Ex Libris

Goto down

Ex Libris

Příspěvek pro Ex Libris za Wed Jul 31, 2013 6:34 pm

Jméno: Ex Libris
Hodnost: Tokubetsu jounin (expert na pečetě)
Věk: něco kolem 18-ti
Narození: neznámé
Pohlaví: muž
Vesnice: Tsukigakure
Klan: nemá ("adoptoval" jeden zaniklý, který ale nemá název)
Kekkei genkai: nemá
Sensei: není

Vzhled: Spíše oranžové, než zrzavé vlasy, čouhající zpod černé čepice se znakem měsíčné, který si sám vypálil, na čele.
Pár pih, jasně zelené oči, bledé rty.
Vytáhlá šlachovitá postava.
Zelené tričko s krátkými, nebo spíše žádnými rukávy, zato však s kapucí, černé dlouhé uplé kalhoty.
Téměř vždy je k spatření s obřím svitkem s Pečetí čistoty zavěšeným za popruh na zádech a zásobou jehel v pouzdru na levé noze.

Povaha: Obecně vzato podivný. Myslí v rámci znaků, pečetí, knih a knihoven. Má absolutní paměť, co se týče zapsaných, vyrytých, nebo kterýchkoliv jinak zaznamenaných údajů. Pamatuje si jakýkoliv text, který jednou přečte a kteroukoliv ilustraci, nebo znak, který si prohlédne. Co se týče jeho rychlosti čtení a psaní, působí téměř nadlidsky. Na znaky a pečetě je také expert. Kromně toho většinu času mluví v rýmech.
Svou genialitu v tomto směru vyrovnává svou sociální nechápavostí. Jak rozumí textům a znakům, tak nechápe lidi. Není naplno schopen rozumět ani vlastním pocitům a pochopit pohnutky ostatních lidí je pro něj téměř nad jeho síly. Dokáže si k nim vytvořit nějaká pouta, ale to neznamená, že by jim snad víc rozuměl. Většinu času působí na ostatní mile, naivně a naprosto neškodně.
Vpodstatě trpí vysoce funkční formou Aspergerova syndromu.

Životopis: Ex žil sám, od doby, kam mu paměť sahá. Do svých patnácti nevyšel z lesa, ve kterém žil. Kdyby to šlo, věřil by, že byl vychován zvířaty, které se ho, jde-li o jeho "rodný les", dodnes nebojí.
Pravda je ale bohužel někde jinde. Ex byl středem vývoje jistého nástroje,  kam se dostal již v útlém věku, kdy se jeho operace mozku ukázala jako úspěšná. Stejně jako většina ostatních "účastníků" projektu v něm byl již od batolecího věku, těžko říct, odkud pocházeli jeho rodiče a jak to s nimi dopadlo. Informace v sobě nesou velkou moc a s vlastnostmi, které se v Exovi podařilo vyvolat by se dali dělat věci. Kdyby se malému chlapci nepodařilo ve věku osmi let utéct. Od té doby se potuloval po lese a živil se tím, co tam našel. Jediné jeho štěstí bylo, že to bylo v příslušném podnebí a on v zimě neumrznul, ani neumřel hlady.
Těžko říct, jestli ho donutil zapomenout někdo jiným, nebo si to prostě tolik přál, až se to stalo, ale jistotou je, že z doby před lesem si nepamatuje naprosto nic.
Tedy, skoro. Když mu bylo deset, potkala ho další šťastná náhoda, narazil v lese na polorozbořenou budovu. Bylo to sídlo dávno zapomenutého klanu, s poměrně rozsáhlou a dobře zachovanou knihovnou. Od té doby trávil většinu času v ní. Čtení pro něj bylo tak přirozené, že usoudil, že se s ním musel narodit. Vzpomínka na to, jak se ho učil zůstala dávno pohřbená v jeho nevědomí.
Klan se specializoval na pečetě a Ex byl zdatným samoukem. Když v patnácti vyšel do světa, byl na úrovni chuunina, přesto, že neuměl základní techniky z akademie. Svoje jméno si dal sám.
Nějakou dobu se toulal po světě a obdivoval literaturu, znaky a podobné věci s prázdnou čelenkou na čele, aby byla každému jasný jeho původ a příslušnost. Navštívil Konohu a Sunu, v obou mu byl dovolen vstup do knihovny, kde následně strávil něco přes týden a odešel o pár terabitů informací těžší.  To samé proběhlo v Tsukigakure, kde poznal Ayame Takahashi.
Po nějaké době se s ní setkal znovu, vzniklo mezi nimi zvláštní druh přátelství a nakonec se přidal k její vesnici, ikdyž to by se nemělo brát příliš doslovně, protože si většinou stejně chodí kam chce a jeho jediná mise bylo za tu dobu doprovodit Shirayuki-hime k veterináři (což byl ovšem velmi hrdinský čin). Na Tsukikage mu ale záleží způsobem, kterému sám pořádně nerozumí a proto mu záleží i na vesnici.

Zajímavost: Pokud by se někomu povedlo dostat se Exovi do hlavy, nenašel by obvyklý výjev, na který je zvyklý klan Yamanaka, ale obří knihovnu, kde jsou uloženy všechny knihy, znaky, pečetě, svitky a texty, které Ex kdy přečetl. Množství informací, ze kterého by se normální člověk zbláznil. Uprostřed knihovny se nachází velká kniha, do které neustále přibývá text. Kniha Exova života. Některé znaky v ní se před ním kroutí, jako kdyby nechtěly být přečteny a pár set prvních stran je pro něj nečitelných úplně.
Ex se v této knihovně objevuje ve chvíli, kdy upadá do bezvědomí.

Body:
Nin. 5
Tai. 3.5
Gen. 1.5
Int. 4
S.  2
Rych. 5
Ch.3.5
RP 0.5


Techniky:
Shikoku Fūin - C rank
+ všechny dosud sepsané vlastní techniky (nahodím)

V hlavě zatím má:
- veřejně přístupnou část Konožské knihovny
- veřejně přístupnou část knihovny Sunagakure
- celou knihovnu Tsukigakure no sato
- soukromou knihovnu klanu Takahashi
avatar
Ex Libris

Počet příspěvků : 16
Registrován : 31. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Ex Libris

Příspěvek pro Assasin Senju za Wed Jul 31, 2013 6:42 pm

jak jinak..Vítám tě zpět
takže POVOLENO

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Ex Libris

Příspěvek pro Ex Libris za Wed Jul 31, 2013 6:49 pm

Vau... povolení pod deset minut, to musí být nějaký rekord. Minimálně můj osobní Laughing
Každopádně díky za přivítání a samozřejmě k za povolení ^^
avatar
Ex Libris

Počet příspěvků : 16
Registrován : 31. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Ex Libris

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru