Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opuštěná chatrč

+7
Hideo Hatake
Tsuki no Sen
Reina Kana
Hakuei
Shinobi
Hyuuga Naoto
Hyuuga Mikomi
11 posters

Strana 2 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Opuštěná chatrč - Stránka 2 Empty Opuštěná chatrč

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sat Aug 03, 2013 6:57 pm

First topic message reminder :

Nachází se na hranicích Země Ohně. Zvenčí vypadá tato budova značně zchátrale a zanedbaně. Ve skutečnosti ale ještě donedávna sloužilo jako sídlo jistého klanu. Vnitřní uspořádání je tedy s ohledem na odpudivý zevnějšek přinejmenším překvapivé.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down


Opuštěná chatrč - Stránka 2 Empty Re: Opuštěná chatrč

Příspěvek pro Hakuei Sat May 31, 2014 4:04 pm


Cesta, ktorú tri maskované osoby odeté v bielych plášťoch za sprievodu Reiny ráčili, bola nepochybne dlhá. S výnimkou muža v okuliaroch, ktorý po celý ten čas prostredníctvom neznámej techniky s niekym komunikoval, však prakticky nik netušil, akým smerom sa vlastne uberá. Čím viac sa ale prítomné osoby blížili k neznámemu cieľu, tým mocnejšie emócie pociťovali. V ich očiach totiž i stará opustená chalupa pôsobila ako ten najhonosnejší palác. Veru, až tak silná a prenikavá bola chakra, ktorá z onoho miesta sálala.

"Čo to má znamenať? Nehovor mi, že dorazili osobne!" počudovalo sa nad spomínaným úkazom najmladšie prítomné dievča, následkom čoho ju však takmer ihneď prerušil jej kolega, muž v čiernych okuliaroch.
"Zvláštnemu hosťovi treba poskytnúť zvláštne zaobchádzanie," zodpovedal s miernym pousmiatím jej otázku, spustiac tak vlnu neprerušovaných výbuchov zlosti.
"To nie je fér, to nie je fér!" dupalo dievča zlostne nohou, zatiaľ čo tretí, nič nehovoriaci člen našej malej skupinky, odprevadil Reinu až k dverám, poukazujúc na to, že má vstúpiť. Na prvý pohľad sa to dáme, akou Kana nepochybne bola, mohlo zdať nedôstojné, ale niečo jej predsa len muselo našepkávať, že ju za dverami čaká veľké prekvapenie.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Opuštěná chatrč - Stránka 2 Empty Re: Opuštěná chatrč

Příspěvek pro Reina Kana Sat May 31, 2014 4:07 pm

Zastavili jsme se víc podivné to být nemohlo. Dostala jsem se docela daleko. Otočila jsem se k té dívčině a vnutila jí do rukou hlavu Amekageho v krystalu.
"S tím dovnitř asi nemůžu kazilo by to dobrý dojem víš, maličká?" usměju se na ní a pak odhodlaně vstoupím dovnitř. Nevěděla jsem o čem se oni bavili a možná bylo lepší ani nevědět. Za každou cenu jsem ale měla v plánu udržet si chladnou hlavu a rozum
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Opuštěná chatrč - Stránka 2 Empty Re: Opuštěná chatrč

Příspěvek pro Tsuki no Sen Sat May 31, 2014 5:45 pm


Ako náhle sa Reina odhodlala vstúpiť na ono miesto, ostrý závan nezameniteľnej vône opantal všetky jej zmysly. Staré, zanedbané vnútro opustenej chatrče náhle zahralo jasnými farbami, vŕzganie dverí nahradila jemná, vábivá melódia, a skôr než sa zaručene prekvapená návštevníčka z tej náhlej zmeny stačila spamätať, stratila pojem o čase a mieste, na ktorom sa nachádzala. Bolo to ako keby sa z ničoho nič ocitla v nablýskanej izbe, ktorej steny žiarili natoľko, že ju v konečnom dôsledku oslepovali. Niet divu, že jej zrak zaručene padol na tieň nachádzajúci sa na opačnej strane miestnosti. Naskytol sa jej pohľad na tajomný postavy, ktorý sa neustále zväčšoval, naznačujúc tým skutočnosť, že sa k nej blíži neznámy človek...

"Dovoľ mi, aby som ťa uvítal v komnatách mojej mysle," prihovoril som sa k nej vo chvíli, kedy všetky prítomné lúče padli na mňa a poodhalili tak moju tvár. V tomto momente jej už muselo byť nad slnko jasnejšie, že sa jedná o akýsi veľmi zvláštny druh genjutsu, ale bez ohľadu na nepravosť väčšiny efektov nebolo možné poprieť prítomnosť môjho skutočného ja. Na počudovanie v nej však najsilnejšie emócie vzbudil práve pohľad do môjho ľavého oka, Razom si pripadala, že hoci sme sa nikdy predtým nevideli, tykanie bolo predsa len na mieste, pretože som na ňu zaručene pôsobil ako niekto, kto ju pozná celý jej život. Ak  sú oči skutočne oknami do ľudskej duše, v mojom prípade výnimka potvrdzovala pravidlo. Pri pohľade do toho môjho totiž nevidela nič viac, než len odraz jej vlastného vnútra, utvrdzujúc ju tak v domnienke, že sme si odjakživa súdení. Bol to vskutku neopísateľný pocit.
Tsuki no Sen
Tsuki no Sen
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 43
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Opuštěná chatrč - Stránka 2 Empty Re: Opuštěná chatrč

Příspěvek pro Reina Kana Sat May 31, 2014 6:00 pm

Vstoupila jsem dovnitř, trochu mě oslepilo světlo ale rázem jsem si na něj zvykla. Dívala jsem se kolem až můj zrak spočinul na člověka před sebou. Měl efektivní nástup na scénu.  Musela jsem uznat, že věděl jak zaujmout. Když přicházel blíž začala jsem si všímat jak vypadá. Je jako Sasuke... pomyslela jsem si, a pak se mu zadívala do obličeje, do očí. V tu chvíli mě napadla jediná věc - Je jako Sho. Cítila jsem se jako by na proti mě stál můj manžel. Přivřela jsem oči. Okamžitě se mi vydraly vzpomínky na Shoa co jsem s ním prožila, ale kupodivu jsem si nemohla vzpomenout na to jako vypadá, místo jeho vzhledu tam byl muž stojící přede mnou. Je to snad Sho sám? zeptala jsem se sama sebe.
"Sho?!" šeptla jsem skoro neslyšně doslova omámeně. Ne to není možný je přeci mrtví. Zavřela jsem pevně oči, a když je znovu otevřela dívala jsem se na onoho muže opět s chladným nadhledem. Uvnitř sebe jsem si ale nebyla jistá už ani sama sebou. Čím víc se blížil tím větší tendenci padnout mu kolem krku jsem měla. Přesto jsem mu kývla jako díky za uvítání. On přeci není můj manžel...
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Opuštěná chatrč - Stránka 2 Empty Re: Opuštěná chatrč

Příspěvek pro Tsuki no Sen Sat May 31, 2014 6:36 pm


Manifestácia jej manžela vo mne bola vzhľadom na jedinečné pôsobenie mojej mocnej chakry prirodzenou reakciou na genjutsu najvernejšieho člena Hakuei. Bez ohľadu na racionalitu v sebe však Reina nemohla poprieť volanie po opätovaní jej hlboko zakorenených citov. Márne samú seba presviedčala, že je svedkom akejsi ilúzie, to najsilnejšie, čo v súčasnosti hrialo jej svetskými túžbami spútané telo, bolo nanešťastie pre ňu pravé. Moja schopnosť manipulovať ľuďmi bola nepochybne veľmi efektívna. Pridávala tomu aj skutočnosť, že pred mojimi očami sa dokonca aj človek s tými najhrubšími vrstvami oblečenia cíti úplne nahý.

"Správne. Dovoľ mi ti názorne predviesť, ako jednoducho zranená obeť podľahne falošnému vábeniu predátora," prihovoril som sa k nej čo najprívetivejším hlasom, uchopiac svojou rukou jemne jej absolútne ničím nechránenú bradu.
"Ľudia zviazaní svetskými túžbami sú veľmi jednoduchým nástrojom na manipuláciu. Ako náhle stoja zoči voči dominantnej osobe, ich inštinkty im kážu podriadiť sa jej prevyšujúcej moci. Vidina takzvaného šťastia v kombinácii s dobre ovládaným strachom v srdci každého z nás vyvoláva túžbu po submisivite. Niet preto divu, že na svete existujú tí, ktorí rozdiely v sile a postavení využívajú na skrotenie ostatných," prehováral som k Reine, ktorá v sebe nenachádzala vôľu vzoprieť sa mi, zatiaľ čo som ju jemne hladil po tvári.
Tsuki no Sen
Tsuki no Sen
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 43
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Opuštěná chatrč - Stránka 2 Empty Re: Opuštěná chatrč

Příspěvek pro Reina Kana Sat May 31, 2014 7:05 pm

Správně? najednou jsem se cítila rozpolceně, nevěděla jsem co mám dělat, udělal první krok on. Jeho dotek ve mě vzbudil ještě větší nával vzpomínek. Nevnímala jsem moc co mi říkal. Neustále mi někde v hloubi hlas říkal, že to není můj manžel to není Sho, ale já si nemohla pomoci. Hltala jsem každičké jeho slovo. Ani jsem si nevšimla, kdy jsem začala plakat, ale z očí mi tekly potůčky slz. Opírala jsem svou popraskanou tvář více do jeho dlaně. Přišlo mi to příjemné cítit po dlouhé době takové gesto.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Opuštěná chatrč - Stránka 2 Empty Re: Opuštěná chatrč

Příspěvek pro Tsuki no Sen Sat May 31, 2014 7:36 pm


Všetko postupovalo presne tak, ako som to plánoval. Bez ohľadu na to, že Reine rozum už nejaký čas nahováral, aká nezmyselná celá tá fraška je, nemohla sa mi vzoprieť. To však nebola úplne presná interpretácia toho, čo sa tu odohrávalo. Nie je to vonkoncom racionalita, ktorá ľudí poháňa vpred. Sú to práve inštinkty, ktoré tak naivne nazývame pocitmi, zatiaľ čo tým takzvaným rozumom len ospravedlňujeme ľudskú neschopnosť potlačiť ich, ktorá obzvlášť u Reiny v súčasnom citovom rozpoložení hrala obrovskú rolu. Povedané jednoducho, viac než to, že sa mi vzoprieť nemohla, platilo, že skrátka nechcela. Už dlho nebola šťastnejšou...

"Si veľmi krehká osoba. Márne oplývaš obrovskou silou, ako náhle sa nájde niekto, kto ťa čo i len malinko prevyšuje, veľmi jednoducho podľahneš. Koľkými chamtivými, bezohľadnými mužmi si sa už v minulosti nechala ovládnuť? A pritom jediné, po čom túžiš, je pravé, nefalšované šťastie," prihováral som sa k nej i naďalej, zatiaľ čo som svojou rukou zľahka prechádzal po celom jej tele. Bolo to pochopiteľne práve vďaka tomu, že si spomenula dokonca aj na tie najvášnivejšie momenty, ktoré so svojim nebohým manželom prežila.
"Natrpela si sa už dosť. Ľudia nie sú predurčení k tomu, aby moc brali do vlastných rúk. Nadišiel čas vypustiť z hlavy všetky falošné konvencie a usmievať sa pre vlastné potešenie... pretože na svete niet jedinej osoby, ktorá by bola povinná znášať následky sebeckých rozhodnutí silnejších," dodal som a pevne ju objal.
Tsuki no Sen
Tsuki no Sen
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 43
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Opuštěná chatrč - Stránka 2 Empty Re: Opuštěná chatrč

Příspěvek pro Reina Kana Sat May 31, 2014 7:49 pm

Přestala jsem plakat, bylo to štěstím. Jeho doteky mi připomněli svatební noc. Poprvé co jsem nějakému muži dovolila jít tak daleko. Byl a stále je jediný muž mého života. Lapala jsem po dechu, když se mě dotkl na stejných místech kde se mě dotýkal i Sho. Objetí, kterým zakončil svůj proslov jsem přivítala a pevněji než jsem předpokládala jsem mu ho opětovala. Chyběla mi jen jedna maličkost. Ještě tu se mnou mělo být moje dítě. Zabořila jsem hlavu do jeho hrudi a užívala si ten okamžik objetí. Kdy tohle někdo naposledy udělal?
"Proč mi tohle všechno říkáš?" hlesla jsem zasněně
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Opuštěná chatrč - Stránka 2 Empty Re: Opuštěná chatrč

Příspěvek pro Tsuki no Sen Sat May 31, 2014 8:11 pm


Reina bola presne tam, kam som ju chcel dostať. Tým, že som jej úmyselne pripomenul šťastie, s ktorým prichádzala do styku behom jej najšťastnejších chvíľ v živote, som jej dal jasne najavo, že osud, ktorý jej bol pridelený Madarom, nie je ničím viac, než len väzením.
"Pýtaš sa, prečo?" zopakoval som s vrúcnym úsmevom na tvári jej otázku.
"To je predsa jednoduché. Nadišiel čas, aby si spretrhala svoje putá," dohovoril som a ako náhle Reine došlo, čo som sa jej snažil povedať, genjutsu bolo preč.

Jasné lúče sa náhle zmenili v tmu, deň vystriedala noc a z honosného paláca bola zasa raz pustá chatrč. To, čo sa však zmenilo zo všetkého najviac, bola Reinina vôľa. Všetky tie náhle návaly emócií jej pripomenuli, že na svete nie je preto, aby bola spútaná mocou vyššie postavených shinobi, ale aby naopak hľadala svoje vlastné šťastie. Zámerne som jej v procese nevymazal spomienky, ako som to mal vo zvyku u ostatných, aby sa sama rozhodla, akou cestou sa po mojej očiste uberie. Jedno mi ale bolo jasné - bez ohľadu na to, aké budú jej ďalšie kroky, ak dovtedy nepríde o život, nadíde deň, kedy mi dá za pravdu a sama ma vyhľadá. V súčasnosti som jej však už nemal čo viac povedať, a tak som len ticho postával v temnom rohu.
Tsuki no Sen
Tsuki no Sen
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 43
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Opuštěná chatrč - Stránka 2 Empty Re: Opuštěná chatrč

Příspěvek pro Reina Kana Sat May 31, 2014 8:31 pm

Když mi odpověděl najednou jsem si uvědomila na co narážel. Pak vše zmizelo. Zmateně jsem se dívala kolem. Stále jsem se na něj vražedně dívala. Měl pravdu, nechávám se ovládat jutsu edo tensei a nejsem schopná se tomu ani vzepřít. Před tímhle byl Kabuto, Orochimaru, Tsukiko, Kagami a teď Madara s Hokagem. Štvalo mě, že měl pravdu. Na chvíli mi stekla slza. Hořká pravda, že Shoa už nikdy neobejmu nikdy nebudu nosit jeho dítě, byla zdrcující. Nevěděla jsem jestli toho muže mám nenávidět nebo ho rovnou zabít nebo ho nechat a odejít a dělat, že se vůbec nic nestalo. V hlavě jsem měla větší zmatek než když mě oživili.
"To bylo podlé a dobře vymyšlené." pronesu chladně nespouštějící z něj zrak.
"Za jakým účelem si mi tohle všechno ukázal? Na oplátku chceš abych se k vám teď připojila?" pokládala jsem mu otázky na které jsem částečně znala odpověď.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Opuštěná chatrč - Stránka 2 Empty Re: Opuštěná chatrč

Příspěvek pro Tsuki no Sen Sat May 31, 2014 8:46 pm


Moja práca bola dokonaná. Vzhľadom na to, že genjutsu už viac nebolo prítomné, ma už Reina nevnímala ako jej zosnulého manžela, ale zopár vecí sa predsa len nezmenilo. I naďalej v nej moja prítomnosť vzbudzovala zvláštny pocit, ako keby mi stačil jediný pohľad na to, aby som ju jak po fyzickej, tak po psychickej stránke obnažil. Neistota a akési mierne obavy pretrvali i naďalej. V istom zmysle sa dalo povedať, že práve vďaka mojej spätosti s Kaguyou som vzbudzoval podobný rešpekt, ako sám Madara. I napriek tomu sme však boli úplne odlišní.

"Nič od teba nevyžadujem," prehovoril som po chvíli ticha neochotne. Bolo takmer až vtipné, ako sa z natoľko ukecanej osoby rázom stal tichý človek, ktorý sotva vydal hlásku. Za ďalšiu viditeľnú zmenu sa dal považovať výraz v mojej tvári. Zatiaľ čo predtým bola plná súcitu, v súčasnosti na nej nebolo možné zaznamenať ani len náznak úsmevu či inej emócie. Pri pohľade na mňa to Reine mohlo miestami pripadať, ako keby som snáď hovoril so vzduchom.
"Mysli na to, že ako náhle stratíš svoju cestu, v Hakuei budeš vždy vítaná," premohol som sa predsa len a vydal zo seba ešte jednu vetu. Nechystal som sa však pokračovať.
Tsuki no Sen
Tsuki no Sen
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 43
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Opuštěná chatrč - Stránka 2 Empty Re: Opuštěná chatrč

Příspěvek pro Reina Kana Sat May 31, 2014 8:54 pm

Čím déle tady zůstanu, tím horší by moje myšlenky vůči němu mohli být.
"Je hezké ukázat mrtvé bytosti, že si nechává sypat popel na hlavu, ale říct jí jak se těch pout, toho vězení zbavit, už neřeknete." s těmi slovy jsem se otočila ke dveřím a otevřela je. Ještě jsem se ale zastavila a pootočila se na něj.
"Přesto děkuji za to co jsem mohla prožít znovu." pousmála jsem se a pak vyšla z chajdy. Vzala jsem si od té dívky zpět hlavu Amekageho. O krystal jsem se řízla a přivolala Daga. Vyskočila jsem na něj. Nesouhlasně zavrčel a pak vzlétl směr Oto.
Jednou se sem stejně vrátím. Prolétlo mi hlavou

(přesun)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Opuštěná chatrč - Stránka 2 Empty Re: Opuštěná chatrč

Příspěvek pro Tsuki no Sen Sat May 31, 2014 9:33 pm


Reinine slová neboli mimo. Dalo by sa povedať, že to vystihla. Mojim úmyslom vonkoncom nebolo presvedčiť ju, aby sa ku mne pridala. Moje správanie na konci a fakt, že som jej nevymazal pamätať, ale prekvapil aj niekoho iného - osobu, ktorá sa schovávala na povale.
"Čo to bolo? Prečo si to s ňou nedokončil a nechal ju po tom všetkom len tak odísť?" ozvala sa spoza mňa právom, keďže práve jej môžem vďačiť za spomínané genjutsu.
"Prečo by som mal? Kana Reina je mocná kunoichi, ak sa zo svojich pút nebude schopná dostať sama, bude lepšie ju skrátka zabiť. A vôbec... v súčasnosti je nám všetkým užitočnejšia v Madarových rukách. Chcel som len zasiať semienko pochybností, ktoré pri správnom prilievaní vody porastie, až jedného dňa, keď to bude potrebné, príde sama," vysvetlil som jej svoj postoj. Z mojej strany nešlo o nič iné než o strategický ťah.

Je pravda, že nemalo zmysel urobiť z niekoho s Reininou povesťou člena Hakuei a znepriateliť si tak najmocnejšieho Uchihu hneď teraz.
"Existuje však osoba, ktorá by bola skvelým prírastkom do našej rodiny," prehovoril som po nejakej tej dobe, chystajúc sa na odchod. Bol som si vedomý toho, že na Hakuei bol nukeninmi vyhlásený lov, ba čo viac, jeden významný shinobi nám už aj je na stope.
"Dovoľ mi postarať sa o jeho vyškrtnutie zo zoznamu," prehovorila teraz už maskovaná osoba s úlisným úsmevom, ktorý schovávala pod kapucňou. Nedočkala sa však žiadneho povolenia.
"Vieš predsa, že v Hakuei nikto nevydáva rozkazy," uistil som ju v tom, že má voľnú ruku, a spoločne sme aj s ostatnými členmi odišli.

=) SPOLOČNÝ PRESUN  (=
Tsuki no Sen
Tsuki no Sen
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 43
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Opuštěná chatrč - Stránka 2 Empty Re: Opuštěná chatrč

Příspěvek pro Hideo Hatake Sun Jul 13, 2014 2:02 pm

Stopa, ktorá psov zaviedla až na toto zvláštne miesto, končila práve tu, na mieste pred ohromne poničenou a dosť schátralou chatrčou. Psy sa však už k chatrči nepribližovali, presne na môj rozkaz dokázali Jishakovu stopu vystopovať až sem. Tentoraz mi to dávalo ale zmysel, pretože už v minulosti táto chatrč patrila podivnej skupinke, presnejšie spojenec samotného Jishaka. Práve preto to ale dávalo zmysel, a tak som sa sem po chvíli dostal ja samotný. Avšak, než som chcel prejsť k miestu, presnejšie k chatrči kde by možno mal byť aj on sám skrytý, v povetrí som pocítil ja samotný že to nebude tak ľahké. Vždy som bol ostražitý, a nikdy som nešiel dopredu kým som o mieste, súperovi alebo čokoľvek, nevedel všetko.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Opuštěná chatrč - Stránka 2 Empty Re: Opuštěná chatrč

Příspěvek pro Hakuei Sun Jul 13, 2014 3:21 pm


Hideo ani len sám netušil, aké obrovské šťastie vlastne mal.
V chatrči naňho totiž čakala veľmi nepríjemná pasca, ktorá by sa aktivovala v momente, kedy by vstúpil. Bolo však zrejmé, že sa rozhodol postupovať podstatne opatrnejšie. Jeho schopnosti mu zachránili život.
"Takže mám tú česť s výnimočne ostražitým typom," prehovorila postava v dlhom bielom plášti, postávajúca obďaleč. Nemalo zmysel i naďalej sa schovávať. Bolo očividné, že o nej Hideo vopred vedel.
"Správny ninja však nikdy nestaví všetko len na jednu pascu. Obvykle ju len použije na zamaskovanie inej," dodala po chvíli a utvorila potrebné pečate. Následne práve vďaka tomu odhalila až prekvapivo dôkladne ukryté lístky, ktoré boli rozmiestnené v okolí

"Fūbaku Hōjin," vyslovila, následkom čoho sa Hideo stal obeťou dômyselnej bariéry. Ako náhle by sa ju totiž rozhodol opustiť, došlo by k obrovským výbuchom. S tým, koľko lístkov si neznáma osoba dovolila rozmiestniť po stromoch, ale dokonca aj zemi, by to nepochybne i niekoho na úrovni veliteľa jouninov s najvyššou pravdepodobnosťou stálo život. Mal však dostatok priestoru, akurát mu bolo zabránené v predčasnom úniku. Jej zámer bol prostý - udržať ho tu čo najdlhšie, aby z neho mohla dostať informácie. V istom zmysle svojou technikou ohrozovala i samú seba. Bola si sebou očividne dosť istá, a práve preto mu bez váhania s kunaiom v ruke vykročila naproti. Prišiel čas na otázky. Ani na malý moment však nepoľavovala v ostražitosti.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Opuštěná chatrč - Stránka 2 Empty Re: Opuštěná chatrč

Příspěvek pro Hideo Hatake Sun Jul 13, 2014 3:37 pm

Spozornel som. Okamžite ako sa spustila pasť v miestnosti, chatrči do ktorej som sa snažil vstúpiť, jediné čo po mne ostalo bola divná bábka v mojom oblečení. Väčšina mojich súbojov totiž pozostávala z bojovania v diaľke, sledovania schopností súpera a pomalého taktizovania aby som sa nedostal do nepríjemnej situácie, kedy by ma mohla svojou technikou prekvapiť. Aj keď som dokonca vedel, o jej prítomnosti už len na základe mojej schopnosti sledovať čakru v okolí, ostal som pomerne dlhšie ako sa dalo očakávať čupieť v kríku, než som sa rozhodol pomaly výjsť s jednou rukou za chrbtom a druhou vo vaku po mojom boku. Pravú ruku za chrbtom, držiac v pästi a následne aj pomaly sa posúvajúcu ruku vo vrecku, som sa zastavil práve uprostred čistinky kde vzniklo dostatočné priestranstvo na náš boj.

"Taktiež neukáže hneď svoju tvár a je vždy ostražitý.." Prehovoril som podivne sebaistým tónom, ktorý nešlo len tak očakávať. Predsa len v tejto chvíli šlo očakávať že proti mne stojí pomerne viac skúsený a oveľa viac silnejší súper, nedal som na sebe poznať ani len kvapku neistoty. Už len z toho ako to všetko pripravila, bolo mi isté že je to súper avšak otázky som v tejto chvíli mienil dávať ja.
"Myslím že máme spoločného priateľa Jishaka, nevieš náhodou kde je?" Spýtal som sa, nehľadiac na jej kunai v ruke nemienil som sa ani na okamih pohnúť, stojac v pozore a sledujúc ju som sa prehrabával vo vačku na zbrane, avšak zbraň som ani napriek jej pomalému pochodu ku mne nevyťahoval. Avšak, ak by v tomto momente zaútočila, rozhodla sa svoj kunai použiť aby mi vzala život, trhol som rukou a v tej sa mi okamžite z vačku objavila zelená knižka, otvorená mojím prstom.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Opuštěná chatrč - Stránka 2 Empty Re: Opuštěná chatrč

Příspěvek pro Hakuei Sun Jul 13, 2014 4:12 pm


NEZNÁMA ŽENA

Hideo bol priveľmi chytrý na to, aby skočil na pascu v chatrči.
Mojej bariére sa však nevyhol a to bolo hlavné. Niečo mi ale našepkávalo, že tak učinil zámerne. Bol si príliš istý svojim víťazstvom.
"Zdá sa, že sme obaja na rovnakej lodi," prehovorila som a krúžila okolo neho ako sup. Nemala som zatiaľ absolútne žiadny dôvod na útok.
"Čo hovoríš na to, že by sme si dali rande? Som presvedčená o tom, že nájdeme spoločnú reč," naznačila som, že od neho budem požadovať nejaké tie informácie. Pokojným hlasom som teda navrhla.
"Povedz mi svoje meno, hodnosť a zdvorilo sa predstav, ako sa to na prvej schôdzke sluší, a ja ti na oplátku poviem, kde sa Jishaku nachádza," bolo zrejmé, že to myslím smrteľne vážne.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Opuštěná chatrč - Stránka 2 Empty Re: Opuštěná chatrč

Příspěvek pro Hideo Hatake Sun Jul 13, 2014 4:24 pm

Bolo naozaj zvláštne sledovať ako aj knihu, v ktorej sa nachádzala malé poistka na protiúder, a následne sledovať, teda aspoň sa snažiť sledovať ako okolo mňa krúži. Po chvíli som však stratil záujem a svoje oči som presunul na knižku.
"Hatake Hideo, veliteľ Jouninov Konohy poverený na chytenie Jishaka a odvedenie jeho tela či už živého, alebo mŕtveho späť do Konohagakure. Teší ma že vás spoznávam slečna. A čo vaše meno?" Spýtal som sa ale tentoraz naozaj zdvorilo, čo jej mohlo prísť zvláštne, len čo zazrela že som sa konečne odtrhol od knihy a oko som presunul priamo na ňu. Naozaj s plnou sústredenosťou.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Opuštěná chatrč - Stránka 2 Empty Re: Opuštěná chatrč

Příspěvek pro Hakuei Sun Jul 13, 2014 4:48 pm


NEZNÁMA ŽENA

Je pravda, že na prvý pohľad som ho nespoznala, ale ako náhle mi povedal svoje meno, bolo mi už jasné, s kým mám vlastne tú česť.
"Ou, takže Hideo-san. Klamala by som, ak by som sa tvárila, že som o vás už nepočula," prehovorila som mierne lichotivo a konečne okolo neho prestala krúžiť. Zaujala som teda nemennú pozíciu.
"Je mi ľúto, ale nemám žiadne skutočné meno. Medzi známymi som však oslovovaná ako Kiyomi (清美, doslova "čistá krása")," predstavila som sa. Nemala som dôvod skrývať to, z onoho mena aj tak na rozdiel odo mňa nič nezistí. Splnila som svoju časť dohody.
"Je v tej chatrči, ale asi vás nepoteším. To, kvôli čomu ho chcete, sme mu už dávno vzali," dala som mu dosť jasne najavo, že mu bude zbytočný. Ako sa k tomu postaví bude už čisto len na ňom.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Opuštěná chatrč - Stránka 2 Empty Re: Opuštěná chatrč

Příspěvek pro Hideo Hatake Sun Jul 13, 2014 5:17 pm

Okamžite po tom čo sa mi taktiež predstavila, som svoj pohľad okamžite stiahol späť ku knižke akoby som si naozaj tam čítal niečo dosť zaujímavé. Len čo však povedala o tom, že Jishakove informácie už majú, a jeho čakru som prestával ešte viac a viac cítiť, došlo mi v akom stave tam asi je. Podľa všetkého bol asi mŕtvy, vytiahli z neho informácie a dostali sa tak k tajným záznamom. Ako veliteľ Jouninov, som mal svoje informácie taky a taktiež som takmer okamžite tiež zanalyzoval, čo by to znamenalo keby ich naozaj dostali. Povzdychol som si a skleslo som sa zohol k zemi.

"Dúfal som že tomuto sa budem môcť vyhnúť, a všetko vyriešim v kľude. Ach jaj.." Naozaj som si povzdychol. Bolo mi nadmieru jasné že ju musím zastaviť. Nebol som si istý či tie informácie má ona, mala tu pasce takže podľa všetkého tu ostala aby zahladila stopy a bolo extrémne nebezpečné aby si nechala informácie u seba, takže tie už dávno unikli.
"V tom prípade ostaneme v rozhovore, čo ty nato? Povieš mi kto si, a načo chceš využiť tie informácie.." Povedal som, stál som na mieste, priamo oproti nej a bolo jasné že ak sa pokúsi odísť, zatarasím jej cestu. Tentokrát sa zmenil z obete, na útočníka.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Opuštěná chatrč - Stránka 2 Empty Re: Opuštěná chatrč

Příspěvek pro Hakuei Sun Jul 13, 2014 5:42 pm


JUINKA NO KIYOMI

Hideo snáď ani sám nepredpokladal, že by som mu to povedala tak jednoducho. Teraz, keď som už vedela, čo je zač, som preňho skutočne nemala žiadne využitie. Jemu podobných zatiaľ bezdôvodne nezabíjame, obzvlášť nie z Konohy. S tou máme popravde iné plány.
"Z neznámeho dôvodu mám pocit, že aj keby som vám klamala, nemalo by to účinok, preto k vám budem úprimná. Pôvodne som si myslela, že by som vás mohla nejak využiť, ale po zvážení situácie som zmenila názor. Nemienim vám absolútne nič prezradiť, ale mám pre vás návrh. Preruším svoju techniku a pustím vás do chatrče. Vezmite si Jishakovo telo a v pokoji odíďte. Som presvedčená o tom, že to na splnenie misie postačí. Majte však na pamäti, že ďalšie rande už nebude, preto vás upozorňujem, aby ste ma nijakým spôsobom nesledovali. Ak ochotne pristúpite na tieto podmienky, nechám vás odísť," pokúsila som sa to vyriešiť mierumilovne. Opäť bolo očividné, že to myslím naozaj vážne.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Opuštěná chatrč - Stránka 2 Empty Re: Opuštěná chatrč

Příspěvek pro Hideo Hatake Sun Jul 13, 2014 6:10 pm

Ostal som stáť na mieste. Nemienil som sa ani pohnúť, proste som stál a čakal kým urobí niečo ona. Aj napriek jej návrhu, mierovom návrhu ktorý by prijať bolo asi najrýchlejšia cesta ako ukončiť misiu ktorá mi už prišla tak zdĺhavá, ostal som stáť a stále jej bránil v tom aby šla ďalej. Nemal som pohľad na ňu, akoby som ju nevnímal a rozprával som iba do knižky, ktorá mi prišla zaujímavejšia ako čokoľvek iné.
"Nemôžem vás nechať odísť bez toho aby ste mi odpovedali na tieto otázky. Jishaku mal v hlave dostatok informácii aby sa stala predmetom nášho záujmu o ich ochranu. Preto vás nemôžem nechať len tak odísť, odpusťte.." Znelo to naozaj, akoby ma to fakt trápilo. A naozaj mi bolo ľúto, že som musel sa prebojovať cez ňu, avšak, zistiť čo je zač a kam zmizli informácie boli v túto chvíľu priority.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Opuštěná chatrč - Stránka 2 Empty Re: Opuštěná chatrč

Příspěvek pro Hakuei Sun Jul 13, 2014 6:25 pm


JUINKA NO KIYOMI

Hideo bol nepochybne na môj vkus až príliš neoblomný.
"Dotieravosť hneď na prvom rande sa nevypláca. Je mi ľúto, som zadaná," pokračovala som i naďalej v zaužívanej metafore.
"Nemám vám čo povedať," udržiavala som sa až prekvapivo pokojná. V tejto chvíli som naňho skutočne neplánovala útočiť, ale ak bude nutné brániť sa, nebudem mať na výber. Ako náhle totiž začnem používať svoje schopnosti, sama sa nedokážem zastaviť.

"Jishakove informácie sú fuč a nič z toho, čo by som vám mohla povedať, nepomôže k tomu, aby ste ich získali naspäť. Môžeme tu takto postávať pokojne i celý deň, ale ja nepoľavím. Dávam vám možnosť odísť a splniť si misiu, nič viac odo mňa nedostanete," proti neoblomnosti sa najlepšie bojuje tvrdohlavosťou. Nezostávalo mi nič iné, iba dúfať, že zváži moju ponuku a naozaj odíde. V opačnom prípade budem nútená bojovať.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Opuštěná chatrč - Stránka 2 Empty Re: Opuštěná chatrč

Příspěvek pro Hideo Hatake Sun Jul 13, 2014 9:26 pm

Bolo zaujímavé sledovať knihu, ktorú som bez prestania držal v ruke. Zdalo sa že som naozaj sebavedomí, úplne istý že stojím proti nepriateľovi ktorý voči mne nemá ani tú najmenšiu šancu. Áno, to šlo z môjho postoja a môjho správania okamžite poznať. A práve tak ako ma mohla ľahko čítať, snažil som sa aj ja. Nedokázala na mňa zaútočiť, nechcela a bola tu samozrejme možnosť že proste si bola istá že prehrá a tak sa spoliehala že ma donúti odísť. Práve z toho dôvodu bojovala pomocou pastí. Ale, taký som nebol, nepatril som k ľuďom ktorý by takto podcenili súpera, naopak som ho vždy preceňoval.

"Ale za pokus nikto nič nedá.." Okamžite som zareagoval na jej poznámku o tom, že žiadne informácie od nej mi už nepomôžu k tomu aby som zabránil tak obrovskému úniku informácií. Možno práve z toho dôvodu netrvalo dlho, a okamžite som sa objavil priamo za ňou, v ruke držiac kunai a ten som sa pokúsil jej pritlačiť k odhalenému krku. Nie zabiť ju, dokonca sa kunai krku ani nedotkol, len sa jej akoby vyhrážať, pokúsiť sa z nej vypáčiť informácie za pomoci mučenia? Keď ale pozrela, stále som stál pred ňou, stále v ruke držal knižku a sledoval ju. Za ňou totiž stál môj klon ktorý dokázal potlačiť ako senzibil svoju čakru na totálnu nulu a s jeho rýchlosťou bolo veľmi ťažké reagovať nato. "Takže, budeš hovoriť..?"
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Opuštěná chatrč - Stránka 2 Empty Re: Opuštěná chatrč

Příspěvek pro Hakuei Sun Jul 13, 2014 9:40 pm


JUINKA NO KIYOMI

Hideova hra na arogantného mu nevychádzala.
Keby si bol naozaj tak istý svojim víťazstvom, neposielal by na mňa klona. Tak či onak som žasla nad jeho rýchlosťou a schopnosťou úplne predo mnou skryť svoju prítomnosť. Moja reakcia však nebola o nič pomalšia. Takmer okamžite potom, ako sa u mňa objavil, som svojim vlastným kunaiom rýchlym pohybom dostala ten jeho od hrdla. Následne som neváhala a pustila sa s ním do boja. Už od pohľadu si Hideo mohol všimnúť, že som dbala na to, aby ma nemohol osobne prekvapiť. Hýbala som sa totiž tak, že ak by zapojil aj originál, s klonom by si navzájom prekážali. Bola som očividne skúsená.

"Smutné. A to som si myslela, že ak sa zo mňa po rokoch stane dáma, budem mať konečne možnosť spoznávať prevažne džentlmenov," poznamenala som sarkasticky, zatiaľ čo som viedla urputný boj. Hideovi v tom čase muselo dojsť, že nebojujem ani zďaleka naplno. Keby áno, klona som sa mohla už dávno zbaviť. Akú hru som s ním hrala? Túto a mnoho ďalších otázok si stratég jeho kalibru zaručene musel pokladať.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Opuštěná chatrč - Stránka 2 Empty Re: Opuštěná chatrč

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru