Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Mizukage

+5
Hirin
Hisa Kaguya
Kairi Utsushi
Akuma Saito
Kashike
9 posters

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 3 Empty Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Tue Mar 15, 2016 8:58 pm

First topic message reminder :

Kancelář Mizukageho se nachází v posledním patře nejvyšší budovy vesnice. V předsíni samotné kanceláře je stůl pro sekretářku, která tu také většinu času sedí a řeší banality či zastupuje Kageho v jeho nepřítomnosti. Na chodbě se také vždy nalézá dvojice stráží z řad ANBU jednotek.

Kancelář Mizukage - Stránka 3 Kumogakure
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Kancelář Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Daisuke Hoozuki Tue Apr 12, 2016 7:22 pm

"V Pořádku, snad tu brzo bude něčí svatba." Možná právě Hisi a Kashikeho, ale kdo ví jestli se k tomuhle rozhoupe. Její pohled na dveře se mi moc nelíbilo, měl jsem z toho špatný pocit. Můj pocit se opravdu ukázal jako špatný a to nebylo pro mně dobře. Chtěl jsem to vyřešit v soukromí a hned to bude vědět další lidi. Možná jsem jí měl říct, že se chci stát jinchuuriki, ale už bylo příliš pozdě.
"Um, dobře" reagoval jsem na to, že mám jít dovnitř. V duchu jsem proklínal boha, nebo to byla karma, která mě trestala za můj životní styl. Šel jsem rovnou za Hisou, která vyrušila Kashikeho a jeho návštěvu. Z těch dvou jsem poznal jenom Hirin a v ten moment jsem si řekl, že to vážně bude karma. Poté jsem uviděl výraz výraz Kashikeho,když ho Hisa informovala o mém "nápadu". Nevím proč ale jeho pohled i slova mi přišli ironické. "Omlouvám se za vyrušení, ale chtěl bych se nabídnout jako schránka" bylo divné tohle říct. Mluvit o sobě jako o věci. Většina lidí tohle stejně bude tvrdit o jinchuuricích a to bylo smutné. Na druhou stranu jsem nevěděl, jak to jinak říct. Teď se ale budu muset připravit na otázky a dotazy ze strany Kashikeho, protože jenom chtít nestačí. Musím to dokázat, že jsem vhodný být hostitelem Sanbiho.
Daisuke Hoozuki
Daisuke Hoozuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 12
Registrován : 06. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Wed Apr 13, 2016 7:16 pm

Ah... tak schránka... pronesu najednou velmi vesele a vstanu z křesla. Vždycky mě může dojmout, když mezi svým lidem zahlédnu tu jiskru smyslu pro povinnost a sebeobětování. Kdo jiný než statečný shinobi z Kiri by dobrovolně nabídl své tělo k přepravě smrtelných bakterií a patogenů na nepřátelské území? Asi nikdo... Jen tě musím varovat chlapče, budeš mít velmi málo času aby ses tam stihl dostat včas. 
Ano, vím že měl na mysli něco uplně jiného, ale po celém dni v kanceláři přece neublíží malý žert. A já ještě nejsem tak starý, abych si humor kompletně odpustil coby kratochvíli nedůstojnou.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Daisuke Hoozuki Wed Apr 13, 2016 7:53 pm

"Tak se takovým lidem říká, ne?" pověděl jsem, když zopakoval slovo schránka, a zvedl jsem jeden koutek úst. Poslechl jsem si je monolog. Kdo by řekl, že má smysl pro humor v jeho věku. Pousmál jsem se "Tak to nezdržujme a mluvme rychle" řekl jsem na jeho poznámku, že nebudu mít moc času.
Daisuke Hoozuki
Daisuke Hoozuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 12
Registrován : 06. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Thu Apr 14, 2016 7:04 am

Pravda, pravda. Musíme spěchat... přitakám a přejdu ke skříni, kde vytáhnu ze šuplíku kovovou lahvičku a podám mu jí. Tohle vypij až do dna a neboj se ničeho. Tvé jméno bude na pomníku padlých vyvedeno zlatým písmem. 

(v lahvičce se nachází extra silná pálenka, po odšroubování víčka je to jasně cítit)
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Daisuke Hoozuki Thu Apr 14, 2016 4:37 pm

Koukal jsem co Kashike prováděl a čekal jsem co se bude dít. Myslím si, že s Kashikem bychom mohli hrát v divadle. Byli jsme prostě dokonalí herci. Vytáhl nějakou divnou flašku. Vzal jsem jí do ruk a pousmál jsem se. "To si snad ani nezasloužím, ale když už tak bych chtěl svůj hrob se sochou v životní velikosti.....Tak na Váše zdraví a mou smrt" ušklíbl jsem se. Otevřel jsem lahev a ucítil jsem známý zápach, tedy pro mně vůni. Byl to alkohol, ten jsem moc dobře znal. Napil jsem se jednou a už jsem věděl, že mě to nejspíš zabije,nebo dostane do nemocnice, who knows. Začal jsem blednou a pomálu se roztékat až na úplnou kaluž,kde byl jenom můj bledý plovoucí obličej a úsměvem na tváři. Co se tyče toho alkoholu, tak ten se pomalu vytéká z lahve, kterou jsem upustil v době své přeměny na vodu.
Daisuke Hoozuki
Daisuke Hoozuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 12
Registrován : 06. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Thu Apr 14, 2016 8:26 pm

S úsměvem se postavím nad louži a založím si ruce na prsou. Tak tohle bychom měli... až se ti to vsákne do hlavy, tak mě zkus přesvědčit o tom, že jsi ten pravý pro Sanbiho. Kreativitě se meze nekladou a já jsem víc než zvědav co vymyslíš. 
Sehnu se pro lahvičku a pokud něco zbylo uvnitř, tak opět zašroubuji víčko. Ty mladý dneska nic nevydrží, hned se ze všeho roztečou.... 
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Daisuke Hoozuki Thu Apr 14, 2016 9:20 pm

V duchu jsem se usmíval. Byla to výzva a já jí přijal. Zůstal jsem v podobě vody, což mi umožňovalo tajná technika mého klanu. Počkal jsem si až se sehne. Všechno jsem viděl, přeci jen mj obličej nebyl z cela přeměněn na vodu. Díky tomu jsem věděl,kdy přesně se sehnul pro lahev. V momentě, když se dotkl lahve, ho začala voda obklopovat ruce. Chtěl jsem ze začátku použít Drowning Water Blob Technique, i když topit vůdce vesnice by nemusel být nejlepší nápad, ale sám řekl že kreativitě se meze nekladou. Nakonec jsem se rozmyslel pro něco jiného. Z kaluže se začala formovat obličej a zároveň ruka, která měla natažený palec a ukazovaček. Prostě ve tvaru pistole. "Kashike-san, nepodceňujte mladé" když sem tohle pověděl, naznačil jsem vystřel ze zbraně, jenž představovala moje ruka "jednou vás vystřídají ve funkci. Usmál jsem se. Pro zde přítomné to mohlo vypadat trochu zvláštní, když z kaluže vody vyčuhovala jen hlava a jedna ruka.
Daisuke Hoozuki
Daisuke Hoozuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 12
Registrován : 06. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Fri Apr 15, 2016 5:51 am

Ale jistě, jistě... mládí vpřed... a teď mazej, než si dojdu pro mop a vytřu si s tebou kancelář... odpovím mu veselým tonem a vrátil se zpět do křesla. Jednou mne skutečně někdo bude muset nahradit, ale když uvážíme jak těžké je mne zabít, může to pár let trvat.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Daisuke Hoozuki Fri Apr 15, 2016 7:38 am

"Jasně šefe...aspoň by tu bylo čistější." Otočil jsem se a vykročil jsem pryč z kanceláře. Ale u Hisy jsem se zastavil a usmál jsem se. "Arigato za čekaní se mnou" poděkoval jsem jí za milou společnost, poté jsem pokračoval dal. Ve dveřích jsem mavnul rukou."Mějte se tu krásně a skládejte básně!" s těmi to slovy jsem opouštěl kancelář a zavřel za sebou dveře. Vyšel jsem z budovy a koukl na oblohu. "To bude ještě zajímavé" pomyslel jsem se a vydal jsem se na jiné místo.

//přesun
Daisuke Hoozuki
Daisuke Hoozuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 12
Registrován : 06. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hisa Kaguya Fri Apr 15, 2016 11:06 am

Celou situaci jsem pobavene sledovala, i když mi ho nakonec bylo trochu líto. Zavděčit se Kashikemu není lehké kor co se týče Sanbiho. Usmála jsem se jeho poděkování a kývla, že nemá zač. Pak jsem se podívala na Kashikeho a naznačila mu, že půjdu, ale ať tu ještě klidně zůstane, už mě nepotřeboval stejně si jen povídal a já toho měla za celý den taky dost. Vzala jsem si ze své kanceláře kabelu a odcházela na trh


(Přesun)
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Yoko Terumi Sun Apr 17, 2016 9:49 am

Bolo na čase oznámiť Mizukagemu, že opäť nastupujem do aktívnej služby a to s plnou podporou svojho démona, ktorého sa mi na Korytnačom ostrove podarilo ovládnuť. Nemienila som ho zdržať dlho, len mu to oznámiť, prípadne zistiť, či odo mňa niečo potrebuje. Toť sjo. Na Katara som sa snažila nemyslieť, napriek tomu mi však stále v hlave vrtalo to jeho čudné správanie. Nikdy som si nemyslela, že sa z môjho brata stane taká troska. Objavila som sa pred dverami kancelárie. Uh, ako dlho som tu už nebola. Jemne som sa pousmiala, natiahla ruku a zaklopala. Nevedela som, či tam niekto bol, preto som si sadla, trpezlivo čakala a viedla vnútorný dialóg so sedmičkou.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kairi Utsushi Sun Apr 17, 2016 8:33 pm

Prestriedalo sa tu niekoľko ľudí a to dievča s nejakým príchodzím chalanom odklúsalo preč. Ja som si len ďalej lízala svoj zamrznutý čaj. Keď sa ozvalo klopanie, ešte stále som sa nachádzala v miestnosti predsa len, som tu bola čestným hosťom.. či?
"Vieš.. Kashike-san, nechcel by si si ma vyskúšať? Pokojne by som zobrala aj nejakú misiu hehe." Zasmiala som sa. Síce som to vôbec nepotrebovala. Nebola som ten typ, ktorý by mal problémy s peniazmi. Mala som ich dosť.. po mamke a tak. Len.. proste, som nechcela zaspať na vavrínoch. V Yukigakure som bola v podstate stále v akcii, stále niečo.. stále v pohybu, žiadne voľno. Tiež som tam zosilnela, takže som to považovala za jeden z dôvodov, prečo sa tak stalo.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Apr 20, 2016 3:53 pm

Už byl čas abych se vrátil do aktivní služby. Během pár let jsem nebyl tolik aktivní jak bych chtěl, ale mé předešlé skutky mi nadělalo bohatství, které mi vydrželo do dnes. Nyní ale i z osobních důvodů se chci pohnout vpřed. Můj sen stát se Mizukagem se opět vrátil a k tomu bylo potřeba se hnout z místa a udělat něco s tím. Ještě než jsem dorazil sem, tak jsem se stavil na pár místech abych se dal do pořádku. Můj vzhled a osobnost se vrátili a navíc se ukázalo, že i když se mi vrátila barva vlasů tak už nevypadám stejně jako před lety. Každý se časem vzhledově mění a ani mi to tolik nevadilo. Před kanceláří jsem však uviděl svou sestru se kterou jsem se trochu pohádal předtím. Neměl jsem jí to za zlé a navíc jsem ji dobře znal. Prozatím jsem však na ní nemluvil a jen tiše čekal kousek za ní až vstoupí do kanceláře a vyřídí si co potřebuje. Jen jsem doufal, že bude to vyřizování trochu rychlejší. Chtěl jsem se znovu odrazit ode dna a hned je tu první překážka. Čekání v kanceláři byla jak bitva trpělivosti, leckdo to nevydržel a raději odešel, já však vytrvám na svůj příchod.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hirin Wed Apr 20, 2016 6:54 pm

Koukala jsem se pobaveně na tuhle malou divadelní scénkou. Nakonec to byla tragedie pro "mladého" Hoozukiho. No nakoce, tu udělal mokro a odešel. Usmívala jsem se od ucha k uchu. Potom jsem zpozorněla. "Kashike, neboj já jí dám jednu velkou misi. Bude pracovat okolo mého domečku" reagovala jsem na to, že Kairi chce misi. Sotva jsme se vrátili a ona chce už ase pryč. Vůbec si to tu neuživila
"No, jestli jsi už chtěl po nás jít domu. Tak za dveřmi se ti hromadí lidé a vypadá to na rodinné shledaní. Terumi si chtějí pokecat." Jak jsem tohle mohla všechno vědět? Na to byla jednoduchá odpověď. Moje senzibilske schopnosti se dostali na úroveň S rank. Mohla jsem se vyrovnát i senzibilu z Uzumaki klanu, ale popravdě moc jsem si jistá nebyla, protože jsem se nemohla s nimi nijak srovnat. .
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Tue Apr 26, 2016 9:38 pm

Hirin měla pravdu. Původně už jsem chtěl dneska kancelář zavřít, ale to zjevně nepůjde tak snadno. 
Inu dobrá, práce na zahradě zní docela dobře. Máte na to týden, pak tam uspořádáme výstavu ledových soch.... prohodím žertem a vstanu abych je vyprovodil ke dveřím. Pokud vyjdou, rovnou pokynu těm dvěma dalším, ať jdou dovnitř.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kairi Utsushi Sun May 01, 2016 8:21 pm

To bolo kruté, hnusné.. otravné a mala som chuť Kashikemu nakopnúť rodinné šperky. Ja mu z tej záhrady spravím krajinu os.. vážne! S odutým ksichtom som ruky znova zastrčila do vreciek a pomaly som začala vychádzať von. "Ja už som naozaj silná vieš?" Odfúkla som smerom ku Kashikemu, vyplazila som na neho jazyk a následne som sa rozcupitala preč. Ako keby som za tie tri roky ani trocha nevyrástla či nedospela. Samozrejme som to nemyslela nijak vážne. Ani to trucovanie nebolo..vážne. Bola to len taká detská hra, ktorú sa deti hrali s dospelými. Mohla som si len uvedomiť, že som už nebola dieťa. A ešte k tomu Hirin.. tá potvora..a dávať mu takéto nápady pche?!
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hirin Sun May 01, 2016 8:33 pm

Vážně bylo načase jít domu, přeci jen moje postel již vyčkávala na můj příchod. Stejně jako moje postel se těšila na mně, tak já jsem se nemohla dočkat jí. Byly jsme spřízněné duše. Musela jsem se usmát,když Kairi se chovala jako mála. Věděla jsem, že to jen hraje. Rozcuchala jsem jí vlasy, když jsme odcházeli. "sayonara" pověděla jsem ve dveřích a mavla rukou na Kashikeho. Kairi, ale měla štěstí, protože o mou zahradu se staral zahradník, kterého jsem si objednala před odchodem. To ovšem nemohla tušit, takže jí to zaskočí. Mě mohlo zaskočit, akorát tak účet za něho. Na chodbě vážně čekali Terumijci. Kývla jsem na ně a šla si svou cestou.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Yoko Terumi Mon May 02, 2016 8:39 pm

Kataro sa tu objavil krátko po tom, čo som sem prišla ja. To, že sa mu zmenila farba vlasov, som samozrejme registrovala, ale nedala som to na sebe vedieť. Nereagovala som, len som sa naňho dívala neutrálnym, nič nehovoriacim pohľadom. Napokon som ho zabodla rovno pred seba a ani sa len nepohla. Vyžaroval zo mňa podivný chlad. Moja nálada bola na bode mrazu, čoho príčinou bol práve on. Aj keď som bola zmätená z tej náhlej zmeny, ani som len k nemu neprehovorila. Nemyslela som si, že by sa tak rýchlo zmenil. ANi ja som sa nezmenila zo dňa na deň. Ale kto vie. Ako náhle vyšla Kairi s Hirin, kývla som im hlavou na pozdrav, ale nepovedala som ani slovko. Inokedy by som sa s nimi zvítala, veď som ich nevidela už dlhú dobu, ale teraz...teraz som nemala náladu na nejaké kamarátske debaty. Odlepila som sa od steny a vošla do kanclu. Bolo mi jedno, či šiel Kataro za mnou alebo nie. Mizukagemu som sa uklonila.
"Prajem dobrý deň, Mizukage-sama." Pozdravila som sa slušne. Pozitívna nálada zo mňa výnimočne nesršala. Dnes nie. Kashike si mohol všimnúť, že som sa zmenila. Nevyzerala som ako malé neskúsené dieťa, ako to bolo presne pred tromi rokmi. Bola som už dospelá a prispôsobila som tomu aj svoj vzhľad.
"Ospravedlňujem sa za to, že vás oberám o drahocenný čas, ale pokladala som za povinnosť prísť vám oznámiť, že som sa vrátila do dediny, ako som vám sľúbila, s plnou mocou démona, ktorého som ovládla len prednedávnom. Zároveň som vás chcela oboznámiť s faktom, že som schopná nastúpiť opäť do aktívnej služby, ak budete niečo potrebovať." Vychrlila som naňho všetko, čo som chcela a s čím som prišla.
Opýtaj sa ho na to. Naliehala sedmička.
Pooooočkaj.
Chomei čosi len zamrmlal popod nos a viac sa neozval.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kataro Terumi Mon May 02, 2016 11:42 pm

Vypadalo to, že nálada mé sestry se nijak nezměnila, vzato má ano. Člověk se nemění ze dne na den, ale občas se i něco takového stane. Kdy si člověk řekne dost a začne znovu. Já to však měl v sobě celou dobu, jen pořádně ukryté hluboko v srdci. Neočekávám, že změní své jednání vůči mě a rodině, ale říká se, že trpělivost růže přináší. Jsem ochoten čekat klidně celá desetiletí než ji dojde, že rodina je to nejdůležitější co máme společně se svým vlastním životem. Nyní by mi řekla pravděpodobně, že já jsem ten naivní, ale ono jí to jednou dojde. Každý si takovým obdobím nakonec prošel.
Nyní vcházím do místnosti kousek za svou sestrou, ale prozatím se jen zdvořile ukloním a nic neříkám. Bylo by neslušné někomu skákat do řeči. Nejdřív jsem chtěl aby si vyslechl mou sestru, popřípadně sdělím své záměry na Mizukageho vyžádání. Chtěl jsem se opět vrátit také do aktivní služby. Mé děti brzy nastoupí na akademii a budou mít stálejší dozor, tudíž se už mohu konečně vrátit ke své původní práci. Chce to oprášit původní skill. Kosti a svaly potřebují protáhnout a mise je na to ta pravá. Pokud to ovšem není jedna  z těch sebevražedných jako posledně s tím steroidním chlápkem s kterým jsem bojoval a málem přišel o končetinu. Ten boj mi však přinesl nové zkušenosti, které se mi budou do budoucna hodit. Nyní však musím vyčkat na vyzvání. Zavřel jsem dveře a čekal opodál až si to spolu vyřeší. Doufal jsem, že se budu moct domluvit na nějaké soukromé misi nebo na misi s někým zodpovědným a motivovaným.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Thu May 05, 2016 8:01 pm

S vlídným úsměvem si vyslechnu hlášení Yoko. Jedna z mála dobrých zpráv dneška. 
Rád slyším, že máš vše plně pod kontrolou a vracíš se do aktivní služby. Velmi brzy tě budu potřebovat, abys zacvičila nového Jinchuurikiho. Ve vesnici máme totiž jednu velmi vzácnou vázu a ještě vzácnější obsah... cítíš se na to?
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Yoko Terumi Thu May 05, 2016 8:54 pm

Prekvapene som na Kashikeho vyvalila oči. Akosi som len sťažka absorbovala fakt, že budem poverená takou obtiažnou a zodpovednou úlohou, ale ešte viac to, že mi tak dôveroval, aj keď som sa tu neobjavila niečo cez rok a pol. Približne. Akosi som nevedela, ako odpovedať. Zasekla som sa.
Počula som dobre? Budeme trénovať...nového jinchuurikiho? Opýtala som sa neveriaci sedmičky, ktorý ale nevyzeral nijako prekvapene. Sám zrejme očakával, že k niečomu takému dôjde.
Malo by ťa to tešiť, Yoko. Rovnako ako to teší mňa. Aj keď to svoje nadšenie nijako veľmi neprejavoval, hlas ho prezradil. Keby sa dalo, asi by sme tu začali spoločne skákať od radosti a podobne. Hold. Boli sme obaja trochu...švihnutí.  Opäť som zdvihla zrak ku Kashikemu a usmiala sa.
"Bude mi cťou, Mizukage-sama." Odvetila som pokojným hlasom. Pravdupovediac, práve na túto tému som sa ho mienila opýtať, ale akosi k tomu došlo samo.
"Našli ste už nejakých vhodných kandidátov alebo ste ešte len v štádiu hľadania?" Opýtala som sa. Zaujímalo ma to. Hrozne som chcela vedieť, kto bude mojim žiakom!
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Fri May 06, 2016 5:16 am

Číst v její tváři a hlavně očích její pocity, to byla čistá zábava. Člověk dokáže do určité míry zamaskovat mimiku a pohyb obličeje, ale lesk očí se ovládá jen těžko. Založím si ruce za zády a v klidu čekám až si to srovná v hlavě. Pak přijde otázka, kterou jsem čekal. 
Nikoliv... zatím nejsou žádní kandidáti, pro které bych byl pevně rozhodnutý. To bude tvůj první úkol. Víš jaké kvality musí člověk na takové pozici mít, takže mi ty kandidáty najdeš. Vyber nejméně dva lidi. 
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Yoko Terumi Sat May 07, 2016 7:47 am

Tréningom to nekončilo. Musela som vraj ešte predtým nájsť minimálne dvoch kandidátov vhodných byť, podľa mňa, jinchuurikmi. Nebola to jednoduchá úloha, pretože tu existovalo množstvo shinobi. Zjavne si budem musieť zakladať na prvom dojme, resp. na tom, čo z danej osoby cítim.
"Rozumiem." Pousmiala som sa trocha neisto. Táto úloha bola veľmi dôležitá, pretože ak by som vybrala zle. Mohlo by to skončiť katastrofou. Či už besnením v prípadne psychicky slabej osoby. Alebo snáď útekom a následným staním sa nukeninom.
"Tak, ja sa teda konečne odoberiem. Vrátim sa, len čo niekoho nájdem. Prajem pekný zvyšok dňa." Opäť som sa uklonila, otočila sa na päte a vyšla na chodbu, odkiaľ som sa odobrala preč. Toto bude ešte zaujímavé.

-PRESUN-
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kataro Terumi Sun May 08, 2016 5:40 pm

Poslechl jsem si celou jejich poněkud zajímavou diskuzi. Pamatuju když jsem se jako první vrhnul po šanci získat pro vesnici Nibiho, ale nakonec mě předběhla vojenská síla Konohy. Bylo to opravdové selhání, které si vyčítám, ale chci dále být prospěšný pro vesnici. Už od malička jsem vzhlížel k velkým vůdcům a mým snem se i stalo stát se jednoho dne moudrým Mizukagem, který bude svou vesnici chránit vlastním životem, dohlížet na růst další generace a podporovat celkově růst vesnice. Tak bych si to přál já a nejspíš by souhlasila i prababička Mei, kdyby tu ještě byla. Byla mým vzorem už od začátku. Dokonce jsem slyšel i zábavné příběhy o jejich svatebních problémech. Myslimže jsme si trochu podobní, až na to, že já svatbu neměl a žena mých dětí mě opustila. Život někdy hází pod nohy moc překážek, ale nebyl bych tím kým jsem kdybych je nepřekonal. Kashike je dobrý vůdce, z jeho slov lze usoudit jeho vztah k vesnici a svým podřízeným. Dokazuje to i jeho důvěru v ně, třeba jak před chvíli nechal mou sestru rozhodnout o něčem tak důležitém. Pokud bude třeba tak bych ji i rád podpořil. Nevím sice koho vybere, ale určitě Kashike vybere někoho schopného z kandidátů. Mě osobně by nevadilo přijmout to břímě, ale nezáleží na mě. Možná by to i vylepšilo vztah s mou sestrou a porozuměl bych jejím pravým pocitům od dob co se stala jinchuuriki a tvrdě pracuje. Jsem na ní pyšný i přes to, že svou rodinu zavrhla. Odlepil jsem se od zdi když jsem dořešil své myšlenkové pochody a udělal jen jednoduché gesto, že tu jsem též kdyby se mnou chtěl Mizukage mluvit.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Mon May 09, 2016 7:40 pm

Oplatím Yoko úklonu a vyprovodím jí pohledem ze dveří. Tak to bychom měli jeden problém z krku... doufám.
Pak přenesu pohled na druhého Terumiho v místnosti. Tak co s tebou chlapče? Copak bys rád?
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru