Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lesní cestička

+8
Hana Ichiro
Faito Dansaku
Goku
Bakuton no Jin
Hikaru Hyuuga
Jishaku
Hyuuga Naoto
Hyuuga Mikomi
12 posters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Lesní cestička - Stránka 2 Empty Lesní cestička

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sat Jul 27, 2013 7:21 pm

First topic message reminder :

Lesní cestička - Stránka 2 Pinwheel_Forest_anime_inside

Smíšený les, nepříliš hustý, takže paprsky slunce pronikají listovím. Také se zde najde velké množství rozmanitých bylin a jedovatých, i jedlých hub. Cestička je chvílemi téměř ztracena pod kamufláží mechu a kapradí. Pokud tudy procházíte, dejte pozor na bludný kořen.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down


Lesní cestička - Stránka 2 Empty Re: Lesní cestička

Příspěvek pro Hyuuga Naoto Wed Aug 07, 2013 5:28 pm

Bez ohľadu na to, či by Mikomi vôbec mala šancu poradiť si s onou nepochybne nepríjemnou pascou alebo nie, mala predsa len šťastie, že na mňa natrafila tak skoro a neminuli sme sa. Skutočne som jej už bol na blízku a už z diaľky som si kunai, ktorý sa obrovskou rýchlosťou rúti rovno jej smerom, v pravý čas všimol, následkom čoho som pridal, doslova ju preskočil a zahájil okamžitú obranu.
Hakkeshō Kaiten! začal som sa prudko točiť a uvoľňovať chakru zo všetkých mojich tenketsu, následkom čoho sa mi podarilo vyhnúť sa najhoršiemu a odraziť kunai čo najďalej od nás. Okamžite potom som si samozrejme neodpustil položenie istej veľmi jednoduchej otázky.
"Si v poriadku, Mikomi-chan?" svoju pozornosť som ale i naďalej venoval aj samotnému Jishakovi, keďže som nevedel, o čo by sa ešte po tom všetkom mohol pokúsiť.
Hyuuga Naoto
Hyuuga Naoto
Vůdce klanu Hyuuga

Počet příspěvků : 64
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lesní cestička - Stránka 2 Empty Re: Lesní cestička

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Wed Aug 07, 2013 5:38 pm

Na okamžik jsem zůstala stát jako opařená. Útok? Všimla bych si každého útoku, který by na mně zkusil použít. Proč mě otec bránil? Neříkejte mi že Jishaku ví o věci...

Pomalu jsem se otočila a nevěřícně zírala na kráter, který zůstal po Kaitenu. Mohla jsem být mrtvá...
"Jsem... naprosto... v pořádku." vysoukala jsem ze sebe značně zpomaleně, neboť mi každé slovo působilo problém. Přeci jen to byl pořádný šok. Nakonec se na mé tváři mihl rozpačitý úsměv.
"Děkuju, že jsi mě nenechal dlouho čekat."
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Lesní cestička - Stránka 2 Empty Re: Lesní cestička

Příspěvek pro Jishaku Wed Aug 07, 2013 5:46 pm

Bol som tak blízko, a predsa mi bol môj plán zmarený. Našťastie som však počítal aj s tým, že by sa niečo podobné stať mohlo. Vonkoncom ako už bolo spomenuté, ten kunai bol špeciálne upravený. Nielen že bol jedovatý, ale mal na sebe zvláštnu pečať. Bola to špecifická forma Hikaridamy. Okamžite po dopade začala ohromne blikať a niekoľkokrát Hyuugov úplne zaslepila ostrým a prenikavým svetlom. Nie je snáď ani nutné dodávať, že v rovnakej chvíli som sa vydal na útek. Oboch by som ich s najvyššou pravdepodobnosťou ani so svojimi znalosťami a inteligenciou nedokázal poraziť. Keď blikanie prestalo, bol som už ďaleko. Samozrejme, že sa ma mohli vydať naháňať, ale zjavne ich tlačil čas a nemali preto možnosť zdržiavať sa.
Jishaku
Jishaku
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 51
Registrován : 04. 08. 13
Location : Potulný ninja

Návrat nahoru Goto down

Lesní cestička - Stránka 2 Empty Re: Lesní cestička

Příspěvek pro Hyuuga Naoto Wed Aug 07, 2013 5:58 pm

Skôr než som mal vôbec možnosť na Mikomi reagovať, došlo na niekoľko za sebou nasledujúcich zjavení oslepujúceho svetla. Pôvodne som plánoval v čo najväčšej rýchlosti omráčiť Jishaka a až tak sa vrátiť do Konohy, vedel toho o nás vonkoncom očividne veľa a už nebolo pochýb o tom, že bol našim nepriateľom. Vzhľadom na to, čo ale urobil, by nás to zdržalo nad prípustnú mieru.
"Nie je za čo," prehovoril som smerom k Mikomi a zavelil.
"Už o "tom" viem aj ja. Ak si skutočne v poriadku, okamžite sa vraciame do Konohy," dohovoril som a chystal sa na rozbeh, ale bohužiaľ to moje telo neunieslo a skončil som na zemi. Zdalo sa, že tá posledná technika onoho Aburameho mala väčší účinok, než som si pôvodne myslel.
Tse, mal som ich v sebe až príliš dlho, zanadával som v mysli.
Hyuuga Naoto
Hyuuga Naoto
Vůdce klanu Hyuuga

Počet příspěvků : 64
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lesní cestička - Stránka 2 Empty Re: Lesní cestička

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Wed Aug 07, 2013 6:05 pm

Zaklela jsem a instiktivně si promnula oči. Ještě trochu poloslepá jsem odpověděla tátovi, že jsem doopravdy naprosto v pořádku a připravená na urychlený návrat do Konohy. Jakmile jsem se dostatečně rozkoukala, ležel na zemi.
"Co je s tebou?!" na mou duši jsem se vyděsila, protože jsem ho takto ještě nikdy neviděla. Dokud však nadával a zůstával při vědomí, byla jsem víceméně v klidu.
"Musíš okamžitě k lékaři." pravila jsem a podepřela jej. Poté co jsme stáli oba na nohách, vydali jsme se směr Konoha.
Přesun
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Lesní cestička - Stránka 2 Empty Re: Lesní cestička

Příspěvek pro Bakuton no Jin Wed Sep 25, 2013 6:54 pm

Procházel jsem touto lesní cestou napříč lesem, který byl zkratka do jedné z velkých pěti věsnic. Nějakým způsobem jsem však sešel z cesty kvůli rozcestí, které mě zavedlo do slepé uličky. Měl jsem chuť si odpálit cestu lesem a jít dál. Přesto jsem však cestu našel po nějaké době a pokračoval. V okolí jsem slyšel jakoby zvuky kroků když někdo šlápne na větev stromu. Buď se mi to zdálo nebo tu byl opravdu někdo se mnou. Na chvíli jsem se zastavil a vyčkával jestli se někdo objeví nebo ne. Měl jsem rozhled kolem sebe a kontroloval jsem a poslouchal vše co se šustne.
Bakuton no Jin
Bakuton no Jin
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 60
Registrován : 23. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Lesní cestička - Stránka 2 Empty Re: Lesní cestička

Příspěvek pro Sora no Sen Wed Sep 25, 2013 7:35 pm

Jinova doměnka o tom, že zde není sám byla pravdivá a skutečně šlo co nějaký ten časový interval zaslechnout zlamání nějaké té větve, či prostě pohozeného na zemi dříví. O koho se mohlo jednat? A hlavně jaký měl záměr? Svět shinobi byl momentálně ve válce, a tak něco takového se nemohlo přehlednout, a jen tak jít dál. Kudla vražená do zad za procházky lesem, by přece jen nebyla příjemná. Kroky byly čím dál tím méně slyšet, jakoby ten dotyčný odcházel, a však byla to pravda? Když již nebylo nic slyšet až na mírny šelest opadnutých na podzim listí, za zády Jinovi se objevila postava zahalena kápi a černým pláštěm. Tento nástup mohl nejednoho shinobi velice překvapit, a tak jaká bude reakce Jina? Jedná se o spojence Iwagakure no Sato nebo o nepřítele?
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Lesní cestička - Stránka 2 Empty Re: Lesní cestička

Příspěvek pro Bakuton no Jin Wed Sep 25, 2013 8:17 pm

Sice jsem nikoho neslyšel, ale měl jsem jistý instinkt, který mě vždy varoval před nebezpečím a náznaku překvapení. Proto jsem se ani neohlížel a kopl rychlým pohybem za sebe kde stál sen. Sice jsem nic neřekl, ale použil jsem Bakuton: Jiraiken. Nastal větší výbuch po přímce kam směrovala moje noha a já se zprva podíval nad sebe, protože nejběžnější způsob vyhnutí je vyskočit. Kdyby vyskočil byl jsem připraven se bránit. To že se ke mně někdo takhle plíží a ještě na takovou blízkost bez náznaku kontaktu je pro mě jako povolení pro útok. Měl jsem svůj úkol a nehodlal jsem se zde zdržovat s nějakým cizákem.
Bakuton no Jin
Bakuton no Jin
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 60
Registrován : 23. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Lesní cestička - Stránka 2 Empty Re: Lesní cestička

Příspěvek pro Sora no Sen Wed Sep 25, 2013 8:27 pm

Jeho reflexy byly vskutku pozoruhodné, a tak by nejeden shinobi předpokládal, že se Bakuton no Jin strefil. Do karet mu hrálo hlavně to, že se nejednalo o obyčejný kop, ale o kop doprovázený menším BUM, což bylo docela nepříjemné. Všechny tyto faktory se zdalo, že jakoby zpečetili osud postavy ještě před tím než mohla zaútočit, a však byla to pravda? Kápě postavě dokonale zakrývala obličej, a tak nešlo přesně určit kde se postava dívá, ale i přes to šlo tak trochu očekávat co udělá, jako např.: že vyskočí do povětří. To se však nestalo, protože okamžitě jakmile se Jin chystal k útok postava uskočila dlouhý kousek dozadu. Čím to bylo způsobeno? Takový reflex by šel připočítat i nějakému uživateli sharinganu, takže to znamenalo, že postava něčím takovým disponuje? Pokud ano... bude to ještě dlouhý souboj, ale co když ne? A sotjí za tím něco jiného? Pak tedy ale co?
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Lesní cestička - Stránka 2 Empty Re: Lesní cestička

Příspěvek pro Bakuton no Jin Wed Sep 25, 2013 8:32 pm

Nějakým způsobem se tajemné osobě podařilo vyhnout kopu. Byla však zahalená a nebylo jí vidět do tváře. Proto jsem se vzpřímeně postavil naproti němu abych ho měl pod dohledem. Byla to sice marná otázka, ale vždy se pokládá komukoli. " Kdo jsi a co zde pohledáváš? " Zeptal jsem se ho vyzývavě. Neprojevoval jsem dál známky agrese nebo útoku, ale když byl schopen vyváznout bez zranění tak musel mít už něco za sebou. Podceňovat někoho takového by bylo čiré šílenství i pro Bakuton no Jina. Proto jsem raději setrvával na svém místě a vyčkával kdy udělá buď první krok nebo promluví.
Bakuton no Jin
Bakuton no Jin
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 60
Registrován : 23. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Lesní cestička - Stránka 2 Empty Re: Lesní cestička

Příspěvek pro Sora no Sen Thu Sep 26, 2013 7:55 pm

Atmosféra přituhovala a vítr na chvíli ustál. Postava zahalená kápi a pláštěm jen mirně nadzvedla hlavu, a však nebylo ji pořád možno vidět do tváře. Otázka kladená Jinem šla považovat za zbytečnou, a však v nastále situaci přišla vhod. Za a) přerušil tak na chvíli to ukrutné ticho, které vládlo, za b) byla jistá možnost, že postava mu odpoví tak, že by z toho mohl leda co vydedukovat etc. Žel postava na to reagovala následovně->
Lesní cestička - Stránka 2 1623793gif-sasori
Beze slov vytáhla z rukávu svitek a přivolala do boje svou loutku. Přivolaná skrze ní loutka na sobě měla černý plášt, bílou páskou omotané čelo a černé vlasy. Její výška nebyla nijak zvláštní, protože se rovnala průměrné výšce člověka. Všechno toto působilo tak, jako by byla postava živá, což však pravda nebyla, protože si šlo na první pohled všimnout, že nevlastní lidskou barvu kůže etc., takže se nemůže jednat o živou bytost. Loutku jsem následně pomocí svých chakrových nití přesunul mírně před sebe, a pak se připravil k útoku. Má aktuální vzdálenost od Bakuton no Jina mi nahrávala do karet, a tak jsem se rozhodl jít na to naplno již ted. Nechtěl jsem prozatím odhalit Kekei Genkai a Kekai Tota postavy, a tak jsem musel zvolit jiný způsob útoku, což však nebylo příliš těžké.
Lesní cestička - Stránka 2 Katon-goka-mekkyaku-o
Na Jina se vyřítila z mých úst obří ohnivá vlna, která se rozpostírala po velkém úseku okolní krajiny, a tak vyhnout se ji nebylo příliš možné at už vyskočením nebo uskočením. Na představení se svému nepříteli postava také myslela, a však nyní nebyla ta správna chvíle, a tak se toho od postavy prozatím nedočká.
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Lesní cestička - Stránka 2 Empty Re: Lesní cestička

Příspěvek pro Bakuton no Jin Fri Sep 27, 2013 2:43 pm

" Doton: Dochuubaku " Byla jediná slova, která šla slyšet. Jenže přes hluk šířících se plamenů to stejně nikdo kromě mě neslyšel. V oblasti kolem mě a pode mnou náhle explodovala zem a nastal sesun půdy čímž jsem se dostal docela dost hloubějí a ten obrovský plamen mě minul. Jednoduše jsem potom vyskočil nad kráter, který jsem vytvořil a hleděl na něj. " Dobrá, beru to jako nepřátelský akt. Pošlu tě k zemi! " Řekl jsem vyzývavě a zaujal bojovou pózu. Byl jsem založený na nintaijutsu takže mi takový boj vyhovoval. Na tu jeho loutku si musím dávat neustálý pozor, ale jak se říká. Loutka může být silná, ale loutkař sám o sobě je slabý. Proto jsem se rozeběhl naproti němu a vyhodil po něm nejprve kunaie s výbušným lístkem. Jakmile by se k němu přiblížily, byly by odpáleny.
Bakuton no Jin
Bakuton no Jin
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 60
Registrován : 23. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Lesní cestička - Stránka 2 Empty Re: Lesní cestička

Příspěvek pro Sora no Sen Fri Sep 27, 2013 7:40 pm

Jinova improvizace byla účinná a ohnivá vlna se řítila dál směrem za Jinem bez toho, aby ho nějak poškodila. Za Jinem tak vznikl dlouhý pás ohořelé půdy. Katon byl vždy řazen mezi jeden z nejobávanějších žívlů, a technika právě loutkou použita byla typickým příkladem toho to. Toho však že se Jin musel chvíli přestat vnímat okolí, a musel se pokusit o defensivní zákrok, jsem však patřičně využil. Loutka udeřila svými dlaněmi do země, čím způsobila, že se s ní začal tvořit zlatý písek, který se následně vířil do širého okolí.
Lesní cestička - Stránka 2 YvcSFoNkqZUcNSEI9hiX2P3EmVloqw4
Původně jsem sice neměl vplánu použít jakékoli Kekei Genkai loutky, ale i přes to jsem tak učinil, a to proto že jsem si měl chut jej vyzkoušet v praxi. Ještě nikdy před tím jsem totiž svou loutku takto nezveřejnil, a tak se vskutku jednalo o vzácnou příležitost. Sakin se pohyboval přímou čárou proti výbušným lístkum, a tak po krátce době došlo ke střetu a mírnému výbuchu. Výbuch výbušných lístku způsobil, že se sakin rozpadl a na chvíli se stal neovladatelný, a však krátce poté se zase zformoval a náslnásledovalo to co na gifu->
Lesní cestička - Stránka 2 Sabaku-sōtaisō-o
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Lesní cestička - Stránka 2 Empty Re: Lesní cestička

Příspěvek pro Bakuton no Jin Fri Sep 27, 2013 8:29 pm

Konečně se ukázal v pravém světle neznámý útočník. Sice jsem mu neviděl do tváře, ale začal tobrát trochu vážněji už jen z důvodu, že začal používat dávno zapomenuté techniky jako je Gaarův písek, zlatý písek jeho otce a techniku, která by se dala rozsahem porovnat s Madarovým katonem. Tento člověk nebyl normální a velmi silný, a proto jsem ho neměl ani v plánu sebevíc podceňovat. Pyramida mě celkem překvapila, jaký způsob obrany použil a musel jsem na to reagovat. Proto jsem použil Baku Kunai, které jsem hodil jakoby po něm, ale kunaie se zabodly do země a nic se nestalo. Technika čekala jen ma můj povel, kolem něj byla hromada kunaiů jako by mu říkali ať si vybere jeden z nich k souboji. Jestli si je vezme je však otázka. Já jsem pečlivě sledoval co udělá a byl připraven na jakoukoli situaci, dokonce jsem měl i manévrovací postup pro vysoce plošnou techniku.
Bakuton no Jin
Bakuton no Jin
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 60
Registrován : 23. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Lesní cestička - Stránka 2 Empty Re: Lesní cestička

Příspěvek pro Sora no Sen Fri Sep 27, 2013 8:58 pm

Jeho kunaiů jsem si prozatím nevšímal, protože jsem se nacházel JÁ tak i loutka v bezpečné vzdálenosti od nich. Byl jsem si však vědom toho, že jeho útoky mají nějaký větší smysl, a tak jsem kunaie nepodcenoval, i když se nacházeli prakticky volně přístupně a nevinně vypadajíc, všem. Tento souboj každým útokem zvýšoval svou úroven, a tak si Jin mohl domyslet, že nejspíš dlouho nevdrží. Přece jen jeho zásoba chakry nebyla omezena a nepřítel již věděl téměř o všech jeho technikách, kterými disponuje. Bakuton no Jin věděl narozdíl o svém protivníkovi minimum, i když se mu mohlo zdát, že z jeho zdatností/schopností to je vše.
Lesní cestička - Stránka 2 Jinton
Loutka v chvíli kdy prakticky jen bez pohybu postávala na místě se rozpadla na prach. Oč šlo? Že by nějaká technika na úrovni Hirashinu čvrtého a druhého Hokageho? Svým provedením a rychlostí se od těchto dvou Kagů příliš nelišila. Navíc se technika zakládala na Jintonu, což však Jin nemohl okamžitě určit. Přece jen nepatřil do vrtsvy shinobi, kteří by ve Iwagakure no Sato, o tomto Kekai Tota příliš věděli. Spíše to byla záležitost Tsuchikageho a jeho studenta Higureho. No i kdyby tohle poznal, nebylo by mu to příliš platné, protože ani ne do sekundy se loutka nacházela přímo za Jinem a udeřila ho pěstí do zad. Kdyby se jen jednalo o obyčejné pěstí... tak by Jin na tom nebyl zas tak zle, ale protože se jednalo o to co na videu XD Bakuton Jiraiken, měl průser.
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Lesní cestička - Stránka 2 Empty Re: Lesní cestička

Příspěvek pro Bakuton no Jin Fri Sep 27, 2013 9:13 pm

Tento souboj byl sekundu po sekundě těžší a zajímavější. Nikdo nevěděl co uděla ten druhý. Můj pocit se však znovu ozval když zmizla jeho loutka, jenže moje tělo nebylo ani zdánlivě tak rychlé abych se vyhnul. Čirou náhodou, ale v moment kdy loutka zmizela vybuchly i všechny kunaie. Možná to bylo tím že se loutka pohnula skrz prostor kolem kunaiů i když v tak prudké rychlosti. Jenže ta vteřina tam byla určitě a tím že všechny kunaie explodovaly naráz tak vytvořili tak obrovskou řetězovou reakci, že to pořádně otřeslo s celou oblastí a nastalo takové zemětřesení což muselo jeho vyvést z miry a narušit rovnováhu. O protiútok jsem se ani nesnažil, ale kvůli tomu zemětřesení jsem upadl na zem což zapříčinilo to, že jeho útok nešel tak úplně rovně, ale nezdálo se, že by se netrefil. Škrtlo mi to totiž záda, což mi zapříčinilo ukrutnou bolst, ale k mému štěstí jsem byl zvyklej na nehody s bakutonem. Byl jsem však stále člověk a cítil jsem bolest, takže jsem to od té chvíle neměl lehké a i zadýchal jsem se. Byl jsem však jeden z generálů a ten slavný Bakuton no Jin, který je mistr v odpalování jako samotný Deidara. Můj soupeř určitě neváhal a pokusil se zaútočit stejnou silou, a proto jsem použil stejnou techniku akorát s větší verbou proti loutce abych ji dal okusit vlastní medicínu. Dokonce jsem neměl čas ani vyslovit název techniky.
Bakuton no Jin
Bakuton no Jin
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 60
Registrován : 23. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Lesní cestička - Stránka 2 Empty Re: Lesní cestička

Příspěvek pro Sora no Sen Sat Sep 28, 2013 6:58 am

Hromadné výbuchy by se sice mohli zdát jako ta správna volba ,k reakci na zmizení loutky, a však nebyla účinna, protože se loutka dostala tam kam měla a zaútočila tak jak plánovala. To že loutka nebyla schopna se strefit plnou silou do skrčeného Bakuton no Jina způsobila to, že loutka měla mé reflexy... nebyla to totiž živá bytost, která by mohla vnímat sama za sebe. Byl jsem to já, který ji ovládal. Mé reflexy však za normálních okolností byly vždy překvapivé, a však nyní, když můj útok doprovázeli několik výbuchů kunaiů, jsem nebyl schopen správně a rchle zakročit. Jednalo se však jen o chvíli nepozornosti, a tak jsem se krátce poté byl schopen věnovat naplno útoku Bakuton no Jina, který nesl těžce své zranění. I když se jednalo o chlápka, který na něco takového byl zvyklý, postačilo jen škrábnutí o jeho záda a nastala exploze, která zapříčinila, že mu z úst vyteklo pár pramínku krve. Jeho páteř měl nejspíš taktéž něco v nepořádku, protože se mu nyní nedařilo bez bolestně hýbat. Něco ho na zádech jakoby bolelo umenující bolestí. Bakuton no Jin byl shinobi, který na něco takového byl zvylý, a však nebyl to nesmrtelný shinobi, kterému by Bakuton nic neudělal. Když zaútočil na loutku... loutka se opět rozpadla na prach, a však nyní se neobjevila za ním, aby na něj zákeřně zaútočila, ale o pár metrů před nim skládajíc pečetě. Pečetí nebylo mnoho, a tak se po chvíli na Jina zase vyřítila obří ohnivá vlna.
Lesní cestička - Stránka 2 Katon-goka-mekkyaku-o
Pravděpodobnost, že se nyní opět vyhne této vlně byla malá, protože přece jen nyní nebyl ve stavu se bezbolestně hýbat, a i kdyby se přinutil o něco pohnout, nebo poskládat opět pečetě, aby techniku "podhrabal", nebyla by to stéjná rychlost, kterou to byl schopen provést před tím. Navíc pečetě byli jen dvě, čím se Jinova pravděpodobnost na přežití opět snížila, plus ten moment překvapení, kdy se postava objevila o pár metrů před ním skládajíc pečetě. Určitě by mu i něco času zabralo než by se jí všiml, i když se objevila o pár metrů před nim....
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Lesní cestička - Stránka 2 Empty Re: Lesní cestička

Příspěvek pro Bakuton no Jin Sat Sep 28, 2013 8:08 am

Moje záda ukrutně bolely, ale přesto jsem se mohl hýbat, Trochu krve mě nerozhodilo natolik abych začal panikařit. Loutka opět předemnou složila ty jisté pečetě a já už věděl o co se jedné, a proto jsem použil stejnou taktiku, ale s menší změnou. Když jsem se opět propadl tak jsem neotálel tak jsem namířil obě pěsti naproti půdě což bylo ve směru loutkaře, který mě neviděl v kráteru. " Double Jiraiken " Obrovská exploze mířila velkou rychlostí na loutkaře následovaná mnoha výbuchy při cestě k němu. Útok byl většího rozsahu takže ho zřejmě mohla zachránit jen ta loutka, která by mohla být i trochu poškozena s jejími schopnostmi.
Bakuton no Jin
Bakuton no Jin
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 60
Registrován : 23. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Lesní cestička - Stránka 2 Empty Re: Lesní cestička

Příspěvek pro Sora no Sen Sat Sep 28, 2013 8:28 am

Jin vyvázl jen tak tak z techniky, která mu mírně ohořela alespon plamínky vlasů. Nebylo to však nic závažného, ale ted zrovna mohl pocítit jak měl blízko k smrti. Pocit, že má tu čest nejspíš s shinobim jiného kalibru než je on, na odvahu příliš pozitivně nepůsobil... právě naopak. Musel si uvědomovat, že pokud udělá sebemenší chybu, může si jít zalít kytičky na hrob. Jeho útok nyní šel považovat moudrý-> Když není schopen porazit loutku, musí zkusit porazit alespon loutkáře, kterým loutka je ovládana. Při jeho útoku si však nevšiml, že se po celém okolí rozpostíral Sakin  (Zlatý písek) z předešlých útoků loutky. Sakin se následně začal formovat okolo loutkáře do jakési obranné formace. Nejprve to vypadalo, že jen okolo něj víří, ale pak když se okolo něj seskupoval a nákládal vrstvu zlatého písku na další vrstvu, získal na porvrchu tvar jekési kopule.
Lesní cestička - Stránka 2 Images?q=tbn:ANd9GcQOhKIcFneIWEJ4uiNWqK25rfy-HQerbnrouWelzI3FMepIjtqz8Q

Kopula měla pochopitelně i nějakou tu vrstvu zlatého písku v zemi pod sebou, a tak útok blížicí se k ní... čelil jakoby "úplné" obraně. Krátce po střetu následovalo menší BUM... a kopule složená z zletého písku se rozpadla. Jenže se v ní loutkař nenacházel... pak kde tedy byl? Kdyby se Bakuton no Jin rozhlédl... spatřil by, že i loutka někde záhadně zmizela. Tohle mělo za následek, že nastala ta neistá atmosféra kdy si shinobi nemůže být jist každého svého kroku, který v boji podnikne, a tak co udělá Jin? Rozhodne se tohoto nějak využít nebo bude setrvávat dále na místě?


Naposledy upravil Sora no Sen dne Sat Sep 28, 2013 9:53 am, celkově upraveno 1 krát
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Lesní cestička - Stránka 2 Empty Re: Lesní cestička

Příspěvek pro Bakuton no Jin Sat Sep 28, 2013 8:37 am

Vyskočil jsem z kráteru když se rozpadla jeho obranná kopule a rozhlížel se kolem sebe. Avšak pro jistotu jsem vystřelil Jiraiken do všech světových stran a tím zničil oblast kolem sebe. Bylo to jen pro jistotu kdyby se náhodou někde shovával a chystal překvapivý útok. Měl jsem ještě sílu, ale nevěděl jsem zdali bych měl tolik síly ho porazit. Ale naděje shinobiho umírá poslední a jeho vůle neumře. Vyčkával jsem zdali se něco po tolika výbuších stane.
Bakuton no Jin
Bakuton no Jin
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 60
Registrován : 23. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Lesní cestička - Stránka 2 Empty Re: Lesní cestička

Příspěvek pro Sora no Sen Sat Sep 28, 2013 10:14 am

Bakuton Jiraiken měl tu slabinu, že jeho rozsah nebyl největší, a tak Jinovy útoky do všech světových stran neměli ten efekt, který Jin chtěl, alespon ne v tomto rozsahu. Někdo by to mohl dokonce vnímat jako plýtváni chakrou, která je potřeba ke všem technikám. Jin se však takhle ujistil v tom, že se v jeho blízkosti nikdo nenachází. Po odpalech pak následovalo to zrádné ticho před bouři... Jin se ujistil, že v jeho blízkosti se nikdo nenachází, a tak mohl odejít nebo mohl zůstat a očekávat, že se tajemný protivník někde v okolí schovává. Ve všech variantách se však vyskytovala ta nejistota ve počínání nepřítele. Přece jen se zdalo býti hloupostí, že by se jen tak odtud vypařil. Nebo to snad hloupost nebyla a byla to pravda? Chvíli ticha přerušila později taková menší písečná bouře... zkud by se tu však objevil písek? Že by loutka? Nebo loutkař? V těchto spekulacech bylo spousta nejasností, protože postava již používala Bakuton, Sakin (Zlatý písek), nějakou podivnou techniku na zmizení... co dál? Byl to konec? Sakin rozvířeny do okolí se začal seskupovat a vytvářel tak větší pohyblivé tělesa, které začali útočit na Jina. Trocha to připomínalo chapadla, a však ne nadlouho. Protože jakmile "chapadla" trocha omotaly Jina následovalo to co na gifu->
Lesní cestička - Stránka 2 Sabaku-sōtaisō-o
"Chapadla" se různě spojovaly, proplétaly... měli jediný cíl a to alespon trochu obalit/omotat Jina. Když se tak stalo... chapadla utvořily obrovskou pyramidy tvořenou ze zlatého písku... pokud se Jinovi pořád daří unikat... "chapadla" se ho stereotypně snaží nějak omotat, znehybnit.
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Lesní cestička - Stránka 2 Empty Re: Lesní cestička

Příspěvek pro Bakuton no Jin Sat Sep 28, 2013 10:27 am

Snažil jsem se vyhýbat písečným chapadlům jak se jen dalo a celkem se mi to také dařilo tak abych se nedostal k obklíčení. Ke své obraně jsem použil kunaie se spojením Baku Kunai, které jsem rozhazoval postupně po chapadlech, která explodovala a i kdyby se obnovila tak by byla neustíle pod sérii výbuchů Hodil jsem však jeden náhodný baku kunai do místa, které jsem propočítal podle směru útoku, kde by se mohla nacházet buď loutkař nebo loutka. Jestli tam ale opravdu byl tak to jsem na sto procent nevěděl. Ale chapadlům se mi podařilo vyhnout, i té pyramidě.
Bakuton no Jin
Bakuton no Jin
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 60
Registrován : 23. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Lesní cestička - Stránka 2 Empty Re: Lesní cestička

Příspěvek pro Sora no Sen Sat Sep 28, 2013 11:39 am

Chapadla i přes to, že se Jinovi dařilo pořád unikat jej pořád dokola a dokola se snažili omotat... bylo jen otázkou času, kdy se jim to podaří. Baku Kunaie hozené po nich explodovaly, ale "chapadla" se automaticky regenovaly a pokračovaly ve své činnosti. Jinův snaživý útok na loutkaře ba loutku myl mylný, protože Sakin se zde dostal rozvířením skrze povětří, a tak nešlo určit přesnou polohu z kud byl vyslán. Jin se nemohl bránit věčně, protože neměl nekonečno chakry, a však já... já jsem disponoval dvěma zdrojema chakry a to mým plus loutčinym, takže jsem byl ve výhodě. 
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Lesní cestička - Stránka 2 Empty Re: Lesní cestička

Příspěvek pro Bakuton no Jin Sat Sep 28, 2013 12:31 pm

Musel jsem odtud rychle zmizet než mi dojde veškerá chakra, a proto jsem se rozhodl pro jeden riskantní krok. Pokud se povede tak budu mít šanci k úniku. Jak jsem se vyhýval tak jsem v jeden skok dal trochu víc síly a na moment jsem se mu ztratil z dohledu v koruně stromu kde jsem ihned využil svoji šanci. Použil jsem Bunshin Daibakuha a můj klon se prohodil se mnou a pokračoval dál ve vyhýbání. Nemohl vědět že to je klon jelikož nemá sharingan ani byakugan a žádné oči v korunách stromu, jelikož přes listy nevanul vítr. Zatímco ho od stromu odlákával čím dál víc můj klon rozhodl jsem se vypařit nenápadně. Pokud by si mě i potom všim tak by klon odpálil chapadla a způsobil by velkou explozi což by mi poskytlo čas k útěku.
Bakuton no Jin
Bakuton no Jin
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 60
Registrován : 23. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Lesní cestička - Stránka 2 Empty Re: Lesní cestička

Příspěvek pro Sora no Sen Sat Sep 28, 2013 5:00 pm

Vše jak se zdálo šlo podle Jinova plánu až na poslední část. Úspěšně se vyměnil role v bitvě s klonem, a však klon nevdržel dlouho, protože jej Sakin okamžitě jak se dostal na bojiště zničil. V tu chvíli se však Jin nacházel bezpečně daleko nebo snad ne? Normální shinobi by nedokázal vlastnit tolik Kekei Genkai a jedno Kekai Tota, plus ještě k tomu senzibilské schopnosti... natož loutka. Zde však byla vyjímka... loutka tímto vším disponovala. To však Bakuton no Jin nemohl okamžitě usoudit, a tak mohl setrvávat pouze v úžasu nad schopnostmi jeho nepřítele.
Lesní cestička - Stránka 2 Jinton
Loutka následně po výbuchu klona složila pečet, a pak se rozpadla na prach. Velmi krátce poté se objevila těsně před nim a udeřila ho pěsti do břicha. Nemusela přesně vědět kde se nachází a i přes to díky její senzibilským schopnostem by se trefila. Netřeba zdůraznovat že se nejednalo o obyčejnou pěst, ale o Bakuton no Jiraiken. Nyní jsem přešel k postoji ovládání loutky na dálku, což však nebylo optížné, protože jsem se nyní řidil jejími senzibilskými schopnostmi a ne mým zrakem. Bakuton no Jinovi muselo přijít divné proč jsem schopen ovládat loutku s takovou pečlivostí i na takovou dálku. Jistá pravděpodobnost, že Jin přežije byla i po střetnutí s pěstí loutky, a však sotva by se držel na nohou.
Ukončením tohoto souboje se měla rozpoutat nová mini etapa světa shinobi... a to zařazení do koloběhu světových událostí nového shinobi SORA NO SENA, který vštípi tomuto světu nový pohled na sociální stratifikaci. Je na čase, aby jsme si byli všichni rovni!
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Lesní cestička - Stránka 2 Empty Re: Lesní cestička

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru