Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruiny chrámu

+4
Tobiru Senju
Lucy Shiro
Nukenin
Assasin Senju
8 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Ruiny chrámu - Stránka 2 Empty Ruiny chrámu

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Jul 18, 2013 5:07 pm

First topic message reminder :

Ruiny chrámu - Stránka 2 Temple
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Ruiny chrámu - Stránka 2 Empty Re: Ruiny chrámu

Příspěvek pro Tobiru Senju Fri Jul 19, 2013 11:02 am

"Amaru, řekni mi, kde je. Nebo kam můžu. Použiju Gamayuu endan, mlha se odpaří," napadlo mě. Proto jsem také přivolal Gamu, museli jsme se nějak zbavit té zatracenné mlhy, s ní bojovat nemůžem a celý plán je nám k ničemu.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ruiny chrámu - Stránka 2 Empty Re: Ruiny chrámu

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Fri Jul 19, 2013 11:18 am

Kdyz me Lucy chitila a vyskocila mel jsem udelat v planu to same. Ale nakonec me predbehla. Zkoncentroval jsem cakru do chodidel. Nakokenec jsem jen rekl.
"MAme 2 nove objekty na obzoru. Jeden je na Sose u chramu.   A ta mlha je nejmensi problem pokud spline s vodou ten  Hoozuki ani ja ani Amaru jej nevysledujeme. Jeden je u sochy spolecne s nasim hlavnim cilem ten dalsi je za chramem  na stromech a mysli jsi ze jej nevidime. Jedine stromy jsou tam ale nejsem si jisty zdali by bylo moudre tam jit."  Nadechl jsem se  a pokracoval." Pokud se  z toho dostaneme prisaham ze mu rozbiju ten jeho xicht ze jej ani tata nepozna. Syn Hookageho nebo ne nezajem."
Nakonec jsem premyslel jestli zautocit.
"Lucy-Sama mam zautocit nebo zatim vyckavat?  Pane boze v kazdem tymu se najde nejaky bl*ec. Co se predvadi pred holkama."
Nakonec jsem vyckaval na Lucyno rozhodnuti.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ruiny chrámu - Stránka 2 Empty Re: Ruiny chrámu

Příspěvek pro Nukenin Fri Jul 19, 2013 12:41 pm

Zatímco kunoichi vyčkávala na stromě, neznámo na co. Magnetsu se soustředil na toho vzadu, který vyvolal Gama žábu. Bylo mu jasné, že když ho všicni chráni znamená to, že je důležitý.
"Žába by neměl být problém." Pomyslel si, tu se jeho tělo rozpadlo na vodu a nastala chvíle ticha. Náhle šel zaslechnout šelest listí. Před Hikara a Lucy dopadlo pár listí, což znamenalo, že nějaké stromy musí být i blíž.  Po chvíli se Magnetsu zcela tiše a nenápadně zformoval za žábou. Bylo mu jasné, že pokud chce Tobira dostat bude se msuet zbavit nejdříve ji. "Suiton: Gōsuiwan no Jutsu." Tu se jeho svaly zvětšily a zpevnily a on následně celou svou sílou udeřil pěstí do žáby. Úder byl nadlidské síly, takže žaba odletěla daleko. Útok byl následně velice rychle, takže pokud by ho chtěli varovat, nestihli by to. Magnetsu se následně zase rozpadl do tvaru louže. Kubikiri nechal před svým útokem na místě, kde se prvně rozpadl na vodu.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ruiny chrámu - Stránka 2 Empty Re: Ruiny chrámu

Příspěvek pro Hyuuga Amaru Fri Jul 19, 2013 1:10 pm

Když se objevila ta žába, rychle jsem na ni vyskočila - přímo vedle Tobira. Byakuganem jsem začala dle pokynů sledovat přítomné chakry. Na muže ve stromech již upozorňoval Hikaru, takže jsem se soustředila na Hoozukiho. Byakugan vidí chakru, ne tělo - takže i když se proměnil ve vodu, viděla jsem jeho chakru. Když jsem viděla, že se přibližuje, držela jsem se plánu - chraň Tobira. To znamená i žábu. Rychle jsem seskočila za ní, když se tam zformoval. Sotva vyřkl techniku, roztočila jsem se a pronesla: "Hakkeshou Kaiten!" Kolem mě se objevila masa rotující chakry. Pokud by do ní vrazil, tak by mu to ruku pravděpodobně roztrhalo na kusy. Po chvíli se chakra rozplynula a já vyskočila zpět na žábu.
Hyuuga Amaru
Hyuuga Amaru

Počet příspěvků : 33
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ruiny chrámu - Stránka 2 Empty Re: Ruiny chrámu

Příspěvek pro Lucy Shiro Fri Jul 19, 2013 1:25 pm

Když mě Hikaru upozornil na další společnost, jen jsem cikla. No, aspoň tu bude zábava...Najednou se před námi objevilo listí a já se podívala za sebe, nic jsem neviděla ale věřila jsem svým instinktům a vyskočilo vysoko tak, že jsem začala trošku balancovat na jedné větvi. "Strom, paráda..." Pousmála jsem se a doufala že mě bude Hikaru následovat...Museli jsme najít toho nezvaného hosta a dávat na něj pozor.
Můj klon co byl s Amaru a Tobirem dával pozor na to aby se jim nic nestalo. To znamenalo že kdyby se jim snažil nějak ublížit, buď by se za ně obětoval, nebo by útok vždy nějak vykryl. Přeci jen jsem byla jednou z nejrychlejších shinobi na světě, proto mě jeho rychlost nijak neomezovala.
"Hikaru, najdi toho přebytečnýho tvora ať mám klid. Hoozuki je teď u Amaru a Tobira, musím ho dostat do větší vzdálenosti, ale vše má svůj čas..." Pousmála jsem se. Věřila jsem jim a svým klonů také.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ruiny chrámu - Stránka 2 Empty Re: Ruiny chrámu

Příspěvek pro Tobiru Senju Fri Jul 19, 2013 1:26 pm

Poklekl jsem a dotkl se hlavy Gamy-chan.
"Gama-chan, vyskoč do vzduchu, jak nejvíc můžeš, poté dopadni a pokus se rozptýlit tu mlhu, alespoň na chvíli!" žába poslechla a udělala co měla. Mlha byla pryč, alespoň na chvíli.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ruiny chrámu - Stránka 2 Empty Re: Ruiny chrámu

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Fri Jul 19, 2013 1:43 pm

Vyskocill jsem za Lucy a cekal co mi rekne.  Jakmile to dorekla vedel ze konecne prisel cas to trosku ozivit. Mozna si ten dotycny myslel ze ho nevidim ale prece jen jsem jej videl. Nakokonec jsem zacal koncentrovat cakru na Hakke Kūshō (prázdná dlaň) "Sezer si to" Po chvilicce z me dlane vyletela ztlacena cakra ktera se celkem rychle ritila na Magnetika.
Ruiny chrámu - Stránka 2 Hakke-kuushou-o Sice diky vzdalenosti mel vyhodu ale mel by to ziskat.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ruiny chrámu - Stránka 2 Empty Re: Ruiny chrámu

Příspěvek pro Nukenin Fri Jul 19, 2013 2:00 pm

Dvě prázdne dlaně dělali své. Takže nejenom, že se Magnetsu netrefil do žáby, protože vyskočila, ale schytal ránu i od dvou Hyuugu. Nebylo to však nic co by mu dělalo problém. Pomocí Suika no jutsu své tělo zkapalnil na vodu a rozpyrskl se do všech stran. "Není pochyb... disponují Byakuganem." Pomyslel si, když se v oddáli zformoval.

Mezitím Lucy když se blížila ke neznáme osobě nastalo Puff a ji něco mohlo přijít divné. Že by Kage bunshin? Očividně ano. Originál využil toho, že odlákal od Tobira Lucy a doskočil ke Magnetsu skládajíc pečetě. "No jo... to bys nebyl ty kdybys nepotřeboval pomoct!! Jdem na formaci B Magnetsu!!!" Zakřičela na Magnetsa docela naštvaně, ale ted jak se mohla dostat nepozorovaně ke Magnetsuovi aniž by si ji byakugan všiml. Bylo to díky tomu, že disponovala senzibilskými schopnostmi a potlačila svou chakru.

"Hi... rozumím." To že nějaký z legendárnich šermířu poslouchal příkazy od někoho jiného jim mohlo přijít divné. Kdo jen mohla ona osoba být? Magnetsu okamžitě poskládal pečetě. "Suiton: Suijinheki." Jakmile to Magnetsu dořekl vypustil ze svých úst proti nim obří vodní vlnu.

Kunoichu následně taky složila pečetě. "Raiton: Kangekiha." Čím přidala do vodní vlny ještě raitonovou cahkru. "Magnetsu ty se uskoč do zadu!!!" tahle kunoichi měla očividně u Magnetsa velký respekt, protože ten okamžitě poslechl a uskočil dozadu.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ruiny chrámu - Stránka 2 Empty Re: Ruiny chrámu

Příspěvek pro Lucy Shiro Fri Jul 19, 2013 3:00 pm

Stále jsem stála na větvi a najednou mlha ustoupila. Bylo mi jasné kdo to zapříčinil, no aspoň byl nějak k užitku. Navíc, já jsem se k nikomu neblížila, proto mi nic nepřišlo divné...
Můj klon u Tobira a Amaru byl stále ve střehu a zjistil pozornost někoho dalšího, byla to nějaká kunoichi. "Super, začíná hard party nebo co?!" Protočila jsem nad tím očima a povzdechla si. Tobiru a Gama byli stále někde ve vzduchu nad mlhou, proto můj klon co byl u nich využil příležitosti a koukal se na vše okolo, aby viděla ještě jendou jaké je tu prostředí a zafixoval si to v hlavě. Když se na ně řítila vodní technika spojená s Raitonem, klon okamžitě zareagoval a chytl Amaru se kterou vyskočil do vzduchu a v momentě co Gama padal na zem nasedl i klon s Amaru.
V tom stejném okamžiku, v tom kdy spojili kunoichi a Hoozuki své techniky se za nimi objevil můj třetí klon co se skrýval v okolí. "Konoha Senpuu!" Kunoichi co právě použila svou techniku kopl do zad, vzhledem k tomu že ten Hoozuki uskočil víc dozadu. Při mé rychlosti by stačili teď těžko zareagovat vzhledem k tomu že se museli na nějakou tu chvilku soustředit na techniku a Hoozuki při této akci zrovna dopadl na zem, když uskočil. Tím kopem by se technika měla přerušit ihned a tak zabránit tomu aby to Gamu při pádu dolů nějak ochromilo.¨
Mezi tím mé pravé já dávalo pozor na Hikarua, při jeho technice. Jakmile by to nezabral , byla jsem připravena zakročit i já.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ruiny chrámu - Stránka 2 Empty Re: Ruiny chrámu

Příspěvek pro Tobiru Senju Fri Jul 19, 2013 3:04 pm

Žába dopadla na zem a mlha se opravdu roztpýlila do všech stran. Zmizela, když do ní narazila vodní a blesková vlna. S amaru jsem vyskočil a dopadl před ty dva. Dopadl jsem na všechny čtyři a vyplivl proud oleje na ty dva. Doufal jsem, že to Hoozukimu znesnadní zkapalnění.
Ruiny chrámu - Stránka 2 Gamayudan-o
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ruiny chrámu - Stránka 2 Empty Re: Ruiny chrámu

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Fri Jul 19, 2013 3:14 pm

Kdyz Jsem videl co Lucy udelala rozbehl jsem se k letici nukenince vyskocil do vzduchu a pouzil  Hakke Rokujūyon Shō (hmat 64 úderů)
Ruiny chrámu - Stránka 2 Ninja_art_shin_hakke_rokujuyon_sho_by_darkwolf099-d4qzkdr
A doufal jsem ze ji tim vyradim na chvili ze hry. Ta voda a Raiton byla opravdu nebezpecna kombinace zdrejmne to byla nejvhodnejsi sance i kdyz taky riskantni. na ni zautocit diky mlhy pryc a Lucyine rychlosti jsem vedel z eme muze kryt kdyz to bude nezbytne. Nebylo nad cim moc vahat. Bud to vyjde nebo muzeme byt v poradne rejzi.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ruiny chrámu - Stránka 2 Empty Re: Ruiny chrámu

Příspěvek pro Nukenin Fri Jul 19, 2013 3:25 pm

Ten vlasáč mě pořádně pocákal olejem. "Fuuj, to je hnus!" podíval jsem se na to nechutně a už skládal další pečeť. "Suiton: Suiryuudan no jutsu!" vyplivl jsem proud vody, který se změnil v zuřivého vodního draka.

Na mě se vrhl jeden z Hyuugů. Složila jsem pečeť a namířila na něj. Bylo to plus, když se ke mě blížil. Z mých dlaní vyrazila spousta železných drátků, které jej spoutaly, jelikož jsem je držela, pustila jsem do nich i trochu bleskové čakry. No, možná trochu víc. Podívala jsem se na Mangetsua.
"Mangetsu, jsi nahranej.." pomocí shunshinu jsem se odsud vzdálila a utíkala pryč.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ruiny chrámu - Stránka 2 Empty Re: Ruiny chrámu

Příspěvek pro Tobiru Senju Fri Jul 19, 2013 3:37 pm

Nadešla naše chvíle.
Řítil se na mě vodní drak, já složil několik pečetí a namířil ruce na draka.
"Shoton: Hashou koryu!" celá vodní technika se zastavila, zkrystalizovala a postavila se proti tomu, kdo ji vyvolal. Teď to byl krystalový drak. Velkou rychlostí se pustil do Mangetsu.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ruiny chrámu - Stránka 2 Empty Re: Ruiny chrámu

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Fri Jul 19, 2013 3:41 pm

Snazil jsem se oklepat z utoku ktery na me pouzila ta zmije. No nejak jsem se snazil se z rech dratu vymotat. Ale moc se to nedarilo. Uvazoval jsem jak se z tech dratu vymotat. Jelikoz jsem nemel moc techniku kterou bych tohle znicil.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ruiny chrámu - Stránka 2 Empty Re: Ruiny chrámu

Příspěvek pro Nukenin Fri Jul 19, 2013 3:54 pm

"Hee?!" moje partnerka zmizela. Nechala mě na holičkách! Jestli se z toho dostanu, tak ji zabiju. Ale nebylo to přívětivé...Drak do mě narazil, já se rozprskl na všechny strany a voda se s míchala s žabím olejem. V tekutém stavu jsem se dostal k meči. Vyskočil jsem a krystalového draka rozsekl. Rozběhl jsem se k Tobirovi a máchal jsem mečem jako blázen.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ruiny chrámu - Stránka 2 Empty Re: Ruiny chrámu

Příspěvek pro Tobiru Senju Fri Jul 19, 2013 4:37 pm

Ten šílenec, který vypadal opravdu nechutně se na mě vrhl. Poskládal jsem pečetě.
Ruiny chrámu - Stránka 2 Katon-endan-o
"Katon:Endan!" odběhl jsem k Hikaru a kunaiem rozřízl ty dráty. Nebo jsem se o to, alespoň snažil.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ruiny chrámu - Stránka 2 Empty Re: Ruiny chrámu

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Fri Jul 19, 2013 4:42 pm

Kdyz se Tobiru ke me dostal a snazil se rozriznout draty no to se mu nepovedlo ale nakonec je roztahl natolik ze jsem se z toho dostal.
"Dik" Bylo jedine co ze me vypadlo. Zase me nekdo zachranil. Uz jsem toho mel dost. Mel jsem chut se vadat za tou zenskou ale nehodlal jsem riskovat ze se zase neco zvrtne. Postavil jsem se a cekal az se zase objevi ten slizoun.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ruiny chrámu - Stránka 2 Empty Re: Ruiny chrámu

Příspěvek pro Nukenin Fri Jul 19, 2013 4:47 pm

"Suiton:Suijin heki!" vyplivl jsem proud vody, jakmile se ke mě blížil Katon. Už jich bylo zase o jednoho víc. Grr! Mizu bunshin no jutsu! Udělal jsem 5 klonů, zamíchal se do nich a rozběhl jsem se na nepřátele.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ruiny chrámu - Stránka 2 Empty Re: Ruiny chrámu

Příspěvek pro Tobiru Senju Fri Jul 19, 2013 4:55 pm

"Hikaru, mám plán. Poslouchej mě dobře. Musíš znovu použít tu tlakovou vlnu, já ho pak dorazím Shoutonem, ale tahle technika je náročná, tak potřebuju krýt!" vykřikl jsem a začal odbíhat. Mezitím jsem skládal pečetě a soustředil čakru.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ruiny chrámu - Stránka 2 Empty Re: Ruiny chrámu

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Fri Jul 19, 2013 5:00 pm

Spise me to uz napadlo taky Postavil jsem se do bojove pozice a jen mu Kivl. nevedel jsem ktery je pravy zacal jsem soustredovat Cakru do Dlane ale vice nez je normalni snazil jsem se o to aby aby byla co nejsirsi a sejmula vsechno.Hakke Kūshō (prázdná dlaň)
Ruiny chrámu - Stránka 2 Hakke-kuushou-o Technika se mohla zdat jako normalni ale ve skutecnosti mela vetsi rozptyl al ei to si zadalo svou dan. Jakmile byla vypustena oprel jsem se o kolena a vydechoval tohle mi vzalo az moc cakry.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ruiny chrámu - Stránka 2 Empty Re: Ruiny chrámu

Příspěvek pro Nukenin Fri Jul 19, 2013 5:13 pm

Ten Hyuuga mě dostal. Tlaková vlna mě dostala. Voda z mého těla stříkala všude a smíchala se s vodou z klonů. Formoval jsem se nedaleko a připravil se na jednu z mocných technik.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ruiny chrámu - Stránka 2 Empty Re: Ruiny chrámu

Příspěvek pro Tobiru Senju Fri Jul 19, 2013 5:16 pm

Zhluboka jsem se nadechl. "Teď je řada na mě, slize! Velký Sennin z Myoboku-zan, Tobiru Senju teď ukončí tvůj život!" zaječel jsem a dokončil poslední pečeť. "Shoton: OMIWATARI NO JUTSU!" Ruiny chrámu - Stránka 2 Shotonjméno techniky jsem doslova zařval. Všechno, co bylo předemnou se zkrystalizovalo. Stejně tak skončil i náš milý nukenin. Bylo to potřeba. Použil jsem Kuchiyose, katon, gamayuudan a dvakrát Shouton. Neměl jsem málo čakry, ale poklekl jsem a začal oddychovat. Do Shoutonu jsem dal víc čakry, než obvykle. "Hikaru, rozbij ten Shouton!"
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ruiny chrámu - Stránka 2 Empty Re: Ruiny chrámu

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Fri Jul 19, 2013 5:28 pm

Postavil jsem se a rozbehl se smerem ke krystalu A pripravoval se na Hakke Rokujūyon Shō (hmat 64 úderů)
Kdyz jsem dobehl k mase Krystalu tak jsem zautocil. Ruiny chrámu - Stránka 2 Ninja_art_shin_hakke_rokujuyon_sho_by_darkwolf099-d4qzkdr Vsech 64 uderu vsak smerovalo do jedineho mista abych docilil toho ze krystal zacne praskat.
Pche ... Rozbij ten krystal a co ja sakra jsem Tsunade nebo Sakura???? Probehlo miy hlavou a doufal jsem ze krystal zacne praskat.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ruiny chrámu - Stránka 2 Empty Re: Ruiny chrámu

Příspěvek pro Tobiru Senju Fri Jul 19, 2013 5:36 pm

Ruiny chrámu - Stránka 2 Profpicnaruto.png
Uvědomil jsem si, že krystal jen tak nerozbije. Soustředil jsem čakru a uvolnil strukturu krystalu. "Teď by to jít mělo!" křikl jsem.


Naposledy upravil Tobiru Senju dne Fri Jul 19, 2013 5:43 pm, celkově upraveno 1 krát
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ruiny chrámu - Stránka 2 Empty Re: Ruiny chrámu

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Fri Jul 19, 2013 5:39 pm

Tak jsem naposled svou techniku zopakoval. Hakke Rokujūyon Shō (hmat 64 úderů)
Ruiny chrámu - Stránka 2 Ninja_art_shin_hakke_rokujuyon_sho_by_darkwolf099-d4qzkdr A potom se uz pouze snazil udrzet na nohach. Ackoliv to semnou bylo spatne jelikoz se Muj Byakugan deaktivoval a ja vedel ze je zle. Hodne zle.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ruiny chrámu - Stránka 2 Empty Re: Ruiny chrámu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru