Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Byty/Hotely

3 posters

Goto down

Byty/Hotely Empty Byty/Hotely

Příspěvek pro Hanzō Salamandr Fri Jul 19, 2013 11:48 am

Amegakure si drží pověst luxusních hotelů, či bytů k pronajmutí, na tuto pověst se také váže
pravidlo - čím výše tím dráže, pokoje ve špičkách budov slouží pro ty nejbohatší a nejcennější hosty.

Byty/Hotely The_hidden_rain_village_by_avada51
Hanzō Salamandr
Hanzō Salamandr
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 15. 07. 13
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Byty/Hotely Empty Re: Byty/Hotely

Příspěvek pro Shinobi Sun Sep 07, 2014 9:09 am

MINAKO NAKAMURA
Kráčala som pomedzi rôzne uličky. Pršať neprestávalo. Na ten dážď som už bola natoľko zvyknutá, že som si ani nevedela predstaviť, aké by to tu bez neho vyzeralo. Jednoducho, stal sa súčasťou Ame a tak to aj bude. Psíka som držala čo najviac pri sebe, aby nezmokol, sem tam ale naňho nejaká kvapôčka padla. To by mu ale vadiť nemalo, mokrý bol už aj tak dosť, čo sa odrazilo i na mojom oblečení, ktorý taký prazvláštny vodeodolný plášť nezakrýval.
Zastavila som sa pred jednou vysokou budovou, do ktorej som vstúpila a vyškriabala som sa až na jej úplný vrchol, kde bol môj byt. Vytiahla som kľúče, odomkla a vošla dnu, pričom som pozdravila susedu, ktorá zvedavo vystrčila hlavu z vedľajších dverí. Vyzula som si svoje topánky a psa pustila na zem. No, dúfam, že sa ti tu páči. Prosím ťa, len mi nezašpiň celý byt dobre? Pohladkala som ho po hlave a milo sa usmiala. Hneď som späť. Zamrlala som a zmizla som v jednej z izieb, nechala som trochu pootvorené, aby som videla na toho hafánka, keby sa náhodou rozhodol pošpiniť mi celý byt. Rýchlo som sa prezliekla do suchého oblečenia a vrátila sa i s uterákom v ruke. Musela som toho chudáka vysušiť, aj keď som tu mala teplo, nemohol predsa tak ostať.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Byty/Hotely Empty Re: Byty/Hotely

Příspěvek pro Hideo Hatake Sun Sep 07, 2014 9:47 am

Pomaly som sledoval okolie Amegakure. Aj v tomto nečase, sa zdalo že celá Ame žije a napriek nepriaznivým podmienkam si tento svoj životný štýl naozaj užívajú. V mnohých ohľadoch si každý vo svete myslel že Ame je pochmúerne a depresívne miesto kde stále nebo plače, ja som si pomaly všímal niečo iné. Ako boli ľudia hrdý a šťastný, veselili sa napriek dažďu ktorý tu neprestával pršať. Jedno som im však vyčítal, tie čínske výrobky, ktoré volali vodeodolné plášte. Takto sledujúc celé okolie, snažiac sa zistiť o nich čo najviac aby som medzi nimi počas misie zapadol, sme sa dostali až k jej bytu, kde ma vyniesla úplne hore a na malý okamih ma položila. Musel som sa tváriť tak ako pes, teda aspoň zatiaľ, takže som zatriasol celým telom snažiac sa zo seba dostať všetku vodu a už konečne trochu veselšie som zaštekal. Bolo mi to blbé, pretože takto som ju len využíval a to som nechcel, dostal som sa však do fakt skvelej situácie. Zdalo sa, že sa tu budem môcť častejšie vraciať a využívať to zatiaľ ako základňu, očakávajúc že sa v Ame určite ešte chvíľu zdržím. Keď sa vrátila ale s uterákom, stále ako pes som sa rozbehol do kúta miestnosti, kde sa zdalo že tam bude najteplejšie, a schúlil sa tam do kĺbka akoby som sa bál že mi ide ublížiť.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Byty/Hotely Empty Re: Byty/Hotely

Příspěvek pro Shinobi Sun Sep 07, 2014 10:05 am


MINAKO NAKAMURA
Ten psík sa ma zjavne bál, len čo som sa k nemu aj s tým uterákom priblížila. Nadobudla som domnienku, že bol možno týraný alebo nemal dobre skúsenosti s ľuďmi, chudák. To si nezaslúžil. Neboj sa, ja ti neublížim. Nechcela som ho vystrašiť, preto som sa k nemu pomaličky približovala, pričom som k nemu naťahovala ruky s uterákom. Chcem ti len dobre, no táák. Nemal aj tak kam utiecť, pretože bol v kúte. Pomaly som si k nemu sadla na podlahu, vzala si ho do rúk a položila na svoje stehná. Uterák som mu omotala okolo tela a začala ho sušiť, nech mu je trošičku teplejšie. Môžeš mi dôverovať, hafánek, nechcem ti nijako ublížiť. Predpokladám, že si hladný, že? Usmiala som sa, a keď som ho dosušila a vyčistila dokonca i labky, aby mi to tu nešpinil, položila som ho na zem a vybrala sa do kuchyne. Chvíľu som rozmýšľala, čo mu dám, granule som nemala. Nakoniec som sa vrátila s dvomi miskami v ruke, v jednej bola čistá voda, v druhej mäso, to tuším psy mali mali radi, a položila to na zem.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Byty/Hotely Empty Re: Byty/Hotely

Příspěvek pro Hideo Hatake Sun Sep 07, 2014 10:19 am

Bol som čoraz viac a viac v prúsere, ako to len šlo. Bolo úplne jasné, že z toho dokážem vyťažiť naozaj veľa ale len jeden neopatrný krok a skončí sa to naozaj zle. Nemienil som stráviť zvyšok života v Amegakurskom väzení. Preto len čo prišla s jedlom, po tom čo ma osušila, som len nervózne hľadel po miestnosti a pokukoval po jedle, ku ktorému som sa naozaj malými krokmi približoval, snažiac sa jej ukázať že jej moc neverím, ale len nadobúdam nejakú dôveru. Nosom k zemi, som sa približoval pomaly k miske s mäsom, až som k nemu prišiel úplne a nedôveryhodne som do misky hrabol nosom. A znova, než som packou prevrátil misku a splašene som odskočil, štekajúc na misku o ktorej som si myslel že na mňa zaútočila. Hral som sa na blbého psa no, a chvíľku trvalo než som sa upokojil a znova sa priblížil k jedlu, ochutnávajúc prvý kúsok mäska.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Byty/Hotely Empty Re: Byty/Hotely

Příspěvek pro Shinobi Sun Sep 07, 2014 10:45 am

MINAKO NAKAMURA
S úsmevom som hafánka pozorovala. Jeho reakcie boli nesmierne roztomilé, keď tak oňuchával to mäsko a štuchal doň. Dokonca prevrátil celú misku, čo mi vyvolalo na perách úsmev, hlavne keď na to začal štekať. Bolo to zvláštne, na verejnosti som sa neusmievala vôbec, pôsobila som ako chladný človek, s kamennou tvárou, na ktorej sa neodzrkadľovali žiadne pocity.
Nepribližovala som sa zatiaľ k psíkovi, len som tu stála opretá chrbtom o stenu, s rukami založenými na hrudi. Naklonila som hlavu na stranu, a na chvíľku sa zapozerala cez okno v izbe oproti na Ame. Uvedomila som si, že som úplne sama, možno s týmto malým prdom sa to trochu zmení. Pokiaľ tu bude chcieť ostať.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Byty/Hotely Empty Re: Byty/Hotely

Příspěvek pro Hideo Hatake Sun Sep 07, 2014 3:02 pm

Chvíľku som pozorne rozmýšľal nad tým čo vlastne urobiť. Čas sa krátil a ja som musel vyraziť, no nemohol som len tak odísť od nej aby to nevzbudilo nejaké prehnané podozrenie. A tak som sa pred sa len rozhodol re istý krok, ktorý sa mohol zdať pre niekoho šialený, vopred som očakával že nastanú nejaké komplikácie. Takmer okamžite ako sa oprela o stenu za ňou a rozhodla sa že ma bude pozorovať, ja som sa postavil pred ňu a na malý okamih mohla zahliadnuť ako mi sčervenalo oko. Takmer okamžite nato zaľahol priestranstvom dym a hneď nato ako sa to všetko ukľudnilo a všetok dym zmizol cez pootvorené okienko pri balkóne, mohla namiesto psa zahliadnuť pred ňou stojaceho muža, s bielou hrivou na hlave, pričom celú hlavu mu vlastne zakrývala aj maska a samotné oko mu zakrývala páska ktorá ale nemala žiaden znak, bola prázdna.

"Neboj sa.. Neublížim ti.." Prehovoril som takmer jemne, a okamžite nato. Reagoval som práve na moment prekvapenia, kedy som ju okamžite pritlačil ku stene a rukou jej zakryl ústa aby nemohla vykríknuť. Avšak už z môjho pohľadu aj ona mohla vidieť, že jej nemienim nijako ublížiť a len som očakával kým sa jej ako tak ukľudní dýchanie a ona bude schopná so mnou hovoriť aj napriek tomu že v túto chvíľu vyzerám ako votrelec ktorý ju chce zabiť. V mojich očiach sa však odrážala láskavosť a porozumenie. Dúfal som že mi uverí, aj keď som v to až tak nerátal, už tak som mal pripravené oko aby som ju mohol v prípade najväčšieho prúseru znehybniť. Avšak, dúfal som že to práve nebude potrebné, a že mi uverí, pretože to muselo byť fakt vážne keď som dokázal sa tak dlho hrať na psa.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Byty/Hotely Empty Re: Byty/Hotely

Příspěvek pro Shinobi Sun Sep 07, 2014 6:51 pm

MINAKO NAKAMURA
S úsmevom na perách som toho malého psíka pozorovala. V nasledujúcich minútach sa však stalo niečo, čo som vôbec nečakala. Ten pes...Najprv sa na mňa pozrel s podivne červeným okom, na čo ho zahalil hustý dym. Zakašľala som, boli sme predsa v byte a celá šokovaná sa doslova prilepila k stene, nevediac, čo mám vlastne čakať. Nemala som ani tušenie, čo sa to deje, jednoducho sa na mňa odrazu načapil nejaký podivný chlap a skôr, než som stihla vykríknuť, mi zakryl ústa rukou. Nemala som strach, bola som len šokovaná, práve preto som sa naňho dívala doširoka otvorenými očami. Môj rýchly dych ale spomaľoval, nevedela som, či mu mám veriť, ale nevyzeral ako niekto, kto by mi chcel ublížiť. Odtiahla som svojou rukou tú jeho z úst,a by som mohla rozprávať. Kto si? Čo tu pohľadávaš? Ako si sa mohol premeniť na psa tak, že si oklamal dokonca i náš špeciálny dážď?! Vychrlila som naňho hneď niekoľko otázok. Nemohla som si ale nevšimnúť istú podobnosť, strašne mi niekoho pripomínal, ale nevedela som si spomenúť, koho. Jemne som ho od seba odstrčila, bola som trochu sklamaná. Tešila som sa, že budem mať hafánka, ešte takého roztomilého. Založila som si ruky na hrudi a uprela naňho svoj typický chladný pohľad. Očakávala som odpoveď na svoje otázky, ak to bol nejaký zločinec a podobne, nemienila som ho ušetriť.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Byty/Hotely Empty Re: Byty/Hotely

Příspěvek pro Hideo Hatake Sun Sep 07, 2014 8:08 pm

Jej reakciu som oprávnene očakával, ale mal som naozajstné šťastie že v túto chvíľu ako odtiahla od seba moju ruku, nezavolala nikoho na pomoc a nezburcovala celú Ame. Zdalo sa že je naozaj rozumná a dokáže uvažovať aj s chladnou hlavou, čo som často nevýdal. Ale bol som rád že som narazil práve na niekoho takéhoto. Okamžite som od nej odstúpil, na malý okamih som jej ukázal svoju vieru a na zem som hodil svoju kapsičku, v ktorej som mal uložené všetky zbrane, od shurikenov, po kunaie a výbušné lístky. Mohla to chápať ako chcela, ale v prvom rade bolo jasné že to bol znak prímeria.

"Som.. Danzo Hirakiri.." Prehovoril som s pohľadom na ňu. Možno som jej veril, ale nemienil som prezradiť svoje meno, nemienil som jej naznačiť že patrím ku Konohe ktorá by z toho mohla mať problémy, a hlavne pri mojom hereckom talente, ktorý som v Anbu toľko krát absolvoval, mi nerobil problém jej takto klamať s výrazom pri ktorom bolo jasné že neklamem a naozaj sa tak volám. "Som tu na tajnej misii, takže ti mohlo dôjsť že spôsob aký som použil ostane len v mojom tele a vezmem si ho do hrobu. Prosím, ber ohľad nato.." Znelo to už ale vážne a odovzdane, možno pri mene mohla zahliadnuť že som tak pravdu nehovoril, vždy to šlo spoznať, ale po tom ako som jej povedal že tu som na tajnej misii, že jej moje pravé meno nepoviem aj tak, takže by bolo zbytočné to ďalej riešiť. Už len preto že som sa volal dosť divne, moje priezvysko bol len iný názov pre seppuku.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Byty/Hotely Empty Re: Byty/Hotely

Příspěvek pro Shinobi Wed Sep 17, 2014 8:13 pm


MINAKO NAKUMURA
Nebola som hlúpa. Neverila som, že mi povedal jeho pravé meno. Dalo sa spoznať, že mi nevraví pravdu, ale nevypytovala som sa. Pravdupovediac, nevedela som, čo si mám o celej tejto situácii myslieť. Celé to bolo tak absurdné. Premerala som si ho skúmavým, nedôverčivým pohľadom. Dobre, to že mi klameš ohľadom mena, to ešte prehliadnem. Máš na to dôvod a to plne chápem, ale... Odvrátila som pohľad na stranu, odlepila sa od steny a pohla sa do stredu miestnosti. ...ak mi nepovieš, čo zač tá misia je, nech už je akokoľvek tajná, obávam sa, že ti budem musieť zabrániť v pobyte tu, v Ame. Vážny pohľad, ktorý som naňho vzápätí vrhla, jasne naznačoval, že to myslím smrteľne vážne a že ma jednoducho nijako nepresvedčí. Možno by som mu mohla i pomôcť. Pokiaľ by to malo pre Ame nejaký prospech, alebo ak by ju to nijako nepoškodilo. U mňa by tak mal stopercentnú bezpečnosť a utajenie, pretože o niekoho ako som ja, sa nikto nestará. Mám tu svoju povesť, nikto sa nepokúsi zbytočne mi žrať nervy, či ma dokonca upodozrievať.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Byty/Hotely Empty Re: Byty/Hotely

Příspěvek pro Hideo Hatake Wed Sep 17, 2014 8:49 pm

Pozoroval som ju, naozaj dosť dlho nato aby som pochopil že je to strašne tvrdá žena, ktorá sa tak skoro svojho názoru ktorý si stanovila, nevzdá. Pokrútil som hlavou, mal som ju nejako omráčiť a nafingovať to že som ako pes utiekol, ich senzory som dokázal aj tak outplaynúť, a nie takto sa pred ňou ukázať. Celkovo som jej misiu nechcel povedať, avšak niečo mi hovorilo že jej môžem dôverovať a vlastne mi pri vyšetrovaní môže dostatočne pomôcť. Odtiahol som sa od nej, upustil všetku pozornosť takže som ostal dosť nekrytý, aspoň v jej očiach a otočil sa jej chrbtom pričom som pohľad presunul von oknom, kde som sa zahľadel na neďalekú obrovskú vež, kde len nedávno sa stalo niečo divné.

"Určite ste si v Ame všimli, ako niekto vyvraždil vašu zlločineckú organizáciu ktorá u vás mla sídlo, to vaše podsvetie. A isto viete že za tým stála istá skupinka. Tak ako aj tá istá teroristická skupinka zabila vášho Hanza. Nedávno sa vo svete stalo oveľa viac takýchto incidentov, a všetky taktiež viedli k tejto skupinke.." Prehovoril som, jasne a zreteľne, ale bolo jasné že toho viem ešte oveľa viac, no povedať som jej to nechcel už len kvôli tomu že mi nepreukázala nejaký dôvod jej dôverovať dostatočne nato aby som sa jej mohol s niečím takýmto zveriť. Boli to fakt citlivé informácie, pretože samotná Ame skrývala pred svetom že Hanza zabila táto organizácia menom Hakuei, takže bolo jasné že som naozaj úctyhodne informovaný. "Nedávno sa mi podarilo bojovať s ich členom, takže môj prvý krok smeroval sem. Mojím cieľom je vyhľadať ich vodcu a eliminovať ho. Prvé stopy začali tu, práve tu začali prenikať von takže som tu chcel začať svoje vyšetrovanie.." Prehovoril som jasne, znova, o mojom dôvode prečo tu som, prečo som sem prišiel a čo tu vlastne chcem robiť. Muselo jej to stačiť, viac som jej chcel povedať ale až časom a až nato bude príležitosť, jasne som jej pozrel nezakrytým okom do jej očí, aby mi v nich našla že to myslím vážne.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Byty/Hotely Empty Re: Byty/Hotely

Příspěvek pro Shinobi Fri Sep 19, 2014 8:07 pm

MINAKO NAKAMURA
Jeho vysvetlenie ma prinútilo zamračiť sa. Ako je možné, že vedel o niečom, o čom vedel len málokto? Ako je možné, že vedel o tom, kto vyvraždil tú našu zločineckú organizáciu, ba dokonca vztiahli ruku i na Hanza? Ťažko povedať, čo mi momentálne behalo po rozume. Teda aspoň on to nemohol určiť.
I keď som to nedala na sebe vedieť, bola som zmätená. Tieto informácie sa dostali za územie Ame. Je to viac než nepríjemné, ak by sa to dozvedela Amekage, najskôr by zúrila. Chápem. Zamrmlala som. Na chvíľu som sa zamyslela. Bola som zástancom toho názoru, že by sa tento prípad mal vyriešiť, to, že to budeme skrývať pred svetom, nič nevyrieši. Myslím, že jemu som mohla dôverovať. Videla som mu to v očiach, vo výraze tváre, dokonca ani jeho reč tela nenaznačovala, že by mi klamal. Dobre teda. Prehrabla som si rukou vlasy a uprela naňho chladný pohľad. V tomto by som ti mohla pomôcť, ak o to budeš mať záujem. Podľa môjho názoru by to tak mohlo byť lepšie, nikto ťa nebude upodozrievať, nie, pokiaľ budeš v mojej prítomnosti, a nikto nebude strkať nos tam, kam nemá. Zaškerila som sa naňho a pokrčila ramenami. Takže, aký máš plán? Opýtala som sa ho s nadvihnutým obočím.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Byty/Hotely Empty Re: Byty/Hotely

Příspěvek pro Hideo Hatake Fri Sep 19, 2014 8:25 pm

Trochu som ani sám nechápal ako sa mi ju podarilo presvedčiť o tom, aby mi dôverovala. Ale bol som zato rád. Nie len že som v túto chvíľu získal na svoju stranu v podstate celú Amegakure, pretože Minako patrila k tým oveľa vyššie postaveným ako obyčajný Shinobi, mohol som sa pustiť iným smerom akým som chcel doteraz. Mienil som ostať v tieni a sledovať, čo by som prvý čas aj mohol robiť, avšak teraz pri spomínaní na spoločnosť mi niečo napadlo a to niečo, som si nemohol dovoliť povedať nahlas bez spojenca. Tentoraz ho ale mám, a tak som sa nemusel báť následkov. Ani Hakuei samotnej.

"To by mi vyhovovalo, ale je ti jasné že o tom nesmie vedieť ani Amekáge? A ak to nevýjde a prevalí sa to, ohrozí ťa to a to nie len v tvojom postavení.." Bolo jasné na čo myslím, sám som sa chystal v tejto misii riskovať svoj život. Bál som sa ju do toho zatiahnuť a to mohla vidieť, nie preto že by mi mohla zavadziať, bola by moje eso, nechcel som ale ohroziť jej život, pretože by po nej mohli ísť. Nech mala ona chladný pohľad aký chcela, práve vďaka tomu mohla prekonať ten môj a zahliadnuť štipky strachu o ňu samotnú. Bol som cvičený Anbu, ale mal som stále city a tie u mňa prevládali, aj keď mi nebola nijako blízka, nechcel som aby kvôli mne umrela. "Mám nápad, ako sa dostať bližšie k nim.." Plán som jej vysvetlil, mienil som predstierať že som stratený dedič celej spoločnosti ktorá v Ame doteraz figurovala a vďaka tomu sa dostať na miesta ktoré by mi mohli pomôcť a zároveň tak informovať celú Hakuei a podsvetie o tom že sa to tu znova rozbehlo. Čím viac sa to ale zdalo lepšie, tým viac to bolo riskantnejšie. A to videla aj ona.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Byty/Hotely Empty Re: Byty/Hotely

Příspěvek pro Shinobi Sat Sep 20, 2014 11:55 am

MINAKO NAKAMURA
Možno mal pravdu. Bol to pre mňa risk. Hakuei bola nebezpečná organizácia, ale...Nebudem tu len tak postávať a nič nerobiť, nemohla som vraždu nášho bývalého Amekageho nechať len tak plávať. Nebolo to v mojej povahe. Prešla som si tvrdým tréningom, nie preto, aby som pri najbližšej možnej príležitosti zdúchla ako zbabelec, ale preto, aby som s hrdosťou a bez štipky strachu stála čelom k svojim nepriateľom. Nebojím sa smrti. Nemusíš sa o mňa báť. Nebezpečenstvo je súčasťou môjho života, každý deň riskujem jeho stratu. Priznám sa, že verím na osud a ak toto patrí medzi moje posledné "misie", budiš. Nebránim sa. Ver mi ale, že kvalitného boja ma nikto na druhý svet nedostane. Zaškerila som sa. V mojich očiach sa zračilo odhodlanie a nebojácnosť. Amekage-sama sa o ničom nedozvie, toho sa nemusíš báť. Dodala som ešte, než mi začal vysvetľovať plán a ja som sa na chvíľku zamyslela. Hmmm...Dosť nebezpečný plán, ktorý by ale mohol fungovať. Stále mi bolo jedno, čo všetko tým riskujem. Vyrovnaná som bola snáď so všetkým. Výborne, takže, kde začneme? Založila som si ruky na hrudi.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Byty/Hotely Empty Re: Byty/Hotely

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru