Bingo knihy

Goto down

Bingo knihy

Příspěvek pro Goku za Mon Mar 21, 2016 12:30 pm

Bingo knihy


Akým spôsobom vlastne fungujú? Týmto topicom to trocha zmeníme.  V minulosti existovala istá aliancia ktorá si medzi sebou svojich nukeninov zdieľala a tým sa stalo, že aj shinobi trebárs v Tsukigakure no sato, mali prístup k hľadaným osobám z Kirigakure no sato. No to sa teraz zmení. S revolúciou a novým systémom, ktorý sa na fórku zaviedol (teda federácie a cisárstva), má každý tento celok vlastnú Bingo knihu, kde sa nemusia nachádzať len nukenini. Tým sa to vráti do pomerne starších koľají ktoré poznáme z Naruta pred tým, než nejaká aliancia existovala.


Napríklad Sai mal vo svojej bingo knihe shinobiho z Kirigakure, ktorý bol ale oficiálnym kirigakurských shinobim, žiadny zbehlý shinobi a ani nič podobné. Do Bingo kníh sa odteraz budú znova zaraďovať nie len zbehlý shinobi, ale aj hrozby pre danú dedinu a hocikto, za koho daná dedina, vodca, zoskupenie, vypláca odmenu.

Preto poprosím každého "leadra" alebo jeho zástupcu, aby spísal provizórnu Bingo knihu ako topic v informáciách o dedine, niekde si na to vytvorte miestečko a postupne tam začnite písať shinobi, ktorý podľa vás vašému politickému zoskupeniu môžu pohroziť Very Happy. Je to pomerne jednoduché vážne. 

p.s. Pochopiteľne takú vlastnú a osobnú bingo knihu môžu mať aj jednotlivci, no tá sa nemusí nikde spisovať.

_________________
avatar
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru