivost a tvrdohlavost. S tím totiž leze na nervy i sama sobě. Od smrti její rodiny Hitomi zamkla svou minulost a nerada o ní mluví.
Hitomi se bojí bouřek a a pavouků. Ovšem její noční můra je samota. Jen pomyšlení na ni jí umí srazit na kolena. Miluje procházky, jídlo, sníh a zimu. Život pro ni znamená Daisuke a jejich dcera Kairi. Vesnice je bonus, který ochraňuje jako oko v hlavě.
Převážně používá Taijutsu a Ninjutsu. Ráda by se naučila ještě Nintaijutsu, ale na to zatím neměla moc času. Díky schopnosti jejího klanu může některé pečetě skládat jednou rukou. Než otec Hitomi zemřel, přenechal jí svou zbraň, kterou i on dostal od svého otce. Zbraň nosí na zádech, občas si ji ale přivolává pomocí pečetě, kterou má Hitomi na levé ruce (místo svitku). Používá své kekkei genkai, ale i obě své živelné podstaty. Jako ANBU se naučila anatomii, takže ví něco málo o jedech. Její oblíbenou zbraní jsou senbony a zděděná „sekera“. Jejím Kuchiyose jsou sněžné lišky. V případě nouze Hitomi použivá prokletou pečeť, kterou jí Tsukiko umístila na krk. Tu ale má pouze v prvním stádiu.


Životopis:
PŘEDCI
 
Hitomi se narodila do klanu Yamada, který ovládá kekkei genkai Hyouton, což je elementární vrozená schopnost ovládat led. Je to kombinace Fuutonu a Suitonu. Stejně tak je klan specifickým svou dovedností s ručními pečetěmi, které může dělat pouze jednou rukou.
Historie klanu nebyla zrovna nejveselejší...Klan Yamada byl dříve kočovný klan, kdy se klan přemisťoval z jedné vesnice do druhé, avšak původně je ze Sněžné. Klan poznal mnoho kultur, kterým se snažil přivyknout. Vždy jim tam něco nesedělo, a proto se stěhovali. Nakonec se usídlil v Kirigakure. Zde žili nejdéle, tato vesnice se stala jejich domovem. Ovšem do doby, než začalo opakované hromadné vyvražďování shinobi s jakýmkoli kekkei genkai. Klan Yamada byl nucen opět své místo opustit a navrátili se zpět do Sněžné vesnice.
Tam se narodil Haku a jeho bratr Yuki. Haku byl jedním z těch, který tuto vrozenou schopnost získal a naučil se ovládat z celého klanu nejlépe, zatímco Yuki byl rád, že on tuto možnost nemá. Využil toho a jen co mohl, odešel od rodiny, aby se vzdělával ve světě sám. Nikdo o něm už nic neslyšel. Yukiho rodiče ale trpěli strachem, že je najdou zabijí. Chtěli ochránit svůj klan a nezradit ho. Jejich myšlení v tu chvíli přestávalo fungovat. 'Někde mají přece jednoho syna, nebude vadit, když tenhle zemře...' Podobné myšlenky se jim míhaly hlavou a rozhodli se je uvést v praxi. S těžkým srdcem se rozhodli zabít vlastního syna. Něco se ale stalo..Místo toho, aby rodiče zabili Hakua, on zabil je. Neovládl svou schopnost, ze strachu zabil své rodiče a další příslušníky klanu. Utekl z vesnice a bloudil. Ujal se ho Momochi Zabuza, shinobi třídy S. Haku se stal členem ANBU jednotky a pomáhal Zabuzovi zabíjet. Po Zabuzově smrti Haku zůstal v Kiri, kde se zamiloval se do dívky jménem Sekai Akibara. Během několika měsíců spolu měli dítě, Hikari Yamadu. Zdědila po Hakuovi Hyouton a on ji velice rád učil všem svým schopnostem. Stala se zní šikovná a silná kunoichi. Zkouškou na gennina prošla skvěle, krvavá zkouška ji nezastavila. Chuuninem se též stala poměrně rychle a hned potom dělala zkoušky k ANBU. Zvládla je. Na jedné z misí zachránila mladého muže. Pečovala o něj a ošetřovala jej. Stali se z nich velcí přátelé a on s ní zůstal v Kirigakure a přidal se k ANBU jednotce. Jmenoval se Akihiro Riichi. Časem se do sebe zamilovali a o několik měsíců později se narodilo jejich první dítě, Aoi Yamada. O rok později se narodila Nakashima.

RODIČE


I oni se stali klíčovými postavami klanu Yamada. Totiž, Aoi byl starší, proto se měl stát velitelem klanu. Se svou sestrou si byli velice blízcí. Od malička spolu trénovali, pomáhali si v nesnázích, tvořili spolu nerozlučnou dvojku a opravdu silný tým. Odmítli být v týmu s někým jiným, proto jim dlouho trvalo, než si zvykli na Kirita – jejich člena týmu. Zlom nastal ve chvíli, kdy byli jako chuunini na misi třídy B. Kirito zachránil Nakashimu a porazil posledního nepřítele, jenž málem zabil i Aoiho. Nakashima mu byla vděčná a její pozornost se přenesla na Kirita. To Aoi neunesl a rozhodl se pro velký krok – vyznal se Nakashimě. Ano, byli to sourozenci, ale on k ní cítil něco mnohem víc. Nebylo velkým překvapením, že Nakashima cítila to samé. Přestože se s tím okolí srovnávalo dost špatně, přeci jen, incest byl v té době pohoršením, nakonec si zvykli a oni se vzali. Narodila se jim dcera – Hitomi a o pět let později Arisu.


HITOMI NA SCÉNĚ


Hitomi rostla a rostla. Stávala se z ní silná kunoichi, která dělala svým rodičům radost. Byla velkým vzorem pro svou sestřičku, kterou Hitomi milovala. Ovšem – byla stejná jako její rodiče. Nevyhnula se žádnému problému. Od malička se stýkala s dvojčaty Daiem a Daisukem Utsushim (synové Kirita) a právě ti ji z těch průšvihů tahali. Bojovná dívka s tvrdohlavou myslí je horší kombinace, než si myslíte. Člověk by řekl, že dívka se pere nerada, to však u Hitomi neplatilo. Čím byla starší, tím se nic neměnilo, byla pořád stejná. Stávala se ale stále silnějším shinobim. Trdě trénovala své kekkei genkai, které se u ní projevilo až ve 12 letech, když se stala geninem (zatímco u její sestry to bylo již v 6 letech). Od té doby na Hitomi padla velká zodpovědnost. Ona se měla stát následníkem vůdce klanu. Trénovala každý den, až to občas přeháněla. Nechtěla nikoho zklamat.
Společně s Daiem a Daisukem a jejich senseiem Yahikim Ryuugou tvořili silný tým, který plnil jednu misi za druhou a všechny byly úspěšné. Proto je už po roce mohl Yahiki přihlásit ke zkoušce Chuuuninů. Byla to pro ně výzva, kterou hodlali zvládnout na 100%. No, nepovedlo se jim to tak úplně. Bylo tam mnoho silnějších shinobi, oni se však nevzdali a chuuniny se stali, i když jen tak tak. Podcenili to. Jejich boj ale udělal dojem na velitele ANBU jednotky Kirigakure. A tak se všichni tři dostali k ANBU. Yahikiho povýšili na Nanadaime Mizukageho.
Brzy se Hitomi dostala na post velitelky Oinin jednotky, nicméně dvojčata zůstala u ANBU, a tým se tak poprvé rozdělil.
O několik let později nastala válka, ve které jejich Mizukage zemřel. Během války shinobi z Amegakure napadli sídlo klanu Yamada. Ačkoliv všichni bojovali, jak nejvíc mohli, klan padl. Její rodina zemřela. To Hitomi dostalo na kolena. Rada Kiri Hitomi povýšila na Hachidaime Mizukage, bylo jí řečeno, že tak si to přál Yahiki. Šokovalo ji to, ale kvůli svému senseiovi to vzala.
Hitomi byla milá, ačkoliv zraněná. O vesnici se starala, jak jen mohla. Nastávaly ale další a další problémy. Když se vesnice trochu zvedla, přišla hrozba – Reina Kana, která způsobila bolest mnoha lidem po celém světě. V tu dobu se opět setkala s dvojčaty, což byl problém sám o sobě. Hned po Reině to byla Tsukiko. Obě se spojily, o to horší všechno bylo. Věci měly rychlý spád. Hitomi byla označena prokletou pečetí. Měl na ní spadeno člen rady Kirigakure. Následovala ztráta přátel, zvláště Akasuny no PiliKKy. Přišla 5. válka shinobi. Kirigakure byla zničena.
Opravdu na Hitomi padla obrovská zodpovědnost. Přichází nový začátek. Uvidíme, jak to vše zvládne.


Důležité (intimní) události v jejím životě:


Její první vyznání patřilo Hokagemu Assasinovi Senju. Jenže dva Kage, každý z jiný země. Je to dost složitý vztah, který ani jeden nezvládl udržet.

Skončil ve chvíli, kdy se na scéně objevil Sasuke Uchiha, se kterým se Hitomi zapletla. Nukenin třídy S, díky němuž ji nenáviděla celá vesnice. Dlouho si napravovala svou reputaci, respekt a důvěru vesničanů.

Ovšem největším problémem byla dvojčata Dai a Daisuke Utsushi. Když už se konečně viděli, začali k sobě Dai s Hitomi cítit i něco víc, než jen kamarádství. Vlastně, Dai to tak cítil od mala, jen nechtěl pokazit přátelství. Nyní se to vydržet nedalo. Jakmile vztah začal, přišel Daisuke. Cítil to samé jako jeho bratr, jenže si přál, aby byl šťastný. Když se o jeho pocitech Hitomi dozvěděla, byla zmatená. Daisuke byl pro ni bratrem a Daie milovala, ale...Ale! Dai byl neustále pryč, byl na misích a Hitomi byla sama. Vlastně nebyla, byl tu Daisuke, který jí pomáhal. A čím víc jí pomáhal, tím víc byla zmatená ze svých pocitů. A stalo se to, co se nemělo stát. A nebo mělo? Hitomi Daie podvedla a to byl konec jejich vztahu. Zpočátku to Hitomi nesla těžce, chtěla, aby jí odpustil, ale..Ve skrytu srdce toho nelitovala. Postupem času si začala uvědomovat, že má Daisukeho více než ráda.

Nyní s ním má Hitomi již čtyřletou dceru. Kairi Utsushi.


Body:
Ninjutsu - 5

Taijutsu - 5

Genjutsu - 2,5

Inteligence - 3,5

Síla - 3,5

Rychlost - 3,5

Chakra - 4

Ruční pečetě - 5

Celkem = 32
Při použití prokleté pečetě se rychlost, síla a chakra zvyšuje o 1 bod (což tak často opravdu není). V tom případě se celkový počet bodů bude rovnat 35 (a to je nevyšší možná hranice ^^)

Techniky dodám později do poodpisu ^^

avatar
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 24
Location : Litvínov

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Hitomi Yamada

Příspěvek pro Assasin Senju za Sun Jul 14, 2013 8:12 pm

POVOLENO

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru