Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lucyin dům

+2
Kisuke Uchiha
Lucy Shiro
6 posters

Strana 2 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Lucyin dům - Stránka 2 Empty Lucyin dům

Příspěvek pro Lucy Shiro Fri Aug 16, 2013 1:21 pm

First topic message reminder :

Lucyin dům - Stránka 2 184E8D4D4FE436381D8B4F


Naposledy upravil Lucy Shiro dne Fri Nov 15, 2013 4:00 pm, celkově upraveno 1 krát
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down


Lucyin dům - Stránka 2 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Lucy Shiro Fri Aug 16, 2013 4:14 pm

Chvilku jsem zůstala jen tak stát a dívala se na něj. Nepřesvědčil mě tím, ale nic jsem mu na to neřekla. Podívala jsem se na masku plující ve vodě a pak na něj.
"Gomen, koupím ti klidně novou." Z neutrálním výrazem jsem se k němu otočila zády a šla směrem k domu.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 2 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Fri Aug 16, 2013 4:19 pm

Kso..tak tohle jsem pobabral. Následoval jsem jí tedy, po cestě jsem si vzal zpět svou katanu a pak jí dohnal. "Nevěříš mi.." Prohodil jsem. Musel jsem si její důvěru získat zpět..prostě jsem musel.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 2 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Lucy Shiro Fri Aug 16, 2013 4:22 pm

Došla jsem do kuchyně, kde jsem si nalila džus do sklenice a po jeho slovech jsem se na něj otočila.
"To jsem neřekla..." Opřela jsem se o linku přemýšlela. Velmi málo lidí používalo chidori bez Sharinganu, byly to spíš cvoci co by něco takového v boji bez správných věcí nepoužili. Stále jsem se na něj tak podivně dívala a napila se.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 2 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Fri Aug 16, 2013 4:43 pm

Vzdychl jsem si Dobrá..Jsem Uchiha." Vybalil jsem na ní pravdu, doufal jsem že mi si tak získám její důvěru. "Neřekl jsem ti pravdu kvůli strachu z předsudků o Uchiha klanu. Chtěl jsem jen prostě zapůsobit. Udělal jsem smutnýho psa. "Asi teda už půjdu.." Sklopil jsem hlavu a otočil se čelem k východu ke kterému jsem se blížil.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 2 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Lucy Shiro Fri Aug 16, 2013 4:49 pm

Dívala jsem se na něj, když přiznal že je Uchiha. Jak si mohl myslet že nezapůsobí kvůli svému původu...Měl jediné štěstí že já lidi nerozlišovala podle toho jakého původu jsou, každý byl nějaký, nemusel nést tu tíhu, každý byl něčím jedinečný.
Když se blížil k východu, položila jsem sklenici a šla pomalu za ním, krok jsem ale zrychlovala až jsem se dotkla lehce jeho ruky.
"Nemusíš odcházet...Je mi jedno z jaké rodiny pocházíš, vím že každý Uchiha není takový jak se říká." Měla jsem hlavu sklopenou dolů aby mi neviděl do obličeje. Pořád jsem ho držela, aby neodcházel.
"Jen jsem chtěla znát...pravdu." Obličej jsem k němu pozvedla a usmála se.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 2 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Fri Aug 16, 2013 5:07 pm

Pousmál jsem se "Děkuji" Rukou kterou mi nedržela jsem jí nadzdvihl bradu a políbil ji, nevím proč ale ta její řeč mě dojala. "Opravdu ti moc děkuji" Objal jsem ji. Ach jo..jsem já to ale hajzl.. Povzdychl jsem si v duchu. Nevypadal jsem na to ale bylo mi fakt líto že jí musím lhát.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 2 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Lucy Shiro Fri Aug 16, 2013 5:35 pm

Podívala jsem se mu do očí a když mě políbil, zamlžilo se mi. Bylo to už několik let co se někdo dopracoval až k mému polibku a on to udělal tak snadně, nebojácně. Zatím jsem nijak nereagovala, až po chvilce kdy mě objímal se mi rozbušilo srdce, trošku jsem se od něj odklonila, abych na něj viděla. Pravou ruku jsem mu přiložila k uchu a tou druhou mu zajela do vlasů a políbila ho tentokrát já.
"Mě...nemáš za co děkovat." Pousmála jsem se po polibku a zůstala u něj pořád blízko. Netušila jsem, že se nějakému muži podaří mě takto odrovnat, od doby co umřel Nao jsem si dala tak prokletý slib, který jsem teď porušila.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 2 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Fri Aug 16, 2013 5:47 pm

Překvapila mě opětováním mého polibku..nečekal jsem to. "Ale mám.." Chvýli jsem mlčel "A abych mluvil na rovinu, musím ti něco říct.Mám Misi od hokageho- budu dělat špeha v Otogakure..a nevím jak dlouho to bude trvat, nevím kdy se vrátím."
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 2 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Lucy Shiro Fri Aug 16, 2013 5:53 pm

Byla jsem z toho po celou dobu taková...vykolejená. Bylo to dlouho, až moc dlouho. Taky když mi řekl že má misi, trošku jsem se zamračila. Být někde špehem je až moc riskantní...Nebyla jsem si jistá, jestli k němu něco cítím, tak dlouho jsem nepociťovala, že jsem si myslela lže už to ani neumím, že už to nejde, ale i tak mi na něm záleželo...nechápala jsem v tomto případě své pocity ani v nejmenším.
"Půjdu s tebou." Řekla jsem rovnou a ani nečekala na nějaké svolení. Vypadlo to ze mě aniž bych nad tím přemýšlela a vybavily se mi na malou chvilku vzpomínky, ale byla jsem za to ráda.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 2 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Fri Aug 16, 2013 6:19 pm

Opět mě překvapila. "Nemůžeš..hokage tě se mnou nepustí..nemáme se moc v lásce, nejspíš proto mi dal tuhle misi..očividně má něco proti Uchihům" Snažil jsem se ji přidat na svou stranu..udělat z ní mou společnici. "A je tu ještě jedna věc..musím jít do vězení a něco tam udělat...něco aby mi vůdce Otogakure uvěřil. Od mých zdrojů vím že chce něco po jednom vězni."
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 2 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Lucy Shiro Fri Aug 16, 2013 7:01 pm

"Zeptám se ho sama, mě by snad uvěřit mohl." Podívala jsem se na něj a pak se pousmála. Musel mi to svolit, věděl moc dobře co bych dělala kdyby mě nepustil. Jeho další slova mě ale nenadchly...vůbec.
"Vězni?" Nějak jsem se zamyslela, ano, políbili jsme se, ale já ho znala teprve krátce, skoro nic jsem o něm nevěděla a i tak jsem se rozhodla začít další adrenalin.
"A ty po mě teď chceš, abych tě tam zavedla?" Optala jsem se jen tak letmo.

Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 2 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Fri Aug 16, 2013 11:45 pm

Zakroutil jsem hlavou "Ne..nechci..nevím co se stane, nevím jestli mě pustí a já tě nechci zatáhnout do problémů..zkusím si důvěru Otokageho získat jinak." Pousmál jsem se "A prosím..zkus mu to třeba nějak naznačit..že mě třeba budeš hlídat..určitě bych tam chtěl dámskou společnost. A už nechci řešit věci týkající se misí." Pousmál jsem se a pohladil ji po tváři.Když jsme tam tak stály zívl jsem si. Byl jsem po dnešku už celkem unavený.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 2 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Lucy Shiro Sat Aug 17, 2013 4:44 pm

Jeho odpověď mě překvapila, byla jsem za to ráda, že mi takto odpověděl.
"Dobře...něco mu řeknu...poprosím ho, to zabere." Naklonila jsem hlavu lehce na stranu a usmála se. Přiložila jsem svou ruku na tu jeho, kterou mě pohladil a dívala se mu celou dobu do očí. Jen když si zívnul, tak jsem se trošku zasmála.
"Jsi unavený?" Pousmála jsem se...zajímalo mě, jestli je unavený, nebo mnou tak znuděný xD.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 2 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sat Aug 17, 2013 5:09 pm

Udělal jsem že přemýšlím a pak ji odpověděl. "Nene..jen se nudím" Zasmál jsem se když jsem pak viděl výraz její tváře "Néé..dělám si srandu..jsem unavenej, trošičku. Asi už půjdu." Pousmál jsem se a koukl na ruku kterou mě chytila a pak zase do jejího obličeje
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 2 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Lucy Shiro Sat Aug 17, 2013 5:21 pm

Když to fakt řekl, hodila jsem na něj uraženej výraz a očima ho propalovala. No, dělala si jen srandu, což mi asi mohlo dojít, semnou je sranda skoro pořád!
Jenže...když se rozhodl jít, trošku jsem se zamračila. Nechtěla jsem aby odešel. Když jsme se na sebe nějakou chvilku koukali, objala jsem ho rukama okolo krku, přitiskla se na něj a políbila ho.
"Víš...nemusíš odcházet jestli nechceš."
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 2 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sat Aug 17, 2013 5:25 pm

Pousmál jsem se a políbení ji opětoval "Víš že seš holka které prostě nejde říct ne ?" Zeptal jsem se ji i když sme oba znali odpověď. "Dobrá tedy..obsadím ti dneska gauč." Pousmál jsem se a šel jsem si na něj hned sednout
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 2 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Lucy Shiro Sat Aug 17, 2013 5:32 pm

"Om...fakt? No jo, ta tvrdohlavost." Zazubila jsem se a vyplázla na něj jazyk. Když šel rovnou do obýváku na gauč, s úsměvem jsem si založila ruce na prsou a opřela se o futra mezi kuchyní a obývákem. Jedno koleno jsem si přikrčila, abych se dobře opřela a s úsměvem na něj koukala.
"Gauč?...Jak myslíš..." Pochechotla jsem se s úsměvem co jen vyzařoval že jsem měla v plánu něco jinýho, ale i tak jsem znovu šla do kuchyně a koukla se do spíže...Samozřejmě že jsem tam hledala Granko.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 2 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sat Aug 17, 2013 5:40 pm

Vstal jsem a šel za ní "Nebo mám někde snad jiné místečko ?" Zeptal jsem se s úsměvem a stoupl si přímo za ní a přes rameno ji koukal co hledá.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 2 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Lucy Shiro Sat Aug 17, 2013 5:54 pm

Otočila jsem hlavu na něj a po slepu už hmátla po Granku. Chvilku jsem nic neříkala a položila Granko na linku. Pak jsem se na něj otočila a opřela se o ni.
"No...možná..." Usmála jsem se tak tajemně a dívala se mu do očí, při čemž mi cukaly trošku koutky do úsměvu.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 2 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sat Aug 17, 2013 5:56 pm

Koukl jsem na granko co vytáhla "ahá..no a zajímalo by mě celkem co za místo pro mě máš" Vyplázl jsem na ní jazyk
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 2 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Lucy Shiro Sat Aug 17, 2013 6:01 pm

Chvilku jsem se na něj ještě tak podivně dívala pak se začala trošku smát.
"Víš, můžeš klidně spát semnou." Znovu jsem se trošku zasmála a vytáhla dva hrníčky...zajímalo mě, jestli má Granko rád.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 2 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sat Aug 17, 2013 7:40 pm

"Jóó ? ..fakt můžu spát s tebou jo ? ..tak to je jiná..tím pádem prdím na nějaký gauč" Pousmál jsem se a koukal se střídavě na její zadek a na to jak dělá granko
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 2 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Lucy Shiro Sat Aug 17, 2013 8:41 pm

Usmála jsem se a jen mu kývla. Dodělala jsem Granko a hrníček mu podala.
"Jestli ho máš rád teplé, tak tám je mikrovlnka." Zaškelila jsem se a ukázala na mikráčku. Pak jsem se opřela ještě o linku a popíjela Granko s tím, že jsem se koukla na hodiny a pak celou dobu na něj. V hlavě mi lítalo myšlenek...že jsem si myslela že za chvilku s takovou prasknu.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 2 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sat Aug 17, 2013 8:43 pm

Zašklebil jsem se když zmínila teplé mlíko. "Bléé.. teplé mlíko je tak dobré na spaní, nebo na pos*ání se.." Znova jsem se zašklebil a napil se. "Na co tak vejráš ?" Zeptal jsem se když jsem si všiml jak mě pozoruje
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 2 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Lucy Shiro Sat Aug 17, 2013 8:47 pm

Když na teplý mlíko měl stejný názor jako vždycky já, musela jsem se usmát. No ne fakt, byla to pravda!
"Přesně tááák, konečně někdo kdo chápe." Pousmála jsem se a při jeho otázce dělala zamyšlenou.
"No...ommm..." Popošla jsem k němu blíž a do široka se usmála.
"Máš rozeplej poklopec." Usmála jsem se jak andílek, i když to nebyla pravda, určitě se chytne!
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 2 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru