Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sídlo Sekiyo Tachiban

5 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Sídlo Sekiyo Tachiban - Stránka 2 Empty Sídlo Sekiyo Tachiban

Příspěvek pro Assasin Senju Tue Jul 30, 2013 1:11 pm

First topic message reminder :

Sídlo Sekiyo Tachiban - Stránka 2 Secret_Hideout_by_Vablo

Honosné sídlo, skrývající se na okraji hlavního města Ohnivé země. V horách je spoustu chodeb, kde se skrývá víc než početná armáda organizace.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Sídlo Sekiyo Tachiban - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Sekiyo Tachiban

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Jul 31, 2013 11:48 am

Mec ktery jsem mel vruce jsem jsem po nem hodil a vsak jsem pro urychleni jsem pouzil Hakke Kūshō (prázdná dlaň) Sídlo Sekiyo Tachiban - Stránka 2 Hakke-kuushou-o Tim se snizovaly jeho sance na vyblokovani a nebo na uhyb. Vpripade ze by se mu to povedlo jsem chytl kunai do ruky a cekal pokud se mu to povede ustedrit mu posledni ranu.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sekiyo Tachiban - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Sekiyo Tachiban

Příspěvek pro Shinobi Wed Jul 31, 2013 12:53 pm

Uááá. bylo toho na mě moc. Tenhle ninja byl silný a fakt něco, jenže jsem nehodlal zemřít jeho rukou. Doplazil jsem se ke kataně, poklekl.
"Nehodlám padnout rukou ninjů!!Odpustte zklamání můj pane!" zaječel a katanou si rozpáral břicho. Seppuku podle samurajských tradic. Vykrvácel a zemřel.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sekiyo Tachiban - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Sekiyo Tachiban

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Jul 31, 2013 12:57 pm

"Bojoval jsi dobre." Rekl jsem a mirne se mu poklonil. Po te jsem jenom velice rychle snazil vypadnou pokud jeste neprisly posily.
(presun)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sekiyo Tachiban - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Sekiyo Tachiban

Příspěvek pro Tor Vizsla Wed Jul 31, 2013 5:12 pm

Objevil jsem se u padlého Samuraje. Byla ho škoda.
Nu což, máme jich spousty. Ale teď už zřejmě Konoha věděla. Potřebujeme zaútočit, co nejdříve.
V hlavě mi to šrotovalo. Sedl jsem si na mrtvé tělo samuraje a chvíli přemýšlel. Pak jsem na jeho tělo poklepal rukou.
"Co bys dělal ty? Hm?"
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sekiyo Tachiban - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Sekiyo Tachiban

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Jul 31, 2013 6:09 pm

Sídlo Sekiyo Tachiban - Stránka 2 Images?q=tbn:ANd9GcSECvtWPTE1z5QKLj6WAK77JZD776A9g11ZbUlWC2NhzvMTngpXAw
Za velitelem povstalecké armády najednou šli zaslechnout čim dál tim hlasitější kroky. Někdo se blížil. Jeho identita však zůstávala skryta v temném stínu jednoho ze stromů. Pomalu se stmívalo. Sluneční paprsky svítili jen letmo a to zpoza severníhho horizontu. "Nesvěšuj hlavu... nebot si našel u Tsuchikageho zalíbení." Bylo jediné co postava pověděla, setrvávajíc dále zahálená tmou ve stínu nejbližšího stromu.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sekiyo Tachiban - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Sekiyo Tachiban

Příspěvek pro Tor Vizsla Wed Jul 31, 2013 6:19 pm

Dřív než jsem zaslechl jeho kroky ucítil jsem jeho čakru. Byl jsem dobrý senzibil. Možná skvělý.
"Ale ale.." vstal jsem a usmál se.
"Kdo je ten tajemný muž, který u mě našel zalíbení? Počkej, říkal, jsi Tsuchikage..hmm, co z toho budu mít? Co z toho bude mít on?" poškrábal jsem se na vlasech.
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sekiyo Tachiban - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Sekiyo Tachiban

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Jul 31, 2013 6:59 pm

"Řekněme, že z toho budeš mít vojenskou podporu a i jiné věci, které si zamaneš k převzetí moci v těch to končetinách. Tsuchikage za to bude mít další figurku na šachovnici." Odpověděl mu, a pak si ho prohlížel ze spoda nahoru a zpátky.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sekiyo Tachiban - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Sekiyo Tachiban

Příspěvek pro Tor Vizsla Wed Jul 31, 2013 7:33 pm

"Hmm..zní to vážně zajímavě. Protože teď by se to šiklo!" pousmál jsem se a vstal. Šel jsem blíž k vyslanci a usmál se. Podal mu ruku.
"Tak co říkáš? Mohu se setkat s vašim Tsuchikagem?" kdyby nešlo o války o Konohu,tak jsem byl celkem veselý chlapík.
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sekiyo Tachiban - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Sekiyo Tachiban

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Jul 31, 2013 7:48 pm

Jakmile Tor přišel blíž ke postavě ve stínu a podal ji ruku, potřásla si s ním, a pak vyšla cela ze stínu pryč. Čim se celá odhalila měsíčnímu svitu. Tor si nyní mohl všimnout popálené jedné půlky obličeje vyslance Tsuchikageho. Musela se mu v minulosti přihodit nepříliš příjemná událost, ale to je už zase jiný příběh XD. "S návštěvou Tsuchikage nebude problém, a však musím mu nejprve dát vědět o vašem požadavku. Ten to pak zváži a udělo to co považuje za vhodně. V každom případě budete včas informováni."
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sekiyo Tachiban - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Sekiyo Tachiban

Příspěvek pro Tor Vizsla Wed Jul 31, 2013 7:54 pm

"Dobře," pokrčil jsem rameny. "Ale budu to potřebovat hned, rád bych zaútočil na hrad guvernérky a použil ji pro vyjednávání s Konohou, nebo rovnou popravil.." o takovýchto věcech jsem mluvil vážně.
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sekiyo Tachiban - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Sekiyo Tachiban

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Jul 31, 2013 8:01 pm

"Dobrá... pak tedy si dám obvzlášt na čas." Okamžitě když vyslanec domluvil, vydal se pryč. O jeho chováni nešlo říct, že je neslušné, proto že se nerouzloučil. Udělal to co nyní bylo nezbytně nutné. Přál si tohle mít rychle za sebou? Přál, a tak si nemohl stěžovat na vychováni Shinobi z Iwagakure no Sato.


Přesun
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sekiyo Tachiban - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Sekiyo Tachiban

Příspěvek pro Tor Vizsla Wed Jul 31, 2013 8:12 pm

"Hai hai.." zamával jsem mu a opět si sedl na mrtvolu. "Ty jsi teda ukecanej kamarád.."
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sekiyo Tachiban - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Sekiyo Tachiban

Příspěvek pro Hokori Mai Thu Aug 01, 2013 8:05 pm

Dalšího dne si to Tsuchikage s dvěma Anbu namířili k sídle Sekiyo Tachiban. Byl zde na žádost samotného Tora Vizsly, největšího povstalce v této zemi. Díky tomu, že jeden s Anbu Tsuchikageho vlastnil pozoruhodné senzibilské schopnosti nebylo těžké vůdce povstalců najít. Tsuchikage očekával, že si jeho příchodu Tor všimne a zamíři si to k němu, proto počkal kousek dál od Tora i se svou ochrankou. Byl opatrný a ostražitý. Tor ho mohl klidně podvést a naplánovat past. Tuhle možnost však Tsuchikage vyloučil, proto že on potřeboval jeho a Tsuchikage zase Tora. A však i přes to že tuto možnost Tsuchikage vyloučil, zustával opatrný a ostražitý, vyčkávajíc na příchod Tory. V životě shinobi se nejraději přece stávají situace, které shinobi vyloučí.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sekiyo Tachiban - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Sekiyo Tachiban

Příspěvek pro Tor Vizsla Fri Aug 02, 2013 10:25 am

Okamžitě jsem pocítil tři nové čakry. Byly opravdu mocné, zvlášť ta jedna. Zároveň však páchla starobou. Ušklíbl jsem se a rozloučil se se svým mrtvým kámošem. Vydal se k lesu, kde stála podivná trojice. (Létáš Tsuchikage? xD)
"Mocný Tsuchikage, vítám Vás.." ušklíbl jsem se a uctivě uklonil.

Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sekiyo Tachiban - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Sekiyo Tachiban

Příspěvek pro Hokori Mai Fri Aug 02, 2013 7:29 pm

(Jsem jen přece starší osoba, takže si raději postojím na nohou než být unášený větry XD)
Jakmile se samotný Tor přiblížil ke Tsuchikagemu a Anbu. Anbu ustoupili o krok dozadu. Následně Tsuchikage přišel o pár kroků blíže ke Torovi. Bylo to z důvodu, aby Anbu jednotky nebyli zasvěceny do rozhovoru těchto dvou vůdcu.

"Nápodobně." Ze slušnosti jsem opětoval pozdrav, a dál nic neříkal. Přece jen byl on kdo si vyžádal se mnou schůzku, a tak by měl taky začít s jeho žádost, prosbou... jednoduše tím co po mě potřeboval.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sekiyo Tachiban - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Sekiyo Tachiban

Příspěvek pro Tor Vizsla Mon Aug 05, 2013 12:02 pm

"Takže, Tsuchikage-sama," promnul jsem si bradu a pak spojil ruce, jako kdybych se modlil.
"Co říkáte na to, spojíme své síly, pomůžete mi zničit guvernérku, získat nadvládu v této zemi a pak zničit Konohu a já Vám na oplátku poskytnu bojovou sílu Konohy," rozpřáhl jsem ruce a pak je zastrčil do kapes.
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sekiyo Tachiban - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Sekiyo Tachiban

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Aug 05, 2013 12:12 pm

Vyslechl jsem si ho, a pak se mírně pousmál. "Souhlasím... co se týče však mého požadavku. Mám jediný: Dej této zemi válku." Věděl jsem, že to oč ho žádám je nyní prakticky již splněné, a však i přes to jsem to řekl. Nepotřeboval jsem nic víc. "Kdy si přeješ, aby shinobi z Iwagakure no sato, ti přišli na pomoc?" Doufal jsem, že tu otázku pochopil správně-> jednalo se spíše o to... kdy plánuje střet s nepřítelem. 
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sekiyo Tachiban - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Sekiyo Tachiban

Příspěvek pro Tor Vizsla Mon Aug 05, 2013 12:18 pm

Usmál jsem se a vycenil všechny své zuby.
"Jak si Tsuchikage-sama přeje," znovu jsem se uklonil. "Konoha už o mě ví, ale neví o Vás. Dnes večer chci napadnout pevnost Guvernérky a zabít ji. AŽ padne, vrhnu se na Konohu."
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sekiyo Tachiban - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Sekiyo Tachiban

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Aug 05, 2013 12:23 pm

"Dobrá tedy... pak dnes za soumraku zde očekávej jednotky Iwagakure no sato. Jednotky spásy. Jednotky které tomu to světu ukážou tu správnou cestu. Cestu chaosu." S těmi to slovy jsem se vydal pryč.


Přesun
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sekiyo Tachiban - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Sekiyo Tachiban

Příspěvek pro Tor Vizsla Mon Aug 05, 2013 12:25 pm

Ušklíbl jsem se a Tsuchikagemu zamával. Byl určitě velmi silný, přece jen to byl Tsuchikage, mocný Tsuchikage, vůdce nejsilnější vesnice. Já sám jsem se vydal k sídlu a šel připravit na obléhání hradu.
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sekiyo Tachiban - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Sekiyo Tachiban

Příspěvek pro Tor Vizsla Mon Aug 05, 2013 5:41 pm

Měl jsem připravenou menší armádu sčítající 30 ninjů. Vydal jsem rozkaz, ninjové se rozprchli do všech stran a společně s nimi jsem se vydal dobýt hrad.

Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sekiyo Tachiban - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Sekiyo Tachiban

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Aug 05, 2013 6:00 pm

Nastal večer, temnota zatemnila oblohu. V tu chvíli šel zaslechnout menší dupot pochodujících shinobi, které osvětloval počáteční svit měsíce. Odhadem jich mohlo být tak 50. Mířili si to přímo k sídle obáváne organizace. Mezi řadami shinobi se vyskytovala podezřele dobrá nálada. Všichni byli tak nadšeni z toho, že se mužou objetovat pro vyžší cíle jako např.: rozpoutáni války. Vudce teto menší armády byl informován, že vůdce organizace již vyrazil, a tak se vydal za ním ho podpořit.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sekiyo Tachiban - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Sekiyo Tachiban

Příspěvek pro Tor Vizsla Tue Aug 06, 2013 9:46 pm

Vrátil jsem se do sídla sám. Několik shinobi Konohy dokázalo porazit mou armádu, navíc jsem je sám zničil svými blesky. Zjistil jsem dost zajímavých věcí, ale jakmile jsem přešel přes novou bariéru, která tu byla od příchodu Hikaru, objevil se mi na tváři úsměv. Bylo načase dát zprávu Hokagemu. ukláněl jsem se a sedl si ke stolu s nejvyššími představiteli Umrlčí hlídky.
"Musíme se přestěhovat do hlavního města, guvernérka padla.."řekl jsem jim s velkým úšklebkem a pak zavřel oči a soustředil techniku.
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sekiyo Tachiban - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Sekiyo Tachiban

Příspěvek pro Tor Vizsla Wed Aug 07, 2013 8:51 am

Bylo vykonáno, je načase sebrat vládu Hi no Kuni do svých rukou. Nařídil jsem všem svým vojákům, aby se okamžitě přesunuli do hlavního města. Já jsem se vydal jako první s pěti člennou ochrankou, která byla podivně oděná.
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sekiyo Tachiban - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Sekiyo Tachiban

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru