Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Knihovna

+2
Rei Casius
Akasuna no Sasori
6 posters

Goto down

Knihovna Empty Knihovna

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Sat Jul 13, 2013 6:09 pm

Knihovna 8f802f05d6.p
Toto místo dýchá historií. Na vysokých policích jsou seřazené knihy a svitky, v nichž můžete najít nejen historii, mapy a informace, ale také mnoho technik, pečetí a jutsu, která se můžete učit.

Pod budovou je navíc sklad starých, zakázaných či příliš silných technik, které se nepůjčují. Respektive, pokud takovou techniku chcete, musíte jít za Kazekage a on určí, zda jste schopni se tuto techniku učit a svitek vám vydá.
Místnost je střežena jednotkami Anbu.
Seznam technik:
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Empty Re: Knihovna

Příspěvek pro Rei Casius Sun Mar 02, 2014 8:32 am

Když dorazili s Takeshim do knihovny. Pozdravil hned první lidi, co tam byly a hned se vrhnul do svitků. Bral si většinou historii, mapy a informace. Pečetě a jutsu ho nezajímaly. To by ho zajímali jen v Amegakure nebo Kirigakure. jinak Techniky ostatních vesnic mu jsou ukradený. Když si nabral svitky. Vzal si to ke stolu a tam to rozložil a začal to všechno číst.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Empty Re: Knihovna

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Sun Mar 02, 2014 12:08 pm

Takeshi

Došel jsem s Reiem do knihovny, knihovníkovi řekl, že je tu se mnou, a když si Rei nabral nějaké svitky, klidně jsem se opřel o zeď a díval jsem se, jak louská historii vesnice.
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Empty Re: Knihovna

Příspěvek pro Rei Casius Mon Mar 03, 2014 8:28 pm

Konečně dočetl vše, co si nabral. Poskládal to zpátky, kde to mělo být a pak oslovil Takeshiho.  Děkuju za vzetí do knihovny. Usmál se a zeptal se. Chcete si něco zařídit? Nebo půjdeme za Kazekage-sama? Chtěl se vyhnout tomu čekání tam. Pak ho něco napadlo a nabídl to Takeshimu. Jestli není to moc důležitý se ohlasit u Kazekage-sama. Nechtěl byste si dát takový malý cvičný zápas? Sakra co to melu vždyť chcípnu heh…… .   A čekal na Takeshiho odpověd. Navíc se ho na něco chtěl zeptat mimo lidí.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Empty Re: Knihovna

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Thu Mar 06, 2014 6:59 pm

Takeshi

S klidem jsem sledoval, jak si čte. Když se ale zeptal na cvičný souboj, odvětil jsem s úsměvem: "Nejprve se musíme ohlásit. Bez toho nehodlám začínat žádné problémy, ano?"
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Empty Re: Knihovna

Příspěvek pro Rei Casius Thu Mar 06, 2014 7:46 pm

Povzdechl si a odpověděl Takeshimu. Jak si přeješ. Pak sarkasticky promluvil. Problémy? Jen byste mě zabil nebo dokonce přizabil nic važnýho. To by nebylo na problémy. Zasmál se a čekal až vyjdeme zpátky k Kazekage-sama.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Empty Re: Knihovna

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Sat Apr 12, 2014 8:31 pm

Náhle se celá vesnice zatřásla. Budovy se začaly drolit a řítit k zemi. "Rychle ven!" zakřičel jsem a rozeběhl se z knihovny pryč. Prapor jsem tam nechal, měl jsem jen zbraně. Před knihovnou jsem viděl, jak se sídlo, které mi bylo přiděleno, rozpadlo na prach. Všude byl písek a prach, bylo slyše křik a nářek obětí. Nasadil jsem masku, aby se mi lépe dýchalo, a vyběhl jsem k bráně.

//přesun
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Empty Re: Knihovna

Příspěvek pro Hebi Sat Apr 12, 2014 8:36 pm

Cestou se postavy rozdělily, každá mířila jiným směrem.
Jedna z nich, ta nejmenší z nich pádila až sem. Před komplexem v běhu skládala pečetě a sundala si kápi, byl to muž, který si za života říkal Ame no Benkei.
"Kuchiyose no jutsu!" v kouři se objevil ohromný mnohohlavý pes, Knihovna Multi_headed_dog2
Velký krab
Knihovna 300px-Giant_Crustacean
dále zelený pták a nosorožec. Celá Zoo se vrhla na budovy s cílem rozmátit na prach a všechno zničit.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Empty Re: Knihovna

Příspěvek pro Rei Casius Mon Apr 14, 2014 8:20 am

Huh, Rychle pryč?? Co se to děje?..... Pak šlyšel výbuch a křik z vesnice něco se dělo. To už začali s útokem? Tohle není dobrý. Vyběhl ven a tam uviděl něco zajímavého.  Sakra mam velký problém musím se dostat k Reine jinak jsem mrtvý. Tak rychle se schoval v těch troskách a začal jít směrem k bráně.

/Přesun
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Empty Re: Knihovna

Příspěvek pro Akuma Saito Mon Sep 22, 2014 7:24 pm

Akuma Saito




Po pár hodinách bloudění mrtvým městem jsem konečně našel místo, které kdysi mohlo sloužit jako knihovna. Dveře byli vylomené z pantů, písek navál dovnitř a na zemi se také válelo pár svitků.  Písek mi zde tak trochu překážel, ale nic, co bych nedokázal zvládnout, kdyby bylo potřeba, dokázal bych se ho zbavit. 
Došel jsem k malému dřevěnému pultu uvnitř knihovny, který předtím sloužil knihovnici jako pracovní místo. Bylo to tu také zaházené pískem, takže jsem musel na kolena a chvíli jak krtek písek odhrabávat, než jsem narazil na stůl, kde se váleli nejen svitky, ale také prázdné listy, psací potřeby a co bylo nejdůležitější pro mě, mapka knihovny, podle které jsem se tu chtěl orientovat. Sebral jsem však i tužku a papír, papír jsem si dal pod papír s plánkem knihovny a propisku do kapsy. 
Procházel jsem zničenými pulty se svitky a s knihami, sjížděl malé písčité propadliny, kam vítr tolik písku nenavál až nakonec jsem došel k místu, kde mělo být oddělení pro zdatnější Shinobi, toto místo bylo zamčené, vedly sem jediné dveře a to byly ty, před kterými jsem stál já. Klíč jsem neměl, takže mi nezbylo nic jiného, než ty dveře zničit. 
Sáhl jsem do svého Shinobi balíčku a vytáhl jsem výbušný lístek, který jsem přilepil k zámku těchto dveří. Jakmile byl upevněn, zaběhl jsem za roh jednoho pultu, kde jsem se kryl a složil jsem jednoduchou pečeť na aktivaci výbušného lístky. Ozvala se exploze, která vyhodila do vzduchu i písek, který před dveřmi byl. Nejdřív jsem vykoukl ven, jestli je všechno v pohodě a až pak jsem šel blíže. Uvnitř, za dveřmi, nebyl žádný písek, neměl se sem jak dostat, protože dveře byli zavřené a jinak se sem dostat nemohl. Společně s tím se sem nedostával žádný vzduch, takže tu bylo pořádně zatuchlo, dlouho se tu již nevětralo a všude byl usazený prach. Kdybych byl alergik, toto by byl jisto jistě můj hrob. Dalším problémem bylo to, že jsem toho moc neviděl. Výcvik u ANBU mě však naučil, že je dobré, když jste na misi, umět vyškrtat oheň z křemíků... no já to vyřešil balíčkem sirek. Svíčky tu naštěstí ještě stále zůstaly, takže stačilo je jen zapálit a hned bylo světla plná prd*l.




Jednu ze svíček s podstavcem jsem uchopil a šel jsem hledat techniku, kterou po mě Mizukage chtěl. 
"Takže nějaká technika s název Edo Tensei... co to je sakra za techniku, a proč je v tomto oddělení... asi to nebude jen tak obyčejná technika, navíc, když na ní tak úpěnlivě trval, ta technika bude něčím výjimečná, o tom nepochybuji." Pomyslel jsem si v duchu, když jsem se prodíral regály a hledal techniku, kterou Mizukage chtěl. Našel jsem mnoho technik, určitě také mocných, avšak ne právě tu, kterou Mizukage chtěl. Po hodině pátrání jsem měl chuť to vzdát. Naštvaně jsem došel k místu, odkud jsem si vzal svíčku a sedl si na zaprášenou židli. "Kde by to mohlo být? V kategorii Ninjutsu to není, přitom by to tam patřit mělo.. Genjutsu technika to taky nebyla, tam jsem se pro jistotu díval také... a Taijutsu techniky tu ani nejsou... musí to tu ale někde být!"  Řeknu a naštvaně praštím do stolu, až svíčka nadletí a zase dopadne na své místo. vyteče z ní trocha vosku, která mi kápne na ruku. Jen chviličku to pálí, ale poté již ne, vytvoří se měkká vosková slupka na mém prstu, kterou začnu odlupovat, přičemž se snažím přemýšlet. Přijde mi to až komické, ale díky tomu vosku mi to došlo. Bleskově jsem vstal a šel k pultu s techniky, které byli zařezeny do Ninjutsu. Pevně jsem se o pult zapřel a táhl k sobě, tím jsem docílil toho, že pult začal padat. Rychle jsem uskočil na stranu a podíval jsem se, co za pultem je. Byla tam schránka, nad kterou bylo napsáno "Kinjutsu" pomalu jsem ke schránce došel a otevřel jí. Opravdu jsem tam tuto techniku našel. Vosk, který mi kápl na prst mi pomohl si uvědomit, že to, co hledám není na povrchu, ale musím sloupnout "vrstvu", abych našel to, co skutečně hledám.


Nedá mi to a touha podívat se, co to vlastně Mizukage chtěl, mě přemůže a otevřu svitek. Prakticky jsem ani neporušil žádné pravidlo, protože v zadání mise bylo svitek donést, to jak s ním budu nakládat během cesty bylo na mě. Rozevřel jsem tedy svitek, abych odhalil tajemství toho, co vlastně po mě MIzukage chtěl, no abych pravdu řekl, byl jsem zděšen tím, co jsem o této technice zjistil.
"Technika, která dokáže vracet někomu z mrtvých život?! To je geniální a šílené zároveň... tato technika má až příliš vysokou cenu... cenu života... a taky je to risk... panebože, co to po mě vlastně Mizukage chce?! "  Pomyslel jsem si, ale úkol byl úkol a já jej musel splnit. Neměl jsem se ptát a taky se ptát nebudu. Vytáhl jsem papír, který jsem si vzal a začal opisovat tento svitek ve zkratce, vytáhl jsem to, co pro mě bylo nejdůležitější, tedy pečetě a podmínky pro tuto techniku. Bylo to z toho důvodu, že kdyby mě někdo cestou kvůli svitku napadl, zničil bych svitek, ale kopii bych měl u sebe. Jakmile jsem to dokončil, kopii jsem si schoval k sobě a svitek také. 
Poté jsem odešel zpátky k bráně, už mě tu nic nedrželo, cesta do Kirigakure je jistá. Takže hůráá!
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Empty Re: Knihovna

Příspěvek pro Misha Haybushi Sun Sep 27, 2015 2:25 pm

V Sunagakure jsem v životě nebyl ale najít knihovnu netrvalo tak dlouho jak jsem si původně myslel. Mohla to být taková půl hodina až hodina od doby co jsem prošel bránou. Dveře už byli vylomené, možná bojem nebo snad časem. Ačkoliv historie byla zajímavá tak nebyla právě ona tím důvodem proč jsem vyrazil daleko mimo civilizaci. Schovávali se tu techniky zakázané i nezakázané, co jsou schopni zvládnout geniny nebo techniky vyloženě pro úroveň Kagu. Nešlo si nevšimnout poměrně čerstvých stop v písku. Značilo to že tu někdo před nedávnem byl. Písečné bouře na které tato vesnice trpěla nestihla ještě stopy smést. Nejsem tu proto abych si vzal pár technik které uvidím. Byl jsem tu pro jednu konkretní techniku která by se tu měla nacházet. Vejdu dovnitř místnosti a moje stopy kopírují stopy na zemi. Pokud jsou tu pasti tak tímto trikem se všem vyhnu. Písek byl na jedné hromadě a vypadalo to jako kdyby někdo recepční místnost vyhrabal. Vezmu si mapu knihovny podle které se tu pohybovat. Naštěstí že vždycky měli víc map pro více lidí. Vezmu si louč a procházím knihovnou. Na mapě byli označené zelené, modré a červené zóny. Modrá byla pro normální civilisty a obsahovala knihy ale nikoliv svitky. Zelená zóna byla určena shinobim vesnice ve které se nacházelo plno technik o které se nezajímám. Zaujala mě ale poslední červená část ve které se schovávali mocné a zakázané techniky vesnice. Hmm Kinjutsu Vejdu do oddělené místnosti kterou kdysi hlídali ANBU vesnice. Pro tito techniky jste musel mít povolení od samotného Kazekageho. Je smutné že vesnice padla a nechala tito techniky přístupné každému kdo si sem zajde. Střecha místnosti byla neporušená a proto tam byla na rozdíl od zbytku knihovny tma. Loučem si svítím na cestu a hledám něco co by vedlo k nalezení techniky. Stopy vedou i sem a podle hloubky to byl muž. Co by tady normální člověk hledal. Stopy vedou ale přímočaře a nejsou to stopy od původních obyvatel Suny. Všude samé regály s technikami které jsou pouze příliš silné pro normální shinobi. Tito techniky jsou bezcenné proti těm které hledám. Hitokugutsu, Akahigi a Kurohigi techniky. Takové nepotřebné věci tu skladovali. Oni vlastně nepotřebné nebyli ale nejsem loutkář abych je nějak využil. Je až překvapivé kolik kusu kopií schovávali. Možná na horší časy, ale podle toho jak to tady vypadá to moc nepomohlo. Skoro všechny regály jsou shozené na zemi. Třeba se je snažili zníčit ale očividně to nestihli. Nejhorším na tom je že se musím prohrabávat každou technikou zvlášť. Pokud to byla taktika jak držet pachatele, tak naprosto funguje. Nakonec dojdu k zvláštnímu černému regálu který je jako ostatní také rozsypán. Tady se stopy zastavují a následně se otáčí a odcházejí pryč.Musí to být tady. Každou techniku otočím a přečtu si jí, následně jí nahodím na jednu hromadu abych věděl na jakou jsem už koukal. Všechny techniky byli silný ale tu kterou jsem hledal jsem nenašel. Zvednu se a vztekle kopnu do regálu který se díky staří a podmínkám rozpadne. Spadne i poslední polička a několik svitku mi spadne k nohám. Už chápu co tu dělají patrně čerstvé stopy. Já tady takovou dobu hledám techniku Edo Tensei a ten kdo jí ukradl tu byl přednedávnem. Přeci ale neodejdu s prázdnou. Vezmu si svitek který spadl na zem při kopu. Tuto techniku vidím poprvé. Všude byli loutkářské techniky ale tato vypadá jako jediná užitečná kterou jsme tady zatím viděl. Svitek si schovám do pláště a vezmu si do ruky už skoro vyhaslou louč. Cestou zpět si ještě párkrát prohlídnu několik techniky, jestli jsem nějakou nepřehlídl. Otevřu dveře ze sekce s názvem ''zakázané techniky'' zastavím se u ní. Umístím kolem dveří desítky výbušních papírku. Trochu odstoupím a skoro vyhořelou louč hodím na dveře. Papírky se zapálí a začnou zasypávat vstup k technikám Kinjutsu. Sice jsem si přišel pro techniku Edo tensei ale odnést si místo toho Kishō Tensei také není nejhorší. Můj smích šel slyšet přes celou ulici Suny. Škoda že ho tu nikdo nežije abychom se mohli zasmát oba. Procházím vylomeními dveřmi na ulici. Zamnou vylítne prach s pískem od toho výbuchu. Příští zastávka Iwagakure. Párkrát si techniku prohodím v ruce a nakonec jí schovám. Odcházím cestou která vede k bráně vesnice.
Misha Haybushi
Misha Haybushi
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 111
Registrován : 05. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Empty Re: Knihovna

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru