Yun Harada

Goto down

Yun Harada

Příspěvek pro Yun Harada za Fri Aug 23, 2013 10:20 am

Jméno a příjmení: Yun Harada
Hodnost: Tokubetsu Jōnin (Logistika)
Vesnice: Tsukigakure no Sato
Věk: 20
Narození: 9.1
Pohlaví: Muž
Výška: 185 cm.
Váha: 71 kg.
Krev.skup.: 0
Barva očí: Černá
Klan: ---
Kekkei genkai: ---
Podstata : Doton
Sensei: Kado Mori

Charakter:
Tichý, nekonfliktní, upřímný mladý muž, který bere život takový jaky je. Nestěžuje si na svou práci a úděl. Rád pojí dobrého jídla, přečte knihu či vyslechne zajímavou historku.
Jeho upřímnost ho dostala párkrát do maléru, někdy zkrátka neudrží jazyk za zuby a pojmenuje skutečnost tak jak se má, ovšem bez úmyslu zranit, poškodit někoho jiného, zkrátka slova vyletí z úst.
Nejčastěji jej uvidíte někde za vesnici s rybářským prutem kde tiše sedí u vody a čeká na záběr (Ryby většinou pouští zpět). V chvílích samoty se projeví jeho skrytá část povahy, hloubavější Yun, který přemýšlí nad svými slovy která vyřkl, rozjímá nad životem samotným a klade si otázky nad kterými si lámou makovice filozofové.

Životopis:
Yun se narodil v malé zemědělské osadě která byla maximálně proslulá svou produkcí rýže kterou zásobovala širé okolí, později se ona osada stala dodavatelem rýže i jiných zemědělských komodit pro Tsukigakure.
Yun byl žívé dítě, když uměl obstojně chodit začal se  prohánět po rýžovištích, chytal hmyz, naháněl mloky a jiné obojživelníky. V nedalekém bambusovém háji s vrstevníky podnikali fantastické výpravy do říše fantazie, kde nic nebylo nemožné, nejoblíbenější hra byla na shinobi, které viděli v osadě když přišli pro část úrody, snil o tom, že se jednou podívá do samotné Tsukigakure.

Když povyrostl a dostal se do věku kdy děti ve vesnicích kde působí shinobi jdou do akademie, objevili se ve vsi zástupci z Tsuki kteří hledali budoucí shinobi pro svojí vesnici, děti byli shromážděny na náves a prošly výběrem. A Yun byl vybrán jako dobře fyzicky stavěné dítě spolu s pár dalšími dětmi. Yun jásal, rodina posmutněla... až později pochopil proč, život shinobiho není jen o vysněných dobrodružstvích a hrdinských činech, ale to tehdy prťavý Yun nechápal, splnil se mu sen.

Ubytován s ostatní mládeží která nepochází přímo z Tsukigakure, se v brzkém věku učil samostatnosti a samozřejmě učení v Akademii.
Akademie ho bavila, měl raději praktickou část, kde díky své fyzičce a stavbě těla vynikal, teorie, učení v tom byl průměrný, ani dobrý ani špatný, prostě se naučil tolik co podle něj stačilo.
Během doby na akademii si našel kamarády, především z těch kteří také přišli do Tsuki z vnějšku, prozkoumávali vesnici, která je velikostí ohromovala (Většina jich bylo z malých osad, čítajících maximál několik stovek obyvatel roztroušených po okolí).
Geninské zkoušky zvládl a tak se úspěšně stal geninem a nastal čas praxe. Zařazen do týmu, plnil všechny Ty triviální mise které jen genin může dostat, od úklidu vesnice, po reorganizaci skladu, pomoc při sklizni rýže... Zažil či spíše viděl první boje mezi shinobi a upřímně byl zděšen, nepodobalo se to jemu vysněným představám, začal přemýšlet co dále.

Čas neúprosně běžel geninove povyrostli, čas dalších zkoušek nastal.
V Tsukigakure těch časů nebyli chuuninské zkoušky zrovna procházkou rájem, tvrdé, testující možnosti a schopnosti každého jedince... Překlepal první fázi, jen díky své fyzické kondici a kvůli tomu, že se choval nanejvýš obezřetně, dalo by se říci, až paranoidně.
Druhá část bojová na kterou se vůbec netěšil jej překvapila, tedy spíše zděsila, někteří genini byli jako zvěř, boje tvrdé a nekompromisní... Zachoval rozum a bojoval chladně, konstruktivně...
Dostal se mezi osm nejlepších, ale pochopil, že tam vlastně nemá co dělat, neměl touhu se ukázat jako neúprosný bojovník, on chtěl pomáhat, ne ničit.
Prohrál, částečně to naaranžoval tak, aby si soupeř myslel, že jej porazil sám bez cizí pomoci, čehož si všimli dohlížející... Nebyl pochválen, nebyl bit... ovšem bylo jasné, že nebude shinobim který přinese vesnici slávu, moc a úspěch, avšak hodnost mu dali a přiřadili do Logistického útvaru pod muže jménem Kado Mori, setkání více než osudové.

Sensei vida jeho fyzické zdatnosti a přirozené inteligence z něj začal dělat něco, čemu se říká "běžec". Vysvětlím, běžci jsou lidé, kteří nesou na zádech velké náklady a jsou schopní s nimi putovat stejnou rychlostí jako nenaložení shinobi.
Výcvik byl náročný, hlavně fyzicky, kdy Yun musel opravdu vydat více než sto procent... ale nevadilo mu to, naučil se jak poskládat náklad, jak si jej uložit na záda, kde a jak odpočívat, učit se číst v mapách, pozorovat nebe a odhadnout počasí příštích hodin.
Dny dřiny a potu, které však nesly ovoce, další část výcviku spočívala v podpoře jednotek na dlouhodobých misích. Běžec se učí kde založit tábor, jak jej postavit, kde sehnat jídlo, co je a není poživatelného, co z přírody pomůže proti zanícené ráně, ale i se naučit vařit, aby druhové nepřežívali jen na suché stravě či potravinových pilulkách.

V té době začaly boje a Yun se do nich také musel zapojit jako logistik a běžec. Běhával s náklady sem a tam, roznášel vybavení, proviant či podporoval jednotky v týlu nepřítele. Viděl mnohé, kruté boje, nemilosrdnost, vraždění... které se snažil vytěsnit z mysli, avšak stín těchto dnů navždy zůstal kdesi v hloubi mysli.
Válka skončila, vše bylo jinak, nové vedení, nový kurz vývoje, za své činy dostal hodnost  Tokubetsu Jōnina, stal se elitním běžcem.
Čas obnovy a nového budování nastal, i Yun přiloží ruku k dílu doufaje, že budoucnost bude lepší...

Avatar:Body:
Meisaigakure no Jutsu
Ninjutsu - 4.5
Taijutsu - 3
Genjutsu - 0.5
Inteligence - 3
Síla - 4
Rychlost - 5
Chakra - 3
Ruční pečetě - 2
Celkem - 25 bodů

Techniky
Kawarimi no Jutsu (E)                          
Kakuremino no Jutsu (E)      
Nawanuke no Jutsu (E)                                                                
Henge no Jutsu (E)
Bunshin no Jutsu (E)
Shunshin no Jutsu (D)        
Doton: Shinjū Zanshu no Jutsu (D)
Doton: Moguragakure no Jutsu (C)
Rakanken (C)
Doton: Doryūheki (B)          
Kage Bunshin no Jutsu (B)
Meisaigakure no Jutsu (A)
Chakra Sensing Technique

Prosím o přejmenování Very Happy


Naposledy upravil Yun Harada dne Fri Aug 23, 2013 10:38 am, celkově upraveno 1 krát
avatar
Yun Harada

Počet příspěvků : 26
Registrován : 02. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Yun Harada

Příspěvek pro Assasin Senju za Fri Aug 23, 2013 10:34 am

POVOLENO

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru