Kaomi

Goto down

Kaomi

Příspěvek pro Kaomi za Wed Jul 17, 2013 6:00 pmJméno: Kaomi
Příjmení: (neznámé)
Věk: 7 let
Narození: 28.3
Pohlaví: Dívka
Vesnice: Tsukigakure no Sato
Původní: Sora no Kuni
Hodnost: Genin-(čerstvě)
Klan: (neznámí)
KG: Koton
Charakter: Kaomi je stále dítě. Její nálady se mění velmi často, klidně se rozbrečí kvůli každé blbosti, snaží se být ale silná. Na to že to je sirotek si vede moc dobře. Dokáže se o sebe tak nějak postarat. Vadí jí když jí někdo podceňuje jen pro její věk. Nemá ráda když se jí někdo posmívá za to že je sirotek, že je to takový "přivandrovalec". Díky tomu že se ze sebe snaží dělat drsňačku budí u dětí jejího věku respekt. Nenechá se nikdy šikanovat, ona je hodně silná na svůj věk, jak psychicky tak i fyzicky. Je ale taky občas plachá, bojí se podívat dospělým do očí a radši vždy mlčí. Svůj smutek co v sobě nosí nikomu neukazuje, je to typ co raději tiše trpí. Taky se jí moc nevede říkat písmenko "ř" proto se občas nějak přeřekne. Nemá ráda když se s ní někdo baví z lítosti. Váží si silných shinobi a jednou si přeje být tak silná jako jejich kunoichi z vesnice.

Oblíbené a Neoblíbené: Jako mnoho z dětí na světě Kaomi miluje sladké. Stále má v puse něco sladkého a když ne, je to snad zázrak. Taky miluje sníh a slunce. Ano, jsou to kombinace které má nejradši. Zima jí problém nedělá, léto moc nemá ráda, je jí vždy moc teplo, ale slunce které je na obloze a tolik nepálí miluje. Hlavně západy slunce a východy, skoro nikdy je nezmešká. Také má moc ráda noční oblohu. Věří že světélka (hvězdy) co vidí jsou lidé co na ní dohlíží, proto když jich vidí tolik, nepřipadá si tak sama. Na pití je jí to jedno. Nesnáší ale zeleninu a nějaké ovoce, což je špatně na její imunitní systém, ale prostě nechce tak to nejí. V jídle není vybíravá, sní cokoliv kde není zelenina. Také má ráda zvířátka, vždy když potká opuštěnou kočičku nebo pejska po vesnici, stanou se z nich kamarádi.

Nemoci: Kaomi zatím neměla žádné těžké nemoci. Vždy jen chřipku nebo občas angínu. Neštovice zatím neměla. Stejně tak ani spalničky, nebo nedej bože zápal plyc. Je dost imunní, i když doktoři říkali že její imunitní system je špatný, proto Kaomi bere prášky-spíš to jsou vitamíny-které si ale někdy zapomíná brát. Jinak je zdravá jak rybička, kosti má dost silné, jen ta imunita u ní je o něco horší.


Historie:
Na počátku všeho...Jednoduše v opuštěném krásném domě někde v hlubokém lese probíhal porod. Porod ženy, která přicházela o život. Byla to nukeninka, co otěhotněla. Byl tam i muž, její manžel a otec dítěte co se mělo narodit. Oba dva to byli uprchlíci, byli to hledaní nukenini. Muž se zabýval medicínou, proto dokázal při porodu své milované pomoci. Trvalo to několik hodin, několik hodin křiku ženy co se pokoušela dostat na svět jejich dítě a mezi tím museli i dávat pozor aby je někdo nenapadl. Bouřlivé chvění stěn domu bylo stále intenzivnější od ran lidí co se snažili dostat dovnitř...No, lidí...Byli to shinobi co měli za úkol je zabít, jenže oni netušili že je těhotná...

Žena v bolestech po několika hodinách konečně porodila. Dům už byl skoro na kousky, stále ale držel aby se sem nikdy nedostal. V ten moment ale zapomněli na to vše. Koukali se jen na své miminko, na to malé stvoření co se jim narodilo. Byl to jak zázrak. V ten moment neslyšeli nic jen první hlas toho malinkatého stvoření v náručí. Byla to holčička. Na tu chvilku, na těch pár vteřin kdy oba svírali své dítě bylo vše perfektní. Pak ta chvilka ale skončila. Do domu vpadli shinobi a bez lítosti oba dva zabili. Jak ženu, tak muže, rodiče nevinného stvoření co leželo na posteli. Nikdo nevěděl co má dělat. Všichni shinobi stáli nad postelí koukající na malé miminko, nemohli ho zabít. Nešlo to. Pak jeden promluvil. "Je to Kaomi...Slyšel jsem to." Ozvalo se zezadu rázným hlasem. Byl to nějaký muž ve středním věku. Byla pravda že ještě před tím než je stihli zabít vyslovila žena toto jméno přímo k dítěti s úsměvem na rtech a slzách štěstí v očích, než umřela. Všichni byli dost zaražení. Zabít nevinné díte, takový tyrani zase nebyli...

Právě proto dítě vzali s sebou do vesnice do které patřili...Do Tsuchikage no Sato. Se splněnou misí došli až do kanceláře Tsuchikage, jenže nenesli jen potvrzení mise, donesli i něco jiného...donesli tam i Kaomi. Tsuchikage byla velmi znepokojena. Kdyby totiž jen tušila že čeká žena dítě, nechala by jí donést do vesnice a následně pod zámek. Bylo ale pozdě. Kaomi se ale nikdo neujal, nikdo, ani jeden z shinobi co zabili její rodiče...Bylo to až k pláči. Kaomi byla vydána na pospas samotné vesnici bez nikoho. Byl jí zařízen byt, kde by se o sebe až trošku vyroste dokázala postarat...Roky utekly, do jejích 4 let se o ní starali v nemocnici, pak se sama přestěhovala do bytu. Dostávala peníze, které jí měly na všechno vystačit, jenže nikdo nemyslel na to že to je zatím jen malé dítě, že toto nedokáže, nedokáže s ničím hospodařit. Jenže Kaomi byla velmi chytrá i na to že jí byli 4. Neuměla sice počítat, proto vždy lidem v obchodě věřila, když to za ní spočítali. Nebyla to chudinka z ulice, ona dům měla, ale občas tak někomu připadala svým chováním. Každý den se chodila koukat na východ i západ slunce. U sebe doma z okna vždy pozorovala oblohu a tak, v ten jediný moment byla vždy šťastná. Když rostla a dosáhla 6 let, dostala přihlášku na Akademii. Když už to byl sirotek, vesnice se z ní rozhodla udělat kunoichi. Kaomi byla opravdu moc nadaná, celý dva roky na Akademii byla vynikající, měla talent jak nikdo před tím, lidé si dokonce mysleli že takový talent skrývá i něco jiného, že by mohla mít i nějaké Kekkei Genkai, to ale nikdo nevěděl. Byla moc malá na to aby na to někdo přišel. Dalo by se vlastně říct že o této dívce nikdo moc nevěděl. Neměla žádné záznamy, nic. Jediné co bylo, tak to z jaké vesnice by měla pocházet. Ze Sora no Kuni. Ale nenechali jí odejít, mohla se stát další pomocnou rukou v budoucnu, navíc pocházela z krve nukeninu, proto jí hodně lidí nemělo rádo, teda jen ti shinobi ve vesnici co to věděli. Kaomi začala studovat a dala se přirovnat rovnou k geninovi. Byla ale stále studentka na Akademii...Stále hledala svůj sen a cíl za kterým by šla, nechtěla žít bez něho, chtěla v životě aspoň něco co by jí vedlo kupředu s úsměvem na rtech, jak to vždy chtěla.

Avatar:


Body:
Ninjutsu - 1,5
Taijutsu - 2
Genjutsu - 0,5
Inteligence - 3,5
Síla - 2
Rychlost - 2
Chakra - 2
Ruční pečetě - 0,5


Naposledy upravil Kaomi dne Sat Jan 11, 2014 6:33 pm, celkově upraveno 1 krát
avatar
Kaomi
Genin
Genin

Počet příspěvků : 77
Registrován : 17. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kaomi

Příspěvek pro Assasin Senju za Wed Jul 17, 2013 10:06 pm

POVOLENO

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics
» Kaomi

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru