Torio Nami

Goto down

Torio Nami

Příspěvek pro Torio Nami. za Sun Sep 01, 2013 8:49 pm


Torio Nami - muž - 18 let -  narozen 19.4. - Kirigakure no sato - Genin
Nositel Ailluniho - SuitonAilluni
Torio je nositelem mytického Draka Vody – Ailluniho, který se do něj zapečetil při narození.
Ten se odjakživa skrýval v mořích, hluboko pod hladinou. Mezi pařáty na nohách má ploutve, aby se mohl lépe v tekutině pohybovat. Je velice obratný. Nechrlí oheň, ale tryská vodu. Křídla neužívá příliš k létání, ale opět spíše k plavání. Má plíce i žábry. Nesnáší se s Killunim, nemohou se vystát, věčně se spolu hádají.
Ailluni je klidný a tichý tvor. Nikdy toho moc nenamluvil, je spíše introvertní typ. Nepatří mezi vůdcovské typy, raději nechá rozkazovat jiné, on ty rozkazy provádí, i když sám je velice inteligentní. Když jej však někdo rozzuří, dokáže se proměnit v jedno z nejděsivějších tvorů na světě. V případě, že se poblíž nachází Killuni se mění v poměrně nenávistnou osobu, ti dva jsou schopni se i zabít.
Být nositelem jednoho z legendárních Draků Živlů v sobě zahrnuje jisté výhody i nevýhody:


Výhody:
- Díky Aillunimu má zlepšené schopnosti Suitonu. (Neplatí, když jsou rozhádaní) Tato schopnost je vlastně Ailluniho schopností, podporuje její techniky. Schopnost se zvyšuje s přibývajícím věkem. V této době má obnoveno zhruba 45-50% své původní síly.

- Má možnost využívat některé části Ailluniho těla. (levá noha - na úrovni genina) Tyto části mají poté zvýšenou fyzickou sílu (zhruba úroveň Sakury nebo Tsunade - jen slabší)

- Ailluniho žábry – umožňují Toriovi dýchat pod vodou (na úrovni chuunina + vysoká fáze splynutí)

- Ailluniho křídla – zlepšují schopnosti pohybu ve vodě (na úrovni chuunina + vysoká fáze splynutí)

- Ailluniho oči jsou schopny bojovat proti Genjutsu (na úrovni jounina + velmi vysoká fáze splynutí)

- Ailluniho ocas – spolu s křídly umožňuje Toriovi  létat (musí mít křídla i ocas, jinak by nemohl držet rovnováhu a kormidlovat) (na úrovni jounina + velmi vysoká fáze splynutí)

- Jelikož ani draci za celou svou existenci nezestárli, ani jejich nositelé nestárnou, nemohou tedy zemřít stářím (pouze násilnou smrtí či na nemoc)
Nevýhody:
- Když jsou rozhádaní, nepomáhá mu.

- Ailluni si plně neuvědomuje limity a zranitelnost jeho těla, což ho může přivést do nepěkných situací.

- Drak Vody se nedá nijak vyvolat a stále ještě po zapečetění nenabyl své plné síly.

- Ailluniho pečeť po zasažení na své místo (na levém rameni) hodně bolí a Torio na chvíli ztrácí rovnováhu.

- Hlavní nevýhoda – sice bude mít nejsilnější Suiton, jaký kdo kdy viděl, ale nikdy nebude schopný ovládnout jakýkoliv jiný element

- K většině výhod je potřeba velice vysoká fáze splynutí obou tvorů v jednom těle (nesmí se hádat, musí si dobře rozumět a bojovat opravdu jako jeden, ne jako dva), k čemuž je také potřeba spousta času a trpělivosti.

- V žádném případě nedokáže lhát. (Což neznamená, že by nemohl něco zamlčet, nebo to nějak šikovně obejít)

- Každý drak se smí zamilovat vždy jen jednou. Tato vlastnost se přenesla i na Toria, takže pokud se do někoho zamiluje, už nikdy nebude milovat nikoho jiného.

Torio


Vzhled:
Torio oplývá tmavě modrými delšími vlasy, které vzadu nosí stažené do ohonu. Ty lemují obličej, ve kterém jsou usazené dvě tmavě zelené oči. Díky Aillunimu má malou genetickou mutaci, spočívající v ostrých špičácích. Na svůj věk vypadá celkově velmi vyspěle, žádné uhry, nebo podobné věci byste u něj nenašli. Jeho, co se svalové hmoty týká, průměrná postava se tyčí do výšky 186 centimetrů a je kvůli podnebí, ve kterém žije, navlečená do bledé kůže.
Na sobě nosí většinu času modře zbarvené kalhoty s maskáčovými vzory, pod nimiž čouhají dvoje černé boty, bílé tílko, přes které má tmavě modrou vestu s vysokým límcem. Na rukou má pak bezprsté ninja rukavice, které mu zakrývají téměř celé předloktí a přes ně ještě modré ochranné návleky. Na krku mu pak vždy uvidíte přívěsek se čtyřmi kousky korálu, pocházející z místa jeho původu.Charakter:
Torio toho moc nenamluví, není to člověk, který by na sebe hned strhnul pozornost. Je to typ, který dlouhou dobu může procházet jako neviděný a neslyšený, což ovšem neznamená, že by nic nedělal. Tichá voda břehy mele je v tomto případě skvěle se hodící přísloví. Pokud jste ho dlouho neviděli, nejspíš to znamená, že někdy sedí s hlavou zabořenou v knihách, něco zkoumá, nebo se snaží vymlátit si duši z těla.  Většinu času mlčí také v případě, že se o něčem mluví, nebo aspoň tehdy, nemá-li k tomu co nového říct – neznamená to, že by byl ale duchem někde jinde, pečlivě poslouchá a obecně dává pozor, co se okolo něj děje. Slova jako taková shledává většinou nedostačujícími.
Není to typ dravce, co by se hnal do velení, spíš rozkazy plní, což ovšem neznamená, že by byl hloupý. Naopak, když je mu dán prostor, dokáže být velmi vynalézavý. V případě, že se nějakým nedopatřením ocitne v čele, dokáže být navzdory povrchnímu dojmu rozhodný a samozřejmě rozvážný.
Přesto, že může působit chladně, je milý a rád lidem pomáhá, stejně jako mu záleží na komkoliv, koho může nazvat přítelem. I přes svou samotářskou povahu se občas stane, že k někomu přijde a aktivně započne konverzaci, ikdyž se většinou jedná o lidi, kteří mají podobnou povahu jako on, nebo dělají něco, co ho zajímá.
Přesto, že se u něj naprostou většinu času projevuje tato klidná a rozvážná část osobnosti, ve chvíli, kdy se někomu povede ho vytočit, se může nad klidné moře velmi rychle přihnat bouřka a to je potom opravdu něco.

Styl boje:
Toriův styl boje se do teď zakládal hlavně na Taijutsu, ikdyž je jasné, že se s postupem času bude přesouvat více směrem k Ninjutsu a Suitonovým technikám, se kterými je tak úzce spjat. Jeho hlavní výhodou není ani rychlost, ani síla, ale jeho obratnost a téměř až akrobatické nadání. Je zvyklý boji se svým kopím, stejně dobře ale dokáže bojovat pouze svým tělem, což z něj momentálně činí hlavně bojovníka na blízkou vzdálenost.
V boji ale také hojně využívá své inteligence a dokáže myslet za pochodu, což mu umožňuje se rychle adaptovat na nové situace.

Životopis

Draci
Kdybychom se měli vrátit na začátek příběhu Toria Nami, jeho skutečného příběhu, museli bychom se vrátit do časů dávno minulých. Do časů tak dávných, že sahají až k vzniku samotného vesmíru. V té době také vzniklo pět Draků - strážců a stvořitelů pěti živlů. Energie - Eleuni. Voda - Ailluni. Země - Thiuni. Vzduch - Khairuni. A nakonec i oheň - Killuni. Těchto pět draků stvořili základy všech živlů a poté se stali součástí vzniklých světů. I když vládli tou nejvyšší mocí živlů, nikdy je nepoužívali pro dobro ani zlo, vždy jen pro rovnováhu světa. Dokonce se ukrývali pod lidskou podobou. Nikdy nezasahovali do důležitých věcí a vždy jen poznávali svět takový, jaký ho vytvářeli lidé.
Nikdo se nepletl do práce Rikkudou Sennina. Jen ho tiše následovali a naučili magické tvory používat techniky bez použití pečetí. Z některých zvířat vznikla dnes již mýticky známá zvířata. Ale Draci Živlů se do ničeho nezapojovali. Dračí rasa vznikla nezávisle na nich. Draci Živlů pouze sledovali běh země a čekali na správný čas, kdy budou moci žít ve skutečném lidském těle se strachem a omezeními. A ten čas pro ně nastal. Pro Draka Vody Ailluniho taktéž...

Počátek nového života
A přesto si Ailluni pro zapečetění nevybral žádné dítě z významné rodiny. Popravdě, rodina Nami byla všechno, jen to ne. Nebyli ani shinobi. Torio byl ve skutečnosti těžce vymodleným synem rodiny, žijící v jedné rybářské vesničce v Zemi Vody. A na krátkou chvíli se zdálo, že dostali přesně to, o co božstva žádali. Chlapeček byl velmi klidným dítětem, a jak se ukázalo, i velmi bystrým. Naučil se brzo chodit, mluvit, a když mu bylo něco okolo tří a půl roku, i číst. V tu chvíli bylo jasné, že je dítě ve skutečnosti daleko víc požehnané, než se zprvu zdálo. Nad čím by ale v některém z měst, nebo snad v nějaké skryté vesnici skákali radostí do stropu, se může v chudé rybářské vesničce ukázat spíš jako prokletí. Všechno, co staří rodiče potřebovali, byl statný a schopný syn, který by jim pomohl s lovem ryb, našel si pěknou dívku a ke sklonku života se o ně postaral. Nevěděli ani pořádně, co by s nadaným dítětem měli dělat. A tak pokračovali ve výchově stejně, jako to dělali jejich matky a otcové a před nimi jejich. A Torio se zatím učil, co šlo, od koho šlo.
Přece jen měl ale určité štěstí. Stejně jako každá rybářská vesnička i tahle měla svojí výjimečnost, která jí odlišovala od dalších milionů rybářských vesniček, co jich na světě bylo. Jen shodou okolností to byl starý shinobi na odpočinku. Starý Madoka Kyoshi byl jedním z těch šťastlivců, kterým se podařilo přežít všechny ty války a boje, které se za tu dobu, co žil, prohnaly světem, a nyní již nedělal nic jiného, než posedával každé ráno na břehu a lovil ryby. Bylo jasné, že si k němu zvídavý Torio dříve nebo později najde cestu a Madoka o něm věděl už dlouho, koneckonců v takové malé vesničce se toho příliš neutají.
A když se tak okolo pátého roku Toriova života stalo, na stará kolena se rozhodl ještě jednou se pokusit někoho něco naučit. K jeho překvapení projevil chlapec velké nadání. A tak to Madoka s tím učením začal brát vážněji.
Roky ubíhaly a Torio každý večer trénoval se starým mistrem, který mu předával svoje zkušenosti z boje nablízko i s kopím. Stále byl ale na plný úvazek hlavně rybářem. Nebyl hloupý, věděl, jak to ve vesnici chodí a protože byl jediným dítětem svých rodičů, nedělal si iluze, že by z ní mohl jen tak odejít. Přes den pomáhání a po večerech tréninky.  Nebyla to žádná procházka růžovým sadem, ale nikdo nikdy neslyšel malého hocha, že by si stěžoval.
A tak čas dál plynul. Přišla válka a Torio se začal učit i základy ninjutsu. Spoustu času trávil přemýšlením. Kromě jeho přirozenosti to bylo i tím, že si neměl většinu času s kým povídat. Většinu času si mohl pořádně promluvit jen se svým učitelem. Ačkoliv jeho malou rodnou vesničku válka zasáhla jen okrajově, často přemýšlel nad tím, jak zbytečná taková válka je a kolik životů se při ní jen tak vyplýtvá a vypaří do vzduchu.
"Oh, věř mi, války jsou potřebné. Jistým způsobem. A dokud není příliš narušena rovnováha, není na nich nic špatného."
Toho dne Torio málem převrátil loďku leknutím. Aillunimu se ale podařilo ho vcelku rychle uklidnit. Vysvětlil mu, o co se jedná. Od té chvíle začalo nové období Toriova života. Nějakou dobu ještě trvalo, než novinku oznámil svému mistrovi, který se k tomu postavil poněkud skepticky, protože o Dracích Živlů nic neslyšel a pokud někdy ano, považoval to jen za pohádku, ale nakonec musel uznat, že něco na tom asi bude.
Co bylo ale větším problémem, byl fakt, který byl s tímto novým objevem nad slunce jasný – Torio věděl, že dřív, nebo později bude muset opustit vesnici. Zároveň mu ale záleželo na jeho rodičích, které by měl samotné nechat za sebou. Dokonce zažil i pár ostrých hádek s Aillunim o tom, že když má tedy žít věčně, může těch pár let, než jeho rodiče zemřou, ve vesnici zůstat.
Naštěstí pro oba se stalo něco, co nikdo nečekal. Téměř sedmnáct let potom, co se narodil Torio, se mu narodil bratříček. V podmínkách, ve kterých žili, se to rovnalo skoro zázraku. Torio zůstal ve vesničce ještě nějakou dobu, aby si byl jistý, že bude bratříček v pořádku a po dvou letech sebral všechny věci, které měl, doporučující dopis od svého mistra a vyrazil do Kirigakure no sato.

Bodové ohodnocení:
Nin. 3
Tai. 2.5
Gen. 0. 5
Int. 2.5
S. 2
R. 2
Ch. 1.5
RP. 1

Techniky:
Základní E
+ Shunshin no jutsu

Vybavení:
- vak se všemi věcmi, které vlastní - většinou přes rameno, nebo okolo pasu
- kopí, které mu odkázal mistr (1,5 metru) s očkem na konci
- kapsa s kunaii, shurikeny a výbušnými lístky – u boku

avatar
Torio Nami.

Počet příspěvků : 15
Registrován : 01. 09. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Torio Nami

Příspěvek pro Assasin Senju za Tue Sep 03, 2013 4:12 pm

POVOLENO ^^
pěkný životopis ^^

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru