Yamamoto Senfai

Goto down

Yamamoto Senfai

Příspěvek pro Sato Keiko za Mon Jul 15, 2013 11:20 am

Jméno: Yamamoto Senfai
Hodnost: Genin
Vesnice: Kumogakure
Věk: 12
Pohlaví: Mužské
Klan: Senfaiové
Kekkei Genkai: Ranton
Sensei: Zatím žádný
Charakter: Je to hodně výbušný kluk. Naštve ho skoro každá maličkost. Nerad prohrává. Nevydrží moc dlouho nic nedělat. Jinak je to celkem veselý kluk.
Životopis: 1.Kapitola-Bratrská láska a počátky Senfaiů:Kdysi dávno žili dva bratři-Kishimotto a Tishimotto Senfaiovi.Zezačátku to byli největší rivalové ale poté se stali nejlepšími bratry pod sluncem.A to díky jedné události: Kishi a Tishi (přezdívky) byli spolu v týmu ještě s jednou holkou jménem Minami (měla shopnost KG-Ranton).Neustále se hádali a převyšovali jeden druhého. Jednoho dne,pár dní poté co se konečně stali Chuniny dostali misi přenést důležitý svitek z Kumo vesnice do Suny.Cestou narazili na velký příkop. Bratři se začali hádat kdo to dřív přeskočí.Oba dva se rozestoupili k rozeběhnu a rozeběhli se. Těsně před jejich skokem Minami zakřičela.Tishimotto se nestačil zastavit a spadl do příkopu.Kishimotto se otočil na Minami aby se kouknul co se děje a před Minami stál obrovský medvěd Grizzly.Pak se kouknul na Tishimotta který se naštěstí zachytil praskající větve trčící ze skály.Kishimotto nevěděl komu pomoc dřív.Minami mu řekla že to zvládne. Kishimotto si vyndal provaz z batohu a ovázal ho kolem blízkého stromu.Potom si druhý konec ovázal kolem pasu a pomalu se spouštěl za Tishimottem.Těsně před tím než byl u něj,větev praskla.Tishimotto si myslel že je konec ale pak ho cosi chytlo za ruku.Byl to Kishimotto který se pustil provazu a držel se za kus ostrého kamene který vyčuhoval ze skály.Tishimotto si vzpomněl co ho učil mistr.Lézt pomocí chakry po stěnách a stromech.Rychle nahromadil chakru do nohou a pak vzal Kishimotta a vylezl nahoru z příkopu..Oba pohlédli na Minami a nevěřili vlastním očím.Před ní ležel medvěd jako by ho právě přelej kamion.Oboum z toho lezl mráz po zádech.Pak se vydali cestou dál. .Kishimota cestou napadl ďábelský plán:Když si získá Minami,může se stát nejmocnějším ninjou na světě.
2.Kapitola-Naoto a Satoshi:Kishimotto poté začal s Minami chodit a oba se do sebe zamilovali.Po pár letech už přestali plnit mise a začali žít nový život v Kumo (Tishimotto žil s nima).O pár let později se jim narodil první syn: Naoto.V ten den si Kishimotto vzpomněl na svůj plán a napadlo ho ještě něco: On sám mít ten KG mít nemůže ale jeho potomci ano.Rozhodl se že si pořádně vycvičí Naota a potom ho bude využívat jako svůj nástroj.Když bylo Naotovi 7 let,vzal si ho na starost.Kishimottův trénink byl krutý.Trénoval ho jak nejvíc mohl a když se mu něco nepovedlo dostal rákoskou.Kishimotto jednoho dne požádal svého bratra jestli by pro Naota neukradl Svitek pečetí. Tishimotto váhal.Nakonec se ale opovážil a jedné noci se vkradl do domu Hokageho v Konoze a svitek ukradl. Kishimotto ho pak využil aby Naota naučil ty nejlepší techniky.Pak se rozhodl že se nějaké naučí také a Tishimotto se pak také nějaké naučil.Když se všechny naučili,Tishimotto potají svitek vrátil zpátky,protože Shinobi už začínali mít podezření že by právě oni svitek vzali.Z Naota vyrostl velký,silný a bezcitný Shinobi.Ještě když bylo Naotovi 12 let,narodil se Minami a Kishimottovi další syn: Satoshi.Kishimotto však už Satoshiho netrénoval tak jako Naota.Satoshi si někdy chtěl s Naotem hrát ale ten ho ignoroval a když ho Satoshi nepřestával otravovat tak mu dal klidně i pěstí.Satoshi se tak stal tichým a tajemným chlapce,podobným jeho bratrovi ale ještě v něm nějaké city zbyli.Oba synové měli KG jako jejich matka.
3.Kapitola-Útok na Konohu-Kishimotto si říkal co by s takovou velkou sílou mohl dělat.Tu pohlédl na mapu.Všiml si malé vesničky jménem Dragongakure (omlouvám se že to neni v jpn ale nenašlo mi to).Pak ho něco napadlo-Mohl by tu vesnici zničit.A poté zničit i ostatní vesnice a stál se pánem celého světa.Vše řekl Minami,Naotovi a Tishimottovi.Minami váhala,Tishimotto souhlasil a Naoto také.Nakonec souhlasila i Minami. Pár dní než se měli vypravit do Dragongakure se Minami narodili poslední děti-dvojčata Yamamoto a Aloi.Kishimotto se rozhodl k horznému činu: Obě mimina nechají v Kumo.Minami odporovala že je to šílenství.Kishimotto trval na svém.Hádali se asi půl hodiny a pak se rozhodlo že najdou nějakou chůvu která se zatím o děti postará.Hledali ale nikdo se nechtěl starat o ty děti.Nakonec se našla jedna dobrá žena.Senfaiové jí ale neřekli kam jdou.Když konečně došli do Dragongakure v noci zaútočili.Minami,Naoto a Satoshi aktivovali své KG a Tishimotto s Kishomottem využili svých dobrých ninjovských shopností (měli hodnost Jouninů).Jejich sen se opravdu povedl.Vesnici celou zničili.Kishimottovi vlezla ta moc do hlavy a jako další vesnici chtěl vypálit Konohu.Minami ho ještě přemluvila ať se vrátí pro dvojčata.Když však vkročili do domu té pani,nikdo tam nebyl.Obrátili celý byt vzhůru nohama.Satoshi si všiml malé deky.Odkryl ji a uvnitř byl Yamamotto.Aloi bohužel nenašli.Pro Minami to byl velký šok. Už museli jít dál. Minami celou cestu nesla Yamamota sebou.Den před útokem na Konohu řekla Satoshimu: ať brášku pohlídá.  Satoshi kývl a když byl osudný boj,neúčastnil se ho.Ten den viděl Satoshi(s Yamamotem) tu nejhorší věc,co kdy zažil.Bohužel pro Senfaie byl tento boj poslední.Všichni v té bitvě zahynuli.Satoshimu se podařilo uniknout.Yamamota nechal v Kumo a sám poté utekl co nejdál to šlo.
4.Kapitola-Vyrůstání- Yamamoto vyrůstal v Kumo.Rozhodl se že se stane Shinobim. Začal chodit do školy.Kvůli jeho povaze se s ním nikdo moc nekámošil.Yamamoto zvládl školu dobře.Všechny základní techniky uměl na jedničku takže se mu podařilo odmaturovat.Druhý den od maturity konečně nastal den kdy se měli rozdělit do týmů. Yamamota zařadili do týmu 4 s Kasumi-holkou která se mu líbila, a s Shinjim-neviditelného kluka který se moc neprojevoval takže o něm moc Satoshi nevěděl.Dostali Jounina jménem Takeshi.Společně plnili mise a zvykli si na sebe.Stali se z nich nerozluční přátelé.Shinji se začal víc projevovat.Byl dost dobrý v bojích a také toho hodně věděl.Kasumi se naučila dobře bojovat a měla celkem šanci stát se nejlepší Kuniochi. Yamamoto se také hodně zlepšil a cesta k jeho cíli se blížila.
5.Kapitola-Bratr proti bratrovi:Satoshi vs. Yamamoto- Jednou dostal Yamamotův tým misi najít v jednom malém lese Sluneční kámen.Takeshi řekl:,,Myslím že jestli budeme hledat pohormadě,bude to trvat dlouho.Radši se rozdělíme,bude to rychlejší.Pokud nic do 2 hodin nenajdete,vraťte se sem".Yamamoto šel k malé jeskyni.Měl divný pocit že ho někdo sleduje.Najednou před jeskyní na něj někdo hodil shurikeny. Yamamoto tomu šikovně uhnul.Stál tam tak 19ti letý mladík,který se trochu podobal Yamamotovi.,,Mé jméno je Satoshi Senfai,tvůj bratr.Tuším že ty jsi Yamamoto.Už pár dní tě sleduju a mám pro tobe nabídku.Mým cílem je dokončit co naši rodiče začali a potřebuju k tomu tebe a ještě tvoje dvojče Aloi,i když myslím že tu už nenajdu.Měl bys tu nabídku přijmout,jako můj bratr a potomek Senfaiů." řekl ten kluk.Yamamoto nemohl uvěřit tomu že je potomek Senfaiů.Věděl o nich,učili se o nich ve škole ale v životě by ho nenapadlo že zrovna on bude jejich potomek.Yamamoto si vzpomněl na slova Takeshiho: každý Shinobi by měl být věrný své vesnici. ,,NIKDY!!!Já nejsem jako ostatní z mého rodu.Vím že mým cílem je být nejslanvější ninja ale ne záporák!" zařval odvážně Yamamoto,když se konečně vzpamatoval z toho co se dozvěděl.Satoshi se na něj podíval a pak řekl: ,,Pak tedy nemám na výběr.Náš otec by nikdy nesnesl kdyby někdo z nás byl proti svému vlastnímu klanu.Budu tě muset zabít." řekl.Yamamoto začal utíkat.Satoshi na něj použil svoje Ranton.Yamamoto nestihl utéct a černý blesk ho zasáhl.Yamamoto se pomalu zvedal a odvážně říkal,,Ne,jestli se chci stát nejslavnějším ninjou,tak tu nemůžu umřít" .Zničeho nic použil Yamamoto svoje KG a zasáhl bratra.To v něm vzneslo sebevědomí a začal bojovat ze všech sil.Oba bratři proti sobě bojovali do posledních sil.Satoshi věděl že jestli v tom budou pokračovat,zemřou oba.Proto použil svoji tajnou,neznámou shopnost která Yamamota omráčila.Poté Satoshi utekl.Jeho tým ho pak našel a odvedli ho do nemocnice.Když se Yamamoto vyléčil,Shinji a Kasumi se ho ptali co se mu stalo.Yamamoto jim nechtěl říct pravdu,tak zalhal: ,,No,padl sem únavou." řekl a usmál se.Po roce se celý tým rozdělil.Každý šel za svým snem.Kasumi a Shinji odešli z Kumo,jediný Yamamoto tam zůstal. A tak se rozhodl že i on půjde za svým snem: Stát se nejslavnějším ninjou na světě.

Avatár: Vypadá jako na profilovém obrázku.
Body:
Ninjutsu: 3.0
Taijutsu: 2.0
Genjutsu: 1.0
Síla: 2.5
Rychlost: 3.0
Inteligence: 1.0
Chakra: 2.5
Ruční pečetě: 2.0

Techniky:
E-rank- základní z akademie
D-rank- Shunshin no JutsuNaposledy upravil Yamamoto Senfai dne Mon Jul 15, 2013 3:12 pm, celkově upraveno 3 krát
avatar
Sato Keiko
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 07. 13
Location : Kumogakure no Sato

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Yamamoto Senfai

Příspěvek pro Assasin Senju za Mon Jul 15, 2013 1:16 pm

Tak ten černý blesk už by teda nešel..

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Yamamoto Senfai

Příspěvek pro Sato Keiko za Mon Jul 15, 2013 2:20 pm

A šel by třeba Ranton Ougi Rankiryuu (Element bouře Skrytá bouře démonického draka) ?
avatar
Sato Keiko
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 07. 13
Location : Kumogakure no Sato

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Yamamoto Senfai

Příspěvek pro Assasin Senju za Mon Jul 15, 2013 2:21 pm

Ranton kekkei genkai ano Smile

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Yamamoto Senfai

Příspěvek pro Sato Keiko za Mon Jul 15, 2013 2:35 pm

Spraveno Smile 
avatar
Sato Keiko
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 07. 13
Location : Kumogakure no Sato

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Yamamoto Senfai

Příspěvek pro Assasin Senju za Mon Jul 15, 2013 2:52 pm

A ten životopis prosím ještě uprav, aby tam nebyla zmínka o černém blesku, protože to pak nesedí do příběhové linie Kumogakure...

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Yamamoto Senfai

Příspěvek pro Sato Keiko za Mon Jul 15, 2013 3:14 pm

Spraveno. Myslím že už tam o černém blesku nic není.
avatar
Sato Keiko
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 07. 13
Location : Kumogakure no Sato

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Yamamoto Senfai

Příspěvek pro Assasin Senju za Mon Jul 15, 2013 3:17 pm


POVOLENO

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Yamamoto Senfai

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru