Takao Hanare

Goto down

Takao Hanare

Příspěvek pro Takao Hanare za Sun Aug 25, 2013 6:32 pmTakahana, pravým menom Takao Hanare, je okrem iného i vďaka zmiznutiu Tetsuyu jednou z najvýraznejších osobností nielen shinobi podsvetia, ktorého sa obávajú dokonca aj mafiáni z Amegakure. Svoje peniaze a postavenie si na rozdiel od ostatných jemu podobných nezískal zdedením rodinných majetkov, ale na čiernom trhu s telami, kam už doviedol nejedného vzácneho a cenného ninju. V súčasnosti je členom organizácie Shuuketsu.
VZHĽAD A POVAHA

Takao Hanare je 32-ročný muž vysokého vzrastu a vypracovanej postavy. Najtypickejší je svojimi blond vlasmi a znakmi zakázaného kinjutsu známeho ako jiongu – zvláštna farba očí a zošívané jazvy po celom jeho tele, vrátane krku. Obvykle mal na sebe svetlú sivú vestu a tmavý kabát, avšak odkedy sa pridal k organizácii Shuuketsu, nosieva prevažne len pre nich typický plášť.

Po charakterovej stránke sa jedná o nepochybne chladného človeka, nevážiaceho si ľudský život o nič viac než moc, peniaze a postavenie v spoločnosti. Možno práve aj kvôli tomu, že vyrastal v pomerne chudobnej rodine, v súčasnosti verí, že všetko má svoju cenu a jedinú síce nestabilnú, no predsa prevládajúcu hodnotu, ktorej zmysel nepominie ani len v časoch vojny, predstavujú práve spomínané financie. Väčší význam má preňho už len samotná sila a dostatočné schopnosti na to udržať si ich, od čoho sa odvíja aj jeho konanie. Za zmienku v neposlednom rade stojí aj jeho nadmerná inteligencia, ktorá z neho okrem iného robí veľmi efektívneho taktika.
SCHOPNOSTI
Takahana je bez akýchkoľvek pochybností mocný shinobi, o čom vypovedá i skutočnosť, že bol nielen prijatý, ale v prvom rade chcený organizáciou Shuuketsu a dodnes je nazývaný ich jedinečným esom. V kombinácii s jeho inteligenciou je obzvlášť nebezpečným nepriateľom, ktorý práve i za pomoci jiongu zvláda dokonca aj súboj s viacerými A a S-rankovými ninjami naraz.
Čo sa jeho taijutsu týka, nemá nijak zvlášť vybraný štýl, avšak jeho rýchlosť a sila je dosť veľká na to, aby v kombinácii s jiongu udržal krok prakticky s kýmkoľvek. Tým to však ani zďaleka nekončí, keďže jeho primárnym skillom nie je ani taijutsu, ani genjutsu, v ktorom pomerne dosť zaostáva a dokáže sa mu iba ubrániť, ale práve ninjutsu. Až na tie základné sa všetky jeho techniky odvíjajú práve od jiongu, ktoré mu ešte donedávna poskytovali v prvom rade schopnosť využívať všetky elementy. Po zákroku Hebiho je však jeho kinjutsu vylepšené. Dokáže totiž už nielen jednotlivé živly využívať, ale zároveň ich aj vzájomne kombinovať a vytvárať tak elementárne kekkei genkai. Stal sa tak jediným človekom na celom svete, ktorý niečo podobné dokáže.
Jeho rozmanitým živelným technikám tak isto prospieva aj schopnosť, ktorou oplýval už aj dávno predtým. Jedná sa o ručné pečate, ktoré zvláda používať na úrovni porovnateľnej a možno aj vyššej ako Itachi. Jedine Uchihovia so sharinganom sú ich vôbec schopní zachytiť. To mu umožňuje vytvárať rôznorodé kombinácie techník použitých takmer okamžite po sebe (odráža sa to aj na počte techník v jednom komentári v súboji).

BODY A TECHNIKY:PRÍBEH / MINULOSŤ

Ako bolo povedané už predtým, Takahana vyrastal v pomerne chudobnej rodine neďaleko Takigakure, kde musel už od mlada tvrdo pracovať na živobytie, aby čo najviac pomohol svojim už starnúcim rodičom. Pripravený o detstvo si tak časom začal klásť otázky neprimerané jeho veku. Ťažko povedať, akým smerom by sa jeho život ubral za normálnych okolností, avšak k tomu, kým je dnes, mu dopomohla neznáma skupinka shinobi, ktorá v ňom v jeho pätnástich rokoch po smrti jeho matky uvidela vhodného kandidáta na experimentovanie s istým kinjutsu. Nie je tajomstvom, že sa informácie a zvitky k technike známej ako jiongu stratili pár rokov potom, ako boli odcudzené z Takigakure nukeninom pod menom Kakuzu. Mnohí sa ju však pokúšali nanovo stvoriť a poslúžiť k tomu mal práve niekto, pre koho život veľa neznamená a má pre ňu vhodné predpoklady. Presne tak. Osobou, ktorá sa stala pokusným králikom onej skupinky ninjov, bol práve Takao Hanare, ktorému za to bol sľúbený život v blahobyte a bohatstve.

Zabralo celých 6 rokov, než sa skupina shinobi z bývalej Takigakure dopracovala k pozoruhodnému výsledku. Mnoho nezdarov však Takaovi spôsobilo chronické bolesti a neschopnosť prežiť bez jiongu, čo poviedlo k tomu, že si to za žiadnych okolností nechcel nechať vziať. Prvýkrát v živote sa teda svojim chlebodarcom vzoprel a násilím im znemožnil, aby ho o jiongu pripravili. Nie je snáď ani nutné dodávať, že to nikto z nich neprežil. Takao si následne uvedomil, akou obrovskou mocou bol obdarený a že to s ňou môže dosiahnuť nepochybne veľmi ďaleko. Peniaze, ktoré získal tým, že na sebe nechával celé roky experimentovať, využil na to, aby svojmu otcovi zabezpečil dobrý zvyšok života ako znak vďaky za to, že ho vychoval, a následne spretrhal všetky svoje zašlé púta a zakopal svoju bývalú identitu hlboko do zeme. Takao Hanare už viac neexistoval. Ostal už len Takahana.

Takahana sa vo svete preslávil najmä tým, že sa na svoju zašlú poctivú prácu vykašlal a začal sa riadiť filozofiou, že poctivou prácou je len vraždenie a kradnutie. Jedine u tých totiž platí, že zarobíte presne toľko, koľko si naozaj zaslúžite. Takahana sa teda veľmi rýchlo začlenil do čierneho obchodu a podsvetia nielen shinobi sveta, kde sa venoval spočiatku najmä krádežiam zvitkov (a sám sa pritom veľa naučil), ale neskôr aj vraždám a biznisom s mŕtvymi telami. To mu rozhodne vynášalo viac než obstojne. Povráva sa, že najviac spolupracoval práve s mafiánmi z Amegakure, ktorí si ho časom začali vážiť, ba čo viac sa ho aj obávať. Takahana si však postupne začínal uvedomovať, že čím známejší a slávnejší je, tým silnejších získava nepriateľov a jeho sila by mu už viac nemusela stačiť. Nedávno však dostal úžasnú ponuku od muža známeho pod menom Hebi, ktorý mu navrhol nielen nadobudnutie veľkého majetku, ale aj značné posilnenie jeho jiongu výmenou za služby v prestížnej organizácii Shuuketsu. Takahana napokon dlho neváhal a rozhodol sa pre súhlas. Akým smerom sa jeho život uberie teraz je však i preňho samotného ešte neznámom. Trvá však na tom, že urobí všetko preto, aby sa mal čo najlepšie.

avatar
Takao Hanare
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 98
Registrován : 21. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Takao Hanare

Příspěvek pro Assasin Senju za Sun Aug 25, 2013 6:48 pm

OK POVOLENO

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru