Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Varani

2 posters

Goto down

Varani Empty Varani

Příspěvek pro Seito Senju Sun Aug 11, 2013 6:12 pm

Varani

Výskyt: Pro většinu lidí, přesněji pro všechny, bylo místo, kde se nacházejí varani po celou historii ukryto. Až se objevil jeden člověk, přesněji já, který je objevil. Jejich místo, ukryté na severu Ohnivé země a to skoro na okraj. Je jedno území, známé jako Údolí ohně. Právě kvůli tomuto pojmenování a historkám, že údolí stále hoří a plameny šlehají až 20 metrů vysoko, se nikdo neodvážil místo prozkoumat a tím zůstávali varani ukryti. Dokud jsem se neobjevil já a při jedné z misí, kdy jsme se dostali do blízkosti tohoto místa, jsem toto okolí neprozkoumal. Opravdu zde byly plameny, které neustále hořely, ale já je pomocí vodních technik dočasně uhasil a mohl vstoupit na jejich území. Jelikož jsem byl první, který na území vstoupil, tak mi smlouvu nabídli za odměnu a odvahu. Neváhal jsem a podepsal. Pak jsem začal poznávat varany, které je možné přivolat.

1. Akio
Vzhled:
Spoiler:
Charakteristika: Akio - neboli zářící kluk. Tohle jméno je docela trefné, protože jeho křídla opravdu tvoří žluté šupiny, které na slunečním svitu vypadají jako ze zlata. Je to hlavní šéf všech varanů. Na vůdce má ty pravé schopnosti. Dokáže mluvit lidským hlasem a celkově je to přirozený vůdce. Jeho rozměry jsou takové, že se přibližují těm z velké trojky.
Limity: Jako hlavní vůdce, dokáže létat a z úst vypouštět tlakové vlny, které mají docela slušnou průraznost.. Tlakové vlny jsou však omezené(co 3 posty.) Vyvolávám ho jen z dobrých důvodů, hlavně při pořádném boji.

2. Takeru
Vzhled:
Spoiler:
Charakteristika: Takeru - válečník. Je opravdu skvělým válečníkem a hlavně bojuje do posledních sil. Je to jeden z mých nejpoužívanějších summonů. Sice neumí žádné jutsu, ale jeho odolná kůže mě může ochránit před hodně útoky. Taky ovládá lidskou řeč, což je docela nevýhoda, protože někdy dokáže být až moc ukecaný. Jinak jeho rozměry jsou menší než u Akia.
Limity: Jak už jsem napsal, je to hlavně odolná kůže, silné drápy a rychlý ocas. Nedokáže létat, ale na jeho zádech dokáže unést až pět lidí. Neovládá žádné jutsu.

3. Sho
Vzhled:
Spoiler:
Charakteristika: Nejmenší ze všech varanů. Neovládá lidskou řeč, ale rozumí ji. Neumí jinak nic, než jen létat.
Limity: Slouží jako dopravní prostředek(unese však jen jednu osobu). Jinak se dá použít i jako pošta. Jelikož je menší, tak dokáže létat docela rychle. Jinak neumí žádné jutsu.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Varani Empty Re: Varani

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Aug 12, 2013 10:41 am

POVOLENO ^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru