Hiroki Sarutobi

Goto down

Hiroki Sarutobi

Příspěvek pro Hiroki Sarutobi za Sun Mar 13, 2016 8:40 pm

Hiroki Sarutobi

Hodnost: Genin

Vesnice: Konohagakure no Sato

Věk: 11

Narození: 23.7.

Pohlaví: Muž

Klan: Sarutobi

Elementy: Katon

Kekkei genkai: -

Sensei: -

Vzhled:
Hiroki se velmi podobá na Hiruzena. Je to taková jeho hodně mladší verze. Má delší hnědé vlasy a hnědé oči. Každý ho však dokáže na první pohled poznat díky tomu, že má těle spoustu modřin a často má na tváři i náplasti. Do tréninku totiž dává všechno, takže se stává často, že si nějaké zranění odnese. Další zvláštností je jeho čelenka, kterou nosí uvázanou kolem pasu. Na svůj věk má docela slušnou sportovní postavu a pokud to tak vydrží, tak by v dospělosti mohl mít docela sílu. Poslední poznámka: oblečení si mění každý den.

Charakter:
Hiroki má k lidem velmi dobrý vztah. Snaží se druhým pomáhat a radit jim, pokud vidí, že mají s něčím problém. Je však velmi tvrdohlavý a občas neposlušný. Nedá se říct, že by byl nespolehlivý, nedochvilný a nepracovitý. Ovšem, když ho přepadne špatná nálada, tak bohužel takové sklony mívá.
Naštěstí u něj převažuje pozitivní přístup k životu. Zároveň nedokáže být chladný a nic mu není lhostejné, hlavně když se jedná o jeho kamarády.
Jeho největší předností je jeho pracovitost. Touha dosáhnout něčeho velkého v životě ho stále posouvá dále a dále. Na tréninku je schopný dřít několik hodin a nebojí se výzev. Každou těžkou překážku v životě se snaží okamžitě přeskočit a být zase lepší.
Jednu dobu býval Hiroki velmi smutný, ale tyto doby už jsou dávno pryč. Naučil se usmívat na každého, koho potkal a celkově z něho vyzařuje dobrá nálada. V současné době prostě Hiroki šíří radost a mladost.

Životopis:
Hiroki se narodil jednoho dne do úplně normální Sarutobi rodinky. Při jeho narození se však stala smutná věc, která se bohužel při porodech někdy stává. Hirokiho mamka neměla tolik síly a tak se záhy po porodu odebrala na druhou stranu. Pár řádků si však její život zaslouží. Byla to krásná mladá žena a tak nebylo divu, že se brzy zamilovala. Její delší černé vlasy a hezké tmavě hnědé oči dokázaly okouzlit každého muže, ale měla i další přednosti. Byla to velmi laskavá a hodná žena. Na její tváři neustále hrál milý úsměv. Největší zajímavost je však ta, že matka pocházela z linie, která navazovala na samotného třetího Hokageho – Hiruzena Sarutobiho. Hiroki je tedy jeho velmi vzdálený potomek. O tom však později.
Nejdříve ještě pár slov o otci. Ten nepocházel ze žádného slavného klanu, ale i tak dokázal Hirokiho matku okouzli svým šarmem. Jeho předností byla hlavně atletická postava a krátké černé vlasy, které  měl vždy upravené. Netrvalo to moc dlouho a i on se do matky zamiloval až po uši. Avšak po tragédii, která se stala při porodu, zůstal otec na výchovu sám. Matce však do nebe slíbil, že z Hirokiho vychová slušného muže a sám mu půjde dobrým příkladem. A tady začíná náš příběh. Příběh Hirokiho Sarutobiho.
Dětství nebylo zrovna perfektní. I když se otec snažil, co to jen šlo, tak přítomnost matky zde chyběla. Hiroki ji totiž poznal jen z obrázků a z příběhů otce. Není tak divu, že často v noci plakal a přál si, aby ji mohl alespoň jednou spatřit. Když takové noci přišly, otec vždycky k Hirokimu přišel a potichu mu zpíval. Otec měl Hirokiho velmi rád a to platí i teď.
Hiroki postupně rostl a stárl. Avšak na kariéru shinobiho vůbec nemyslel. Bylo to dáno jeho povahou. Byl totiž strašně líný. Na druhou stranu měl ale obrovský talent. Lidé z jeho okolí říkali, že by klidně mohl být jako Hiruzen, kdyby jen začal více pracovat. Otec ho však do ničeho nutit nechtěl, protože Hiroki byl v té době docela šťastný, takže byl za něho šťastný i otec.
Jednou v noci však nastal zlom. Zdál se mu totiž sen, kdy jdou společně s matkou na misi. Úplně obyčejná mise. Nenastal na ní žádný konflikt, jak by někdo čekal, ale matka ho po cestě trénovala nové techniky a stále se mezi sebou bavili. Byl to jen jeden sen a Hirokimu to připadalo, jakoby byl s matkou týdny a týdny. Následující ráno byl rozhodnutý, že se zapíše do akademie a jako shinobi bude dělat čest své matce. To nebylo všechno. Chtěl něco více. A tak se rozhodl, že bude tvrdě pracovat a jednoho dne se stane Hokage. Bude se snažit ze všech sil, aby na něho byla jeho matka hrdá.
V té době už většina jeho vrstevníků měla akademii za sebou. Hiroki byl však talentovaný, takže pro něj akademie nebyla problém. Čas plynul a Hiroki se stále zdokonaloval. Když zrovna netrávil čas tréninkem, tak byl s otcem. Zdálo se, že všechno začalo být ideální. Hiroki si našel kamarády, učení technik mu taky šlo docela lehce a otec ho podporoval, co to jen šlo. Hirokiho největší motivací byla určitě jeho matka a slib, který si dal. Ten slib ho stále žene dále a každým dnem se zdokonaluje. Byl si jistý, že jednoho dne dokáže skvělé věci. V té době snad přečetl všechny možné knížky, které vyprávěly o Hiruzenovi. Věděl, že je mu podobný trochu vzhledem, ale brzo se Třetí stal i jeho idolem. Hiroki si uložil tedy další úkol a to ten, že se bude snažit naučit všechny techniky, které ovládal i Třetí a mnoho z nich bude chtít ještě zlepšit.
Přišly však závěrečné zkoušky a Hiroki si nemohl dovolit neuspět. Už jen to, že jeho kamarádi byli dávno geníny. Proto si před sebe vytyčil jednoduchý cíl. Uspět a stát se tedy geninem. Nastal den zkoušek a Hirokimu se podařilo zaspat. Skoro nemožné pro člověka, který všude chodí na čas a taky  obětoval tomu všemu tolik síly. Život je však občas zvláštní a i tohle se může stát. Měl co dělat, aby se dostavil do místnosti včas. Naštěstí to stihl. Byl však strašně nervozní a měl pocit, že všechno zapomněl. Nutno dodat, že se na zkoušky opravdu učil a byl si s sebou jistý. První otázka byla úplně jednoduchá a když ji Hiroki vyplnil, opadla z něho nervozita a zbytek testu vyplnil v naprostém pořádku. Techniky uměl taky, takže nic nebránilo tomu, aby se stal právoplatným geninem.
Situace v Konoze, ale i ve světě, pak nabrala divoký směr. Ukázalo se, že jsou mezi námi zrádci a nepřítel se dokázal taky dostat do našich řad. Hiroki jako čerstvý genin do tohohle sporu nezasáhl a jen všechno pozoroval z dálky. Co by taky zmohl? V boji proti takovým soupeřům by brzo odpadl, ale to ho strašně štvalo. Ten pocit, že nemůže nijak pomoct. Když ale nemohl bojovat, tak alespoň dělal jiné věci. Pomáhal raněným, zásoboval a byl všude, kde byla potřeba. Nakonec začal finální souboj a revoluce skončila. Hirokiho toho moc nevěděl, kdo s kým bojoval, ale pár informací pochytil. Věděl, že v čele bojovali Hideo Hatake, Seito Senju, Rokuro Uchiha, Nara Shigure a mnoho dalších o kterých slyšel. Zatím se mu podařilo vidět jen na malou chvíli pár z nich, ale ke všem choval obrovský respekt. Věděl, že pokud by někdo z těchto lidí byl jeho sensei, určitě by pukl radostí a pod takovým velením by určitě zesílil. Když to všechno skončilo, dalším Hokagem byl zvolen Hideo Hatake. Hiroki ho teď bude muset navštívit a nesmírně se těší, až ho potká a bude mu přidělen i nějaký učitel.
Do té doby se však zatím snaží zdokonalovat sám a někdy mu pomáhá s tréninkem otec. Dokonce se už stihl s jeho pomoci naučit pár lepších technik, za což byl velmi vděčný. A co bude dále? To se teprve uvidí.
 

Techniky:
S – rank
-
A – rank
-
B – rank
-
C – rank
Katon: Housenka no Jutsu
D – rank
Kage Shuriken no Jutsu
E – rank
Kawarimi no Jutsu
Kakuremino no Jutsu
Nawanuke no Jutsu
Henge no Jutsu
Bunshin no Jutsu

Body:
Ninjutsu - 3
Taijutsu - 1,5
Genjutsu - 1
Inteligence – 2
Síla – 1,5
Rychlost - 2
Chakra – 2,5
Ruční pečetě – 1,5
Celkem - 15 bodů
avatar
Hiroki Sarutobi
Genin
Genin

Počet příspěvků : 1
Registrován : 23. 09. 15

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Hiroki Sarutobi

Příspěvek pro Hideo Hatake za Sun Mar 13, 2016 8:51 pm

Povolené.

_________________
avatar
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru